Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17568
Rejestracja: 7 lata temu

Blood Incantation / Spectral Voice 24-25.10.2017 Kraków / Warszawa

yog 6 lata temu

Obrazek
No Gods No Masters oraz Behind the Mountain Rec. zapraszają na koncert amerykańskich BLOOD INCANTATION oraz SPECTRAL VOICE, który odbędzie się 25 października w Warszawie.

Impreza odbędzie się w klubie Pogłos.

Poprzedni warszawski koncert, obwołany przez kapelę najlepszym ich dotychczasowym występem, wyglądał tak:



Radzę się pojawić, jeśli nie chcecie swojej nieobecności żałować latami.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17568
Rejestracja: 7 lata temu

yog 6 lata temu

yog pisze:
6 lata temu
Morris mówił, że bardzo by chciał zobaczyć Kraków
Ma być też Kraków dzień wcześniej, z jakąś line-upową niespodzianką rzekomo
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Epoxx
Tormentor
Posty: 814
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz

Epoxx 6 lata temu

Będę w warszawie.
if you can find it on the internet, it's not underground.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17568
Rejestracja: 7 lata temu

yog 6 lata temu

ja też!

Krakowski koncert odbędzie się 24.10.1017 w klubie Warsztat:

Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17568
Rejestracja: 7 lata temu

yog 6 lata temu

W Krakowie pierwszy koncert ever zagra Kult Mogił, w Wawie drugi.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17568
Rejestracja: 7 lata temu

yog 6 lata temu

Plakacik:

Obrazek
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17568
Rejestracja: 7 lata temu

yog 6 lata temu

bilety w cenie 35pln można nabyć tutaj: http://goingapp.pl/evt/944239/blood-inc ... kult-mogil
na bramce już 50.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17568
Rejestracja: 7 lata temu

yog 6 lata temu

Ja już bilet nabyłem, a Wy - co dziś uczyniliście dla wsparcia podziemia?
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4211
Rejestracja: 7 lata temu

DiabelskiDom 6 lata temu

A @Ryszard to nie zostanie do tego gigu? :(
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

Ryszard 6 lata temu

Wracam do siebie w niedzielę. Jak chcesz się ze mną pokłucić i napić to dopiero w 2018...
Chyba że wpadniesz do mnie ;)
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
Epoxx
Tormentor
Posty: 814
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz

Epoxx 6 lata temu

Kto się z szanownego forum stawia w stolicy poza Yogiem?
if you can find it on the internet, it's not underground.
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4211
Rejestracja: 7 lata temu

DiabelskiDom 6 lata temu

No ja, rzecz jasna.
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor
Posty: 1334
Rejestracja: 6 lata temu

Belzebóbr 6 lata temu

Kraków, jak mnie nie rozłoży przeziębienie ja pierdole :/
Edit. Plus, że się było i tanio, bo sorry ale dla mnie ten akustyk jak i akustyka tej salki to klapa, za głośno z 5 db, żyletki w uszach i ogólnie na jutube jest kilka dość amatorskich livewów o lepszej jakości dźwięku. Szkoda takich przepotężnych kapel, a zwłaszcza BI, które rozpierdala energią ba scenie, na taki dźwiękowy niewypał organizacyjny jak Warsztat.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17568
Rejestracja: 7 lata temu

yog 6 lata temu

Kult Mogił w Wawie dziś odpada, chyba się okazało, że nie umieją grać na żywo, czy coś? :P Kto wczoraj widział może być zadowolony, bo pewnie kapela szybko drugi raz nie zagra (może przed Morbid Angel?)

Zobaczymy jak dziś w Pogłosie będzie, bo też chyba malutka spelunka, a na wiosnę w Hydrozagadzce BI brzmiało pięknie (nie wiem czy tam lepiej brzmiący koncert widziałem)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor
Posty: 1334
Rejestracja: 6 lata temu

Belzebóbr 6 lata temu

W trakcie setu nic takiego nie słyszałem, poza problemami z finalnym brzmieniem, które dotknęło wszystkich. Natomiast wystartowali około godzinę później, więc może muszą dopracować się organizacyjnie i technicznie a w Wawie nie ogarnęli się czasowo z przybyciem.
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4211
Rejestracja: 7 lata temu

DiabelskiDom 6 lata temu

Spectral Voice ROZ JE BA ŁO. Doskonały pod każdym względem gig. Blood Incantation też fajnie, ale ponieważ widziałem wcześniej i do tego bardziej jaram się Widmowym Głosem to jednak do poprzedników nie porównuję ;) Niby mało znajomych miało być ale jak już się odpaliło cygarety i butelki to się okazało, że co i rusz jakaś znajoma morda się przewija. Nawet forum miało godną reprezentację w osobie @yogiego i @Epoxxa :D
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17568
Rejestracja: 7 lata temu

yog 6 lata temu

Brzmienie jednak w Hydro ciut lepsze było moim zdaniem, ale mimo to zajebiście mi się podobało. Ten pogłos trochę speluna, zapchana mocno sala, dużo fanów się zebrało. Reakcja publiki sporo mniej żywiołowa niż na ich pierwszym koncercie w Wawie i skandowanie nazwy było dopiero na sam koniec.

