Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2982
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

Deus Mortem / Temple Desecration / Devilpriest / Haunted Cenotaph [Black Plague: Chapter II] 26.07.2020 Katowice

Szajtan 3 lata temu

Obrazek
Czarna Plaga zbiera swoje żniwa i choć okoliczności wciąż nie sprzyjają – my się tak łatwo, kurwa, nie poddamy. Ponadto rozszerzyliśmy koncept imprezy do czterech części i tym samym prezentujemy Wam rozdział drugi.

Skład rozdziału trzeciego i czwartego podamy wkrótce.

Chapter I: 05.07.2020
Chapter II: 26.07.2020
Chapter III: 08.08.2020
Chapter IV: 21.08.2020

Koncerty odbędą się obok klubu P23 Katowice, na dziedzińcu Fabryki Porcelany. Koncerty będą miały charakter plenerowy.

WAŻNE: Z racji rządowych ograniczeń ilość biletów jest ściśle limitowana do 150 sztuk. Bilety będą dostępne WYŁĄCZNIE w przedsprzedaży. Nie będzie możliwości kupna biletu na bramce w dniu wydarzenia.

Start sprzedaży biletów rozpocznie się jutro (23.06.2020) w południe.

Celem uniknięcia ewentualnej odsprzedaży biletów po zawyżonych cenach obowiązuje limit zakupu 4 biletów na osobę.

Zasady bezpieczeństwa:

1) Przestrzeń koncertu będzie specjalnie zabezpieczona oraz zdezynfekowana zgodnie z zaleceniami rządu.
2) Każdy uczestnik proszony jest o utrzymanie odstępu 2 metrów lub zakrycie nosa i ust.
3) Przy wejściu znajdować się będzie dozownik z płynem do dezynfekcji rąk.

Wszystkich uczestników obowiązuje przestrzeganie regulaminu wydarzenia.

Black Plague: Chapter II
26.07.2020
P23 Katowice/Dziedziniec Fabryka Porcelany
ul. Porcelanowa 23
40-246 Katowice
Wydarzenie na FB:
► Pokaż
I am Satan's generation and I don't give a fukk.

Tagi:
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor
Posty: 1333
Rejestracja: 6 lata temu

Belzebóbr 3 lata temu

Bilet mam do odstąpienia, za co łaska. Zakupiony przez goinapp, a więc wejście na nazwisko. Na 99,9%, - nigdy nikt mnie nie prosił o okazanie dowodu, upoważnienie ze skanem pierwszej strony dowodu też mogę posłać.
Awatar użytkownika
Andrzej Oktawa
Master Of Puppets
Posty: 118
Rejestracja: 5 lata temu

Andrzej Oktawa 3 lata temu

Belzebóbr pisze:
3 lata temu
Bilet mam do odstąpienia, za co łaska. Zakupiony przez goinapp, a więc wejście na nazwisko. Na 99,9%, - nigdy nikt mnie nie prosił o okazanie dowodu, upoważnienie ze skanem pierwszej strony dowodu też mogę posłać.
W ap. going można (było?) odstąpić bilet innemu użytkownikowi aplikacji, poszukaj opcji "Przekaż bilet" gdyby znalazł się kupiec.
卐 Show no mercy for the weak, Jesus mother can suck my dick! 卐
deathwhore
Tormentor
Posty: 4455
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

deathwhore 3 lata temu

Szkoda, że to niedziela, bo na poniedziałek urlopu nie dostanę.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor
Posty: 1333
Rejestracja: 6 lata temu

Belzebóbr 3 lata temu

Andrzej Oktawa pisze:
3 lata temu
W ap. going można (było?) odstąpić bilet innemu użytkownikowi aplikacji, poszukaj opcji "Przekaż bilet" gdyby znalazł się kupiec.
Dzięki.
deathwhore pisze:
3 lata temu
Szkoda, że to niedziela, bo na poniedziałek urlopu nie dostanę.
Jaki dziadek, do pracy już nie pójdzie bez krzty snu!

Wróć do „Koncerty”