Awatar użytkownika
pp3088
Moderator globalny
Posty: 1516
Rejestracja: 7 lata temu

Trauma Bond

pp3088 rok temu

Obrazek
Trauma Bond to dwuosobowy projekt tych o to ładnych ludzi, mających zamiar tworzyc muzykę która jest tej ładności przeciwieństwem. Konkretna naparzanka bez litości. Z ciekawymi nie jednowymiarowymi wokalami(np w kawałku Baskin brzmią niczym ten zindustrializowany Napalm Death). Sama muza to miks głównie powerviolence i grindcore z tymi właśnie zindustrializowanymi, odhumanizowany motywami. Motyw przewodu to jednak rozpierducha.

Obrazek
Formed in the winter of 2020. Trauma Bond is the conception of Eloise Chong-Gargette & Tom Mitchell - blending a shared love of violence, noise and metal to concoct a visceral exploration of aggression.


W dyskografii 2 EPeczki/dema, oba bardzo fajne, materiał dobrze nagrany i konkretnie "zaśpiewany".

Skład:
Eloise Chong-Gargette - Vocals & Lyrics
Tom Mitchell - Music



Z wywiadu wynika że kobitka lubi obleśne grindziory i antymuzykę, a facet to maniak Blood Incantation ;)
Eloise: I think the last album that shocked me was Strike. Smother. Dehumanize. by Revenge. In the sense that I became completely obsessed and it was soundtrack to my year of lockdown.

What are the 2-3 albums you’ve listened to the most recently?
Eloise: Ignorance Exalted by Fluids; Pastoral by Gazelle Twin; and Death Posture by Caustic Wound.

Tom: Hidden History of the Human Race by Blood Incantation; Ofte Jeg Drommer Mig Dod by Afsky; and The Suns of Perdition: Chapter II: Render Unto Eden by Panzerfaust.
Screaming Into The Blackness, Needing No God But Himself

Beneath the Veil of Sanity Beats the Throbbing Process of Decay

"ja pierdolę przeczytałem cały temat Kid Rock i muszę się napić"

Tagi:
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6326
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus rok temu

Zajebiste! Właśnie odpaliłem to co wrzucił @Pioniere do szałtboksa i bardzo mi się to podoba. Będzie słuchane!
pp3088 pisze:
rok temu
Z wywiadu wynika że kobitka lubi obleśne grindziory i antymuzykę
Uwielbiam antymuzykę i sam jestem obleśnym grindziorem. Chyba jesteśmy dla siebie stworzeni... ;)
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
pp3088
Moderator globalny
Posty: 1516
Rejestracja: 7 lata temu

pp3088 rok temu

Trzeba było Pionierea i wrzutki w sb by ktoś sprawdził. @Pioniere dzięki stary, robisz dobrą robotę!
Screaming Into The Blackness, Needing No God But Himself

Beneath the Veil of Sanity Beats the Throbbing Process of Decay

"ja pierdolę przeczytałem cały temat Kid Rock i muszę się napić"
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6326
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus rok temu

pp3088 pisze:
rok temu
Trzeba było Pionierea i wrzutki w sb by ktoś sprawdził. @Pioniere dzięki stary, robisz dobrą robotę!
Jasna sprawa, że robi dobrą robotę. :) Kiedy nie czepia się o brak telnetu lub sznurówki zawiązane niezgodnie z regulaminem to jest bardzo spoko moderatorem. ;)
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5344
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

Hajasz rok temu

O kierwa odnalazło się moje zgubienie bo kiedyś to miałem zapisane ale gdzieś poszło się jebać i pamiętałem tylko, że było Bond w nazwie ale nie mogłem tego odnaleźć. Wykurwiście "inny" grindzior a jak jeszcze dodać, że tu całkiem ładna Pani odsiewa chłopców od mężczyzn to już Ci co wiedzą powinni podkulić kitę i wrócić do hehe stonerka. Różowe szaleństwo odrobinę lepsze od kolejnej EP'ki ale to nic bo gdyby ukazał się ich album to wyczuwam, że Wacław momentalnie dałby znać.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor
Posty: 3168
Rejestracja: 5 lata temu

kurz rok temu

Puściłem mały fragment i już wiem, że jest ekstra. To, że śpiewa pani, w której bez żenady mógłbym się zakochać, dodaje muzie min. 35% wartości. Wyobraźnia zdecydowanie pracuje.
Awatar użytkownika
brzask
Tormentor
Posty: 1730
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Kalisz

brzask rok temu

Ja też "wpadłem" na tą panią na sb z tydzień temu...i pomyśleć, że taka urocza istotka tak przepięknie zdziera gardło..
Bardzo ciekawe, urozmaicone granie dające sporo frajdy - na tych epkach naprawdę sporo się dzieje, paleta hałasu ma tu sporą skalę.
Zawrzeć tak dużo, na takich krótkich materiałach? No no, nieźle.
There's something growing in the trees__Through time war prevails_____Wśród jeszcze żyjących kłamstw,
I think it's a different me
________Thoughts fears cast aside_____Gnębiących ten Biały Ląd..
____Face the consequence alone
____With honour - valour - pride

Wróć do „Grindcore / Hardcore / Punk”