Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

Hellhammer / Furia / Dødheimsgard / Bölzer 15.12.2019 Warszawa, Progresja

#1

yog 4 lata temu

Obrazek

Na grubo Pan Adam zaplanował kolejne Merry Christless ;)

Tom Gabriel Warrior's Triumph of Death performs HELLHAMMER
Furia
Dødheimsgard
Bölzer
Blaze of Perdition
Matterhorn

Bilety: 110 zł – przedsprzedaż, 130 zł – w dniu koncertu

W sprzedaży od najbliższego piątku, 24 maja, o godzinie 10:00 na: https://sklep.knockoutprod.net

15.12.2019 - Warszawa, Progresja, ul. Fort Wola 22
Organizator: Knock Out Productions & New Aeon Musick

FB:
► Pokaż
Destroy their modern metal and bang your fucking head

Tagi:
Awatar użytkownika
karp
Fallen Angel Of Doom
Posty: 357
Rejestracja: 5 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#2

karp 4 lata temu

Coś czuję, że bilety rozejdą się jak ciepłe bułeczki, a strona im się zawiesi od dużego ruchu.

Tak samo jak było z pierwszym koncertem Manilla Road.
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6053
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#3

Wędrowycz 4 lata temu

O kurwa, o kurwa, o kurwa!!! Hellhammer na żywca? Zajebiście! Tylko tyle jeszcze czasu do koncertu i pewnie faktycznie bilety rozejdą się w moment...
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4124
Rejestracja: 7 lata temu

#4

DiabelskiDom 4 lata temu

;)
DiabelskiDom pisze:
5 lata temu
Obrazek

|
|
|
-----
|

Obrazek
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#5

yog 4 lata temu

Jak mówiłem - wbrew pozorom nie ma to wielkiego związku moim zdaniem z wcześniejszymi odmowami powrotu Celtic Frost. Dodatkowo sądzę, że optyka Tomka się mogła od śmierci Aina zmienić o 180 stopni. Osobiście to się cieszę, że chłop zamierza jeszcze trochę podziałać na różnych frontach :)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
deathwhore
Tormentor
Posty: 4411
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#6

deathwhore 4 lata temu

Jak tam pisałem na shoutboksie, dla mnie to taki klasyczny skok na kasę na modzie na oldskule. Jak tak by pragnął grać stare numery Hellhammer, to czemu nie pod szyldem Tryptikon? Po co reanimować trupa?
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
karp
Fallen Angel Of Doom
Posty: 357
Rejestracja: 5 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#7

karp 4 lata temu

deathwhore pisze:
4 lata temu
Jak tam pisałem na shoutboksie, dla mnie to taki klasyczny skok na kasę na modzie na oldskule. Jak tak by pragnął grać stare numery Hellhammer, to czemu nie pod szyldem Tryptikon? Po co reanimować trupa?
Ale przecież grywał kawałki Hellhammer pod szyldem Tryptikon.
Nawet jeśli skok na kasę - to mnie kupiło.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#8

yog 4 lata temu

Że jest to na pewien sposób skok na kasę z powodu mody na oldskule - trochę tak, ale nie tylko. Prócz mody na oldskule dochodzi jeszcze czynnik znany jako: Ile jeszcze dziadzio podycha? i z pewnością organizatorzy wielu final tours uważają, że jak nie teraz, to kiedy miałyby te podstarzałe już przecież gwiazdy zagrać.

Że nie Triptykon - gdyby Triptykon grał to by pewnie byli tacy, co by pytali, czemu jako Hellhammer tego nie gra. Zagrali by 2 kawałki, z czego Triumph of Death sam trwa z 10 minut i tyle by było tego HH na koncercie. Tak dość wiadomo przynajmniej co, kto i dla kogo gra, a nie zgadywanka ile dziś HH, ile Triptykon, a ile Celtic Frost. Zresztą dla purystów to to jest przecież nazwane jako: zespół Triumph of Death gra Hellhammera ;)

Jeśli o kasę idzie i tak dalej to moim zdaniem, biorąc pod uwagę jego love-hate relationship ze zmarłym Ainem mogło to na nim wpływ wywrzeć w kwestii priorytetów/zasad i stąd (moim zdaniem bezpośrednio) te występy Hellhammer i symfonia na Roadburn.

