Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4648
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

Wielkie joł!

TITELITURY 7 lata temu

Dzień dobry, nazywam się Leszek Zając, mam 50 lat, od 70 naprawiam pralkę. Jestem gdzieś na tym zdjęciu. Porwity hooligans 2.0. Fikasz, to znikasz, z nami nie ma żartów.
Obrazek
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
Chopped-Air
Posty: 30
Rejestracja: 7 lata temu

Chopped-Air 7 lata temu

Ja się też uprzejmie przywitam. Koneser literatury, sztuki i muzyki w jak najszerszym tego słowa znaczeniu. Głównie Black i Death Metal, Crust, Grind, Krautrock, Jazz Fusion, Avant-Garde Rock/Metal/EDM, Psytrance, Noise, Drone, Experimental, Gangsta Rap, G-Funk, Memphis, Psychedelic, Dub, Funk i wiele innych dziwactw. Wymieniać można w nieskończoność. Chłonę jak gąbka i jestem pasjonatem. Tak poza tym lubię szachy, fizykę, historię i wszelakie militaria.
O bracia poloniści, siostry polonistki! Sto trzydzieścioro było nas na pierwszym roku. Myśleliśmy, że nogi Boga złapaliśmy, że oto nas przyjęto do szkoły poetów. Szkoła poetów, Dżizas, kurwa, ja pierdolę!
Awatar użytkownika
Gruby Wiór
Tormentor
Posty: 415
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Ziemia Żelaza

Gruby Wiór 7 lata temu

Cześć! Jestem synem Włoskiego imigranta politycznego, od strony matki jam Żydem.
Jestem bezkompromisowy i ponad wszystko szczery. Mam poglądy libertariańskie, stawiam obiektywną prawdę i rzetelność ponad wszystkie inne wartości ludzkie, tylko twórczy umysł białego człowieka jest w stanie zdobywać i odkrywać.
Tworzę w gatunkach techno/gabber/martial industrial/trance/ambient i w innych dziwactwach elektronicznych, ponadto udzielam się w niszowych projektach black metalowych, niewychodzących poza pułap garażu, czasami też popiszę wiersze do szuflady.
Pasjonuję się historią, genetyką, kabałą, ezoteryką i teoriami spiskowymi.
Lubię jeść gówniane żarcie, a za najlepszą kuchnię uważam tę Włoską.
Chwała kulcie stali!
Jeśli metal to jest tort, a Slayer to jego wisienka, to ja kurwa nie chcę być na tych urodzinach.
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6092
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

Wędrowycz 7 lata temu

Siemano,
właśnie przekroczyłem próg 30-stki, urodzony i wychowany jestem w Warszawskich blokowiskach, stąd zdarza się czasami, że wychodzi ze mnie nieco dresiarska mentalność (bo w środowisku dresów i skinów spędziłem całe nastoletnie czasy). Interesuję się głównie muzyką, filmem i książką, ale ogólnie czytam dużo na różne tematy. Moim prywatnym konikiem od połowy życia jest polityka i lubię wdawać się w żarliwe dyskusje zarówno z osobami, które mają poglądy zbieżne jak i z osobami stojącymi po drugiej stronie barykady. Wychodzę z założenia, że najlepsza jest konstruktywna dyskusja, z której można wysunąć potem ciekawe wnioski.
Lubię także teorie spiskowe (w tym cały obszar związany z NWO), czy też kwestie dotyczące teorii powstawania naszego gatunku czy ras ludzkich, a także kwestie związane z ezoteryczną i okultystyczną stroną III Rzeszy, mitologiami Słowiańskimi, Germańskimi czy Nordyckimi.
W kwestiach muzycznych, to najbliższy jest mi black metal, który towarzyszy mi od końca lat 90'tych do dnia dzisiejszego nieprzerwanie (ale i prawie wszystkie inne podgatunki metalu), poza tym wszelkie odmiany muzyki elektronicznej, rap, rockowe brzmienia, ambient/dark ambient, dark folk, industriale, noise itp. itd. nie lubię się ograniczać i słucham różnych dziwacznych rzeczy, które przeplatam ciągle w swoich playlistach.
Jestem osobą która nie ma problemu z kontaktem z kimkolwiek, bo umiem się dopasować do rozmówcy.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17537
Rejestracja: 7 lata temu

