Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2976
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

Nocny Kochanek

Vortex 7 lata temu

Obrazek
last.fm pisze:Zespół Nocny Kochanek tworzą muzycy grupy Night Mistress. Nazwę zespołu Nocny Kochanek zawdzięcza Bartoszowi Walaszkowi – reżyserowi kreskówki „Kapitan Bomba”, w której wielokrotnie można było usłyszeć muzykę Night Mistress. W jednym z odcinków zespół wystąpił pod szyldem Nocny Kochanek, będącym prześmiewczym tłumaczeniem nazwy Night Mistress. To wydarzenie uznawane jest za datę narodzin Nocnego Kochanka. W roku 2012 zespół nagrał utwór do pełnometrażowego filmu o przygodach Kapitana Bomby „Zemsta Faraona” – zatytułowany „Minerał Fiutta”.
Prześmiewcza forma heavy? W takim wydaniu jak najbardziej, świetna muza z kopytem plus zabawne teksty, dobra ekipa browar ognicho grill.....

Skład:
Artur Pochwała - Bass (2012-present) Night Mistress, Pytong
Arek Cieśla - Guitars (2012-present) Night Mistress
Robert Kazanowski - Guitars (2012-present) Night Mistress
Krzysztof Sokołowski - Vocals (2012-present) Night Mistress, ex-Exlibris
Artur Żurek - Drums (2017-present) Night Mistress
▼ Byli muzycy
Dominik Wójcik - Drums (2012-2016), Percussion (2012-2016) ex-Night Mistress
Tomasz Nachyła - Drums (2016-2017) ex-Night Mistress, ex-Scream Maker, ex-Pytong (live)
Dyskografia:
2015 - Hewi metal
2016 - Kacper, Andżej i Baltazar [single]
2017 - Zdrajcy metalu
2017 - Przystanek Woodstock Live 2017 [live]
2018 - Tribjut [single]

MA: https://www.metal-archives.com/bands/No ... 3540402654
"Between Shit and Piss we are Born"

Tagi:
Awatar użytkownika
Speedy
Posty: 63
Rejestracja: 7 lata temu

Speedy 7 lata temu

hahah u kurwa ktoś pojechał po całości.... Mam ich płytę i fajnie wchodzi po dużym upojeniu.. mówio że to dno kit komercha itd... moim zdaniem ta płyta to jest największy rozwselacz na świecie i fajnie się przy tym bawię beka straszna z nich jest... ten koleś co jest na wokalu brzmi jak kastrat ale pomijam fakt teksty mnie rozpierdalają.... :D :D
Awatar użytkownika
Haghi
Master Of Puppets
Posty: 117
Rejestracja: 6 lata temu

Haghi 6 lata temu

Z niewiadomych przyczyn tak szybko jak o nich usłyszałem- zapomniałem. Nie wiem dlaczego ale kojarzą mi sie ze... Swashbuckle :D :D :D
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2976
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

Vortex 6 lata temu

Swashbuckle też znam i za cholerę mi się z nimi nie skojarzyli, w każdym bądź razie, przy jednych i przy drugich lubię popiwkować.
"Between Shit and Piss we are Born"
deathwhore
Tormentor
Posty: 4454
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

deathwhore 6 lata temu

Kazana znam ze szkoły i kiedyś grał na bębnach. Zespół Necrofilia, w którym na tych bębnach grał, do dziś zapisał się w mojej pamięci jako najgorszy zespół który widziałem na żywo.

Bohaterowie tego tematu, powiedzmy, nie do końca trafiają w moje poczucie humoru. No i o ile pojedynczy numer jeszcze może polecieć, tak w większych ilościach po prostu męczy.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Nucleator
Moderator globalny
Posty: 1726
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: LIPSK

Nucleator 6 lata temu

Osobiścię mam z tym bandem tak samo jak @deathwhore z Tankard - gardzę. O ile piwożłopów z Niemiec da się słuchać, tak pokracznej wersji heavy metalu z gimbusiarskimi żartami od Nocnego Kochanka już nie mogę.
Ryszard pisze:
5 lata temu
Trochę za dużo wina, przystojny kolega w koszulce Dissection, At the Gates z dyktafonu... I zaraz pedałują się tekie satany w parku na ławce, za ręce się trzymają... Teczowy Black Metal hahahaha
Awatar użytkownika
Epoxx
Tormentor
Posty: 814
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz

