Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2447
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

Six Ft Ditch

CzłowiekMłot 5 lata temu

Obrazek

Obrazek

Zespół ten tworzy czterech Brytyjczyków, którzy wpadli na pomysł wspólnego grania ciężkiego hardcoru (beatdown hc) w roku 2000. Powstali w miejscowości Portsmouth, teksty dotyczą - podobno - autentycznych morderstw, więc sami określili swój styl jako Portsmouth Murdercore. Panowie Ci rzadko występują poza własnym krajem, zdecydowanie nie zależy im na szczególnym rozgłosie, ale w kręgach fanów stylu hc stali się legendą podziemia.

Dyskografia:
2003 - Faces of Death
2005 - Unlicensed Cemetary
2006 - Voices from an Evil God
2010 - Recreational Violence
2014 - A Taste for Killing [kompilacja]


Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!

Tagi:
Awatar użytkownika
darnoksss
Master Of Reality
Posty: 215
Rejestracja: 7 mies. temu

darnoksss 7 mies. temu

Chciałem zakładać temat ale widzę, że już został stworzony przez Pana Brauna. Jak dla mnie absolutna kosa i uber-badass kapela, która swoim stylem rozstawia po kątach większość sceny HC niezależnie od kraju pochodzenia. Płyta Unlicensed Cemetary to dla mnie absolutna świętość i jedno ze szczytowych osiągnięć w gatunku. Nie wiem czy jest sens zakładać oddzielny temat bo pewnie zainteresowanie będzie niewielkie ale polecam band o nazwie TRC, który również jest z UK. Stylistycznie to nieco podobna hace jazda na dwa wokale. Muzycznie jest jednak bardziej ziomalsko niż penersko:



polki nie dawajcie polakom, dawajcie arabom

Wróć do „Grindcore / Hardcore / Punk”