Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 3003
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

Re: Koncert? Idę!!!!

Szajtan rok temu

Tormentor na jedynym koncercie w Polsce, który odbędzie się 8 grudnia w warszawskiej Proximie.
Obrazek
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 3003
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

Szajtan rok temu

Behind The Mountain Rec znów rozdaje, 12 sierpnia w warszawskich Chmurach flaki i krwista kaszanka, na jedynym koncercie w PL Miasmatic Necrosis i na rozgrzewkę rodzimy Squash Bowels
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2467
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

CzłowiekMłot rok temu

Szajtan pisze:
rok temu
Behind The Mountain Rec znów rozdaje, 12 sierpnia w warszawskich Chmurach flaki i krwista kaszanka, na jedynym koncercie w PL Miasmatic Necrosis i na rozgrzewkę rodzimy Squash Bowels
Pomyślimy, być może pojedziemy i przez to pewnie olejemy tegoroczny SDL.
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
deathwhore
Tormentor
Posty: 4466
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

deathwhore rok temu


Te, Warszawka, zapraszamy
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 3003
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

Szajtan rok temu

Na długi weekend warto rozważyć czeską Pragę. Tam w dniach 5-6 maja w klubie Futurum odbędzie się Transcending Obscurity Fest 2023.
Obrazek
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
Nathas
Tormentor
Posty: 918
Rejestracja: 7 lata temu

Nathas rok temu

Nathas pisze:
rok temu
Hate, Arkona, Virgin Snatch, Thy Disease, Varmia - 23.04.2023 w ZG, bileciki zakupione.
Koncerciwo odhaczone. Varmia nie pooglądana w całości, bo mieli startować od 19tej, a oni kilka minut po już skończyli. I chociaż byłem godzinę wcześniej pod klubem, to trochę nie ogarnąłem, że już grają, a nie się stroją ;P Thy Desease pozytywnie, bardzo sympatyczny pan wokalista i ładna muzyka. Virgin Snatch trochę nie moja bajka, ale coś tam główką pokiwane i ok. Arkona mój faworyt w tym zestawieniu - niestety przez cały występ problemy z gitarką prowadzącą, dźwięk się ciągle rwał, a dwa czy trzy utwory poszły całkiem bez gitarki. Do tego ludzie pierdzieli i nie szło od tego uciec. Gwiazdę wieczoru troszkę olałem jak kolega @TITELITURY i również wyszedłem gdzieś w połowie, bo byłem głodny i trzeźwy, co wpływało na brak skupienia na występie i ciągle odpływałem gdzieś myślami zapominając o Hate. Do tego ciągle jebało bączurem.
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4662
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

TITELITURY rok temu

Jaki hedliner, taka aura. Ja też z Varmią miałem problem, bo przestawili zespoły i chciałem sobie oszczędzić lokalnego Depravity, wchodzę a tu Olsztyn już gra. A w sumie głównie na nich przyszedłem. Z płyt brzmiało lepiej, bo u nas dźwiękowiec wolał patrzeć w telefon, niż na konsole i muzyków.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 3003
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

Szajtan rok temu

29 sierpnia Bell Witch na jedynym gigu w Polsce będą promować najnowsze wydawnictwo "Future's Shadow Part 1: The Clandestine Gate", a wspomoże ich w tym włoska grupa Fuoco Fatuo.
Obrazek
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
brzask
Tormentor
Posty: 1730
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Kalisz

brzask rok temu

se to zobacze

Dola pt.12.05 Wrocław
Electric Wizard/Primitive Man/Hellacopters pt. 09.06 Gdańsk
Primitive Man/Full Of Hell wt. 27.06 Wrocław
MDB, Candlemass, Benediction, Gorycz sob. 09.09 Aleks.Łódzki
There's something growing in the trees__Through time war prevails_____Wśród jeszcze żyjących kłamstw,
I think it's a different me
________Thoughts fears cast aside_____Gnębiących ten Biały Ląd..
____Face the consequence alone
____With honour - valour - pride
blue_calx
Fallen Angel Of Doom
Posty: 357
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: Judaszów

blue_calx rok temu

Całkiem przyjemny symph black w lubuskim.
Sacrimonia







26.05. W Cafe Noir, gdzie podejrzewam na salce 8x10m będzie nieźle się wszystko obijać, ale trudno. wystąpią jeszcze Aether i Cronica. Nie ukrywam, że ciągnie na Sacrimonię.
Nothing inside.
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 3003
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

