Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3969
Rejestracja: 7 lata temu

Heinous

#1

Pioniere 4 lata temu

Obrazek
Heinous to pochodzące z Phoenix w Arizonie amerykańskie trio parające się graniem OS Goregrinda. Istnieją od niedawna, bo zaledwie trzy lata, w ciągu których zdarzyli już wydać demo, parę splitów (z Haggus i Radiation Vomit — obie kapelki też świetne) i EP-ek oraz zeszłorocznego debiutanckiego S/T longplaya. Na początku tego roku ukazała się kolejna Digital EP-ka oraz zwolniony w surowszej brzmieniowo wersji remiksowany debiutancki pełniak.

Mnie najbardziej pasują chyba te wcześniejsze ich materiały, szczególnie z fantastycznego demo, splitów i EP-ek gdzie jest więcej takiego surowszego brzmienia tzw. typu "bardacha". Później jest równie dobrze tylko nieco może mniej brudno, a ciut bardziej kleiście oraz więcej wpływu grind/hardcore-owego, czy też i Sludge na remiksowanym debiucie. Muzycznie nie znajdziemy tu ani grama techniki, a muza pędząca z zawrotną prędkością co rusz zwalnia, nadając charakterystyczny groove, który cudownie buja. Ogółem hałas generowany przez tych pojebów jednym słowem po prostu ROZPIERDLA! Nisko strojone gitara, dudniący z głębin szamba bas i non-stop odhumanizowane przez pitch shifter odgłosy wokalisty oraz styl gry na perce kojarzyć się mogą z takimi hordami jak: Regurgitate, Dead Infection, Last Days Of Humanity, Agathocles, Squash Bowels, czy Gore Beyond Necropsy — jak kto lubi tego typu granie, polecam gorąco zajrzeć na ich bendcampa, gdzie wszystko jest dostępne, za co łaska.

Obrazek
Skład:
Andrew F. - Bass, Vocals (2016-present) Pyogenic Cystclot, Rahmer, Savage Necromancy, ex-Analdicktion, ex-Hymn for the Tortured, ex-Battalion Slaughtered, ex-Helmskey, 30XX, ex-Biocidio
Wex - Drums (2016-present) Röntgen
Cody P. - Guitars (2016-present) ex-Sunyata, Archaic Dogma, Dope Resin, ex-Dusted

Dyskografia:
2016 - Demo [demo]
2017 - Heinous / Haggus [split]
2017 - Radiation Vomit / Heinous [split]
2017 - Exoneration Thru Exhumation [EP]
2017 - Four Under the Floor [EP]
2018 - Feeding the Hogs - The First Three EP's [kompilacja]
2018 - The Basement
2019 - Apprehended Dead [EP]
2020 - Torture Euphoric / Snuffed [split]





MA: https://www.metal-archives.com/bands/Heinous/3540422354
BC: https://heinous1312.bandcamp.com/music

Tagi:
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3969
Rejestracja: 7 lata temu

#2

Pioniere 4 lata temu

7 lutego ukazał się jako digital split z ich ziomkami z Fluids

VINYL
► Pokaż
SOON VIA
GRINDFATHER
SUICIDE OF A SPECIES
NIHILISTIC DESPAIR
MAKE EM SWEAT
TAPES
► Pokaż
SOON VIA MAKE EM SWEAT
CD
► Pokaż
VERSIONS SOON VIA
USA - Horror Pain Gore Death Productions
MEXICO - Mierdas Production
BRAZIL - Cianeto Discos
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6231
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#3

Vexatus 4 lata temu

Poznałem przy okazji splitu z Haggus, ale jakoś mi umknęło, że potem dorobili się pełniaka i innych materiałów... No to trzeba odrobić zaległości. :)
Raw Black Metal w rowie!!!

Wróć do „Grindcore / Hardcore / Punk”