Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6290
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Iron Maiden / Within Temptation / Lord of the Lost 24.07.2022 Warszawa, PGE Narodowy

Vexatus 2 lata temu

Obrazek
Czekam na ten koncert już sam nie wiem dokładnie od jak dawna, bo ze względu na ten cały covidowy syf był już dwukrotnie przekładany... Bilety leżą sobie w bezpiecznym miejscu i również czekają. :) Ktoś z szanownych użyszkodników forum się wybiera?
Raw Black Metal w rowie!!!

Tagi:
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2447
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

CzłowiekMłot 2 lata temu

Ale gdzie i za ile? Mogłeś bardziej się postarać zakładając temat Ty niesforny inowrocławianinie.
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
Nathas
Tormentor
Posty: 908
Rejestracja: 7 lata temu

Nathas 2 lata temu

Ale co chcesz, czeka sam nie wie jak długo to i zdążył już zapomnieć gdzie i za ile. Bilety też pewnie schował w bezpiecznej kryjówce jak wiewiórka i nie znajdzie :>
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6290
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus 2 lata temu

Hm... No przyznaję, że trochę bez sensu tego posta popełniłem, ale na swoje usprawiedliwienie napiszę, że już 3 lata na ten koncert czekam, bo dwa razy był przekładany i po takim czasie dla mnie oczywista oczywistość, że 24.07.22, Warszawa, PGE Narodowy... Z drugiej strony biletów pewnie i tak już od dawna nie ma i jeśli ktoś się wybiera to od dawna wie kiedy i gdzie. ;)
Nathas pisze:
2 lata temu
Bilety też pewnie schował w bezpiecznej kryjówce jak wiewiórka i nie znajdzie :>
Bilety akurat leżą sobie bezpieczne w... sejfie. :) Bogaci ludzie trzymają w sejfie pieniądze i cenne rzeczy, a Vex trzyma bilety na Iron Maiden... :?
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6290
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus rok temu

Wygląda na to, że po niemal trzech latach oczekiwania jutro wreszcie się doczekam... :)
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Wyrocznia
Master Of Puppets
Posty: 165
Rejestracja: 2 lata temu

Wyrocznia rok temu

Ja tez właśnie się wybieram, bilety zamówione już nie pamietam kiedy , ciekawe jak zmieniła się setlista w porównaniu do tej z początku trasy.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6290
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus rok temu

Miało mnie nie być, więc napiszę tylko tak na szybko, że koncert zajebisty (bo to Iron Maiden), ale jednak nie do końca... Panowie dalej w bardzo dobrej formie, co było widać i słychać, ale jednak nie do końca widać i nie do końca słychać. Nie wiem jak na płycie i pod samą sceną, ale na trybunach na wprost sceny było pod tym względem średnio. Siedziałem niemal dokładnie na wprost sceny (sektor G29), ale tak daleko, że zamiast zespołu widziałem jakieś podrygujące robaczki. Nicko nie widziałem wcale! 90% koncertu oglądałem na telebimach... Z zestawu perkusyjnego wyraźnie słychać było tylko werbel i tomy, reszty trzeba się było częściowo domyślać. ;) Gitary niby spoko, ale już wszystkie solówki to bardziej do oglądania na telebimach, niż do słuchania, bo za mało wyeksponowane i niewiele było słychać. PGE Narodowy się chyba jednak średnio nadaje na tego typu koncerty. Poprzedni koncert w Krakowie był zrealizowany lepiej. Supportów nie widziałem, bo wolałem w tym czasie odwiedzić rodzinę i napić się dobrej kawy. ;)
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5307
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

Hajasz rok temu

Nie jestem fanem stadionowych koncertów bo nie lubię kilku tysięcy ludzi, nie lubię niekończących się kolejek po browar itp. Nie rozumiem ludzi, którzy przychodzą na stadiony oglądać koncert siedząc jak w kinie lampiąc się w telebimy. Ja wolę ironów jak i inne wielkie nazwy jak grają w dużej hali sportowej. Tak ich widziałem 3 razy (we Wrocławiu i dwa razy w Katowicach) i pewnie więcej nie będę. Ostatni mój stadionowy koncert zaliczyłem we Wrocławiu na Rammstein (jak zawsze na płycie choć bardzo niefortunnie koło pochodni, które dosłownie parzyły a byłem jakieś 8 metrów od nich) i nikt już nigdy więcej mnie nie namówi na takie balety. Dobranoc.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6290
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus rok temu

Co do zasady zdecydowanie wolę koncerty w klubach lub na większych scenach w ramach jakichś festów. Dla Iron Maiden zawsze robię wyjątek, bo to Iron Maiden.😋
Raw Black Metal w rowie!!!

Wróć do „Koncerty”