Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2447
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

Rise Of The Northstar

CzłowiekMłot 6 lata temu

Obrazek

Obrazek

Hardcorowi paryżanie mający dziwną zajawkę na japońskie klimaty. W ich muzyce tworzonej od prawie 10-ciu lat można usłyszeć również wpływy rapu i thrash metalu na slayerowską modłę. Można się śmiać z ich specyficznego akcentu, ale ja się nie śmieję, bo bardzo podoba mi się oryginalny styl który prezentują.

Dyskografia:
2008 - Demo [demo]
2009 - Tokyo Assault [EP]
2012 - Demonstraiting My Saiya Style [EP]
2014 - Welcame
2018 - The Legacy Of Shi

Małe co nieco od Żabojadów:


Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!

Tagi:
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17538
Rejestracja: 7 lata temu

yog 6 lata temu

Jest to muza niebywale kuriozalna, ale te teledyski są tak śmieszne, że ciężko nie cieszyć mordy jak się tego słucha i ogląda. Jest tam wszystko + japoński fetysz.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1854
Rejestracja: 7 lata temu

Blind 6 lata temu

Yogi, masz Ty rozum i godność człowieka? Rotten teraz siedzi samotnie w ciemnościach i lamentuje na przemian z atakami agresji rozpierdalając pół Poznania. Zastanów się następnym razem co piszesz, albo spotkasz się klata w klatę z byczkiem Fernando, tfu, byczkiem Młotem, który pozbawi Cię jedynek.

PS. A co do samej muzyki tegoż bandu to nawet fajne, słuchałem dwa kawałki i bujałem się jak gibon, a to chyba dobrze.
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2447
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

CzłowiekMłot 6 lata temu

yog pisze:
6 lata temu
Jest tam wszystko + japoński fetysz.
I właśnie za to ich szanuję. Zespół przez duże Z. :-D

Można się i pośmiać i pogibać a dodatkowo wychwycić niejeden dobry riff. Bełkot wokalisty jest cudowny. Roger Miret ma czego pozazdrościć.

Panowie intensywnie koncertują po świecie i mam nadzieje, ze wkrótce zachwyca mnie kolejnym dziełem. Aby umilić wam czas oczekiwania na gorące niusy z kraju niezrozumiałego języka i zamachów wrzucam rewelacyjny cover z "Welcame":

Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2447
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

CzłowiekMłot 5 lata temu

Już w te wakacje premiera drugiego albumu wielkiego Rise of the Northstar! Teaser nie dla ludzi o słabych nerwach:

Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2447
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

CzłowiekMłot 5 lata temu

FURYO STYLE HARDCORE IS BACK!

Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2447
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

CzłowiekMłot 5 lata temu

Kolejny kawałek z drugiego albumu - "The Legacy of Shi", którego premiera już/dopiero 19 października. Tym razem nie pozostawiają wątpliwości co do tego w jakim stylu tworzą:

Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6295
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus 5 lata temu

CzłowiekMłot pisze:
5 lata temu
FURYO STYLE HARDCORE IS BACK!

Babymetal lepszy...
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2447
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

CzłowiekMłot 5 lata temu

Możliwe, że jestem jedynym Polakiem słuchającym tych kuriozalnych dźwięków, ale nie mogę się zgodzić, że są gorszymi instrumentalistami i kompozytorami od japońskich dziewczynek. Przykrych rzeczy się tutaj dowiaduję.
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2447
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

CzłowiekMłot rok temu



Kolejny cios od ROTN, prawdopodobnie zapowiadający trzecią płytę.
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1854
Rejestracja: 7 lata temu

Blind rok temu

Beka beką jaką postanowiłem pokręcić w tym wątku pięć lat temu, ale ich debiut naprawdę spoko jest. Sporo mocnych crossoverowych riffów, chwytliwych refrenów i ogólnie całkiem niezły wpierdol. Raz na jakiś czas wracam i się gęba cieszy. A nie jest to mój ulubiony gatunek muzyczny.
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2447
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

CzłowiekMłot rok temu



Tytułowiec z "Showdown", trzeciego albumu Francuzów, którym niezmiennie towarzyszy dziwny japoński fetysz, a muzycznie sprawdzony patent - nu metal najwyższej próby + crossover/hc. Niby kuriozalne, ale w ich przypadku pasuje. Premiera 7 kwietnia, podobno też mają wystąpić na tegorocznym PolandRocku.
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2698
Rejestracja: 7 lata temu

dj zakrystian rok temu

Niezły kołchoźnicki hard core, do poskakania po Amarenie na Brudstoku w sam raz. W małych dawkach nawet ujdzie posłuchać takiego Bukkake Core, choć nie jest to muza jakiej na codzień słucham. Trochę mi się skojarzył ten nowy numer z naszym kvltowym Nekromer i ich hitem Crime Scene. @CzłowiekMłot odpal se ten numer z jew tube, poprawa humoru gwarantowana😆
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1854
Rejestracja: 7 lata temu

Blind rok temu

Koleś z Nekromera teraz robi trap i jest sławny!
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2698
Rejestracja: 7 lata temu

dj zakrystian rok temu

Blind pisze:
rok temu
Koleś z Nekromera teraz robi trap i jest sławny!
O kurwa! Dobra wiadomość, widać wielki artysta chwyta się wszystkiego co akurat modne. Mam nadzieję, że choć trochę zachował swój nekro stajl madafaka spod osiedlowego spożywczaka!
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1854
Rejestracja: 7 lata temu

Blind rok temu

Trochę tak :). Wpisz sobie Hellfield na YouTube to Ci wyskoczy. Linkować nie będę, żeby mi Pionier czasem bana nie wlepił.
Koleś chyba całkiem niezły hajs kosi na tych trapach, bo i teledyski poza Polską nagrywa.
A Nekromer to była straszliwa sraka. Pomijając żenujący imidż i teledyski, to muzycznie też obssysało kule. No i z tego co pamiętam to produkcja też była taka, że Nebsio na chacie sam lepszą robi. Nawet w czasach, gdy namiętnie łykałem nu metal nie byłem w stanie się z tym polubić.
Kończę już offtop. :)
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2698
Rejestracja: 7 lata temu

dj zakrystian rok temu

Blind pisze:
rok temu

Koleś chyba całkiem niezły hajs kosi na tych trapach, bo i teledyski poza Polską nagrywa.
A Nekromer to była straszliwa sraka.
No ja tam nie wiem czy taka sraka, dostąpili zaszczytu bycia na metal archives, do tego są podpisani jako... death/thrash metal. To nie żart!
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2447
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

CzłowiekMłot 7 mies. temu

Obrazek

Od premiery trzeciego albumu tych wariatów z Francji minęło już prawie pół roku. Czekałek cierpliwie na pełne emocji komentarze, ale widzę, że znów muszę się tym zająć sam. Wstydliwi jesteście, trudno.

"Showdown" okazał się co najmniej równy debiutowi z 2014 roku. Jest nawet bardziej crossoverów, a momentami slayerowo niż przed laty. Świetne solowy i przyspieszenia powodują mimo wolne nakurwianie głową, a następujące po nich breakdowny wybijają zęby, a dzieła zniszczenia dokonują slipknotowe skrecze. Zajebiście jebnięte granie - polecam.
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!

Wróć do „Grindcore / Hardcore / Punk”