Awatar użytkownika
Shagvarth
Posty: 63
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Nowe Jeruzalem

Witchmaster, Tortorum 25.11

Shagvarth 7 lata temu

Najbliższy zbliżający się koncert, to ten wymieniony w tytule i oprócz dwóch wymienionych wystąpią jeszcze Bestiality oraz pierwszy raz na żywo Nekkrofukk.
We pray only Death
and drink from the chalice
of
Nekronihilistik Misanthropy
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6099
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

Wędrowycz 7 lata temu

Nekrofukk jako support wystąpi w Gdańsku, w Wawie będzie Bestiality. Ja się zastanawiam, zobaczę jeszcze czy warunki będą sprzyjające, ale jest spora szansa że się wybiorę. Ostatnim razem na Witchmaster wybawiłem się co nie miara, a i Tortorum bardzo lubię, to bym chętnie zobaczył.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Shagvarth
Posty: 63
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Nowe Jeruzalem

Shagvarth 7 lata temu

Ordinance pisze:Nekrofukk jako support wystąpi w Gdańsku, w Wawie będzie Bestiality. Ja się zastanawiam, zobaczę jeszcze czy warunki będą sprzyjające, ale jest spora szansa że się wybiorę. Ostatnim razem na Witchmaster wybawiłem się co nie miara, a i Tortorum bardzo lubię, to bym chętnie zobaczył.
Pamiętam nasze szaleństwo na Witchmaster i warto było by powtórzyć :P to wiem, że Nekkrofukk wystąpi tylko w GDK, a szkoda, bo fajnie było by ich usłyszeć w stolicy ;)
We pray only Death
and drink from the chalice
of
Nekronihilistik Misanthropy
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4668
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

TITELITURY 7 lata temu

Gdyby Tortorum nie skończyło się na zajebistej pierwej płycie ( tak zajebistej, że kupiłem sobie nawet koszulkę ), to bym pojechał posłuchać. Ale smętów z W.T.C, które wydaje melancholijną pedaliznę, na żywo oglądać nie chcę.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6099
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

Wędrowycz 7 lata temu

"Katabasis" słyszałeś? Debiut rozdupcza, to fakt, ale "dwójka" też bardzo mi się podobała, więc sobie również zakupiłem. Najmniej mnie przekonuje tegoroczna epka, choć i ona jest dobra. Pajmon nie piłuje już tak jak w czasach nieodżałowanego Thunderbolt, ale i tak jest to kawał solidnego black metalu, gdzie podstawą są riffy, a nie tylko image.
Odium Humani Generis
deathwhore
Tormentor
Posty: 4471
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

deathwhore 7 lata temu

Powinienem się pojawić. A Nekrofukk może uda się ściągnąć kiedy do stolnicy, nie jest to chyba całkiem niemożliwe...
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6099
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

Wędrowycz 7 lata temu

Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale Kaos miał chyba to swoje studio tatuażu gdzieś pod Warszawą...To w takim układzie nie powinno być potencjalnie problemu.
Odium Humani Generis
deathwhore
Tormentor
Posty: 4471
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

deathwhore 7 lata temu

Kiedyś mieszkał w Wawie, ale teraz ma studio tatuażu w Ustce. Zresztą to z tym był związany rozpad Revelation of Doom.

W sobotę kumpel mówił kto jest w składzie koncertowym, ale zapomniało mi się. Jakieś w miarę znane ludzie. Ale skoro już ruszyli z tematem, to myślę, że jak będzie dobry skład to da radę przekonać chłopaków.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6099
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

Wędrowycz 7 lata temu

Revelation Of Doom widziałem na żywca i pamiętam, że mi się podobało. Zresztą z płyty też brzmieli nieźle. Nekrofukk szczerze, to prawie nie znam, ale że ludziska chwalą, to pewnie bym dupę ruszył jakby pod bokiem grało :)
Odium Humani Generis
ReZo
Posty: 8
Rejestracja: 7 lata temu

ReZo 7 lata temu

Zbychu (czyt. Inferno) ma grać na gicie w Witchmasterze, taka gratka.
borsuk
Master Of Puppets
Posty: 158
Rejestracja: 7 lata temu

borsuk 7 lata temu

ale bym sobie pojechał.......
Widzew Łódź-Bałuty Pany
ReZo
Posty: 8
Rejestracja: 7 lata temu

ReZo 7 lata temu

Left Hand Sounds pisze:Nekkrofukk wystąpi w składzie:
Lord K - vox
Coffin Crusher - bass
Zepar - gitara
Baal - bębny
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4668
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

TITELITURY 7 lata temu

Wędrowycz pisze:"Katabasis" słyszałeś?
Mam, mam, kupiłem podjarany niczym gimnazjalistka pierwszym ruchańskiem w szkolnym kiblu i przejechałem się jak masochista dupą po nieoheblowanej desce do wanny ze spirytusem. Pierwszy długograj, to była surowizna pełna dysonansów, tak "kanciasta", że aż ucho drżało z radości, wprawiając w ekstazę młoteczek. Dwójka niestety, to już ugrzeczniony, "zwyczajny" album, jakich od chuja się teraz produkuje, a epka dalej idzie tym torem. Zawód zamiast wzwodu; pozostała koszulka i gorzkie żale.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6099
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

Wędrowycz 7 lata temu

Heh, no cóż, coś w tym jest z jednej strony, z drugiej mnie osobiście "Katabasis" bardzo przekonuje jednak. Co prawda w przeciwieństwie do "jedynki" tutaj już wskoczyła profesjonalna produkcja, znacznie lepsza oprawa wizualna płyty, trochę więcej "uduchowionych" elementów, natomiast fakt, że brak już tej surowości z debiutu właśnie.

Edit: wygląda, że wybiorę się z moją narzeczoną na ten koncert :) kogoś z szanownych użytkowników będzie można tam spotkać?
Odium Humani Generis
deathwhore
Tormentor
Posty: 4471
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

deathwhore 7 lata temu

Dobra, to jakby któryś z warsiawiaków dziś się pojawił, to podbijajcie jeżeli będziecie mieć paloną zieleń :D
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6099
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

Wędrowycz 7 lata temu

Nie będę miał, czy bez zielonego będzie moszna jak coś podbić, czy lepiej nie? :D
Odium Humani Generis
deathwhore
Tormentor
Posty: 4471
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

deathwhore 7 lata temu

jest możliwość, jeszcze jak!
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6099
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

Wędrowycz 7 lata temu

Było zajebiście, Bestiality jak na młodą kapelę naprawdę daje radę. Szybki black/thrashowy wpierdol, bez zbędnych dodatków. Krótko, treściwie i na temat. Tortorum to już typowy black metal, w klasycznej skandynawskiej formie. Momentami w niezły trans mnie ich muzyka wprawiała. Witchmaster to już znana marka, znowu były wesołe pląsy pod sceną i choć starałem się tego wieczoru spokojnie sobie stać, sączyć piwo i oglądać, to i tak koniec końców wylądowałem przez jakiś czas w młynie ;) Bonus w postaci strzykawki z krwią, ludzką czy zwierzęcą cholera wie, przywiozłem sobie na pamiątkę. Udało się też nabyć ostatnią płytę Witchmaster, które to brakowało mi do uzupełnienia kolekcji.
Odium Humani Generis
deathwhore
Tormentor
Posty: 4471
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

deathwhore 7 lata temu

Witchmaster widziałem bodajże 5 raz, ten był najlepszy.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian

Wróć do „Koncerty”