yog 7 lata temu

Chopped-Air pisze:Ja się też uprzejmie przywitam. Koneser literatury, sztuki i muzyki w jak najszerszym tego słowa znaczeniu. Głównie Black i Death Metal, Crust, Grind, Krautrock, Jazz Fusion, Avant-Garde Rock/Metal/EDM, Psytrance, Noise, Drone, Experimental, Gangsta Rap, G-Funk, Memphis, Psychedelic, Dub, Funk i wiele innych dziwactw. Wymieniać można w nieskończoność. Chłonę jak gąbka i jestem pasjonatem. Tak poza tym lubię szachy, fizykę, historię i wszelakie militaria.
Psytrance/GOA też, czy lamus? :P G-Funk w sensie Snoop na jebanym debiucie czy inne Nuthin' but a G Thang? xD

Swoją drogą, czy wszyscy słuchający blacku lubią teorie spiskowe i opowieści o bractwie Thule czy innych projektach Die Glocke aka Dzwon? :D
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Chopped-Air
Posty: 30
Rejestracja: 7 lata temu

Chopped-Air 7 lata temu

yog pisze:
Chopped-Air pisze:Ja się też uprzejmie przywitam. Koneser literatury, sztuki i muzyki w jak najszerszym tego słowa znaczeniu. Głównie Black i Death Metal, Crust, Grind, Krautrock, Jazz Fusion, Avant-Garde Rock/Metal/EDM, Psytrance, Noise, Drone, Experimental, Gangsta Rap, G-Funk, Memphis, Psychedelic, Dub, Funk i wiele innych dziwactw. Wymieniać można w nieskończoność. Chłonę jak gąbka i jestem pasjonatem. Tak poza tym lubię szachy, fizykę, historię i wszelakie militaria.
Psytrance/GOA też, czy lamus? :P G-Funk w sensie Snoop na jebanym debiucie czy inne Nuthin' but a G Thang? xD
GOA jak najbardziej. O ile w elektronice nie jestem jakimś ultra udg wyjadaczem, to wszelaka rapgra z USA lat 80/90 jest mi równie dobrze znana, co scena szwedzkiego Death Metalu, bądź norweskiego Black Metalu, a więc wręcz na wylot. Moimi ulubionymi produkcjami są zdecydowanie płytki od Wu Tang Clanu, Eazy-E, NAS, Three Six Mafii, Koopsta Knicca czy MF Doom.

Co do teorii spiskowych, to może i coś w tym jest. Odkąd jestem świadomy tego, że gdzieś głęboko pod ziemią buszują Reptilianie, coraz bardziej zagłębiam się w zagadki genezy tego świata oraz mądrości jakie niosą ze sobą żydowskie księgi.
O bracia poloniści, siostry polonistki! Sto trzydzieścioro było nas na pierwszym roku. Myśleliśmy, że nogi Boga złapaliśmy, że oto nas przyjęto do szkoły poetów. Szkoła poetów, Dżizas, kurwa, ja pierdolę!
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6092
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

Wędrowycz 7 lata temu

Chopped-Air pisze: GOA jak najbardziej. O ile w elektronice nie jestem jakimś ultra udg wyjadaczem, to wszelaka rapgra z USA lat 80/90 jest mi równie dobrze znana, co scena szwedzkiego Death Metalu, bądź norweskiego Black Metalu, a więc wręcz na wylot. Moimi ulubionymi produkcjami są zdecydowanie płytki od Wu Tang Clanu, Eazy-E, NAS, Three Six Mafii, Koopsta Knicca czy MF Doom.

