Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17568
Rejestracja: 7 lata temu

Behemoth / Master's Hammer / Mgła [Merry Christless] 14-15.12.2017 Warszawa

yog 6 lata temu

Obrazek Zdaje się pierwszy koncert Master's Hammer na naszych ziemiach:

+ BEHEMOTH
+ MASTER'S HAMMER
+ MGŁA
+ Mentor
+ Witchmaster

Progresja, Warszawa, 15 grudnia 2017 roku
Bilety od 16 sierpnia

Ogranizuje Knock Out Productions

Nie, żebym coś przewidział po Nergalowych wypowiedziach o Master's Hammer:
yog pisze:
6 lata temu
Na 90% będzie tam Master's Hammer imo :p
Destroy their modern metal and bang your fucking head
deathwhore
Tormentor
Posty: 4471
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

deathwhore 6 lata temu

Zasmucili mnie tym.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6099
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

Wędrowycz 6 lata temu

A ja jestem bardzo zadowolony. Dla mnie osobiście skład bardzo spoko i napewno będę chciał się wybrać.
Odium Humani Generis
deathwhore
Tormentor
Posty: 4471
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

deathwhore 6 lata temu

Z jednej strony bardzo fajne zespoły, ale perspektywa przebywania w ciasnej Progresji z tym wszystkim co się tam zlezie dla mnie jest przygnębiająca i odrzucająca.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Nucleator
Moderator globalny
Posty: 1726
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: LIPSK

Nucleator 6 lata temu

Cholera, nie wiem, czy starczy czasu i pieniędzy, ale chciałbym się w Progresji stawić. Behemoth zlewam, ale reszta zespołów zacna, a Master's Hammer to już w ogóle. Jeśli Darski miał faktycznie wpływ na to, by ich ściągnąć, to chylę czoła.
Ryszard pisze:
5 lata temu
Trochę za dużo wina, przystojny kolega w koszulce Dissection, At the Gates z dyktafonu... I zaraz pedałują się tekie satany w parku na ławce, za ręce się trzymają... Teczowy Black Metal hahahaha
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17568
Rejestracja: 7 lata temu

yog 6 lata temu

Moim zdaniem ten post sugerował, że zdecydowanie miał:

Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4668
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

TITELITURY 6 lata temu

Spróbuję się wbić ze względu na Czechów i Witchmastera, ale z Mgłą i Behemothem w składzie będzie to spęd kindermetali.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6099
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

Wędrowycz 6 lata temu

Pewnie tak będzie, ale Mgłę na żywo już raz widziałem (w Krakowie) i naprawdę dobrze się prezentują - mocno statyczny show, ale klimat i brzmienie mnie osobiście powaliło, ciekawe jak się sprawdzą w warszawskich (chujowych zazwyczaj) warunkach brzmieniowych. Behemotha nigdy nie widziałem, ale z opowieści kumpli to dają radę na żywo, a i z tego co widziałem na ich DVD czy na jewtube spoko naprawdę to wygląda. Publika nawet na większości bardziej podziemnych koncertów niestety jest spierdolona, choć są miłe wyjątki typu Necros Christos/Grave Miasma/Bestial Raids w Poznaniu - tam prawie sami prawdziwi wyjadacze byli. Poza tym warto podkreślić jedno - każdy wół kiedyś cielęciem był. Pamiętam jak na jednym koncercie wstawiłem się za jakimś gówniarzem, którego podstarzały kataniarz ciągle w tłumie szturchał, popychał itp. Mimo iż postury nie jestem zbyt dużej spokojnie się z typem uwinąłem - być może lata praktyki w sparingach pod sceną dały efekt, a może po prostu gość był zbyt najebany, nie wiem. Zresztą w chuju mam to, wkurwia mnie jak stare metaluchy wiecznie dopierdalają się do młodszych na koncertach. Ja pamiętam, że do mnie jako gówniarza dopiero zapuszczającego włosy wielokrotnie kataniarze i inne heavy chamy podbijały. Cóż, ja na koncerty łaziłem wtedy z obstawą kilku-kilkunastu kumpli którzy w większości byli duzi i przypakowani, więc nigdy mi włos z głowy nie spadł jak z nimi byłem. Jestem zdania, że niech na koncerty chodzi kto tam chce. Jebać to, ja chodzę słuchać i oglądać kapele, a nie szukać towarzystwa/lasek/guza.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4211
Rejestracja: 7 lata temu

