Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6290
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Re: Terrorizer

Vexatus 4 lata temu


Nebiros pisze:
4 lata temu
całkiem konkretny łomot
Skoro taki specjalista od łomotu tam zasiada za garami to wiadomo, że łomot musi być konkretny. :)
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5307
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

Hajasz 2 lata temu

Zespół ponownie zawitał do Earache i jak sami mówią wszyscy łącznie z Digiem są mocno podjarani.

Nowy album się robi i jak mówi Sandoval będzie to konkretny wpierdol na miarę debiutu.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2698
Rejestracja: 7 lata temu

dj zakrystian 2 lata temu

A Pete Sandoval to nadal jest tak głęboko wierzący?
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5307
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

Hajasz 2 lata temu

dj zakrystian pisze:
2 lata temu
A Pete Sandoval to nadal jest tak głęboko wierzący?
A tego nie wiem. Jak mnie ostatnio w niedzielę zaprosił na rosół gadał całkiem do rzeczy.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2698
Rejestracja: 7 lata temu

dj zakrystian 2 lata temu

Zatem chwalmy Pana! Oby dalej okładał beczki w imię Stwórcy!
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Derelict
Tormentor
Posty: 1120
Rejestracja: 5 lata temu

Derelict 2 lata temu

No i będzie ten album, czy nie?
"Jeżeli black metalowcy są ludźmi, to karaluchy również nimi są"
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor
Posty: 3148
Rejestracja: 5 lata temu

kurz rok temu

Obrazek

Kurde, ale to kopie!

Kupiłem ostatnio parę płytek z distro Earache, mieli fajne wyprzedaże po niecałe 15 dolców, przy kilku albumach koszt transportu jakoś się rozłożył i całkiem nieźle ekonomicznie to wyszło. No ale nie o tym miałem; wytwórnia się szanuje, winyl w dotyku taki jak powinien być, czuć że to nie nowoczesne plastikowe gówno, tylko dobra mieszanka (kto dotknął paru winyli z różnych epok, powinien wiedzieć o czym piszę), gramatura odpowiednia, nie jakieś pojebane 180 gr, tylko normalna chuda płyta. Jedyne do czego bym się przyczepił, to brak folii.

Nie wiem czy pisałem, jak to kurwa kopie!!

No i JEBAĆ LIFEMETAL!!
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor
Posty: 3148
Rejestracja: 5 lata temu

kurz rok temu

Eksperci od grindcore gdzie wzmianka o zajekurwaprzykurwistym Split Demo Tape nagranym z Nausea (o nich tematu nie znalazłem)?

Jak tak można?

Chyba że ślepy jestem.
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3980
Rejestracja: 7 lata temu

Pioniere rok temu

kurz pisze: Eksperci od grindcore gdzie wzmianka o zajekurwaprzykurwistym Split Demo Tape nagranym z Nausea (o nich tematu nie znalazłem)?

Jak tak można?

Chyba że ślepy jestem.
Był na poprzednim forum, sam zakładałem. Obecnie (nieco po powstaniu nowej wersji BL) pewne osoby zraziły mnie do zakładania wątków - rodzi to zbyt wiele sporów przy i tak napiętej sytuacji panujących tu konfliktów - szczególnie gdy ktoś ma o danych gatunkach muzy nieco odmienne od większościowej reszty użyszkodników forum zdanie.

ps. teraz, jak trafi się coś ciekawego z grind, to podrzucam Vexowi i ten, gdy znajdzie chęci takowe zakłada.
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3781
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

Zsamot rok temu

Pioniere nie marudź tylko zakładaj wątki. Ostatecznie jakoś będzie okazja do poznania bandów. I napisz konkretnie, a nie enigmatycznie, o chodzi...
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Derelict
Tormentor
Posty: 1120
Rejestracja: 5 lata temu