Generalnie rzecz biorąc, jak powrót Celtic Frost po obejrzeniu A Dying God wydawał się być niemożliwy/bezsensowny, tak tutaj serio nie mam jakichś problemów, że sobie Tomasz kapelę sklecił do pogrania starych kawałków. Zresztą osobiście to jestem ciekaw, jak do tego zamierza podejść, jak to będzie brzmiało teraz.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#9

Hajasz 4 lata temu

deathwhore pisze:
4 lata temu
Jak tam pisałem na shoutboksie, dla mnie to taki klasyczny skok na kasę na modzie na oldskule. Jak tak by pragnął grać stare numery Hellhammer, to czemu nie pod szyldem Tryptikon? Po co reanimować trupa?
Kurwa ale kanał, judaszowe srebrniki wygrały. Sprzedał się jak tania dziwka za wafelka. Tak oto pryska kult jak banieczka z mydełka.
Kolejny ruch? Nuclear Blast już składa propozycję kontraktu i płyty.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4124
Rejestracja: 7 lata temu

#10

DiabelskiDom 4 lata temu

Może i masz trochę @yog racji, ale wydaje mi się, że przede wszystkim nie chcesz patrzeć na całą sprawę krytycznie, bo projekt, który (tak myślę) lubisz, zagra swoje kultowe numery pod Twoim własnym nosem.

Oczywiście, sam jestem ciekaw jak to wypadnie, ale nie mam parcia żeby tam się pchać, bo tylko jedna kapela mnie tak naprawdę interesuje (a ją już po pierwsze widziałem a po drugie zobaczę miesiąc wcześniej w Krakowie) no i jednak jakiś niesmak pozostaje. Jak ekipa się zbierze to zobaczymy, ale coś mi mówi, że się nie zbierze ;)
Panzer Division Nightwish
deathwhore
Tormentor
Posty: 4411
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#11

deathwhore 4 lata temu

Ja mogę być dodatkowo uprzedzony, bo nie uważam akurat Hellhammer za jakiś niesamowicie wyjątkowy zespół. Ot, taki jeszcze trochę bardziej amatorski Venom. Ale logo fajne i "na poważnie", to już się metaluszki mogą obnosić mrocznym kultem, nie jakimś tam wesołym piwko i metal hehe Venomem.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6053
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#12

Wędrowycz 4 lata temu

To wygląda, że jestem tu jedyny, który ma naprawdę w chuju czy wujek Tom przytuli za to dużo hajsu, czy wręcz jeszcze więcej. Ja cholernie lubię Hellhammer, nawet wydaje mi się, że bardziej niż Celtic Frost i Triptykon. Wobec tego chętnie bym koncert zaliczył po prostu, żeby usłyszeć i zobaczyć te wałki na żywo i czerpać z nich jeszcze raz radochę jak podczas odpalania ich z płyty.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#13

yog 4 lata temu

Ja tam mam do Hellhammer jakiś sentyment jednak, bo uważam Morbid Tales za najlepszy Celtic Frost, a jak pierwszy raz słyszałem przywołany w nazwie Triumph of Death (kawałek) to się autentycznie bałem, z tego co pamiętam ;)
Wędrowycz pisze: To wygląda, że jestem tu jedyny, który ma naprawdę w chuju czy wujek Tom przytuli za to dużo hajsu, czy wręcz jeszcze więcej.
Możliwe, że jesteś jedyny, bo ja jednak mam nadzieję, że JESZCZE WIĘCEJ ;)

Znaczy dla mnie to będzie pozytywne dla metalu jako takiego nawet, jeśli to elegancko się odbędzie, że jednak na kulturalnym metalu też można hajs robić na przykładzie Toma ludzie zobaczą i może się zastanowią dwa razy nim nagrają swoje Cold Lake.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
deathwhore
Tormentor
Posty: 4411
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#14

deathwhore 4 lata temu

To nie ma sensu, bo Hellhammer to był zespół młodych łebków, którzy nie potrafili za bardzo grać i w tym była ich siła.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#15

yog 4 lata temu

Równie dobrze by można to samo powiedzieć o reaktywacji Sarcofago, gdyby mieli grać kawałki z INRI :)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6053
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#16

Wędrowycz 4 lata temu

Niby racja, teraz będą stare dziady, już umiejące grać. Mimo wszystko fajnie jakby zagrali to trochę tak brudnie i koślawo jak na demkach.
A tak odnośnie tego co @deathwhore napisałeś odnośnie Venom, to gdyby te dziady postanowiły kiedyś zagrać wałki tylko ze swoich 3 pierwszych płyt live, to też bym chciał taki koncert zaliczyć.