DiabelskiDom 6 lata temu

Pamiętam, że kiedyś na gigu Infernal War w Warszawie dwóch 2x2 nazi drabów postawiło sobie za cel wypierdolić każdemu spod sceny z zaskoczenia tak, żeby delikwent rozłożył się na glebie i miał problemy ze wstaniem. Jako jedyny się im oparłem a wręcz jednego z nich dwa czy trzy razy odepchnąłem na barierki. Ból dupy w ich oczach był ewidentnie bezcenny. Masa czasem się jednak przydaje i chuj, że rzeźby zero ;)
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6099
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

Wędrowycz 6 lata temu

Masa to potęga :D jebać rzeźbę :P
Odium Humani Generis
deathwhore
Tormentor
Posty: 4471
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

deathwhore 6 lata temu

Wędrowycz pisze:
6 lata temu
Pewnie tak będzie, ale Mgłę na żywo już raz widziałem (w Krakowie) i naprawdę dobrze się prezentują - mocno statyczny show, ale klimat i brzmienie mnie osobiście powaliło, ciekawe jak się sprawdzą w warszawskich (chujowych zazwyczaj) warunkach brzmieniowych. Behemotha nigdy nie widziałem, ale z opowieści kumpli to dają radę na żywo, a i z tego co widziałem na ich DVD czy na jewtube spoko naprawdę to wygląda. Publika nawet na większości bardziej podziemnych koncertów niestety jest spierdolona, choć są miłe wyjątki typu Necros Christos/Grave Miasma/Bestial Raids w Poznaniu - tam prawie sami prawdziwi wyjadacze byli. Poza tym warto podkreślić jedno - każdy wół kiedyś cielęciem był. Pamiętam jak na jednym koncercie wstawiłem się za jakimś gówniarzem, którego podstarzały kataniarz ciągle w tłumie szturchał, popychał itp. Mimo iż postury nie jestem zbyt dużej spokojnie się z typem uwinąłem - być może lata praktyki w sparingach pod sceną dały efekt, a może po prostu gość był zbyt najebany, nie wiem. Zresztą w chuju mam to, wkurwia mnie jak stare metaluchy wiecznie dopierdalają się do młodszych na koncertach. Ja pamiętam, że do mnie jako gówniarza dopiero zapuszczającego włosy wielokrotnie kataniarze i inne heavy chamy podbijały. Cóż, ja na koncerty łaziłem wtedy z obstawą kilku-kilkunastu kumpli którzy w większości byli duzi i przypakowani, więc nigdy mi włos z głowy nie spadł jak z nimi byłem. Jestem zdania, że niech na koncerty chodzi kto tam chce. Jebać to, ja chodzę słuchać i oglądać kapele, a nie szukać towarzystwa/lasek/guza.
Do mnie też podbijali, ja chodziłem bez żadnej "obstawy" i nigdy też mi nic z głowy nie spadło. A jeszcze udało się raz uratować dupę znajomemu, który stylóweczkę miał jak przystało na satanistę, ale gówno miał w głowie i na półce. Potem się leszcz wystraszył, że można w ryj na koncercie dostać i przestał przychodzić. Jebana ciota i trendziarz.

Mnie bardziej brzydzi to tępe, najebane bydło. Chuj co gra, byle głośno. To już właściwie niezależnie od wieku tego bydła.
Dla równowagi, tak samo mnie brzydzi towarzystwo z frajerską stylóweczką z tunelami i koczkami na głowach i to też niezależnie od wieku.
Dupeczki w leginsach z logo Desaster wzbudzają podobny entuzjazm jak dwie powyższe grupy.
Ufryzowanych pięknisiów z przystrzyżonymi elegancko bródkami i przyciętymi końcówkami też bym eksterminował.
Jakichś zjebanych śmieszków też nie lubię.
Generalnie kurwa nie lubię tych wszystkich metalowców.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4211
Rejestracja: 7 lata temu

DiabelskiDom 6 lata temu

Zastanawiam się, ilu na koncertach widuję ufryzowanych pięknisiów z przystrzyżonymi elegancko bródkami oraz dupeczek w legginsach z logo Desaster. Że o frajerstwie z tunelami nie wspomnę. Jaki to jest istotny procent publiki na gigach, które odwiedzam, że o najebanym bydle pod sceną nie wspomnę. Pijani alkoholem, a fuj, pierdoleni podludzie, takich tylko do Auschwitz zaprowadzić i kurwa piecyki włączyć.
Panzer Division Nightwish
deathwhore
Tormentor
Posty: 4471
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

deathwhore 6 lata temu

Na Mgle było tego fest. Teraz będzie Mgła i Behemoth. Tylko tego Master's Hammer żal.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17568
Rejestracja: 7 lata temu

yog 6 lata temu

Nie widziałem chyba w życiu tych legginsów z logo Desaster i myślałem, że to jakiś chwilowy żart z tym czy wersją z gościem z Persecution Mania i nikt tego nie kupuje.