Epoxx 6 lata temu

Dla mnie to są tacy Bracia Figo Fagot metalu. Nie słucham, jak ktoś odpali to przeżyję, ale nie widzę sensu słuchania tego na co dzień.
if you can find it on the internet, it's not underground.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17537
Rejestracja: 7 lata temu

yog 6 lata temu

oni nawet się "wybili" można by powiedzieć na kawałku do tworzonego przez Fagota pełnometrażowego Kapitana Bomby zdaje się, Minerał Fiutta
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6092
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

Wędrowycz 6 lata temu

Ja powiem krótko - na chuj to komu potrzebne? Ani to śmieszne, ani konkretne. Do zaorania.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17537
Rejestracja: 7 lata temu

yog 6 lata temu

a ja tam im serdecznie kibicuję, choć jest to taki "metal dla niesłuchających metalu" trochę
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Epoxx
Tormentor
Posty: 814
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz

Epoxx 6 lata temu

E tam niech trzepią kapustę, trend na takie coś jest, a myślę, że za 5 lat nikt nie będzie o nich pamiętał. Ludzie słuchają, teksty znają, a może jakiś procent stwierdzi, że dobra jaja się skończyły zobaczmy co to te Iron Maiden. Ja tam dla jaj to wolę posłuchać...

if you can find it on the internet, it's not underground.
Endymion
Master Of Reality
Posty: 296
Rejestracja: 6 lata temu

Endymion 6 lata temu

yog pisze:
6 lata temu
a ja tam im serdecznie kibicuję, choć jest to taki "metal dla niesłuchających metalu" trochę
Coś jak Coma czy Turbo. I później tacy ludzie mowią : Wiesz jakiej ja ciężkiej muzyki słucham? Uwielbiam Comę, te mocne gitary to naprawdę cos" :D
Wędrowycz pisze: Ja powiem krótko - na chuj to komu potrzebne? Ani to śmieszne, ani konkretne. Do zaorania.
Nic dodać nic ująć.
Awatar użytkownika
synu
Moderator globalny
Posty: 337
Rejestracja: 7 lata temu

synu 6 lata temu

Wędrowycz pisze:
6 lata temu
Ja powiem krótko - na chuj to komu potrzebne?

Na coś widać komuś potrzebne, skoro goście z II ligowej kapeli power/heavy wyprzedają na pniu każdy koncert, a nawet wbijają jako support na występ Scorpions :)

Night Mistress bardzo lubię, drugą ich płytę mam nawet na półce. Przyjemne heavy metalowe potupaje, słucha się dobrze.

Nocnego znam ze wspomnianej przez @yoga ścieżki dźwiękowej do Kapitana Bomby - Minerał to cios okrutny, "skuter w dizlu" śpiewany po 40%, to nie byle co.
Poza tym mają kilka mocnych kawałków (druga płyta jako całość zdecydowanie lepsza od pierwszej), choć najczęściej (tekstowo) jest to rzeczywiście wymuszony humor dość niskich lotów. Taki poziom polskiego kabaretu trochę. Skłamałbym jednak mówiąc, ze chłopaków nie lubię, bo dłubią swoje i robią z tego niezły pieniądz - niech więc mają. Sokołowski to zresztą mega sympatyczny gość, tym bardziej złego słowa nie powiem.

Bawi mnie za to zacietrzewienie z jakim co niektórzy starają się ich tępić. No ale to już specyfika naszego krajowego podwórka, NK nie są w tej kwestii jakimś szczególnym wyjątkiem :)
Awatar użytkownika
Nucleator
Moderator globalny
Posty: 1726
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: LIPSK

