Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

Dupa Cycy - Wyprzedali i nie idę czyli jak dałem dupy z biletami

Ryszard 6 lata temu

...
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17568
Rejestracja: 7 lata temu

yog 6 lata temu

Bo organizatorzy nie wpadli na to, że w Progresji się robi koncerty dla gwiazd metalu co najwyżej, a nie gwiazd muzyki.

Obrazek

Wyprzedany chyba w miesiąc, albo i nie. W każdym razie w zeszłym roku jeszcze. Sprawdziłem: 18 grudnia sprzedane bilety, 13 listopada ogłoszono koncert.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

Ryszard 6 lata temu

Zawiodlem sam siebie a Brutal Land zawiodl mnie jako forum i spolecznosc. Dlaczego nikt nie powiedzial o wielkim zmartwychwstaniu?
Teraz jest juz za pozno... Swiat sie skonczyl, bilety wyprzedane, miejsca zabraklo...
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17568
Rejestracja: 7 lata temu

yog 6 lata temu

O co Ci chodzi? Przecież było na forum o tym line-upie pisane!
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

Ryszard 6 lata temu

Kiedy? Jak? No to nie mam kogo obwiniac. Pozostalo samobojstwo.
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4211
Rejestracja: 7 lata temu

DiabelskiDom 6 lata temu

Poza tym nie ten skład nie za tę cenę. W zasadzie tylko Rippikoulu bo reszta albo widziana albo będzie widziana niebawem. Ewentualnie niewarta splunięcia. Sztucznie napompowany hajp i tyle.
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17568
Rejestracja: 7 lata temu

yog 6 lata temu

A co, wolałbyś Therion zamiast Demilich? ;p
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

Ryszard 6 lata temu

DD. Killtown to nie tylko muza. To byl inny fest. Inaczej zorganizowany i zrobiony. Napisz mi prosze o jakims ciekawszym.... nie hajpowanym zlocie. 100 euro w budynku. 600 osob... zamiast tysiecy... 12 dobrych i wartych zobaczenia kapel.
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4211
Rejestracja: 7 lata temu

DiabelskiDom 6 lata temu

Jak słyszę, że jakiś fest "to nie tylko muza" to od razu mi na myśl przychodzi Woodstock. W końcu tam się też jeździ dla klimatu. ;)

Never Surrender w tym roku zjada i wypluwa Killtown pod względem stosunku składu do ceny i lokalizacji.
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17568
Rejestracja: 7 lata temu

yog 6 lata temu

Co kto lubi, mi by się na ten Never Surrender nie chciało jechać chyba nawet, jakby był w Łodzi, tutaj to górny rząd dla mnie kosa totalna, z wyjątkiem Incantation :p

edit: no nie sorry na SABBAT to bym pojechał! reszta meh
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

Ryszard 6 lata temu

Kurwa nigdy nie bylem na zadnym polskim festivalu.... Moze dlatego nie wiem o co ci chodzi.
Nwn fest mial rowniez swoj klimat. Rozumiesz teraz?

Never Surrender. O tym piszesz?
After the 2017 edition, the NO SURRENDER FESTIVAL is back, the tribute’s festival of BRUCE SPRINGSTEEN in Vilanova de Bellpuig on June 29th and 30th. :D :

Na serio.... to jakiś zamiennik nwm? Ze skladu tylko UNAUSSPRECHLICHEN więc jak dla mnie chujnia i hajp :)
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4211
Rejestracja: 7 lata temu

DiabelskiDom 6 lata temu

W takim układzie każdy fest poza Brutal Assault i tym podobnymi ma swój klimat, był/jest nie tylko muzyką itp ;) Zatem tego typu imprez jest mnóstwo i naprawdę nie rozumiem wywyższania ponad nie KT.

A co do składu to cóż, nie będę się kłócił bo co kto lubi ale dla mnie Irkallian Oracle, Kthoniik Cerviiks, Grave Upheaval, Temple Nightside i Sabbat stawiam wyżej niż widziane już nie raz Blood Incantation, Demilich, Pissgrave czy Grave MIasmę. Triumvir Foul jeszcze do tego Rippikoulu bym dodał na plus ale to póki co tyle....
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17568
Rejestracja: 7 lata temu

yog 6 lata temu

No i widać inny target festów jest, bo dla mnie wymienione kapele są "spoko" i tyle, prawie to samo wszyscy grają.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

Ryszard 6 lata temu

W takim razie zgoda.

Ja bym se pojechal na piwo, zwiedzil kopenhage, poznal przemila kolezanke na fest i ostatecznie spedzil pare godzin w miare czystym i suchym budynku sluchajac: Demilich Rippikoulu, Incantation, Necros Christos, Mortem, Grave Miasma a z drugiej ligi Pissgrave, Phrenerith, Undergang plus kilka pewnie innych. Bez ochrony, policji, w warunkach squatowych i bez tlumu pedalow w koszulkach motrhead :D :D No moze 4 dni to troche za dlugo. Albo Hell's Pleasure... co w tym roku tam gra?
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4211
Rejestracja: 7 lata temu

DiabelskiDom 6 lata temu

yog pisze:
6 lata temu
dla mnie wymienione kapele są "spoko" i tyle, prawie to samo wszyscy grają.
Poczekamy aż posłuchasz na porządnie KC i będzie tak jak z Tetrą, że z jakiejś tam kapeli słuchanej zza ściany łazienki stali się jedną z najwyższych półek ostatnich miesięcy ;]
Ryszard pisze:
6 lata temu
W takim razie zgoda.

Ja bym se pojechal na piwo, zwiedzil kopenhage, poznal przemila kolezanke na fest i ostatecznie spedzil pare godzin w miare czystym i suchym budynku sluchajac: Demilich Rippikoulu, Incantation, Necros Christos, Mortem, Grave Miasma a z drugiej ligi Pissgrave, Phrenerith, Undergang plus kilka pewnie innych. Bez ochrony, policji, w warunkach squatowych i bez tlumu pedalow w koszulkach motrhead :D :D No moze 4 dni to troche za dlugo. Albo Hell's Pleasure... co w tym roku tam gra?
Pojedź po to samo do Berlina i posłuchaj tego. co wymieniłem. Przy okazji poznaj DiabelskiegoDoma na fest i wychyl z nim i kolegami troszkę (ale niedużo!) alkoholu :D
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17568
Rejestracja: 7 lata temu

yog 6 lata temu

Niemce akurat grotołazami nie są, ale prawda, że mało czasu im poświęciwszy. Ta ich płyta to jednak kawałek temu wyszła, a pamięć zawodna. Temple Nightside, Grave Upheaval czy Irkallian Oracle to sobie mogę posłuchać od wielkiego dzwona i wtedy spoko, ale na dłuższą metę to się zanudzić idzie ;) Rozumiem, że jak się słucha muzy jak to @Wędrowycz opisywał, że rzadko co dwa razy w ciągu miesiąca poleci, to wtedy można lubić takie granie, ale ja to jednak wolę albumy, które mi wchodzą wybornie 10 razy pod rząd puszczane, bo tych, co się dobrze słucha raz na jakiś czas to jest z 30 tysięcy.
Destroy their modern metal and bang your fucking head

Wróć do „Koncerty”