Co do teorii spiskowych, to może i coś w tym jest. Odkąd jestem świadomy tego, że gdzieś głęboko pod ziemią buszują Reptilianie, coraz bardziej zagłębiam się w zagadki genezy tego świata oraz mądrości jakie niosą ze sobą żydowskie księgi.
O, widzę mój człowiek od rapu :) u mnie Wu-Tang Clan stoi na pierwszym miejscu, Eazy-E też bdb, podobnie jak N.W.A., 2pac, stary Snoop, Dr. Dre czy też Cypress Hill.
Co do teorii spiskowych, to po prostu są dla mnie ciekawe i niektóre dość mocno prawdopodobne się wydają.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Chopped-Air
Posty: 30
Rejestracja: 7 lata temu

Chopped-Air 7 lata temu

Wędrowycz pisze: O, widzę mój człowiek od rapu :) u mnie Wu-Tang Clan stoi na pierwszym miejscu, Eazy-E też bdb, podobnie jak N.W.A., 2pac, stary Snoop, Dr. Dre czy też Cypress Hill.
Co do teorii spiskowych, to po prostu są dla mnie ciekawe i niektóre dość mocno prawdopodobne się wydają.
Dr. Dre poza debiutem raczej klepał twórczą biedę, a i tak w sumie z The Chronic to dwa pierwsze tracki, intro i Fuck With Dre Day są ciosami. Reszta utworów to po prostu dobre kompozycje, ale zwyczajnie produkowano wtedy lepsze albumy G-Funkowe. Mimo wszystko props za intro, bo to chyba najlepsze w gatunku. 2pac nic specjalnego, poprawny projekt i tyle. Stary Snoop też jakoś super nie wymiata. Cypress Hill i N.W.A. zdecydowanie najlepsze pozycje z twej listy.
O bracia poloniści, siostry polonistki! Sto trzydzieścioro było nas na pierwszym roku. Myśleliśmy, że nogi Boga złapaliśmy, że oto nas przyjęto do szkoły poetów. Szkoła poetów, Dżizas, kurwa, ja pierdolę!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17537
Rejestracja: 7 lata temu

yog 7 lata temu

Ale Still D.R.E. to ty szanuj ;D

Polecam ten utwór w wykonaniu Władimira Putina:
https://www.youtube.com/watch?v=Rf5puZhkqKA

Wu Tanga kiepsko znam i nawet nie wiem czy Chambersy całe słyszałem kiedy ;D Tak to Cypress Hill wiadomo, debiut i Black Sunday wymiatają po całości.

N.W.A. - klasyk totalny, Eazy-E trochę mniej się osłuchałem, Snoopa lubię, ale raczej pojedyncze tracki z debiutu: Who Am I (What's My Name)? czy Gin & Juice. Za Gz & Hustlas też przepadam, ale może głównie z sentymentu do NASowego Anty-Liroya.

Ten Nas z Queensbridge też spoko bardzo, ale nigdy się nie wkręciłem w całe płyty. Na płytce projektu QB Finest bardzo zacny track, Self Conscience nagrał.

Takim osobistym moim faworytem hardcoru jest jednak Immortal Technique, a w szczególności tekst do Dance with the Devil.
https://www.youtube.com/watch?v=C8-8yB4ru5c

W 2paca mam wyjebane, ale kiedyś na drzwiach kostnicy, pod którą jeździliśmy na desce (była tam spora przestrzeń pod dachem w takiej jakby "poczekalni" na zewnątrz + schodki i jakiś tam śmieszny murek) przeczytałem taki tekst: There's a little Tupac in all of us. Od tego czasu w to wierzę.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Gruby Wiór
Tormentor
Posty: 415
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Ziemia Żelaza