Nucleator 5 lata temu




Znowu kogoś coś zapiecze, bo ośmielę się skrytykować, ale serio: słabe to i nieśmieszne. Zwłaszcza w porównaniu do oryginału.
Ryszard pisze:
5 lata temu
Trochę za dużo wina, przystojny kolega w koszulce Dissection, At the Gates z dyktafonu... I zaraz pedałują się tekie satany w parku na ławce, za ręce się trzymają... Teczowy Black Metal hahahaha
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17537
Rejestracja: 7 lata temu

yog 5 lata temu

Oryginał też śmieszny nie był, więc jest 0:0 :)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
mork
Tormentor
Posty: 872
Rejestracja: 6 lata temu

mork 5 lata temu

Dobry żart powtarzany w kółko przestaje być śmieszny, a po pewnym czasie staje się nawet wkurwiający. Powinno skończyć się tak szybko jak się zaczęło.
It is time after miracles
and I am its prophet
I have not come to cure
but to bear witness decease
Awatar użytkownika
Nucleator
Moderator globalny
Posty: 1726
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: LIPSK

Nucleator 5 lata temu

Obrazek


@yog idziesz na randkę z chłopakami? :P
Ryszard pisze:
5 lata temu
Trochę za dużo wina, przystojny kolega w koszulce Dissection, At the Gates z dyktafonu... I zaraz pedałują się tekie satany w parku na ławce, za ręce się trzymają... Teczowy Black Metal hahahaha
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17537
Rejestracja: 7 lata temu

yog 5 lata temu

Nie idę, bo nie lubię :(
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
EdusPospolitus
Tormentor
Posty: 838
Rejestracja: 7 lata temu

EdusPospolitus 5 lata temu

Ze śmieszkowania lepiej wypada Truchło Strzygi niż to coś.
I don't know
I just took that knife
And I cut her from her neck
Down to anus
And I cut out the vagina
And I ate it
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2976
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

Vortex 5 lata temu

Czy ja wiem.... instrumentalnie na pewno nie.
"Between Shit and Piss we are Born"
deathwhore
Tormentor
Posty: 4454
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

deathwhore 5 lata temu

No w śmieszkowaniu Truchło Strzygi jest trochę lepsze, chociaż też daleko od poziomu "dobry", na poziomie stricte muzycznym to Nocny Kochanek jest jednak lepiej przemyślany, chociaż też od poziomu "dobry" równie daleko. Summa summarum nie ma sensu słuchać jednego i drugiego.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17537
Rejestracja: 7 lata temu

yog 5 lata temu

No ja mam właśnie wielu wspólnych znajomych i wśród jednych i drugich, dlatego kibicuje obu ekipom, ale muza mi się nie podoba :P
Destroy their modern metal and bang your fucking head
deathwhore
Tormentor
Posty: 4454
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

deathwhore 5 lata temu

No ja mam podobnie, tylko im nie kibicuję :D
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17537
Rejestracja: 7 lata temu

yog 5 lata temu

Bo masz swój zespół i żeś zazdrośnik :(
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Versatile X
Posty: 66
Rejestracja: 5 lata temu

Versatile X 5 lata temu

Kapela do odstrzału i to bez pardonu! Boli mnie fakt, że taki mało ambitny chłam najlepiej się sprzedaje, a prawdziwy artyzm musi walczyć o uwagę... :cry:
Molotow 666
Tormentor
Posty: 1014
Rejestracja: 6 lata temu

Molotow 666 5 lata temu

Nucleator pisze:
6 lata temu
Osobiścię mam z tym bandem tak samo jak @deathwhore z Tankard - gardzę. O ile piwożłopów z Niemiec da się słuchać, tak pokracznej wersji heavy metalu z gimbusiarskimi żartami od Nocnego Kochanka już nie mogę.
Mam podobnie... Swego czasu jakiś cymbal z Sokołowa Mlp. zachwycał się ta kapela że mega ogień i wyrywa z kapci po kilku minutach odsłuchu... Yyyy ja mu na to, że chyba se jaja robisz... A pech chciał ze miałem przy sobie CD "Ugra-Karma" i gościa zmiotlo z powierzchni ziemi..... Jebany cwel! :x
deathwhore
Tormentor
Posty: 4454
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

deathwhore 5 lata temu

Ja czasem włączam z własnej, nieprzymuszonej woli, cieszę się i klepię po brzuchu.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Lis
Moderator globalny
Posty: 1923
Rejestracja: 7 lata temu

Lis 5 lata temu

synu pisze:
6 lata temu
Nocnego znam ze wspomnianej przez @yoga ścieżki dźwiękowej do Kapitana Bomby - Minerał to cios okrutny, "skuter w dizlu" śpiewany po 40%, to nie byle co.

