Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

Red Smoke Festival

Ryszard 7 lata temu

Obrazek
Pierwszy nadworny festiwal stoner/heavy/retro/doom/psychedelic w Polsce. W roku 2017 odbędzie się druga(?) edycja zawodów. Więcej detali organizatorzy zdradza nam już całkiem niedługo...
Line up RSF2016:
TRUCKFIGHTERS | JEREMY IRONS & THE RATGANG MALIBUS | BELZEBONG | DAILY THOMPSON | LIMESTONE WHALE | WEEDPECKER | BLAAK HEAT | DOPELORD | GODSLEEP | WEEDCRAFT | PALM DESERT | RED SCALP | NAXATRAS | LIBIDO FUZZ | LIBIDO FUZZ | DOCTOR CYCLOPS | VOIDSMOKER | DIUNA | SHINE | MUN |


Pozytywne opinie zaczytane w sieci wywołują u mnie chęć odwiedzenia rejonów Kalisza w przyszłości...w lecie.

https://www.facebook.com/RedSmokeFest
http://redsmokefest.pl/
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2447
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

CzłowiekMłot 6 lata temu

Pozwolę sobie odświeżyć temat w związku z kolejną odsłoną stoner/rock doomowego festu:

Obrazek

Do tej pory potwierdzono następujące hordy:

BONGZILLA (USA)
DOPETHRONE (Kanada)
Sons of Otis (Kanada)
The Black Wizards (Portugalia)
The Devil and the Almighty Blues... (Norwegia)
...i prawdopodobnie CzłowiekMłot (Polska)
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17533
Rejestracja: 7 lata temu

yog 6 lata temu

Do składu Red Smoke Festival dochodzą doomo-drony od Messa.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2447
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

CzłowiekMłot 6 lata temu

Do składu dołączyły następujące zespoły - Jirm (ze Szwecji), Australijczycy z Seedy Jesus oraz UFOMAMMUT.

Czekam na kolejną gwiazdę i na bilety jednodniowe. Karnety na 3 dni kosztują obecnie 150 zł, ale obawiam się, że zbytnia ilość doomu i psychodelii mogłaby mnie uśpić. Mam nadzieję, ze Mammuty wraz z Messą zagrają tego samego dnia. Po cichu liczę też na Graveyard.
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3781
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

Zsamot 5 lata temu

Byłem, kurna byłem. Padam na ryj więcej jutro. ;)
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2447
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

CzłowiekMłot 2 lata temu

Udział w tegorocznej edycji, która odbędzie się w tym samym miejscu co poprzednie w dniach 7 - 10 lipca, potwierdziły zespoły:
Mars Red Sky, Tortuga, Dopelord, Wyatt E, Only Sons, Taraban, Witchfinder, Valley of the Sun, Hydra, Colour Haze, Deathchant, Electric Moon, Five the Hierophants, Kairon;Irse, Greenleaf, Ecstatic Vision, Takeshi’s Cashew, Old Man Lizard, Moonstone, Odd Couple i Kaleidobolt.

Na poprzednich edycjach nie byłem, zdaje się, że akcja rozegra się na dwóch scenach.

Ponoć wykupiono już karnety 3 i 4-ro dniowe, a jednodniowe można nabyć w cenie 100 zł.
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3781
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

Zsamot rok temu

Cudowny fest, ale nie dam rady finansowo i czasowo. Mystic i SDL. Musiałem dokonać selekcji. Polecam tym, co się wahają, by za rok pojechać, bo bilety schodzą błyskawicznie. Klimat jest nieziemski.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2447
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

CzłowiekMłot rok temu

Do składu tegorocznego RSF dołącza Uranus Space Club. To powinno przekonać mnie do odwiedzin miasta Pleszew, ale niestety mam już inne plany w tym czasie, a USC obejrzę za 2 tygodnie.

@Zsamot powinien rzucić okiem i uchem:
viewtopic.php?f=9&t=4113&p=83151&hilit=Uranus#p83151
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3781
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

Zsamot rok temu

Sprawdzę. ;-)
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2981
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

Szajtan rok temu

Absolutnie topowy przedstawiciel współczesnego krautrocka/psychodelii. Takiej kosmicznej jazdy jak na koncertach tego zespołu, to wiele nie ma.
Obrazek
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3781
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

Zsamot rok temu

Pewnie bilety znów pójdą w kilkanaście minut. Ja niestety nie planuję być, bo i trzy festy, a i Megadave chcę chyba zobaczyć, jak się Sacred Reich objawiło. ;-)
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2981
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

Szajtan rok temu

Także tak. RSF najlepsze zostawia na koniec. Najpierw Minami, teraz to…
Obrazek
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2981
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

Szajtan rok temu

RSF nie powiedział ostatniego słowa w kwestii line-upa. Do składu dołącza francuski Slift - przepiękny, nieustający, kosmiczny trip.
Obrazek
I am Satan's generation and I don't give a fukk.

Wróć do „Koncerty”