Szajtan rok temu

Obrazek
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 3003
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

Szajtan rok temu

Obrazek
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
Nathas
Tormentor
Posty: 918
Rejestracja: 7 lata temu

Nathas rok temu

blue_calx pisze:
rok temu
26.05. W Cafe Noir,
Jak mi siem będzie nudziło to wdepnę.
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4206
Rejestracja: 7 lata temu

DiabelskiDom rok temu

No i proszę, taki Galvanizer widziany pięć lat temu niespecjalnie mi podszedł. Brzmienie w Łodzi było chujowe (perkusista Michasia Rożkowego mi to wtedy wyjaśniał, że coś jest za bardzo odkręcone przy jednoczesnym czymś innym za bardzo przykręconym i dlatego to brzmi jak zza plandeki, ale szczegółów nie pomnę), do tego rzadziej niż obecnie słuchałem life metalu i okolic, toteż nie wyniosłem z tamtego recitalu nic ponad "no spoko".

Wczoraj w Hydro za to ogień w chuj. Niesamowicie mi ten występ podszedł, cały czas bania chodziła a pięść wznosiła się w aplauzie. Szybkie, agresywne i wściekłe napierdalanie, jak się pojawiało umpa-umpa, to było rozpędzone do dziesięciokrotności i przykryte wibrującymi, gęstymi wiosłami. Bardzo podobała mi się "zwartość" tej muzy i jej gnający na złamanie karku "drive". A może mi się po prostu odblokowało słuchanie takich rzeczy, bo ostatnio w domu sobie z radością puszczałem np Caustic Wound?

Morbific najbardziej byłem ciekaw, a w sumie podobało mi się najmniej, chociaż ogólnie okej. Mniej podskakiwania, a więcej dołów w rodzaju Sawmill in the Mist i będzie cacy. Przedszkolak na gitarze :D Clairvoyance w końcu udało mi się ustrzelić, bo jakoś wcześniej ani nie słuchałem, ani nie widziałem. Bardzo fajnie, lepiej niż Morbific, gorzej niż Galwanizator. Bardzo gęste granie, gdzieś przywodzące na myśl Cruciamentum albo Dead Congregation. Mroczne i duszne deathmetalowe grzanie, warto sprawdzić.

No i wszystko brzmiało nieźle. Było miejsce na orające ryki, charczący bas (Morbific!) i gitarowe mięso. Każda kapela zabrzmiała pod siebie, jako, że każda grała co innego i u każdej wyszło to jak należy. Ludzi nie jakoś przesadnie sporo, raczej kameralnie i elitarnie. Zabawa pod sceną jak za starych czasów, okazjonalne tylko zdjątka telefonami a tak to przepychanki spoconych grubasów, szarpanina i skoki w publikę. Na szczęście nikt nie skandował HEJ HEJ HEJ, jak to na tego typu brudnych koncertach dla lifemetalowców się czasem zdarza. Towarzysko także bdb i od s-ca : ))))

Ach, zapomniałem jeszcze napisać tydzień temu, że też byłem na dwóch gigach, ale to u siebie w Łodzi. W piątek na hardcorowej kapeli dobrego koleżki, czyli Not This Time a w sobotę na wspominkowym gigu dla zmarłego muzyka Fadheit. Na tym drugim usłyszałem w końcu świetny heavy metal od kolegów z miasta, czyli Nightbound, który bardzo mi się spodobał a także posłuchałem jak obecnie sobie radzi Odium Humani Generis, czyli również zespół kolegów z miasta, który to radzi sobie oczywiście bardzo dobrze. A, no i zapoznałem Frediego Merkurego (od którego, na marginesie, wczoraj jadąc na gig odebrałem jeden z ostatnich egzemplarzy ostatnego Armagh, który zajebistym albumem jest!) i obgadałem z nim @kurza, hihihi.

