Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6092
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

Marduk - 30th Anniversary Tour 2021

Wędrowycz 2 lata temu

Jak w temacie, Marduk, Valkyrja i Doodswens odwierdzą nasz kraj w ramach tej trasy na 6 koncertach. Plakat z rozpiską poniżej:

Obrazek
Odium Humani Generis

Tagi:
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6290
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus 2 lata temu

No to 31.10 będę musiał nawiedzić Bydgoszcz... :twisted:
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6092
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

Wędrowycz 2 lata temu

Ja również nabrałem ochoty i pewnie będzie to mój pierwszy koncert od jakiś 2 lat :D Wawę oczywiście zaliczę jak coś.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1853
Rejestracja: 7 lata temu

Blind 2 lata temu

Vexatus pisze:
2 lata temu
No to 31.10 będę musiał nawiedzić Bydgoszcz... :twisted:
No to oby - do zobaczenia!
@Epoxx, będziesz? ;)
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
Epoxx
Tormentor
Posty: 814
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz

Epoxx 2 lata temu

Blind pisze:
2 lata temu
Vexatus pisze:
2 lata temu
No to 31.10 będę musiał nawiedzić Bydgoszcz... :twisted:
No to oby - do zobaczenia!
@Epoxx, będziesz? ;)
No jak będzie opcja i nic w pracy się nie odwali to tak. Na sto procent będę wiedział bliżej września. Ogólnie widzę, że w tym LLoydzie sporo się dzieje, więc tym bardziej wypada takie wydarzenie wesprzeć. Lokalizacja też świetna tam jest.
if you can find it on the internet, it's not underground.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17537
Rejestracja: 7 lata temu

yog 2 lata temu

Obrazek
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6092
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

Wędrowycz 2 lata temu

Warszawski koncert, organizowany przez Left Hand Sounds też będzie miał 3 dodatkowych gości. Parę informacji od organizatora poniżej:

Obrazek
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3782
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

Zsamot 2 lata temu

Oby tylko pizgnięte pogłoski się nie sprawdziły o wrześniowych obostrzeniach. czekam na ten poznański koncert cholernie mocno.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6092
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

Wędrowycz 2 lata temu

Mnie ciekawi co to za specjalni goście w Wawie będą. Ktoś coś słyszał?
Odium Humani Generis
HUMAN
Tormentor
Posty: 1566
Rejestracja: 7 lata temu

HUMAN 2 lata temu

Obecny Poznań !!!
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3782
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

Zsamot 2 lata temu

Ja również. Super, że u Bazyla.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
HUMAN
Tormentor
Posty: 1566
Rejestracja: 7 lata temu

HUMAN 2 lata temu

Na szczescie tak klub bedzie info z pierwszej reki
Awatar użytkownika
kyu
Master Of Reality
Posty: 280
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: bory tucholskie

kyu 2 lata temu

Jak znajomy potwierdzi, to ja też chyba bazyl w poznaniu.
Awatar użytkownika
Derelict
Tormentor
Posty: 1120
Rejestracja: 5 lata temu

Derelict 2 lata temu

Wędrowycz pisze:
2 lata temu
Mnie ciekawi co to za specjalni goście w Wawie będą. Ktoś coś słyszał?
Mgła
"Jeżeli black metalowcy są ludźmi, to karaluchy również nimi są"
HUMAN
Tormentor
Posty: 1566
Rejestracja: 7 lata temu

HUMAN 2 lata temu

no to widzimy sie u Bazyla jesli weekend koncert
Awatar użytkownika
Epoxx
Tormentor
Posty: 814
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz

Epoxx 2 lata temu

U mnie albo Marduk albo Mgła zależy jak z pracą . Na jednym z tych dwóch się melduję w Bydgoszczy.
if you can find it on the internet, it's not underground.
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1853
Rejestracja: 7 lata temu

Blind 2 lata temu

Epoxx pisze:
2 lata temu
U mnie albo Marduk albo Mgła zależy jak z pracą . Na jednym z tych dwóch się melduję w Bydgoszczy.
Mam nadzieję, że uda się nam spotkać ;)
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6290
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus 2 lata temu

Blind pisze:
2 lata temu
Epoxx pisze:
2 lata temu
U mnie albo Marduk albo Mgła zależy jak z pracą . Na jednym z tych dwóch się melduję w Bydgoszczy.
Mam nadzieję, że uda się nam spotkać ;)
Właśnie dotarło do mnie, że jeszcze nie kupiłem biletów... :o :o :o
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1853
Rejestracja: 7 lata temu

Blind 2 lata temu

Też jeszcze nie mam. Chyba po prostu na bramce spróbuję kupić. :D
Jak będziesz to też oby do zobaczenia!
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6290
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus 2 lata temu