A Sarcofago podejrzewam, że jednak ciężko byłoby zagrać wałki z "I.N.R.I." po latach :D
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#17

yog 4 lata temu

Wagner wokali nie zapomniał, co dość niedawno na jakimś gigu Mystifier prezentował ;)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
deathwhore
Tormentor
Posty: 4411
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#18

deathwhore 4 lata temu

yog pisze:
4 lata temu
Równie dobrze by można to samo powiedzieć o reaktywacji Sarcofago, gdyby mieli grać kawałki z INRI :)
Sarcofago już po kilku latach nie umiało zagrać swoich numerów z debiutu. Ale o ile dobrze kojarzę, to Wagner został prostym fanem metalu z doktoratem, podobno bardzo mocno siedzi w podziemnej scenie w dalszym ciągu.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
pp3088
Moderator globalny
Posty: 1487
Rejestracja: 6 lata temu

#19

pp3088 4 lata temu

deathwhore pisze:
4 lata temu
Ja mogę być dodatkowo uprzedzony, bo nie uważam akurat Hellhammer za jakiś niesamowicie wyjątkowy zespół. Ot, taki jeszcze trochę bardziej amatorski Venom. Ale logo fajne i "na poważnie", to już się metaluszki mogą obnosić mrocznym kultem, nie jakimś tam wesołym piwko i metal hehe Venomem.
Dla mnie Hellhammer jest jednak ciutkę cięższy i brudniejszy niż Venom, który jedzie bardziej na heavy/speedowej motoryce.

Zresztą to i tak dla mnie bez większego znaczenia, bo Hellhammera słucham naprawdę rzadko, a moim ulubionym materiałem od Toma Wojownika jest wpierdol zapodany na Monotheist. Konkludując jestem pozerem, bo nie lubię thrash metalu.

@yog myślałem, że bardziej cenisz szczerość w muzyce, a przecież Tomek pewnie marzy by zagrać te bardziej gotyckie kawałki z ostatnich Trip to koniów, a nie jakieś brudy!
Screaming Into The Blackness, Needing No God But Himself

Beneath the Veil of Sanity Beats the Throbbing Process of Decay

"ja pierdolę przeczytałem cały temat Kid Rock i muszę się napić"
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#20

yog 4 lata temu

Otóż nie uważam, że to granie Hellhammera koniecznie musi być nieszczere, bo choć kiedyś pewnie by chciał zapomnieć o tym etapie swego życiorysu, to już w Ewolucji kultu nie wypiera się tego etapu działalności muzycznej, zaczyna traktować jako pierwszy z kroków, a artystycznie się i tak będzie mógł wykazać przecież grając niemalże równocześnie koncerty jako Triptykon czy z tą duńską (chyba?) orkiestrą grając swe 3 opusy na Roadburn ;)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#21

yog 4 lata temu

Sowita beka z tym gigiem, bo go ustawili tego samego dnia, co w Progresji się odbywa jakiś punk rock fest :D

No i jednak jest IMPREZA PRZENIESIONA NA 15.12.2019 (niedzielę :()
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#22

Ryszard 4 lata temu

Chuj go wie czy skok na kasę. Za życia Aina odmawiali wszystkim. Po jego śmierci Warrior zgadza się na każdą ofertę....
Mezo po prostu pierwszy mówił nie a drugi szanował pierwszego? Ew MUSIAŁ szanować...

Z drugiej strony, nowe genaracje dorastaja bez kontaktu z muzyka H i CF, zaczyna się umieranie... Moze Tomek doszedł do wniosku ze okrada dzieci z czegoś ważnego? Takich teorii to można produkować milion bo nie sadze aby taki Brutal Assault czy Merry Chrismas płaciły setki tysięcy euro.
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#23