Gruby Wiór 7 lata temu

Chopped-Air pisze:wszelaka rapgra z USA lat 80/90 jest mi równie dobrze znana, co scena szwedzkiego Death Metalu, bądź norweskiego Black Metalu, a więc wręcz na wylot. Moimi ulubionymi produkcjami są zdecydowanie płytki od Wu Tang Clanu, Eazy-E, NAS, Three Six Mafii, Koopsta Knicca czy MF Doom.
Eeeee - mówisz, że znasz na wylot podziemie rapu w USA i podajesz nazwy największych ikon jako swoich faworytów? Niby nic takiego, ale to trochę jak pytać dzieciaka co słucha w thrashu a w odpowiedzi uzyskać 3 kapele z wielkiej czwórki ;)

Jeśli chodzi o rap w USA to zdecydowanie 2 najlepsze sceny posiada Memphis ze swoim phonk rapem w stylu three 6 jak i Detroit ze swoim Acid Rapem (klasyczną formą horrorcore, rozwijającą się od końca lat 80tych).
East Coast mnie nudzi, podobnie jak west coast, ale tam więcej perełek. Tweedy Bird Loc, X-Raided czy cała familia South Central Cartel to prześwietni gracze.

Jeśli chciałby ktoś popisać o Kabale czy Ezoteryce to jestem chętny i otwarty, można do tego by założyć jakiś osobny dział 8-)
Jeśli metal to jest tort, a Slayer to jego wisienka, to ja kurwa nie chcę być na tych urodzinach.
Awatar użytkownika
Chopped-Air
Posty: 30
Rejestracja: 7 lata temu

Chopped-Air 7 lata temu

Gruby Wiór pisze: Eeeee - mówisz, że znasz na wylot podziemie rapu w USA i podajesz nazwy największych ikon jako swoich faworytów? Niby nic takiego, ale to trochę jak pytać dzieciaka co słucha w thrashu a w odpowiedzi uzyskać 3 kapele z wielkiej czwórki ;)
Nie do końca, przesadziłeś z tym statusem kultowości. Three Six Mafia jest mniej więcej tym dla Rapu w USA, czym God Macabre jest dla SDM, a to właśnie te bardziej znane zespoły częściej wymiatają i orają typowy udg. Nie same oczywistości, ale też nie podałem skrajnego podziemia. O jakichś większych undergroundach będzie jeszcze sposobność pogadać.
O bracia poloniści, siostry polonistki! Sto trzydzieścioro było nas na pierwszym roku. Myśleliśmy, że nogi Boga złapaliśmy, że oto nas przyjęto do szkoły poetów. Szkoła poetów, Dżizas, kurwa, ja pierdolę!
Awatar użytkownika
Gruby Wiór
Tormentor
Posty: 415
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Ziemia Żelaza

Gruby Wiór 7 lata temu

Nie jest tym bo God Macabre niczego nie zdefiniowało ani nie zredefiniowało.
Three 6 to byli wizjonerzy jak goście z Mayhem, ale nie w odrębie BM tylko całego metalu.
Po demówkach 666 mafii już nic nie było takie samo.
A czepiam się bo lubię :twisted: :twisted: :twisted:
Jeśli metal to jest tort, a Slayer to jego wisienka, to ja kurwa nie chcę być na tych urodzinach.
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3782
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

Zsamot 7 lata temu

Hej, w wielkim pędzie zmierzam do 40-stki, zatem mądrości życiowych co nie miara, bzdur też, mam do przekazania.
Słynę z dobroci serca i miłego charakteru.
Lubię piwo. ;)
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Urfaust85
Posty: 10
Rejestracja: 7 lata temu

Urfaust85 7 lata temu

Witam serdecznie,

od lat głownie słucham BM ale ostatnio mam kryzys i nic nowego mi sie nie podoba. Może tutaj znajdę jakieś nowe ciekawe kapele...
Co tam jeszcze? w sumie nic :)
Awatar użytkownika
Thaeus
Posty: 10
Rejestracja: 7 lata temu

