deathwhore
Tormentor
Posty: 4454
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

Loud and Drunk as Fuck II 28-29.08.2020 Wrocław / Warszawa

deathwhore 3 lata temu




Kontynuujemy koncept letnich koncertów pod szyldem „Loud And Drunk as Fuck!” czyli totalnej alkoholizacji przy dźwiękach tego co w polskim podziemiu najobskurniejsze.

W ostatni sierpniowy weekend, ponownie we Wrocławiu i w Warszawie zagrają dla Was trzy zasłużone i doskonale Wam znane załogi.

Same koncerty będą zarazem „release party” najnowszego wydawnictwa Mordhell, czyli „GRAVEYARD FUCK”.

Zagrają:

Mordhell (Pagan Records) - lata 80’ dały nam Celtic Frost, lata 90’ - Carpathian Forest; XXI wiek przyniósł nam Mordhell czyli naszych polskich kontynuatorów myśli ścieżki dwóch wspomnianych. Jak to ostatnio trafnie ujął Maria Konopnicka: "Mordhell jest bezpośredni, ordynarny, dobitny – a na „GRAVEYARD FUCK” zdaje się jeszcze bardziej chwytliwy i przebojowy niż kiedykolwiek wcześniej. Ta muzyka rodzi najbardziej prymitywne instynkty i przywołuje ducha metalu, którego większość współczesnych zespołów zatraciła próbując poszukiwać czy nawet wskrzeszać klasyków gatunku.”

Mordhell "GRAVEYARD FUCK" [full album]


Mordhell "GRIM OLD AND EVIL" [full album]


Moloch Letalis - (Old Temple) - chamski i plugawy black/death i zarazem jedna z ikon polskiego podziemia. Podobnie jak Mordhell - od 17 lat wypluwają z siebie na zmianę splity (m.in. z Throneum, Hate Them All) i pełniaki plując tym samym w twarz wszystkiemu co komercyjne i przyjemne dla ucha.
Pozostaje zadać jedynie jedno pytanie: zatańczysz kurwa ze mną w piekle?

Moloch Letalis "ZATAŃCZYSZ KURWA ZE MNĄ W PIEKLE?"


Moloch Letalis "KRWAWY SZTORM" [full album]


Moloch Letalis "ZGLISZCZA" [full album]


Sacrofuck (Putrid Cult) - trzecią załogą będzie sprawdzone od lat w boju stołeczne komando, które z koncertu na koncert coraz bardziej przybiera na sile rażenia. Jest prosto, jest chamsko, jest plugawo. To jest po prostu polski plugawy metal zagrany DOBRZE.

Sacrofuck "EKSTAZA UPODLENIA" [full album]


Sacrofuck "PĘTLA"


Przygotujcie się na wieczór esencji czystego, chamskiego, brudnego, śmierdzącego, ordynarnego polskiego metalu i gwarantujemy, że żaden z zespołów jeńców nie weźmie. Tym bardziej będąc tak wygłodniałym grania na żywo w tych parszywych czasach.

Przygotujcie swoje wątroby.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian

Tagi:
deathwhore
Tormentor
Posty: 4454
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

deathwhore 3 lata temu

Organizator zabronił o tym pisać o zespole który poszerzy skład.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
deathwhore
Tormentor
Posty: 4454
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

deathwhore 3 lata temu

Bilety od jutra, a tymczasem zaktualizowany plakat:

Obrazek
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Odrowąż
Master Of Puppets
Posty: 165
Rejestracja: 6 lata temu

Odrowąż 3 lata temu

Ja już bileta mam i w Liwerpulu będę robił hopsa hopsa tany tany.

Wróć do „Koncerty”