Co to jest za hicior
Dalej, dalej po minerał Fiutta!
Awatar użytkownika
Nebiros
Tormentor
Posty: 658
Rejestracja: 7 lata temu

Nebiros 5 lata temu

Mam paru serdecznych kumpli od ostrego chlania, którzy lubią sobie czasem poodwiedzac różne łudstoki i inne takie tam. Każda alkoholowa libacja z nimi kończy się puszczeniem tego bandu, zanim zacznę rzygać alkoholem, rzygam nocnym kochankiem, ale jak już sie człowiekowi troi przed oczami to rzeczywiście nawet wchodzi. Nawet lepiej niż Mother North.
Belzebóbr pisze: a ja jak najbardziej słucham muzyki z tidala i spotifaja, o wiele lepsze to i poręczniejsze niż słuchanie z jakichś śmiesznych CDków. Przynajmniej można się do głośnika na bluetooth podłączyć
Lis
Moderator globalny
Posty: 1923
Rejestracja: 7 lata temu

Lis 5 lata temu

Ja prócz Minerału to chyba nic więcej nie słyszałem :D
Awatar użytkownika
Nebiros
Tormentor
Posty: 658
Rejestracja: 7 lata temu

Nebiros 5 lata temu

Ja nawet nie wiem co słyszałem, ale trochę słyszałem :P
Belzebóbr pisze: a ja jak najbardziej słucham muzyki z tidala i spotifaja, o wiele lepsze to i poręczniejsze niż słuchanie z jakichś śmiesznych CDków. Przynajmniej można się do głośnika na bluetooth podłączyć
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4648
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

TITELITURY 5 lata temu

Nie wiem, co to Nocny Kochanek, nie wiem, co to Kapitan Bomba, ale jeśli wywołuje to tak wielki ból dupy wśród kuców, to kibicuję mocno.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
umagon
Posty: 73
Rejestracja: 6 lata temu

umagon 5 lata temu

nie jestem kucem, ale buldupie motzno
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2976
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

Vortex 5 lata temu

Przecież kapele z przymrużeniem oka też są potrzebne, po co od razu ból dupy :D
"Between Shit and Piss we are Born"
Versatile X
Posty: 66
Rejestracja: 5 lata temu

Versatile X 5 lata temu

Vortex pisze:
5 lata temu
Przecież kapele z przymrużeniem oka też są potrzebne, po co od razu ból dupy :D
Tylko, że jest różnica między mrużeniem oczka, a bycie discopolowo-metalową kapelką. :D Myślę iż ból dupy jest właśnie o to, że taka papka jest usilnie promowana, podczas gdy na ambitne rzeczy spuszcza się w mediach zasłonę milczenia.
deathwhore
Tormentor
Posty: 4454
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

deathwhore 5 lata temu

Kto ich usilnie promuje?
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2976
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

Vortex 5 lata temu

Versatile X pisze:
5 lata temu
Vortex pisze:
5 lata temu
Przecież kapele z przymrużeniem oka też są potrzebne, po co od razu ból dupy :D
Tylko, że jest różnica między mrużeniem oczka, a bycie discopolowo-metalową kapelką. :D Myślę iż ból dupy jest właśnie o to, że taka papka jest usilnie promowana, podczas gdy na ambitne rzeczy spuszcza się w mediach zasłonę milczenia.
No tak tylko powtórzę to po raz wtóry, kolesie mają umiejętności które przewyższają niejeden zespół, który próbuje grać tą ambitną muzykę (z resztą na początku ich drogi, nie pod tą nazwą też próbowali taką grać), bo często to po prostu przerost formy nad treścią. Tutaj są umiejętności, pomysł, oprawa, jedyne czego nie ma to disco metalu..... Mają świetne heavy riffy, melodyjne solóweczki, i wokalistę o niebanalnych umiejętnościach wokalnych, które na żywo prezentuje równie dobrze jak i na nagraniach. Rozumiem że można tego nie trawić, ale zarzuty o disco metalową papkę są po prostu nietrafione.
"Between Shit and Piss we are Born"
Versatile X
Posty: 66
Rejestracja: 5 lata temu