#koncertoweżycie #takwłaśnie
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor
Posty: 3168
Rejestracja: 5 lata temu

kurz rok temu

Byś Betty Davis posłuchał. Podobno lubisz damskie wokale, warto.
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4206
Rejestracja: 7 lata temu

DiabelskiDom rok temu

Dojebany recital wczoraj widziałem. Profanatica, Sacrofuck i Toughness w warszawskim VooDoo. Wszystkie trzy orkiestry świetne sety zapodały, brzmieniowo całość się zgadzała a bluźnierstwo i pot skraplały się na suficie. Toughness to było kurna małoletnie, chude jak patyk, ale przygnietli towarzystwo jak, nie przymierzając walec drogowy. Mieszanka starego Immolation, starych Morbidów i starej Finlandii, bardzo fajne. Rożkowy Michaś śpiewał bardzo nieładne rzeczy i, niestety, nie pokazywał rożków, ale przyjebali fest konkretnie, aż rączka sama chodziła a głowa sama napierdalała. Według informacji uzyskanych od szeroko pojętego podziemia po koncercie - została odegrana prawie cała nadchodząca płyta. Gwiazdeczka wieczoru zabluźniła pierwszorzędnie, d.o.k.u.r.w.i.a.j.ą.c. czarujący spektakl abhorencji i brzydoty. Przekrojowy set, co bardzo zacnym ruchem było, bo można było pokazywać fucki zarówno w melodie nowszych rzeczy, jak i klasyków z pierwszych materiałów i pełniaków. Szkoda tylko, że płyt swoich nie mieli, ale na otarcie łez zanabyłem drogą wymiany za bilety Narodowego Banku Polskiego pamiątkowy koszul oraz trójkę Havoheja.

Do albumu powyższy zestaw, plus posiadane na stanie Profanatiki i Havoheje, oraz powiązany personalnie Royal Arch Blaspheme.

Obrazek
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
Nathas
Tormentor
Posty: 918
Rejestracja: 7 lata temu

Nathas 11 mies. temu

26.05.2023 - Aether, Cronica, Sacrimonia - Cafe Noir, ZG. @blue_calx widzimy się?
blue_calx
Fallen Angel Of Doom
Posty: 357
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: Judaszów

blue_calx 11 mies. temu

@Nathas Cześć, tak. Chyba jeszcze kogoś namówię (koleżkowiec).
Nothing inside.
Awatar użytkownika
Nathas
Tormentor
Posty: 918
Rejestracja: 7 lata temu

Nathas 11 mies. temu



@blue_calx ?
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor
Posty: 1334
Rejestracja: 6 lata temu

Belzebóbr 11 mies. temu

Ja będę na Akhlys, to chyba jakiś blek 4 fali. Po recitalu wezmę jeszcze se koszulkę i uderzam na zamtuz, bo wątpię żeby na takie orkiestry chodziło coś innego niż grube metalówki.
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 3003
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

Szajtan 11 mies. temu

Deicide i Kataklysm na dwóch koncertach w Polsce. 8-ego sierpnia w poznańskim klubie B17, a 9-ego sierpnia we wrocławskim klubie Zaklęte Rewiry.
Obrazek
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
edi_gein
Master Of Puppets
Posty: 143
Rejestracja: rok temu
Lokalizacja: (...)

edi_gein 11 mies. temu

Wybieram się do Poznania. Szkoda że Legion a nie debiut ale też jest nieźle.
In the depths of a mind insane, fantasy and reality are the same.
val_v
Posty: 2
Rejestracja: rok temu

val_v 11 mies. temu

Obrazek

Sobota ma być gorąca
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4662
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

TITELITURY 11 mies. temu

Jeśli zrobisz sobie herbatę, to może, bo skład chujowy jak bolka trampki. Ale jeśli bilet tani, to bym poszedł napić się piwa.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
val_v
Posty: 2
Rejestracja: rok temu

val_v 11 mies. temu

Kto tam co lubi…
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 3003
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

Szajtan 11 mies. temu

Dying Fetus powracają do Polski na 2 koncerty! W roli supportu wystąpi Frozen Soul.
Obrazek
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2993
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

Vortex 11 mies. temu

W promce złapałem bilety na Ironow, zatem przejadę się obejrzeć dziadków kochanych.
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor
Posty: 2046
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Forteca trolli.

Kozioł 11 mies. temu

Obrazek
Turris Babylonica e stercore facta est.
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor
Posty: 2046
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Forteca trolli.