Ryszard 4 lata temu

yog pisze:
4 lata temu
Otóż nie uważam, że to granie Hellhammera koniecznie musi być nieszczere, bo choć kiedyś pewnie by chciał zapomnieć o tym etapie swego życiorysu, to już w Ewolucji kultu nie wypiera się tego etapu działalności muzycznej, zaczyna traktować jako pierwszy z kroków, a artystycznie się i tak będzie mógł wykazać przecież grając niemalże równocześnie koncerty jako Triptykon czy z tą duńską (chyba?) orkiestrą grając swe 3 opusy na Roadburn ;)
Pierdolić Ewolucje Kultu. Zdanie można zmienić nieskończoną ilość razy.... Granie Hellhammer nieszczere. Kurwa dorośnijcie i wyrośnijcie z tych heavymetalowych kultów eternali... Nikt poważny nie myśli w ten sposób! Chyba ze dziewica mieszkająca z mamom.
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#24

yog 4 lata temu

Weź czasem jakoś ciut konkretniej, bo teraz to nie wiem, czy się do mnie przypierdalasz, czy do kogo i w sumie o co też do końca nie wiem ;)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#25

Ryszard 4 lata temu

yog pisze:
4 lata temu
Weź czasem jakoś ciut konkretniej, bo teraz to nie wiem, czy się do mnie przypierdalasz, czy do kogo i w sumie o co też do końca nie wiem ;)
Oj kurwa zobaczylby hellhammera i szuka jakiej okazji...
To nic personalnego ale wchodzę w wątek a tam jakieś naiwności. Wypowiedź trochę wyrwalem z kontekstu, przyznaję, ale szczere granie, jakieś biblemetalu....
Nóż mi się otwiera. Cieszyć się trzeba a nie marudzić a w sumie sam marudzę.

Oj, ciężki jest los cebuli....
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#26

yog 4 lata temu

Ano ja się cieszę właśnie, bo jak mówisz jakieś tam pokolenie małych metalowców jest, które by chciało zobaczyć wymierające gwiazdy i jak najbardziej jestem za tym, żeby tego Slayera sobie jeszcze bardziej ostatnią trasę koncertową zobaczyli. Śmieszyć to mnie może mimo wszystko. A Tomkowi kibicuję, żeby na łożu śmierci mógł pomyśleć, że swój plan podboju szołbiznesu zrealizował, a Hellhammera chętnie zobaczę :)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Canidia
Fallen Angel Of Doom
Posty: 378
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#27

Canidia 4 lata temu

Jeszcze w sierpniu planowałam odpuścić ten koncert, zadowolona z tego, że Hellhammera zobaczę przy okazji na Brutal Assault. Niestety los chciał inaczej i dziwnym trafem koncert, hmm, przegapiłam. Prawdopodobnie zatem wybiorę się na Merry Christless, dodatkowo ciekawa choćby Bolzera.
yog pisze:
4 lata temu
Jebać wasze zdanie w takim razie.
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4124
Rejestracja: 7 lata temu

#28

DiabelskiDom 4 lata temu

Kocia Mamo, cho z nami do Krakowa, na pewno będzie lepiej niż w Warszawie, gdzie bardzo dobre występy będą okrajane ze względu na wątpliwej jakości gwiazdę wieczoru, która będzie chciała najwięcej czasu dla siebie ;)
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#29

yog 4 lata temu

W Warszawie będzie rewelacyjnie, wybieram się.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Canidia
Fallen Angel Of Doom
Posty: 378
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#30

Canidia 4 lata temu

DiabelskiDom pisze:
4 lata temu
Kocia Mamo, cho z nami do Krakowa, na pewno będzie lepiej niż w Warszawie, gdzie bardzo dobre występy będą okrajane ze względu na wątpliwej jakości gwiazdę wieczoru, która będzie chciała najwięcej czasu dla siebie ;)
To jest juz jutro, prawda? Trochę za późno się z tym obudziłam :?
yog pisze:
4 lata temu
Jebać wasze zdanie w takim razie.
deathwhore
Tormentor
Posty: 4411
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#31

deathwhore 4 lata temu

Wszystko marność.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6053
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#32

Wędrowycz 4 lata temu

Kurwa, ale mam teraz zagwozdkę. Jak już jest czas i możliwość, żeby wybrać się na jakiś koncert, czyli powyższy, to teraz zaczęły się rozkminki, czy tak naprawdę mi się chce.
Szukając motywacji zapytam zatem ile osób z naszego szanownego gremium planuje się pojawić?
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4124
Rejestracja: 7 lata temu