Kult Mogił w świetle ploteczek przez jakieś utarczki z chłopakami z BI/SV na tle "żydowskim" nie zagrał, choć w klubie też coś słyszałem co by sugerowało, że ich wygwizdano w Krakowie? coś mi się pojebało? (trzeźwy jakoś bardzo chyba nie byłem wtedy). Możesz potwierdzić/zaprzeczyć, @Heft?

Spectral Voice to nie wiem, ja miałem wrażenie, że 3 kawałki dosłownie zagrali i koniec był. Na początku materiał z Necrotic Doom, zakończyli tym, co najlepsze na pełnej płycie. Wg. relacji kolegi @DiabelskiDom były to jednak dwa stare utwory i pierwsze dwa oraz ostatni z płytki. Możliwe, że się nie mylił, bo kapela przesadnie nie zwlekała z kolejnymi kawałkami, a i publiczność pogrążona chyba w funeralnej kontemplacji zdawała się raczej absorbować muzę niż zastanawiać, co akurat jest grane. W brzmieniu zabrakło, jak to ładnie ujął @Epoxx, delikatności. To znaczy te melodyjki z płyty nie miały w sobie takiego ulotnego piękna, a były znacznie bardziej surowe, mniej przestrzenne, bardziej przygwożdżające do gleby.

Na Blood Incantation pozwoliłem sobie pierwszy raz od niewiadomych czasów wyskoczyć w pierwszy rząd pod scenę i tam nieco rozprężyć kręgi szyjne. Poszli przekrojowo po najlepszych kawałkach z EP i płyty. Niestety mniej konferansjerki niż kiedyś między kawałkami. Brzmienie lepiej niż SV, ale ciut przysurowe. Na "koniec" zapowiedziano, że "jeszcze dwa kawałki". Także poszło 15-20 minutowe Vitrification of Blood oraz nowy utwór kapeli, z połowę krótszy Giza Power Plant. Zgromadzonym się spodobało, bo wykrzyczeli swoje zadowolenie, poskandowali, więc musiał polecieć bis (jak i poprzednio w Wawie). Zarzucili chyba którymś z hitów z Interdimensional Extinction, zdaje się Hovering Lifeless, ale głowy nie dam.

Ceny merchu absurdalnie niskie. 60zł za winyl to rozbój w biały dzień. Nie miałem nic hajsu (bo przepiłem tego winyla).

Pozdrowionka dla @Epoxxa, @DiabelskiDoma oraz Komara (jak dobrze pamiętam) - cośmy wypili i wypalili to nasze.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor
Posty: 1334
Rejestracja: 6 lata temu

Belzebóbr 6 lata temu

W Krakowie ich nie wygwizdano, dostali bardzo skromne oklaski. No chyba, że tak mi rozjebało uszy to nagłośnienie, że nie doszły do siebie szybko po tym jak skończyli grać :D Historia z 'żydostwem' brzmi bardziej jak jakiś mit stworzony przed schlanego brudasa hehe, no ale ja tam nie znam się, nie wiem co w głowach mogą mieć muzycy z Kult Mogił, z jakich środowisk się wywodzą, wcześniej nawet w ogóle ich nie słyszałem. Zresztą chodzi o genealogiczne czy ekonomiczne 'żydostwo'? :D
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17568
Rejestracja: 7 lata temu

yog 6 lata temu

perkusista z Blood Incantation, jako że ma na imię Isaac, to jest tej narodowości, co komuś nie przypasowało - tego typu dziecinada ;) Morris na gitarze to Ruski z kolei, więc też pewnie nie za dobrze ;D
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor
Posty: 1334
Rejestracja: 6 lata temu

Belzebóbr 6 lata temu

Jeśli to byłaby prawda to brak słów, przypał w chuj.
Awatar użytkownika
Epoxx
Tormentor
Posty: 814
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz

Epoxx 6 lata temu

Oba występy udane. Spectral Voice mimo, iż o wiele ostrzej niż na płycie, świetnie brzmiało. Jedyne do czego można się przyczepić to brak dymu podczas występu co by jeszcze pewnie bardziej spotęgowało doznania, no i wokale czasami się gdzieś rozchodziły, ale wiadomo nie zawsze jest idealnie i nie ma co narzekać. Blood Incantation również świetnie, tutaj już z wokalami problemów nie było, a numery z Epki zagrane przezajebiście. Piwo wypite, papieroski popalone z @DiabelskiDom oraz @yog , a dym to mi jeszcze z płuc na drugi dzień ulatywał hehe. Udany wypad.
if you can find it on the internet, it's not underground.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17568
Rejestracja: 7 lata temu

yog 6 lata temu

Do Rosji ich nie wpuścili :D

Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor
Posty: 1334
Rejestracja: 6 lata temu

Belzebóbr 6 lata temu

Po co coś ustawiać w Putinlandzie jak z góry wiadomo, trzeba było jeszcze 2 koncerty w Polsce klepnąć :P
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17568
Rejestracja: 7 lata temu

yog 6 lata temu

Ostatecznie w miejsce wczorajszej Moskwy i dzisiejszego Petersburga zagrają dziś w Wilnie, a jutro w Tallinie, także chyba lubiany band, skoro na "dziś" koncerty im organizują :D Dalsza część trasy od Finlandii przez Skandynawię, więc logistyka pierwszorzędna ;)
Destroy their modern metal and bang your fucking head

Wróć do „Koncerty”