Kozioł 11 mies. temu

OK. tegoroczny spisik....
zobaczone
1. Voivod, Cryptic Shift - pierwszy koncert córki 😎
2. Clamm - na to poszedłem z najstarszym synem 😁
najbliższa przyszłość
1. Attriction - urodziny córy. Zna który ten band?
(Attrition are an English electronic music band, formed in Coventry in 1980 by Martin Bowes and Julia Niblock. The band emerged from the experimental post-punk scene of the early 1980s and, along with other groups such as Throbbing Gristle, Coil, Einstürzende Neubauten, and In the Nursery, greatly contributed to the development of industrial music in the UK.)

2. Motherhood (może)
3. Incantation i znowu Cryptic Shift
4. Exploited & Discharge - pewnie z córką, chyba że wrzesień, dodatkowo z GBH
5. Mondo Generator, Dungeon & Sabres (50/50)
6. Possessed, 10 plaques (50/50)
7. Steve Von Till - šrodkowy syn
8. Eyehategod, Church of Misery
9. Obituary
10. Swans - córa chce iść z tatę

i tyle w lato.

Jebać white life metal 😁
Turris Babylonica e stercore facta est.
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 3003
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

Szajtan 11 mies. temu

Moje plany koncertowe na najbliższe miesiące:
Full Of Hell/Primitive Man/Gash Faith / 27.06.23 / Klub Łącznik,Wrocław
Black Curse/Spirit Possession/Lwstndrds /23.07.23 / Liverpool,Wrocław
Deicide/Kataklysm/Brand Of Sacrifice / 9.08.23 / Zaklęte Rewiry, Wrocław
Artifical Brain/Mentor/Devoid Of Thought /13.08.23 / Liverpool,Wrocław
Anatomia/Druid Lord / 27.08.23 / Liverpool,Wrocław
Of Feather and Bone/Sedimentum/Autophagy/Gutless/ 6.09.23 / Liverpool,Wrocław
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor
Posty: 3168
Rejestracja: 5 lata temu

kurz 11 mies. temu

Intuicja mi mówi, że jesteś z Wrocławia lub okolic. Dziękuję za oklaski.
Awatar użytkownika
biały86
Posty: 27
Rejestracja: 11 mies. temu
Lokalizacja: skup metali kolorowych MIEDZIEX

biały86 10 mies. temu

Już jutro, w Krakowie (Tauron Arena) wystąpi KISS. W Polsce "po raz kolejny po raz ostatni" - ot, tyle uroczy, co i skuteczny FOMO marketing. Z graniem na żywo niby różnie bywa, ale być muszę.
Może w końcu pojmę ocb, kiedy co i rusz jakiś guru norweskiego bm powołuje się na "buziaczków" jako na jedną z inspiracji.
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2993
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

Vortex 10 mies. temu

Daj znać jak brzmienie, bo na ironach to była tragedia.
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
biały86
Posty: 27
Rejestracja: 11 mies. temu
Lokalizacja: skup metali kolorowych MIEDZIEX

biały86 10 mies. temu

Vortex pisze:
10 mies. temu
Daj znać jak brzmienie, bo na ironach to była tragedia.
Wcześniej nie bylem w Tauron Arenie, ale byłem pozytywnie zaskoczony i to do tego stopnia, że ciężko mi się teraz na szybko do czegoś przyczepić. Perka trochę podbita względem reszty, niekiedy może za bardzo (?) ale KISS celują w bombastyczny efekt, imprezowe, angażujące brzmienie - wg mnie tak właśnie było. Bez przysrywania się teraz do dosłownie kilku pierdół - jakościowo bez pudła.
Ironi w tym samym miejscu aż tak źle? Dobry motyw na 2 wątki z relacji z tych koncertów.

