Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17568
Rejestracja: 7 lata temu

Impiety / Temple Desecration 23-25.02.2018 Chorzów / Poznań / Warszawa

yog 6 lata temu

Obrazek


Choć niektórzy wolą techniczny death metal Impaled Nazarene, zamiast Finów wraca do nas singapurska bestia Impiety.

Dwa koncerty odbędą się przy asyście tyskiego Temple Desecration, a w sumie pod koniec lutego azjaci zagrają trzy szumnie zwane sztuki i zarejestrują przy okazji nowym materiał w białostockim Herzu.

23 lutego 2018 - Chorzów, Red and Black

24 lutego 2018 - Poznań, U Bazyla
(w miejsce Temple Desecration zagrają Mordhell oraz Moloch Letalis)

25 lutego 2018 - Warszawa, Hydrozagadka

Black Silesia Productions pisze:Bogowie Chaosu na trzech koncertach w Polsce!
Mighty IMPIETY przyleci do nas na ekskluzywny mini tour przygotowany przez Black Silesia Productions w konspiracji z Left Hand Sounds (koncert w Poznaniu).

Gościem specjalnym koncertów w Chorzowie i Warszawie będzie jedna z najbardziej plugawych hord polskiej ziemi – Temple Desecration, która właśnie przymierza się do wydania pełnego albumu.

Gośćmi poznańskiego koncertu będą dwie nie mniej bezkompromisowe formacje – Moloch Letalis oraz Mordhell.

Trzy miasta. Trzy koncerty. Chaos. Terror. Supremacja.

Natychmiast po Warszawskim koncercie natomiast Bestia ze Wschodu wchodzi do białostockiego HERTZ, gdzie zarejestruje swój następny pełny album, jest zatem duża szansa, że część utworów zostanie premierowo zaprezentowana podczas tych trzech koncertów.

Bilety już dostępne (informacja na wydarzeniach).
Wydarzenia na FB:
► Pokaż


Destroy their modern metal and bang your fucking head

Tagi:
Awatar użytkownika
Metalized
Tormentor
Posty: 417
Rejestracja: 6 lata temu

Metalized 6 lata temu

Zapadka klamkła czyli wypadnie uderzyć na stolicę. Dość dawno im pięty nie widziałem w sumie.
deathwhore
Tormentor
Posty: 4471
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

deathwhore 6 lata temu

Jak mnie życie nie zmęczy za mocno, to też będę.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Metalized
Tormentor
Posty: 417
Rejestracja: 6 lata temu

Metalized 6 lata temu

deathwhore pisze:
6 lata temu
Jak mnie życie nie zmęczy za mocno, to też będę.
Mnie właśnie życie zmeczyło, dlatego będę. Kilka dni będę w stolicy urzędował to fopa byłoby nie wpaść na takie rykowisko.
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4211
Rejestracja: 7 lata temu

DiabelskiDom 6 lata temu

Ja widziałem w październiku i dlatego teraz nie będę tak bardzo żałował w związku z roboczym weekendem. Mogę tylko uprzedzić, że Impiety na żywo to przekurewsko dobra rzecz. Temple Desecration także.
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
Metalized
Tormentor
Posty: 417
Rejestracja: 6 lata temu

Metalized 6 lata temu

Im pięty oglądałem na żywca kilka lat temu w Warszawie, chyba w Progresji, ze Spearhead, jak amnezja mnie w błąd nie wprowadza. Ludu było z tego co kojarzę skromnie, ale koncert był siarczysty. Potem już jakoś nie zdarzyło się bo albo wolne nie grało albo grało coś ciekawszego w podobnym terminie
HUMAN
Tormentor
Posty: 1570
Rejestracja: 7 lata temu

HUMAN 6 lata temu

było bardzo dobrze , nawet bisy były , piwa zmów był dużo . udany wieczór
Awatar użytkownika
Metalized
Tormentor
Posty: 417
Rejestracja: 6 lata temu

Metalized 6 lata temu

Bisy to dopiero miały być ale nie dowieźli, jeszcze jeden kawałek mieli w zanadrzu, grali go w Poznaniu i Chorzowie. Ale było całkiem ok, Temple desecration zagrało cztery i ciut piątego kawałka z nowego materiału (lipiec Iron bonehead) jeden z nich już mi się spodobał. Zagrali solidnie jak zwykle. Amargh spoko, Impiety cóż to weterani to zagrali jak się patrzy. Huku i lomotu narobili i poszli. Bardziej mi druga połowa koncertu ich podeszła, więcej starszych kawałków z czasów, kiedy mniej grać umieli, był Christfuckingchrist, ceremonial necrochrist redesecration, coś tam z Dominatora(At war with Temu jin), Tełłołreign jak mnie nie zawodzi pamięć i parę innych strzałów. Udany koncert, chociaż pewnie w annałach swoich własnych mi się nie zapisze. Popatrzono na trzy kapele, wypito kilka piw, kupiono parę płyt a nawet kasetę i polazło na bazę.

Wróć do „Koncerty”