Derelict 8 mies. temu

Ripped to Shreds...Ripped to Shreds KURWY. Co się w tym numerze odpierdala. Sandoval przechodzi samego siebie. Ja pierdole, precyzja tego nakurwu, jak płynnie przechodzi pomiędzy "tripletami" a regularnymi partiami zacięctymi na szesnastkach... Ale dodając precyzję gitary, za każdym razem precyzyjnie wbijającej się w każdą nutkę perki Sandovala... I jeszcze mając na uwadze, że kiedyś takim "zespołom" nie udzielało się zbyt mocno producencko... To wyszedł materiał kurwa wybitny. Nie wiem jak oni to poskładali, pewnie nagrane na setkę w 8 godzin (taaaa, taki HUJ). Chuj. Jednak nie powstało już nigdy w metalu coś tak bardzo precyzyjnego, a zarazem tak bardzo brudnego.
"Jeżeli black metalowcy są ludźmi, to karaluchy również nimi są"
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor
Posty: 2046
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Forteca trolli.

Kozioł 8 mies. temu

Sandoval znowu reaktywował T, oczywiście z Vincentem. Dalej wierzy w boga, przynajmniej na blabbermouth tak piszą. O co byla awantura z Oscarem, fajnie by bylo zobaczyć wszystkich trzech, bo czterech niestety, niemożliwe.
kurz pisze: Eksperci od grindcore gdzie wzmianka o zajekurwaprzykurwistym Split Demo Tape nagranym z Nausea (o nich tematu nie znalazłem)?

Jak tak można?

Chyba że ślepy jestem.
Nie ślepy tylko PMki, shout i "dyscyplinowanie w piaskownicy" ważniejsze. Jakaś tam Srajsea 🙄 z pilichonek...
😉😘
Turris Babylonica e stercore facta est.
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor
Posty: 3148
Rejestracja: 5 lata temu

kurz 8 mies. temu

Demo jest przeznakomite, właśnie sobie puściłem, jest oddech od pedałkowania, może ten piękny gatunek muzy zagości w uszach na dłużej.

SB? Nie piszę tam od dłuższego czasu, jak wchodzę coś poczytać, to mam wrażenie jakbym czytał rozmowę, która się odbywała miesiąc temu lub równie dobrze przed godziną czy przed rokiem. Nie interesuje mnie to. Pewnie tracę przez to sporo interesującej muzy, ale trudno, wolę o głupotach popierdolić patrząc się komuś w oczy. Pewnie jestem starożytnym Januszem z wąsami, mimo że ich nie mam, ale taki wybór. Jak już wielokrotnie pisałem, lepiej mieć gówniane zasady niż żadnych.

PM od @Pioniere? Nie mam z nimi problemu, często zawierają wartościową, interesującą mnie muzę, chociaż wolałbym, żeby to się odbywało w tematach, na forum publicznym. Lubię jasne, czytelne sytuacje. Tak jak jasna i czytelna jest muza Terrorizer!
HUMAN
Tormentor
Posty: 1566
Rejestracja: 7 lata temu

HUMAN 8 mies. temu

Ciekaw jestem czy coś w Studio o Bozi wysmaża . Jesli tak będe w piekłowzięty .
Molotow 666
Tormentor
Posty: 1014
Rejestracja: 6 lata temu

Molotow 666 8 mies. temu

HUMAN pisze:
8 mies. temu
Ciekaw jestem czy coś w Studio o Bozi wysmaża . Jesli tak będe w piekłowzięty .
Jestem na TAK!
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor
Posty: 2046
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Forteca trolli.

Kozioł 8 mies. temu

Obrazek
Terrorizer broke up earlier this year due to drummer Pete Sandoval's busy schedule, but now they're back! Terrorizer is currently Sandoval alongside his current I Am Morbid bandmates vocalist David Vincent and guitarist Richie Brown, as well as ex-Vital Remains vocalist Brian Werner.
Turris Babylonica e stercore facta est.

Wróć do „Grindcore / Hardcore / Punk”