Ten koncert będzie rzeczywiście bardzo "kindermetalowy", nie da się tego uniknąć przy popularności Behemotha i Mgły, ale sądzę, że też się znaczna ilość prawilniaków, także z zagranicy zgromadzi. W końcu Master's Hammer pierwszy zagrał norweski black metal, a jego koncerty nie były nigdy codziennością. Do tego w zasadzie pewne jest, że będzie solidny show, cycki, bafomety na scenie etc. Wydaje mi się, że to mogli w Stodole zrobić nawet.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4668
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

TITELITURY 6 lata temu

Mam wrażenie Janku, że czymś Cię uraziłem, hę ? No, to śpieszę z wyjaśnieniem, żeby nie było. Nie mam nic do "kindermetali", dawno już wyrosłem z tego "prawdziwkowania", choć czasem dzieciaki potrafią wkurzyć swoją głupotą. Np. u nas ostatnio jak grało Immolation i Vader, podsłuchałem tekst, że Amerykanie są chujowi przy naszych. Albo - ponieważ mam wyjebane na metalowy look, nie posiadam ramoneski, raz nawet na gig przyszedłem w dresie - i wystarczą mi jakieś adiki, a do tego czarny t-shirt, usłyszałem, że "nie jestem prawdziwym metalowcem, bo nie noszę skóry". No, może gdybym miał 25 lat, to bym reagował złością, ale teraz macham ręką, myśląc sobie, że chłopek metr pięćdziesiąt w kapeluszu walący takim tekstem albo pozostanie stulejarzem i przerzuci się na disko, albo zmądrzeje. Każdy był kiedyś młody jak słusznie zauważyłeś i niespecjalnie mi to przeszkadza. Przeszkadzać mi będą tłumy, a te są zaaaaaajebiste na koncertach Nergala, bo Behemoth odpierdala teatrzyk dopasowany właśnie do gustów dzieciaków, które są zachwycone jakimiś pedalskimi maskami, sukienkami, gejzerami ognia i jakimś gównem z blachy przyczepionym do statywu na mikrofon. I tego żałuję, bo jeśli uda mi się pojechać na ten gig, co mam w planach, będę się musiał przez tłum prepychać, a ja wolę po prostu undergraundowe imprezy w klubie, gdzie nie przychodzi więcej niż 100 osób, można wleźć po secie na scenę poklepać muzyków po plecach i podziękować, albo drzeć się z niej, że chce się więcej, jak to ostatnio robiłem u nas podczas koncertu Cryptic Brood. A tak, to chuj. Nie odczuwam po prostu przyjemności z gigów, na których jest tłum ludzi. I stąd komentarz o kindermetalach.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6099
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

Wędrowycz 6 lata temu

Ależ Tomku, niczym mnie nie uraziłeś ;) przecież ja w znacznej większości się z Tobą zgadzam, po prostu opisałem swoje spostrzeżenia. Osobiście wali mi tak naprawdę zarówno opcja "kindermetali" jak i podstarzałych "prawdziwków" - jedni i drudzy to gówno. Oczywiście, że wolałbym kameralne koncerty, ale z drugiej strony fajnie jak pod sceną jest więcej jednak niż 15 osób, a takie sytuacje widziałem, o zgrozo na koncertach m.in. Tyrant's Blood w Wawie, które supportował nasz rodzimy Voidhanger, czyli niewiele większej frekwencji Mortician/Akercocke/Blood Red Throne. W takich przypadkach jestem zażenowany, że na takie kapele przychodzi garstka ludzi i muzycy innych kapel robią za publikę pod sceną, żeby nie było większej lipy niż jest.
Odium Humani Generis
deathwhore
Tormentor
Posty: 4471
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

deathwhore 6 lata temu

Ja lubię tłumy jak coś organizuję. W innych przypadkach niekoniecznie :D
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4668
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

TITELITURY 6 lata temu

Ozzy zawsze do mnie mówi "zadzwoń po starą, bo mi się gig nie zwróci". Ale co innego, jak roganizujesz koncert w Chmurokukułczynie, a co innego jak - mniemam - w Warszawie.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
deathwhore
Tormentor
Posty: 4471
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

deathwhore 6 lata temu

Ostatnio jak coś robiłem tutej to był, ale bez starej. Więc jest niekonsekwentny!
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Decybel
Posty: 56
Rejestracja: 6 lata temu

