Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor
Posty: 2046
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Forteca trolli.

United Arts Fest - Gdańsk

Kozioł rok temu

Obrazek
Gdańsk, 11-13.08.23

ponoć skład z 22 przeniesiony na 23. zobaczymy. taka mini alternatywka do mystic... rozrzutnik gatunkowy ale w chuj ciekawszy od mystica zestaw.

Line-up
Editors Kreator Kensington Sodom Pain of Salvation Zeal and Ardor Myrkur Antimatter Kamp! Malevolent Creation Happysad Tides From Nebula Pure Reason Revolution Klone Me And That Man Turbo Sinister Lazuli Lion Shepherd Chemia Łysa Góra Backhand Slap UNDEFY
Turris Babylonica e stercore facta est.
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3786
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

Zsamot rok temu

Delikatnie mówiąc ciekawszy skład jak na razie. Już sam Myrkur...
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Wicih
Fallen Angel Of Doom
Posty: 306
Rejestracja: rok temu
Lokalizacja: Łódź

Wicih rok temu

Tu Myrkur, tam Kreator, tam Happysad. Kumam szerokokucowych wyjadaczy którzy dla pojadą ale ja raczej nie sypnę szeklami za kilku headlinerów z totalnie róznych bajek żeby zobaczyć na przykład Sodom...
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3786
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

Zsamot rok temu

A ja nie mam z tym problemu. Czy to Happysad, czy np. denny band blackowy- jeden chuj, skoro nie będę oglądał.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
karp
Fallen Angel Of Doom
Posty: 357
Rejestracja: 5 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

karp rok temu

Póki co to organizator od roku nic nie opublikował. Nie zdziwię się jak to był jakiś wał, a kto nie napisał o zwrot rok temu biletów, ten już kasy nie zobaczy.
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor
Posty: 2046
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Forteca trolli.

Kozioł rok temu

o ile to nie przekręt, ja widzę to tak. Gdańsk z dupką która metalistom nie jest, ale innych rocków i alternatyw słucha. pozwiedzać, pójeść, dzień jeden, dwa i cztery zaliczyć. trójkę niekoniecznie po całości więc byłby czas jebnąć się do Sopotu.... Nie samą blachą człowiek żyje.
Turris Babylonica e stercore facta est.
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3786
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

Zsamot rok temu

Jak najbardziej.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
edi_gein
Master Of Puppets
Posty: 143
Rejestracja: rok temu
Lokalizacja: (...)

edi_gein rok temu

Voivod brakuje z listy 22.
In the depths of a mind insane, fantasy and reality are the same.

Wróć do „Koncerty”