Versatile X 5 lata temu

Vortex pisze:
5 lata temu
No tak tylko powtórzę to po raz wtóry, kolesie mają umiejętności które przewyższają niejeden zespół, który próbuje grać tą ambitną muzykę (z resztą na początku ich drogi, nie pod tą nazwą też próbowali taką grać), bo często to po prostu przerost formy nad treścią. Tutaj są umiejętności, pomysł, oprawa, jedyne czego nie ma to disco metalu..... Mają świetne heavy riffy, melodyjne solóweczki, i wokalistę o niebanalnych umiejętnościach wokalnych, które na żywo prezentuje równie dobrze jak i na nagraniach. Rozumiem że można tego nie trawić, ale zarzuty o disco metalową papkę są po prostu nietrafione.
Braku umiejętności im nie zarzucam, ale robienie z siebie skończonych idiotów: już tak. Mają umiejętności tylko co z tego, skoro uszy krwawią podczas słuchania ich repertuaru, przez co nie idzie dotrwać do końca płyty?! "Dziewczyna z Kebabem" to rasowe Disco Polo tak jak ich cały aktualny wizerunek. Ich anglojęzyczne wcielenie Night Mistress było sensowne, ale nie przyniosło im specjalnie rozgłosu, więc chwycili się tego co najlepiej się sprzedaje: tandety, która niemiłosiernie wkurwia większość normalnych słuchaczy.

Na samą myśl o tym, że miałbym robić z siebie takiego błazna, ogarnia mnie wstyd i zażenowanie.
deathwhore
Tormentor
Posty: 4454
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

deathwhore 5 lata temu

Versatile X pisze: skoro uszy krwawią podczas słuchania ich repertuaru, przez co nie idzie dotrwać do końca płyty?!
Widać są tacy, którzy mogą wytrwać. Dlaczego uzurpujesz sobie prawo do bycia "normalnym" słuchaczem, a co jeszcze ciekawsze - wypowiadania się autorytatywnie w imieniu rzekomej społeczności takowych?
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Versatile X
Posty: 66
Rejestracja: 5 lata temu

Versatile X 5 lata temu

deathwhore pisze:
5 lata temu
Widać są tacy, którzy mogą wytrwać. Dlaczego uzurpujesz sobie prawo do bycia "normalnym" słuchaczem, a co jeszcze ciekawsze - wypowiadania się autorytatywnie w imieniu rzekomej społeczności takowych?
Nocny Kochanek to taki sam margines jak Disco Polo, którego słuchają ludzie... ze skrajnymi upodobaniami i/lub niemający pojęcia o naprawdę dobrej i wartościowej sztuce. Uprzedzając już z miejsca twoją potencjalną odpowiedź: nie każdy musi znać się na muzyce i to prawda, z którą nie mam problemu. Niech każdy słucha czego chce i na zdrowie. Mam natomiast problem z tym, że media lansują takie gówno, jednocześnie odlewając się na wartościowy artyzm.
deathwhore
Tormentor
Posty: 4454
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

deathwhore 5 lata temu

Ale dlaczego nie odpowiadasz na pytania?
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Versatile X
Posty: 66
Rejestracja: 5 lata temu

Versatile X 5 lata temu

deathwhore pisze:
5 lata temu
Ale dlaczego nie odpowiadasz na pytania?
1. Radio wraz z telewizją i internetem ich lansują. Na jakim świecie ty żyjesz?
2. Bo jestem normalnym słuchaczem, który niejedno słyszał, a tym samym potrafi rozróżnić dobry szajs od parszywego szajsu.
deathwhore
Tormentor
Posty: 4454
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

deathwhore 5 lata temu

1. Zagraj +100 koncertów w roku, wydaj kasę na promocję, a nie składaj muzyczkę w domu na komputerze puszczając ją na youtube czy inne bandkampy, to też pojawisz się w radiu i TV. Na jakim świecie żyjesz? Konkretnie - kto ich tak koszmarnie lansuje?
2. To tylko i wyłącznie Twoja opinia. Na jakiej podstawie możesz stwierdzić, że jesteś normalnym słuchaczem? A może słyszałeś jeszcze za mało? Normalny słuchacz to fan Nocnego Kochanka.