Decybel 6 lata temu

najlepiej po Mintaja dzwonić niż po starą :)))
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17568
Rejestracja: 7 lata temu

yog 6 lata temu

Połowa biletów już zeszła. Strasznie dziwny pomysł z tą Progresją :P
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6099
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

Wędrowycz 6 lata temu

Nie mogłem spać, więc siedzę i słucham sobie demówek Master's Hammer. Widzę, że tegoroczny koncert wyglądał tak:
Obrazek
cóż, nie miałbym nic przeciwko gdyby w Wawie było tak samo :D
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4668
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

TITELITURY 6 lata temu

To by była dla mnie miła odmiana. Ostatnio byłem w teatrze na sztuce, gdzie po scenie latał w masce kosmity facet wymachujący fujarą, więc teraz dla odmiany chętnie popatrzyłbym na żeńskie narządy rodne. Ale wątpię. Te pierdziawki pewnie są lokalnym, czeskim żywcem, a u nas nie znajdą się chętne na taki występ. Zawsze jednak mogę się mylić.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6099
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

Wędrowycz 6 lata temu

TITELITURY pisze:
6 lata temu
Te pierdziawki pewnie są lokalnym, czeskim żywcem, a u nas nie znajdą się chętne na taki występ. Zawsze jednak mogę się mylić.
To samo pomyślałem, ale kto wie, pomarzyć można ;)
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17568
Rejestracja: 7 lata temu

yog 6 lata temu

one były na 2 koncertach MH z jakich widziałem zdjęcia w necie, ale nie jestem pewien czy drugi koncert był poza Czechami czy na BA. Osobiście zakładam, że będą i w Wawie, bo - zakładam - Merry Christless to ma być show, wyprzedane bilety etc. z założenia.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4668
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

TITELITURY 6 lata temu

one były na 2 koncertach MH
Po czym poznałeś, że to te same ? :D
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17568
Rejestracja: 7 lata temu

yog 6 lata temu

mocno charakterystyczne są

Jesteśmy bardzo blisko sold-out'u. Ostatnie bilety (około 100 sztuk) dostępne na:
http://knockoutprod.net/sklep
http://www.progresja.com
http://www.eventim.pl

czyli raczej mnie nie będzie, bo do wypłaty ze 2 tygodnie jeszcze :(
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4211
Rejestracja: 7 lata temu

DiabelskiDom 6 lata temu

I tak już za późno, wszystko poszło.

Dobra, to teraz poważna rozmowa - @yog w takim razie dzień później walimy na ten Kijów? Lot z Wawy coś koło 13, koszt w obie strony około 400 złotych. Ja już pytałem kilku osób od siebie i są wstępnie chętni.
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17568
Rejestracja: 7 lata temu

yog 6 lata temu

DiabelskiDom pisze:
6 lata temu
I tak już za późno, wszystko poszło.

Dobra, to teraz poważna rozmowa - @yog w takim razie dzień później walimy na ten Kijów? Lot z Wawy coś koło 13, koszt w obie strony około 400 złotych. Ja już pytałem kilku osób od siebie i są wstępnie chętni.
Muszę się najpierw zorientować jak i gdzie się paszport wyrabia :D Z tymi biletami słabo, liczyłem że do końca miesiąca starczy ich, a tu zonk i nie będzie Master's Hammer :( Może jakaś petycja o Stodołę? :D
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4668
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

TITELITURY 6 lata temu

DiabelskiDom pisze:tak już za późno, wszystko poszło.
To miałem farta kupując bilet dzisiaj rano. Ekspresowo się to wtakim razie rozeszło. Będzie, oceniam po tym, co jest na pejsbuku, w chuj masek z zza granicy i idę o zakład, że większość przyjedzie do księstwa Bufetowej właśnie ze względu na Czechów. Hehemotha nie widzieli już chyba tylko mieszkańcy Korei Pn. oraz czarnuchy okładający się kijami w kongijskiej dżungli.