Thaeus 7 lata temu

Dobry wieczór, witam kolegów.
Zbierałem się, zbierałem, aż się zbierałem. Na żadnym forum od lat nie pisałem, więc zobaczymy co z tego wyjdzie. Mimo szerokich horyzontów muzycznych, to BM wciąż ma swoje specjalne miejsce w moim sercu.
Chuj z takimi wypocinami na przywitanie. xD
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

Ryszard 7 lata temu

nie do widzenia nerdy hahaha ;)
Jakby który chciał mieć ze mną kontakt to jestem na FB.
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
Speedy
Posty: 63
Rejestracja: 7 lata temu

Speedy 7 lata temu

25 lat mi uderzyło mieszkam pod Wrocławiem, Forum znalazłem przez przypadek i stwierdzam fakt że są tu jeszcze żywe dusze oraz to że forum nie jest opustoszałym domem... Lubię piwo i TM :D :D
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6092
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

Wędrowycz 7 lata temu

No i fajno, że ktoś trafił na to forum przez przypadek, a nie tylko z polecenia :) cieszę się niezmiernie i witam zarazem.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3980
Rejestracja: 7 lata temu

Pioniere 7 lata temu

Witam Speedy-ego. Od siebie dodam, że Ja również się cieszę w szczególności z tego, iż przybył nam kolejny fan ulubionego przeze mnie Thrashu Metalu — a tych tu i na poprzednim forum jest jak na lekarstwo mało.
Awatar użytkownika
Speedy
Posty: 63
Rejestracja: 7 lata temu

Speedy 7 lata temu

a ja w końcu znalazłem forum na którym ktoś się odzywa a nie że post który napisałem 2 lata temu zostaje bez odzewu.... :evil: :evil: także mam nadzieję że to forum będzie funkcjonować i postaram się pisać często nowe rzeczy dodawać jak i stare i lubię też poczytać bo każdy ma swoje zdanie jak i opinie o czymś no i oczywiście inne doświadczenia z muzą także Hail !!
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2976
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

Vortex 7 lata temu

No i gitara rośniemy w siłę, witaj :)
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
Adi666
Master Of Puppets
Posty: 106
Rejestracja: 7 lata temu

Adi666 7 lata temu

A też się wezmę przywitam, kilka godzin po rejestracji. No to witam, Adrian jestem.

Nie wiem czy można mnie nazwać jednym ze starej gwardii, gdyż byłem jeszcze na starym forum Brutallandu, aczkolwiek zarejestrowałem się na nim kilka miesięcy przed zamknięciem. Forum to ceniłem za przyjazną atmosferę i możliwość wyszukania masy ciekawostek na temat wielu różnych grup. Kiedyś było fajnie, mam jednak nadzieję, że poskładamy wszystko do kupy. :)

Możliwe, że jestem jedną z najmłodszych osób tutaj zarejestrowanych, mianowicie mam 22 lata. Przykładowe zespoły jakich słucham: Death, Cannibal Corpse, Possessed, Pestilence, Sepultura, Napalm Death, Sodom, Kreator, Slayer. Najwięcej słucham death metalu i thrash metalu, hardcorem również nie pogardzę. :D
Będzie mi tu mekał.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17537
Rejestracja: 7 lata temu

yog 7 lata temu

Witamy! Bardzo fajnie, że forumowicze z dawnego BL jakoś jednak odnajdują nowe forum :)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Czit
Tormentor
Posty: 1163
Rejestracja: 7 lata temu

Czit 7 lata temu

Adi666 pisze:Forum to ceniłem za przyjazną atmosferęD

No to ja jestem z tych czasów, kiedy nikt by tak tego forum nie określił :lol:
yog pisze:
4 lata temu
Uważanie Seasons in the Abyss za lepszą od South of Heaven istotnie nie da się wytłumaczyć inaczej, niż kindermetalstwem ;)
Awatar użytkownika
Adi666
Master Of Puppets
Posty: 106
Rejestracja: 7 lata temu

