Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

Cieszanów Rock Festiwal 2018

Ryszard 6 lata temu

https://www.cieszanowrockfestiwal.pl
https://facebook.com/cieszanowrockfesti ... ale2=pl_PL



Moje strony i z opowiesci kolegow z dziecinstwa w chuj wyjebane zarcie organizowabe przez klub gospodyn wiejskich czy cus.... pewnie nie pojade ale jezeli Imperator okaze sie nieinteresujacą mnie opcja.... updejtujcie moderatory...

A chuja. Pierwszego dnia u mnie gra Sadistic Intent :D
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17568
Rejestracja: 7 lata temu

yog 6 lata temu

Ten klub gospodyń wiejskich to jedyna rzecz warta uwagi tam.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

Ryszard 6 lata temu

Byles? Opowiadaj!
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17568
Rejestracja: 7 lata temu

yog 6 lata temu

Nie byłem, sugeruję się kapelami, które tam grają - z tego wszystkiego już dr misio najlepszy :) Sprzedam płytkę! (zafoliowana!)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4211
Rejestracja: 7 lata temu

DiabelskiDom 6 lata temu

Nie no @yog liczy się KLIMAT festu przecież. Może to będzie ten najlepszy fest w PRL, tak bardzo zachodni, niePRL-owski. Co tam będziesz psioczył na gówno-skład, przecież to nie jest najważniejsze :D
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

Ryszard 6 lata temu

???? Podpierdalasz ???? Mam nadzieje ze nie mnie bo ja sie tylko pytam. A tak poza tym to dlugie open airy juz nie dla mnie i nawet zeby grala pierwsza dziesiatka death metalu plus thraszu czy blaku to bym sie kurwa znudzil. Zreszta fescik to piwko gaduly odpoczynek od zycia i chujowej codziennosci, jeszcze raz piwko, zwiedzanie okolic, znajomosci i alko noce na kolanach. Muza jest drugaplanowa. Kto bywal ten wie. Stac pod scena cale popoludnie i pol nocy? Nogi bola albo dupa od uklepanej gleby.... Dalej mamy chujowe prysznice, kolejki, zasrane sracze bez papieru, przepocone i obspermione brudne gacie, pelno identycznych fanow metalu z tymi samymi zagrywkami, okrzykami, pozami... Nudzi się - to juz nie dla mnie. Ja wiem ze malowane chlopcy nawet na dupy nie patrza, to gejowe troche ale jechac pod namiot sluchac tylko muzyki i pierdolic w kolko o sodom kreator darkthrone?

W takim Cieszanowie przynajmniej kolorowo, jacys inni ludzie a nie szatan i metal... moze nawet jakie cyce by zobaczyl.... muzyka se gdzies gra a ja pod parasolem. Piwko, kielbaska z kapustkom, klucze od pokoju z lazienkom... Moze sie myle ale jakas zmiana.
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3813
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

Zsamot 6 lata temu

Rychu smęcisz. Jedziesz pod Łódź, masz sporo metalu, są prysznice i fajni ludzie. A i popierdolić isę da o wszystkim. Wbijaj, pogadamy, popijemy. Cycki się znajdą.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.

Wróć do „Koncerty”