Blind pisze:
2 lata temu
To jakbyś chciał zapalić szluga, napić się piwa, pogaworzyć to daj tam mi znać w niedzielę w jakiej koszulce tam będziesz i po czym Cię rozpoznam :D
Nie palę, ale co do reszty to jak najbardziej. :) 110 kg zanieczyszczeń powietrza zawinięte zapewne w T-shirt ***** ***, longsleeve Panzer Division Marduk (jak przystało na fanboya ;)), ruda broda, włosy krótkie ni to ciemne ni to jasne, a ostatnio to nawet też rude, w oczach wybitna tęsknota za inteligencją... ;) Zdjęcie z forumowego avatara trochę nieaktualne. :) Spoko, znajdziemy się. :)
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1853
Rejestracja: 7 lata temu

Blind 2 lata temu

Dobra, tym razem Cię odszukam :D do zobaczenia!
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3782
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

Zsamot 2 lata temu

Dobra, bilet kupiony. Jadę. ;-)
Do zobaczenia. Kto żywiej zainteresowany na pw dam namiar do siebie.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6092
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

Wędrowycz 2 lata temu

Wy się tu umawiacie, a ja w Wawce będę kurwa sam szedł. Jak nie namówię kogoś z bliskich kumpli, to jak już na którymś z ostatnich koncertów jakie zaliczyłem, pójdę sam gdyż ponieważ, jebać towarzystwo. Forever alone, Immortal :D Nie no, zawsze się jakąś znajomą mordę wyhaczy w tłumie.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3782
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

Zsamot 2 lata temu

Wiesz, mnie namówił znajomy, który dziś rano mi napisał, że nie jedzie... Taki zabawny koleś. ;-)
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6290
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus 2 lata temu

No po prostu nie mogłem sobie odmówić pojechania na ten koncert, skoro mi się Marduk narysował rzut beretem od domu... :)

Niestety na początku spory zgrzyt, bo okazało się, że dziewczyny z DOODSWENS nie zagrają. :evil: Jakiś czas temu wpadło mi w łapy i uszy ich demo (materiał wymiata, zasłuchuję się tym dość regularnie) i byłem baaaaardzo ciekawy jak to wypadnie na żywo. No i dupa... :evil:

Panowie z VALKYRJA całkiem sprawnie uwijali się na scenie i słuchało się ich naprawdę nieźle, ale jakoś mnie specjalnie nie porwali. Na scenie pełen profesjonalizm (zresztą wystarczy spojrzeć na listę zespołów, w których grają/grali), ale dupy mi nie urwało...

MARDUK jak to MARDUK. Pierwszy raz widziałem ten zespół na żywo w odnowionym składzie i mogę napisać z czystym sumieniem, że nowa sekcja rytmiczna w 100% spełnia swoje zadanie. Panowie się idealnie wpasowali - właściwi ludzie na właściwym miejscu. Przez większość czasu i tak obserwowałem grę Morgana, bo nie ukrywam, że jestem wielkim fanem i szanuję za riffy i umiejętność pisania świetnych kawałków. Mortuus wypadł jak zwykle bardzo dobrze i było słychać, że jest w świetnej formie. Z całą pewnością na długo zapadną mi w pamięć jego kolizje z mikrofonowym statywem, który regularnie przewracał przez jakąś 1/3 występu. :) Panowie dali całkiem dobry koncert, warto było się tam narysować i posłuchać/zobaczyć. Pomachałem trochę główką przy "Werwolf", potupałem nóżką przy "Frontschwein", uśmiechnąłem od ucha do ucha przy "Christraping Black Metal". :) Łapka do góry to tylko raz poszła, kiedy rozkręcał się kawałek "Viktoria", i to z gestem zupełnie innym, od tego prezentowanego przez resztę zgromadzonych (przynajmniej tych, którzy stali przede mną). :) Na sam koniec podczas ostatniego bisu to nawet śmiechłem (jest takie słowo?), kiedy zespół zrobił w odpowiednim miejscu pauzę, żeby publika mogła zakrzyknąć "PDM!!!", a tam... cisza... Mina Mortuusa bezcenna. ;)
Blind pisze:Dobra, tym razem Cię odszukam :D do zobaczenia!
No i nie odszukał... Zaczynam podejrzewać, że używanie przez niego takiego nicka na forum to nie przypadek. ;)
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1853
Rejestracja: 7 lata temu

Blind 2 lata temu

Vexatus pisze:
2 lata temu
żeby publika mogła zakrzyknąć "PDM!!!", a tam... cisza... Mina Mortuusa bezcenna. ;)
Blind pisze:Dobra, tym razem Cię odszukam :D do zobaczenia!
No i nie odszukał... Zaczynam podejrzewać, że używanie przez niego takiego nicka na forum to nie przypadek. ;)
1. Ja tam krzyknąłem, aż mnie na kaszel po tym wzięło!!!
2. Rozglądałem się jak pierdolona kamera przemysłowa :D Nigdzie, NIGDZIE Cię nie widziałem :D stałem z przodu, koszulka Grave, długowłosy suchoklates ;)