Adi666 7 lata temu

yog pisze:Witamy! Bardzo fajnie, że forumowicze z dawnego BL jakoś jednak odnajdują nowe forum :)
Jakimś cudem znalazłem Was na Facebooku, gdzie odkryłem również link do forum :) Mam nadzieję, że więcej osób ze starej gwardii tak postąpi.
Będzie mi tu mekał.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17537
Rejestracja: 7 lata temu

yog 7 lata temu

Oby, oby. Ostatnio w końcu google zaczęło odnajdywać forum jak się wyszuka hasło "brutalland", więc jestem dobrej myśli, choć żal tych wszystkich postów, bo sporo ciekawych tekstów tam powstało przez te 10 lat działalności dziesiątek, jak nie setek użytkowników ;)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Pogan696
Tormentor
Posty: 685
Rejestracja: 7 lata temu

Pogan696 7 lata temu

Siema. Próbowałem odnaleźć truchło po starym Brutallu i jakoś się udało 8-) . Pozdrawiam wszystkich starogwardzistów, którzy pamiętają starego Brutalla (ja od 2007 r.) jak i nowych użytkowników, którzy pragną podzielić się przepiękną pasją jaką jest słuchanie ekstremy. Lubicie czy nie...będę zaglądał w miarę możliwości :).
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17537
Rejestracja: 7 lata temu

yog 7 lata temu

elo elo, miło widzieć, chyba miałem podobną datę rejestracji tam
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Marduk666
Tormentor
Posty: 1031
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Jarosław

Marduk666 7 lata temu

Witam :>
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6092
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

Wędrowycz 7 lata temu

Siemanko, miło kolegę widzieć ponownie :) ksywka widzę bez zmian.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Marduk666
Tormentor
Posty: 1031
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Jarosław

Marduk666 7 lata temu

No bez zmian ;) Choć początkowo zarejestrowałem się pod innym nikiem, ale wydało mi się to trochę pedalskie i słabe tak więc zarejestrowałem się jeszcze raz pod starą ksywą ;) Fajowo, że forum nadal działa.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17537
Rejestracja: 7 lata temu

yog 7 lata temu

ten analny niszczyciel to byłeś ty? ;D
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Marduk666
Tormentor
Posty: 1031
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Jarosław

Marduk666 7 lata temu

yog pisze:
7 lata temu
ten analny niszczyciel to byłeś ty? ;D
Tak. Od razu tłumaczę nick to nawiązanie do Anaal Nathrakh nie do rypanka ;))) Mógłbyś tego użytkownika usunąć bo zarejestrowałem go pod mailem, którego używam i na Marduku666 chciałbym tego maila zaktualizować, a nie mogę bo jest na tamtym ;) Plis ;)
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17537
Rejestracja: 7 lata temu

yog 7 lata temu

Marduk666 pisze:
7 lata temu
Mógłbyś tego użytkownika usunąć bo zarejestrowałem go pod mailem, którego używam i na Marduku666 chciałbym tego maila zaktualizować, a nie mogę bo jest na tamtym ;) Plis ;)
gotowe
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Marduk666
Tormentor
Posty: 1031
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Jarosław

Marduk666 7 lata temu

Dziękuję uprzejmie ;)
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

Ryszard 7 lata temu

Niecale dwa miesiace i jestem spowrotem. Widze kilku starych pisarzy wracajacych po latach wiec czyba bedzie co czytac...
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17537
Rejestracja: 7 lata temu

yog 7 lata temu

Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Arson
Master Of Reality
Posty: 248
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Łódź

Arson 7 lata temu

Czy to nie Twoja sprawka przypadkiem, że swego czasu Nebiros zaraził się podobnymi klimatami? Bo jeśli tak, to powiem Ci, że przez jakiś czas próbował mnie tym katować, ale bezskutecznie. :D
"From dream to dream we have always been,
Like an ever flowing stream."
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