#33

DiabelskiDom 4 lata temu

Najlepsze z tego zestawu widziałem ostatnio w Krakowie, zatem jeśli kręci Cię DHG czy Bolzer, to oni wypadli świetnie i dla nich warto się przejść. Zwłaszcza, że masz blisko. DHG w doskonałej formie z Vicotnikiem na czele.
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6053
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#34

Wędrowycz 4 lata temu

Bolzer to średnio na jeża, choć na żywo mi się podobali, bo studyjnie ok i tylko tyle.
DHG bym bardzo chętnie zobaczył, BOPków i Furię z ciekawości też, no i w sumie przez wzgląd na duży sentyment i estymę to i Hellhammer.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4124
Rejestracja: 7 lata temu

#35

DiabelskiDom 4 lata temu

DHG strasznie przekrojowo gra, możesz usłyszeć zarówno Ion Storm, Aphelion Void czy Ultimate Reflection, zatem dla każdego coś dobrego.
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6053
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#36

Wędrowycz 4 lata temu

No i git, bo tak na dzień dzisiejszy z tego składu to najbardziej chyba DHG mnie interesuje.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#37

yog 4 lata temu

Ja tam takich egzystencjalnych problemów nie mam, będę, o ile dziś albo jutro się nie wyprzedadzą bilety.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Canidia
Fallen Angel Of Doom
Posty: 378
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#38

Canidia 4 lata temu

Ja też będę, bilet już kupiony. Ubolewam tylko, że to w niedzielę.
yog pisze:
4 lata temu
Jebać wasze zdanie w takim razie.
deathwhore
Tormentor
Posty: 4411
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#39

deathwhore 4 lata temu

yog pisze:
4 lata temu
Ja tam takich egzystencjalnych problemów nie mam, będę, o ile dziś albo jutro się nie wyprzedadzą bilety.
Ja też nie mam. JEBAĆ KOMERCYJNY METAL!!!

!!!
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6053
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#40

Wędrowycz 4 lata temu

Bilet kupiony, to do zobaczenia w takim układzie :)
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#41

yog 4 lata temu

deathwhore pisze:
4 lata temu
yog pisze:
4 lata temu
Ja tam takich egzystencjalnych problemów nie mam, będę, o ile dziś albo jutro się nie wyprzedadzą bilety.
Ja też nie mam. JEBAĆ KOMERCYJNY METAL!!!

!!!
Ta, idź se na jaką Hyperdontię i wmawiaj se, że to jest metal :P

Też mam już bilet :)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
deathwhore
Tormentor
Posty: 4411
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#42

deathwhore 4 lata temu

Tak, to metal, a nie takie festyny dla pozerów i sezonowców!
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6053
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#43

Wędrowycz 4 lata temu

Taki z Ciebie prawdziwek się zrobił? A może po prostu dupka boli, bo inni idą, a Ty nie? :P
Odium Humani Generis
deathwhore
Tormentor
Posty: 4411
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#44

deathwhore 4 lata temu

Gdyby bolała to bym sobie kupił bilet. Takie festyny nie mają dla mnie nic wspólnego z metalem.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#45

yog 4 lata temu

Mają przynajmniej dwie rzeczy - piwko i papieroski.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
deathwhore
Tormentor
Posty: 4411
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#46

deathwhore 4 lata temu

Na piwko i papieroski to można sobie wyjść przed blok. Wychodzi na to, że życie dresiarzy u mnie na osiedlu ma więcej wspólnego z metalem :(
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#47

yog 4 lata temu

Ale tam masz w Progresji ten płotek okalający teren palarni, symbolizujący więzienie, jakim są układy społeczne! To wzmaga mizantropijno-nihilistyczne odczucia podczas intoksykacji.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
deathwhore
Tormentor
Posty: 4411
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#48

deathwhore 4 lata temu

Dobrze, że mi przypomniałeś. To już w ogóle skutecznie odstrasza od przebywania w takich miejscach. Tylko małe kluby, tylko prawdziwy metal! Underground series, not for trendy ears!
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6053
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#49

Wędrowycz 4 lata temu

No dobra, ja też chętnie bym chodził na kameralne koncerty, ale jest jak jest. Może trzeba jak Nocturno Culto - przestać chodzić na jakiekolwiek koncerty metalowe i po problemie ;)
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#50

yog 4 lata temu

Myślałem, że przestałeś :P
Destroy their modern metal and bang your fucking head

Wróć do „Koncerty”