Molotow 666
Tormentor
Posty: 1014
Rejestracja: 6 lata temu

Re: Antigama

Molotow 666 rok temu

Pogan696 pisze:
rok temu
Przypomniałem sobie o Antigama przy okazji seansu anime Cyberpunk na Netflix. W pewnym odcinku słyszę w tle pewną znajomą nutę... myślę "Antigama?!"... i bingo. Grzeją singla Kevin i wjeżdża, aż miło. Po tym wpadłem na Whiteout, które na rzecz produkcyjnej i brzmieniowej perfekcji, rezygnuję z eksperymentów, które tak charakteryzowało naszą grind dumę. Piękny, bezpośredni i pierwszoligowy album. Bliżej Napalm, się nie da. Cudo!
Tak ostatni album PERFEKCJONIZM na pełnej!!!

Obrazek

"Discomfort" NAJLEPSZY!

Tagi:
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5311
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

Hajasz rok temu

Molotow 666 pisze:
rok temu
Tak ostatni album PERFEKCJONIZM na pełnej!!!

"Discomfort" NAJLEPSZY!
Discomfort przezajebisty i tylko szkoda, że wznowienie z SMG zawiera dodatkowy kawałek, który jest pierdolonym szumem czegoś tam, który zaburza doskonałość pierwotnego materiału.
Nowy album tylko poprawny jak na ich możliwości. Ma kilka momentów ale całościowo tylko poprawnie.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2698
Rejestracja: 7 lata temu

dj zakrystian rok temu

Pooglądałem sobie na uchodźctwie sesje nagrywania perki przez Pavulona, do Depresant. Podtrzymuję opinię, że to ścisła czołówka paukerów w Polin. Progres jaki poczynił od grania nu metalowo w Rootwater, dawno temu jest niesamowity. Zresztą już na obu płytach z Vader dał srogi popis. Szczególnie na WttMR, ale i na Necropolis się w tańcu nie pierdoli. Inferno jest równie dobry i zbierał swego czasu laurki od wszelkich znafcuf, tymczasem Pavulon jest aktualnie na tym samym, lub wyższym poziomie i cisza. Z drugiej strony gra na perce w ekstremalnym metalu, czy grind corze, to dziś dyscyplina sportowa i trudniej docenić w natłoku wybitnych garkotłuków. Czy dziś taki Docent zyskałby szacun, jak pod koniec lat 90- tych?
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2979
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

Vortex rok temu

Myślę, że i on rozwinąłby się doskonale i nadal byłyby w tej czołówce.
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3980
Rejestracja: 7 lata temu

Pioniere rok temu

Vortex pisze: Myślę, że i on rozwinąłby się doskonale i nadal byłyby w tej czołówce.
Krzychu to nie tylko Vader, a miał też przed nim, za sprawą bardzo popularnego niegdyś w podziemiu Slashing Death, swój istotny wkład w rozwój sceny grindcore w PL.

Wróć do „Grindcore / Hardcore / Punk”