Ryszard 7 lata temu

Bylem na koncercie. Posluchalem muzyki, potem pilem i tanczylem. Dzisiaj na urlopie, odpoczywam. Kac nostalgia.
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17537
Rejestracja: 7 lata temu

yog 7 lata temu

Arson pisze:
7 lata temu
Czy to nie Twoja sprawka przypadkiem, że swego czasu Nebiros zaraził się podobnymi klimatami? Bo jeśli tak, to powiem Ci, że przez jakiś czas próbował mnie tym katować, ale bezskutecznie. :D
Nie przypominam sobie tego, Doktryny... Inquisition i Unchain the Wolves D666 mu puszczałem zagłuszając muzę gawędą, ale może i jakieś teorie przyrównujące polski rap do norweskiego black metalu były, zdecydowanie nie wykluczam takiego obrotu spraw :P
Ryszard pisze: Bylem na koncercie. Posluchalem muzyki, potem pilem i tanczylem. Dzisiaj na urlopie, odpoczywam. Kac nostalgia.
Tęsknota za ojczyzną?
Destroy their modern metal and bang your fucking head
tomder
Master Of Puppets
Posty: 100
Rejestracja: 7 lata temu

tomder 7 lata temu

Hej wszystkim ;) ja tylko na chwile z ciekawości może zostanę na dłużej 🙂
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3980
Rejestracja: 7 lata temu

Pioniere 7 lata temu

Siemanko Tomder! Tak żeś nagle zawinął się z poprzedniego forum, że nie zdążyłem Ci odpisać na twe polecanki. Tym bardziej witam gorąco w nowej jego odsłonie, licząc na wymianę serii kolejnych obfitujących w dobrą muzę poleceń.
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6092
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

Wędrowycz 7 lata temu

Siemanko Tomder, miło Cię widzieć tutaj :) Swoją drogą dawno nie widziałem Cię na żadnych koncertach w stolicy, bywasz jeszcze tu i ówdzie?
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
RottenLife
Posty: 40
Rejestracja: 7 lata temu

RottenLife 7 lata temu

No elo, a więc tutaj się ukrywacie po internetach :D
Awatar użytkownika
Marduk666
Tormentor
Posty: 1031
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Jarosław

Marduk666 7 lata temu

Siema, siema :D
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6092
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

Wędrowycz 7 lata temu

Gitara siema ;) cieszę się, że powracają kolejni starzy wyjadacze.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17537
Rejestracja: 7 lata temu

yog 7 lata temu

Bez kitu chyba mam jakieś okultystyczne moce, bo wczoraj sobie myślę "a takiego RottenLife ktoś pamięta? może kto jaki kontakt ma?". (wymieszanie rozkminy o Slowly We Rot i zauważeniu, że RottenToTheCore już nie jest rotten tak na mnie chyba zadziałało)

I bach, dym, i się pojawia - elo!
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Marduk666
Tormentor
Posty: 1031
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Jarosław

Marduk666 7 lata temu

Ja też o nim myślałem dzisiaj ;) No i jeszcze był taki co swój biznes prowadził Arkadash?? Miał distro na otwarte24, ale ta platforma padła chyba. Pisał ktoś do niego??
Awatar użytkownika
RottenLife
Posty: 40
Rejestracja: 7 lata temu

RottenLife 7 lata temu

O to fajnie że ktokolwiek o mnie myślał, szkoda tych moich postów wszystkich a było ich kilkaset ale nadrobię :D
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2976
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

Vortex 7 lata temu

Lepiej pomyśl ile stracił @Zsamot, co z resztą określił w swoim opisie pod postami :D. Posty nie ważne, forum działa naprawdę zajebiście i szczerze, dzięki staraniom poszczególnych tutaj postaci, tęsknoty za starym nie ma już w ogóle. Witaj więc @Rottenie.
"Between Shit and Piss we are Born"

Wróć do „Hails!”