Awatar użytkownika
Nathas
Tormentor
Posty: 873
Rejestracja: 6 lata temu

Kat / Vader / Acid Drinkers / Quo Vadis 26-29.09.2019 Gdańsk / Warszawa / Wrocław / Kraków

#1

Nathas 4 lata temu

Obrazek
Lata 80. to barwny okres, dla niektórych pamiętny i istotny ze względu na rozkwit ekstremalnej muzyki. Wtedy to formowały się zespoły, które budowały i rozwijały ten rodzaj sceny muzycznej, zarówno na arenie światowej, jak i w Polsce. Rodzimymi przedstawicielami tej dekady są niezaprzeczalnie śląski KAT (speed/thrash/black), poznański ACID DRINKERS (thrash metal) oraz olsztyński VADER (death/thrash metal). Dorobek Kata obecnie prezentowany jest na żywo przez grupę KAT & ROMAN KOSTRZEWSKI.

Te trzy formacje będące swoistymi legendami metalu w Polsce, jesienią bieżącego roku łączą siły na wspólnej trasie i wystąpią razem na czterech koncertach. Gościem specjalnym będzie QUO VADIS, który kilka miesięcy temu świętował 30-lecie działalności artystycznej.
https://legendymetalu.com/

26.09.2019 - Gdańsk, B-90
27.09.2019 - Warszawa, Progresja
28.09.2019 - Wrocław, A2
29.09.2019 - Kraków, Studio

Melduję się we Wro, bilety już w kieszeni.

Tagi:
Ania86
Master Of Puppets
Posty: 123
Rejestracja: 5 lata temu

#2

Ania86 4 lata temu

Będę i ja i wiadomo że Wrocław, bilet też mam :D
Awatar użytkownika
Nathas
Tormentor
Posty: 873
Rejestracja: 6 lata temu

#3

Nathas 4 lata temu

Sprawa jest. Ponieważ już wiem, że moja Dorotka nie będzie mogła iść, mam na zbyciu jeden bilet.
Chciałbym go odsprzedać za wyjątkowo przyjemną kwotę 69 zł (normalna cena 99 zł), ewentualnie
mogę oddać za parę browców i przekimanie mnie u siebie po koncercie (ale wtedy bilet do łapy dopiero przed gigiem).
Mowa oczywiście o koncercie we Wrocławiu, 28.09 (sobota).
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#4

Zsamot 4 lata temu

Dam znać, czy Wrocław, czy jednak Gdańsk wybiorę.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.

Wróć do „Koncerty”