Tymczasem - kolejny na moim radarze jest Spectral Wound - w Warszawskiej Hydrozagadce 28.06
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4206
Rejestracja: 7 lata temu

DiabelskiDom 10 mies. temu

Mały sabacik w łódzkiej Woolturze. Plata o Plomo, Taxi Caveman i Doomster Reich. Ci pierwsi mieli sceniczny debiut. Nawet spoko, tylko trochę nie bardzo wiedzą czy chcą grać stonerek, czy sludge, czy może trzy akordy darcie mordy. Najlepiej wypadali w tych stonerowych tematach, ale stricte hardcore'owy wokal niespecjalnie do takich dźwięków pasuje. Taksówkarz Jaskiniowiec bardzo fajny. Energetyczny, szybki set, kajusowy cios za ciosem, chociaż ja jednak wolę wolniejsze, cięższe psychodeliki. Ale z pewnością na plus. Doomster Reich to obecnie klasa sama w sobie i czołówka polskich doomów. Ostatnia płyta totalnie zajebista a koncerty są 11/10. Tym razem też tak było, maskarycznie ciężki, satanistyczny, psychodeliczny doom. Bania chodzi non stop do tych ciężarowych riffów. Przy okazji jeszcze raz polecę tutaj ich ostatni, duży wypust, bo jest czego słuchać. Bardzo sympatyczny wieczór, na grzeczno i bez alkoholu, dzięki czemu błyskawicznie można było się przetransportować na chatę o normalnej porze.
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor
Posty: 3168
Rejestracja: 5 lata temu

kurz 10 mies. temu

Taxi Caveman będę słyszał i widział za parę dni w warszawskiej Progresji. Gwiazda wieczoru Monster Magnet.
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 3003
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

Szajtan 10 mies. temu

Destruction na jedynym koncercie w Polsce celebrującym 40-lecie działalności w towarzystwie Razor , Enforcer i Crisix!
Obrazek
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
paero123
Posty: 64
Rejestracja: 5 lata temu

paero123 10 mies. temu

Te kapele grają na sponsorowanym sprzęcie muzycznym? O co chodzi z tymi logami Dean, Jackson itd. na plakacie?
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2993
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

Vortex 10 mies. temu

Na Jarocin blisko i choć od zawsze odmawiałem, tym razem dałem się namówić znajomym. Zobaczymy.
"Between Shit and Piss we are Born"
blue_calx
Fallen Angel Of Doom
Posty: 357
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: Judaszów

blue_calx 10 mies. temu

Chociaż sobie Cavalerę zobaczysz. ;)
Nothing inside.
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2993
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

Vortex 10 mies. temu

Tylko to było przeważającym argumentem przy płaceniu za bilet.
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 3003
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

Szajtan 9 mies. temu

Szykuje się zajebisty gig.
Obrazek
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor
Posty: 1334
Rejestracja: 6 lata temu

Belzebóbr 9 mies. temu

Black Curse w L'poolu, dobry występ Spirit Possession, najebałem się już czeską ipką, zaraz jakąś świnię zmacam.
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor
Posty: 2046
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Forteca trolli.

Kozioł 9 mies. temu

Moje plany się zmieniają bo...

ObrazekObrazekObrazek
Turris Babylonica e stercore facta est.
Awatar użytkownika
void
Posty: 5
Rejestracja: 9 mies. temu
Lokalizacja: Puck

void 9 mies. temu

Ktoś się wybiera do B90?

Obrazek
HUMAN
Tormentor
Posty: 1569
Rejestracja: 7 lata temu

HUMAN 9 mies. temu

Dzisiaj Possessed Poznań 2 Progi będę !!!!
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor
Posty: 2046
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Forteca trolli.

Kozioł 9 mies. temu

Znowu plan zmieniony :D - Ale bilety kupione wiec na to 100% :D

Obrazek
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Obrazek
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ObrazekObrazek
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ObrazekObrazek
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Obrazek
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ObrazekObrazek
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Obrazek

Jesien w kosciele! :D
Turris Babylonica e stercore facta est.
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 3003
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

Szajtan 9 mies. temu

W październiku na 3 koncerty do PL (Kraków, Warszawa, Poznań) wpadnie Afsky w towarzystwie Kanadyjczyków z Panzerfaust.
Obrazek
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor
Posty: 3168
Rejestracja: 5 lata temu

kurz 8 mies. temu

Bilety na Sunn O))), Progresja W-wa 15 sierpnia, zakupione. Ktoś będzie?

Edit. Września.
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4206
Rejestracja: 7 lata temu

DiabelskiDom 8 mies. temu

Mam poważny plan być. Zależy jeszcze kiedy dokładnie wrócimy z urlopu.
Panzer Division Nightwish

Wróć do „Koncerty”