Rejestrując się na „brutalland.pl”, akceptujesz poniższe postanowienia. Jeśli nie - opuść to miejsce.


Akceptujesz zakaz publikowania wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszającym cudze prawa autorskie i dobra osobiste.
Naruszenie tego zakazu może skutkować całkowitym zablokowaniem dostępu do witryny, a twój dostawca internetu zostanie powiadomiony o niewłaściwym zachowaniu.

Wyrażasz zgodę na to, że „brutalland.pl” może w każdej chwili usunąć, zmienić, przenieść lub zamknąć każdy twój temat, post.

Wyrażasz zgodę na zapisywanie wszystkich podanych przez ciebie informacji w naszej bazie danych.
Informacje te nie będą przekazywane nikomu bez twojej zgody, jednak ani „brutalland.pl”, ani phpBB Limited nie ponosi odpowiedzialności za włamania do witryny, podczas których może dojść do kradzieży danych.


Administracja witryny ma prawo w dowolnym czasie zmienić powyższe postanowienia.
Użytkownicy zostaną poinformowani o zmianach, niemniej wskazane jest, aby sami regularnie zaglądali do regulaminu.
Korzystanie z witryny „brutalland.pl” po zmianach regulaminu oznacza ich akceptację, ze wszelkimi konsekwencjami prawnymi.

„brutalland.pl” działa w oparciu o oprogramowanie wykorzystujące technologię phpBB, wydane na licencji GNU General Public License v2 (GPL).
Oprogramowanie phpBB i witryny tylko ułatwia dyskusje przez internet, a jego autorzy nie kontrolują tekstów zamieszczanych za jego pomocą.