Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6290
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vader - Przebudzenie Tyranów 2022

Vexatus 2 lata temu

Obrazek

Bydgoszcz 27.02. Ktoś się wybiera? :)
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3781
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

Zsamot 2 lata temu

Ja będę u Bazyla w Poznaniu. ;-)
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
TheAbhorrent
Tormentor
Posty: 579
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Midian

TheAbhorrent 2 lata temu

A ktoś w ogóle będzie? Tylko czekać aż odwołają koncerty z okazji ugoszczenia omnikrona.
Obrazek
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6290
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus 2 lata temu

Takiej możliwości też nie można wykluczyć...
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
deathcrush
Tormentor
Posty: 710
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz

deathcrush 2 lata temu

Ja będę w Bydgoszczy.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6290
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus 2 lata temu

deathcrush pisze:
2 lata temu
Ja będę w Bydgoszczy.
Kto by się domyślił... ;)
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3781
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

Zsamot 2 lata temu

Hej, na trasie podobno zmiany w Vader. Pałker z Varmii?
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2447
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

CzłowiekMłot 2 lata temu

Vexatus pisze:
2 lata temu
Obrazek

Bydgoszcz 27.02. Ktoś się wybiera? :)
Wlasnie kupiłem bilet, znajdziemy Cie z Blindem.
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3781
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

Zsamot 2 lata temu

Ja w Poznaniu, bo znajomy dał dupy i dopiero mi dziś powiedział, że jedzie do Bydgoszczy.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6290
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus 2 lata temu

CzłowiekMłot pisze:
2 lata temu
Wlasnie kupiłem bilet, znajdziemy Cie z Blindem.
Ostatnio w tej miejscówce na koncercie Marduk Blind wesoło hasał 2 metry ode mnie i jakoś się nie widzieliśmy... ;)
Zsamot pisze:
2 lata temu
Ja w Poznaniu, bo znajomy dał dupy i dopiero mi dziś powiedział, że jedzie do Bydgoszczy.
No to dzisiaj idź do Bazyla a w niedzielę przyjedź do Lloyda. :)
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2447
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

CzłowiekMłot 2 lata temu

@Vexatus , mam nadzieję, że tym razem się uda. Bilet kupiony?
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6290
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus 2 lata temu

Niestety (jak się właśnie dowiedziałem) najprawdopodobniej nie będzie mnie dzisiaj w Bydgoszczy... :(
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3781
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

Zsamot 2 lata temu

Poznański koncert Vadera po prostu wyśmienity. Zaczęli najlepiej jak mogli: Wyrocznia! Następnie znane intro i Dark Age, potem debiut, dwójka, black to the blind i ostatnia. Oczywiście plus parę rarytasów. Następnie hołd dla TSA no i na finał Sothis.
Zajechałem kark, ale warto było. Po prostu Vader obecnie od pewnego czasu jest na totalnej zwyżkującej formie.
Totalnie było.
Mentor ok, ale mnie nudzi, a zielone Dopelord fajne, acz nie moje klimaty.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
deathcrush
Tormentor
Posty: 710
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz

deathcrush 2 lata temu

Potwierdzam, to samo w Bydgoszczy. Wyjaśnili. Po prostu VADER, nic dodać ,nic ująć.

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1853
Rejestracja: 7 lata temu

Blind 2 lata temu

@deathcrush szkoda, że rzadko wchodzisz tu, bo byśmy się napili albo zbili pionę

Supporty mimo że gatunkowo odległe to wypadły spoko. Oba.
Vader zapierdolił bardzo sympatyczną setlistą. Łeb przez kilka dni po gigu bolał. Dzięki Młot za udany weekend.

Na minus niestety mała część starych metalowców - jebane alkusy, które taranują słabszych i ogólnie w głowie orzeszek od ścianek czaszki się odbija. Tak jak jestem pacyfistą, tak do jednego podleciałem jak zaczął moją Dorotką szarpać. Oprócz tego, wyjebali jakąś drobną Azjatkę i prawie rozkurwili przy barierkach dzieciaka. Mi mogą tam łokcie w żebra, w plecy napierdalać i mnie to nie obchodzi, bo to koncert metalowy, a nie koncert Mai Jeżowskiej, ale jak ktoś nachlany nie zwraca uwagi na drobniejszych to gardzę. Na szczęście powtórzone kilka razy "wypierdalaj" na typa zadziałało.

