Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6292
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Chiens

Vexatus 4 lata temu

Obrazek
Nie wiem praktycznie nic na temat tego zespołu. Panowie pochodzą z Francji, grają około 10 lat i mają na koncie sporo wydawnictw, głownie małych popierdółek i splitów. Muzyka to mieszanka prostego i szybkiego Grindcore'a i Powerviolence.

Obrazek
Najnowszy wypierd...



BC: https://chiensgrind.bandcamp.com/music
Raw Black Metal w rowie!!!

Tagi:
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3980
Rejestracja: 7 lata temu

Pioniere 4 lata temu

Świetna kapela. Jak ktoś lubi PowerViolence/Grindcore nie sposób wręcz na nią nie wpaść, czy to na jakim festiwalu, czy nawet wcześniej na poprzedniej wersji forum, gdyż im, jak i wszystkim zespołom ze splitów (Dead Instrument, ACxDC, Whoresnation, Lycanthrophy, The Afternoon Gentlemen) zakładałem już tematy, więc najwyraźniej przeoczyłeś - pewnie nawet wysyłałem ci PM-kę, ale jak zwykle miałeś zapchaną skrzynkę, a shoutboxa też niezbyt regularnie czytałeś, wiec nie było jak się do ciebie dopchać z promocją ;)
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6292
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus 4 lata temu

No i co się odwlecze to nie uciecze i dzisiaj trafiłem przez przypadek na najnowszą EPkę. :) Kapelka bardzo spoko. Ta ich ostatnia EPka jest bardzo dobra (chyba że to jednak pełniak :)). Resztę materiałów obadam przy okazji, bo to mój pierwszy kontakt z tym zespołem.
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3980
Rejestracja: 7 lata temu

Pioniere 10 mies. temu

Nawy album Francuzów pt. 1​.​8​.​7. Myself ukazał się już jako kaseta i wersja digital 14 czerwca nakładem Plaisir D'Offrir Rec. Wersja winylowa i CD ukaże się niebawem nakładem Ifeel Good Rec. (winyl) i Bones Brigade Rec. (CD). Miksu materiału dokonał w swym GodCity Studio, Kurt Ballou (Converge).


Wróć do „Grindcore / Hardcore / Punk”