Obrazek
Obrazek

Set dojebany. Przy Those of the Unlight ciary przeszły. A i Bleached Bones ucieszyło jak cholera. Strasznie udany wieczór. Koncerty Marduka nigdy mi się nie znudzą.
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3782
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

Zsamot 2 lata temu

Poznań- Marduk bardzo zwarty i przekrojowy set. Support profesjonalnie i nieco... nudnawo. Merch był fajny, ale mi się marzył T-shirt, co miał basista, z okładką z mini, gdzie jest King Tiger...
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6290
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus 2 lata temu

Blind pisze:
2 lata temu
Rozglądałem się jak pierdolona kamera przemysłowa :D
Dobre! :)

Następny koncert w tym miejscu to Mgła, zdaje się 25 listopada... Przyjadę z transparentem z fosforyzującym napisem "BLIND, TU JESTEM!". Może wtedy się uda... :)
Raw Black Metal w rowie!!!
Gersimi
Posty: 2
Rejestracja: 2 lata temu

Gersimi 2 lata temu

Hej, czy jest może ktoś kto chciałby zostać moim „opiekunem” na czas koncertu Marduk 26 listopada w Krakowie? Mam 16 lat, nie mogę być tam sama, a z rodzicem na koncert tak średnio mi się chce przychodzić :/ Jeżeli chodzi o kwestie finansowe mogę zwrócić koszt biletu, ewentualnie można pisać swoją stawkę na pv, jeśli ktoś jest zainteresowany ^^
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17537
Rejestracja: 7 lata temu

yog 2 lata temu

Życzę, żeby się znalazł jakiś dżentelmen, choć niestety nie wiem, czy mamy tu w tej chwili jakiegoś regularnego użytkownika stamtąd.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6290
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus 2 lata temu

Gersimi pisze:
2 lata temu
Mam 16 lat, nie mogę być tam sama, a z rodzicem na koncert tak średnio mi się chce przychodzić :/
No to lepiej, żeby się zachciało, bo w tym wieku masz ograniczoną zdolność do tzw. czynności prawnych...
yog pisze: Życzę, żeby się znalazł jakiś dżentelmen, choć niestety nie wiem, czy mamy tu w tej chwili jakiegoś regularnego użytkownika stamtąd.
Ty tak na poważnie? :)
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17537
Rejestracja: 7 lata temu

yog 2 lata temu

A Ty tak na poważnie, że pójście na koncert to czynność prawna?
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6290
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus 2 lata temu

yog pisze:
2 lata temu
A Ty tak na poważnie, że pójście na koncert to czynność prawna?
Tylko tyle do Ciebie dotarło z tej wymiany zdań, że chodzi po prostu o pójście na jakiś koncert? Serio? No to gratuluję...
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17537
Rejestracja: 7 lata temu

yog 2 lata temu

Jakiej wymiany zdań, z kim?
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Gersimi
Posty: 2
Rejestracja: 2 lata temu

Gersimi 2 lata temu

Vexatus pisze:
2 lata temu
yog pisze:
2 lata temu
A Ty tak na poważnie, że pójście na koncert to czynność prawna?
Tylko tyle do Ciebie dotarło z tej wymiany zdań, że chodzi po prostu o pójście na jakiś koncert? Serio? No to gratuluję...
Panowie chyba mnie źle zrozumieli. Chodzi tylko o opiekę na czas koncertu. Nie zamierzam dopuszczać się żadnych czynów zabronionych w moim wieku. Jeżeli chodzi o legalność wejścia na koncert z opiekunem (albo opiekunką to nie ma znaczenia) to jest to jak najbardziej legalne. Odpowiedzialność prawną za ewentualne szkody lub kiedy małoletniemu się coś stanie w tym przypadku ponoszą rodzice za sprawą podpisania odpowiedniego dokumentu (potwierdzającego wzięcie na siebie odpowiedzialności za małoletniego).
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3782
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

Zsamot 2 lata temu

Niestety nie pomogę, nie mój region geograficzny.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6290
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus 2 lata temu

Gersimi pisze:
2 lata temu
Panowie chyba mnie źle zrozumieli. Chodzi tylko o opiekę na czas koncertu. Nie zamierzam dopuszczać się żadnych czynów zabronionych w moim wieku.
Niczego takiego nie podejrzewałem i nie sugerowałem. Choć w sumie z tego co napisałem faktycznie można wywnioskować co innego. :)
yog pisze:Jakiej wymiany zdań, z kim?
Woda wystygła w wannie czy skórki pomarańczy się skończyły? ;)
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6092
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

Wędrowycz 2 lata temu

Ponowię pytanie - z kimś z Was jest szansa się zobaczyć na jutrzejszym warszawskim koncercie? Bo na chwilę obecną wszyscy się wysypali i chyba sam pójdę :D Ale chuj, nie po raz pierwszy.
Odium Humani Generis

Wróć do „Koncerty”