Vader to koncertowa maszyna do robienia rozpierdolu, i tyle.
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
deathcrush
Tormentor
Posty: 710
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz

deathcrush 2 lata temu

@Blind no szkoda, może następnym razem. Ja stałem po lewej stronie. Koncert zacny. Byłeś na Mgle?
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1853
Rejestracja: 7 lata temu

Blind 2 lata temu

deathcrush pisze:
2 lata temu
@Blind no szkoda, może następnym razem. Ja stałem po lewej stronie. Koncert zacny. Byłeś na Mgle?
Blisko baru gdzieś? Swoją drogą, cena za piwo czy wódkę z sokiem pomarańczowym lekko rozpierdala, ale może to standard w takich miejscach. Nie wiem, bo nie uczęszczam jakoś często :)
Na Mgle nie byłem, ale byłem na Marduku.
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
deathcrush
Tormentor
Posty: 710
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz

deathcrush 2 lata temu

Blisko baru gdzieś? Swoją drogą, cena za piwo czy wódkę z sokiem pomarańczowym lekko rozpierdala, ale może to standard w takich miejscach. Nie wiem, bo nie uczęszczam jakoś często :)
Na Mgle nie byłem, ale byłem na Marduku.
Tak, tam po lewej właśnie, bliżej sceny. Takie są ceny w klubach :). Dużo było ludzi na Marduku?
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1853
Rejestracja: 7 lata temu

Blind 2 lata temu

deathcrush pisze:
2 lata temu
Blisko baru gdzieś? Swoją drogą, cena za piwo czy wódkę z sokiem pomarańczowym lekko rozpierdala, ale może to standard w takich miejscach. Nie wiem, bo nie uczęszczam jakoś często :)
Na Mgle nie byłem, ale byłem na Marduku.
Tak, tam po lewej właśnie, bliżej sceny. Takie są ceny w klubach :). Dużo było ludzi na Marduku?
Ludzi było tyle co na Vaderze, ale odejmij 1/4, czyli całkiem sporo było też :)
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
Wyrocznia
Master Of Puppets
Posty: 165
Rejestracja: 2 lata temu

Wyrocznia rok temu

Zsamot pisze:
2 lata temu
Poznański koncert Vadera po prostu wyśmienity. Zaczęli najlepiej jak mogli: Wyrocznia! Następnie znane intro i Dark Age, potem debiut, dwójka, black to the blind i ostatnia. Oczywiście plus parę rarytasów. Następnie hołd dla TSA no i na finał Sothis.
Zajechałem kark, ale warto było. Po prostu Vader obecnie od pewnego czasu jest na totalnej zwyżkującej formie.
Totalnie było.
Mentor ok, ale mnie nudzi, a zielone Dopelord fajne, acz nie moje klimaty.
Wiem że pozno pisze ale tez byłem u bazyla. Pierwszy raz widziałem vadera na żywo i podzielam twoją opinie ,supporty mogły by być bardziej trafione ale świetnie się bawiłem
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3781
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

Zsamot rok temu

No to skoro bywasz w Poznaniu, to może do zobaczenia. ;-)
Pod konec wakacji ma być koncert w Poznaniu, ale już oszczędzam kasę na SDL. Poza tym zbyt dobry był koncert na Mystic Fest, by mi się chciało prędko iść na kolejny. Chociaż to takie pier...e. Po prostu finanse i tyle.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Wyrocznia
Master Of Puppets
Posty: 165
Rejestracja: 2 lata temu

Wyrocznia rok temu

Zsamot pisze:
rok temu
No to skoro bywasz w Poznaniu, to może do zobaczenia. ;-)
Pod konec wakacji ma być koncert w Poznaniu, ale już oszczędzam kasę na SDL. Poza tym zbyt dobry był koncert na Mystic Fest, by mi się chciało prędko iść na kolejny. Chociaż to takie pier...e. Po prostu finanse i tyle.
Ta zdarza mi się w Poznaniu przebywać. Kurde właśnie termin chyba mi nie odpowiada na tego vadera z hate bo dzień później z wakacji dopiero wracam :( Tez właśnie nie wiem jak finansowo i czasowo bo jest kilka koncertów które bym chcial zobaczyć pod koniec roku.

Wróć do „Koncerty”