Może będą mieli "Mantas" na sprzedaż ?
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
deathwhore
Tormentor
Posty: 4471
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

deathwhore 6 lata temu

Ja też hehemotha nie widziałem. vader też nie.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4668
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

TITELITURY 6 lata temu

Wiele nie straciłeś.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17568
Rejestracja: 7 lata temu

yog 6 lata temu

zgodnie z moimi wczorajszymi przewidywaniami, 3 miechy przed koncertem wyprzedane bilety zobowiązują do rozejrzenia się za drugim terminem, co zapowiada Knock Out Productions
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17568
Rejestracja: 7 lata temu

yog 6 lata temu

14 grudnia - drugi termin przy udziale INFERNAL WAR oraz IN TWILIGHT'S EMBRACE:

Obrazek
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Myrkraverk
Posty: 78
Rejestracja: 6 lata temu

Myrkraverk 6 lata temu

No i super. Z chęcią zobaczę Master's Hammer jeszcze raz na żywo, w Pradze pozamiatali.
ᚨᛚᚢ
Awatar użytkownika
synu
Moderator globalny
Posty: 337
Rejestracja: 7 lata temu

synu 6 lata temu

Nie dziwię się niezadowolonym, którzy pokupowali bilety na odsłonę 15.12 - robić "drugi" koncert dzień wcześniej, w dodatku z lepszym line-upem to trochę groteska.

Wbijam 14.12, będzie ogień w szopie 8-)
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17568
Rejestracja: 7 lata temu

yog 6 lata temu

przyznam, że trudno się nie zgodzić z tym, co piszesz, @synu :P
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6099
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

Wędrowycz 6 lata temu

zestaw jeszcze lepszy, więc jestem zadowolony bardziej niż wcześniej, oby tylko tym razem biletów styknęło ;)
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4668
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

TITELITURY 6 lata temu

Czy ja wiem, czy Infernale lepsi są od Wichajstra ? Dla mnie to ta sama liga, a IW juz widziałem, podczas gdy jeleni jeszcze nie. I to wcale nie jest pocieszanie się, w końcu i tak jadę tam tylko dla Czechów, a reszta bandów rzetelnie mi koło chuja lata.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6099
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

Wędrowycz 6 lata temu

No dobra, tak patrząc to nie lepszy, bo zgadzam się że Infernale i Wichajster to ta sama półka ;) ciekawe czy bilety jeszcze są czy już wszystko poszło (znowu) :D kurna, jakie to upierdliwe, że trzeba już kupować bilet na koncert, który jest dopiero pod koniec roku. Znając życie to wszystko wina Behemotha, przez którego tak mocno idą bilety, bo pewno gimbaza, licbaza czy inna kucbaza wykupuje motzno.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17568
Rejestracja: 7 lata temu

yog 6 lata temu

Drugi termin podobno też prawie wyprzedany, więc jak kto ma kasę niech nabywa (ja nie mam, więc mnie pewnie ominie w pizdu ten spęd i będę chlipał po nocach).
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6099
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

Wędrowycz 6 lata temu

Też pewnie będę chlipał, bo kasę mam, ale nie wiem czy będę miał wolne wtedy, bo jak nie, to na chuj mi bilet...
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Myrkraverk
Posty: 78
Rejestracja: 6 lata temu

Myrkraverk 6 lata temu

Nie martwcie się, na pewno ludzie będą odsprzedawać bilety w ostatnim momencie. Ja już swój mam na 14.XII. Z koncertem MH w Pradze był taki numer, że bilety rozeszły się momentalnie jak ciepłe bułeczki i w dodatku były imienne (co dokładnie sprawdzali).
ᚨᛚᚢ
Awatar użytkownika
Myrkraverk
Posty: 78
Rejestracja: 6 lata temu

Myrkraverk 6 lata temu

Był ktoś wczoraj/ wybiera się dzisiaj? Jak wrażenia?
ᚨᛚᚢ
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17568
Rejestracja: 7 lata temu

yog 6 lata temu

Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
synu
Moderator globalny
Posty: 337
Rejestracja: 7 lata temu

synu 6 lata temu

yog pisze:
6 lata temu
Drugi termin podobno też prawie wyprzedany, więc jak kto ma kasę niech nabywa (ja nie mam, więc mnie pewnie ominie w pizdu ten spęd i będę chlipał po nocach).
@yog - jakąś chwilówkę trzeba było brać, czy innego Providenta, zrobiłoby się ściepę na bl i wspólnymi siłami byśmy raty pospłacali. Fchuj szkoda, że nie dałeś rady, bo fest był przekozak (o czym zresztą napisałem).
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17568
Rejestracja: 7 lata temu

yog 6 lata temu

Polecam dla beki: http://www.antyradio.pl/Muzyka/Koncerty ... ERIA-19230

Na fejsie zatytułowano to: "Zobaczcie relację z tegorocznej Metalowej Wigilii w klubie Progresja!" Okeeeeej.

Relacja to, mam wrażenie, chyba od @synu zajebana, bo o Behemocie niemal identycznie napisane.
Destroy their modern metal and bang your fucking head

Wróć do „Koncerty”