Myślę, że po prostu zazdrość dupkę ściska.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
deathwhore
Tormentor
Posty: 4454
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

deathwhore 5 lata temu

A w ogóle to mocne słowa jak na fana Kid Rocka.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Versatile X
Posty: 66
Rejestracja: 5 lata temu

Versatile X 5 lata temu

deathwhore pisze:
5 lata temu
1. Zagraj +100 koncertów w roku, wydaj kasę na promocję, a nie składaj muzyczkę w domu na komputerze puszczając ją na youtube czy inne bandkampy, to też pojawisz się w radiu i TV. Na jakim świecie żyjesz? Konkretnie - kto ich tak koszmarnie lansuje?
2. To tylko i wyłącznie Twoja opinia. Na jakiej podstawie możesz stwierdzić, że jesteś normalnym słuchaczem? A może słyszałeś jeszcze za mało? Normalny słuchacz to fan Nocnego Kochanka. Myślę, że po prostu zazdrość dupkę ściska.
1. Mógłbym z palcem w dupie machnąć trasę koncertową pt. "One Man Show", ale to wiąże się z górą szmalu, którą wolę wydać na swoje prywatne życie. I co: mam czuć się gorszy od nich, bo nie gram koncertów jak oni i "składam muzyczkę w domu na komputerze"? :D Po tym stwierdzeniu wnioskuję, iż nie tylko nie miałeś gitary w ręce to na dodatek sam czegokolwiek nie tworzysz (nie mówiąc już nawet o skali w jakiej ja tworzę - władza nad absolutnie każdym aspektem przedsięwzięcia artystycznego), więc nie masz bladego pojęcia o czym mówisz.

2. Nie tylko jestem wystarczająco duży ale i wystarczająco słyszałem by wiedzieć, co jest godne uwagi a co godne pożałowania. Nocny Kochanek to popelina dla gimnazjalistów do kompletu z Linkin Park i innymi tego typu wynalazkami.

3. Jeśli o mnie chodzi to gram zbyt niszową muzykę, aby jakiekolwiek radio zechciało ją wyemitować. Cóż, widocznie taka jest cena za indywidualizm. Ogólnie nie narzekam: płyty nagrywam, a z czasem grono słuchaczy się powiększy. To tylko kwestia czasu.

To nie zazdrość, tylko alergia na chłam. :lol:
Ostatnio zmieniony 18 kwi 2019, 14:51 przez Versatile X, łącznie zmieniany 3 razy.
deathwhore
Tormentor
Posty: 4454
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

deathwhore 5 lata temu

Mocne słowa jak na fana Kid Rock.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2698
Rejestracja: 7 lata temu

dj zakrystian 5 lata temu

deathwhore pisze:
5 lata temu
Mocne słowa jak na fana Kid Rock.
Kid Cock jest jednak badziewny bardziej od Meskiego Kochanka. Ogolnie fajne hejwi z niezlym wokalem, tylko ten watpliwej jakosci humor psuje pozytywny odbior.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

Ryszard 5 lata temu

Teksty skrobane przez menela z bramy.
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17537
Rejestracja: 7 lata temu

yog 5 lata temu

Tak tylko może wyjaśnię, że media promują to, czego chcą słuchać słuchacze/czytelnicy/widzowie. Aspekt marketingowy jest tu minimalny, bo i tak każdy o Nocnym Kochanku słyszał, po co jeszcze płacić, skoro przeciwnicy sami zrobią im reklamę za darmo.

Stwierdzenie, że jak ktoś słucha disco polo, to od razu nie może znać się na muzyce - przezabawne.

Media popularne nigdy nie promowały i nie będą promowały "wartościowego artyzmu" - to się nie opłaca.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor
Posty: 1333
Rejestracja: 6 lata temu

Belzebóbr 5 lata temu

Ale ich wyjaśniłeś yogozaur.

Wróć do „Heavy / Speed / Power Metal”