Awatar użytkownika
Wicih
Fallen Angel Of Doom
Posty: 307
Rejestracja: rok temu
Lokalizacja: Łódź

Witam wszystkich

Wicih rok temu

Jako stały fan forów, chociaż na tym forum jestem nowiutki, postanowiłem się oczywiście przedstawić zaraz po założeniu konta. Jakoś nie mogę znaleźć podforum do takich rzeczy, nawet z lupką, nie bijcie jeśli jest, ostatnia pomyłka, serio

Jestem Wojciech, jestem z Łodzi, rocznik 99'. W gimnazjum/liceum miałem dość ostry okres bycia kuconerdem, na wiele lat się wstrzymałem zagłębiając się coraz głębiej w ambienty. W swoim solowym projekcie wydałem dwa fizykale, i kilka cyfr które są na moim bandcampie (26372413.bandcamp.com , audycja zawierała lokowanie produktu). Po paru latach powoli wraca mi fascynacja ekstremalniejszą muzyką, wrócił bezkrytyczny zachwyt Incantation. Na forum dołączam żeby pogłębiać fun z odkrywania nowych bandów, poszerzyć horyzonty, ale także lurkować protipy na pogłębianie skillsów. Ostatnio częściej grywam na basie, chciałbym tym razem zacząć robić to lepiej. Koło marca marzy mi się skończenie dema w klimatach mrocznego ale wolnego Death Metalu. Coś w fuzji Thergothona, Nekkrofukk, Incantation i Archgoata, którego występ przeleciał mi przed nosem. W ogóle nigdy arcykozła nie widziałem na żywo, mało jestem koncertowy, eh.

Chyba tyle o mnie, mam nadzieję że ładnie wyszedłem, i że to forum na którym zasada "zakładasz konto, przedstaw się" obowiązuje w związku z czym się nie zbłaźniłem.

Cześć :)

PS Jakby ktoś jechał w Marcu na Archspire do WWA z Łodzi to chętnie się z dziewczyną podłączymy oddając za wachę i fundując dobre (lub słabe, wedle uznania) piwo.
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4668
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

TITELITURY rok temu

lurkować protipy na pogłębianie skillsów
Boskie!
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2736
Rejestracja: 7 lata temu

dj zakrystian rok temu

TITELITURY pisze:
rok temu
lurkować protipy na pogłębianie skillsów
Boskie!
To jest awsome, make maj dzień. Uwielbiam polglish😆
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Sierra
Master Of Reality
Posty: 292
Rejestracja: rok temu
Lokalizacja: Stąd do wieczności

Sierra rok temu

Przepraszam, czy tu biją?

Stara jak bursztyn, dwa lata młodsza od węgla czytelniczka forum, miłośniczka ciężkiego grania od dziewiątego roku życia mówi: czołgiem!
Jestem uzależniona od kawy, książek, jazdy samochodem, muzyki i zwiedzania. Wole słuchać niż mówić, ale to nie znaczy że milczę jak głaz. Swoje widziałam, (wy)słuchałam, przeżyłam. Miło mi w całokształcie, pozdrawiam ze stolicy maczet i smogu.
cokolwiek, gdziekolwiek, kiedykolwiek
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3813
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

Zsamot rok temu

Hej i do pisania. ;-)
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Sierra
Master Of Reality
Posty: 292
Rejestracja: rok temu
Lokalizacja: Stąd do wieczności

Sierra rok temu

Zsamot pisze:
rok temu
Hej i do pisania. ;-)
Ta jest! :)
cokolwiek, gdziekolwiek, kiedykolwiek
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor
Posty: 2046
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Forteca trolli.

Kozioł rok temu

i nie zwracać uwagi na wystraszonych płci pięknej chłopcuf ale metalofcuw
Turris Babylonica e stercore facta est.
Awatar użytkownika
Sierra
Master Of Reality
Posty: 292
Rejestracja: rok temu
Lokalizacja: Stąd do wieczności

Sierra rok temu

Wystraszonych? Ale czemu? Ja jestem bardzo przyjazną osobą a co jeden tutaj, to większy kosior.
cokolwiek, gdziekolwiek, kiedykolwiek
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor
Posty: 2046
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Forteca trolli.

Kozioł rok temu

Chyba gąsior :D
Turris Babylonica e stercore facta est.
Awatar użytkownika
Sierra
Master Of Reality
Posty: 292
Rejestracja: rok temu
Lokalizacja: Stąd do wieczności

Sierra rok temu

Gąsioro -kosior. Albo odwrotnie. Albo... Why not both? :D
cokolwiek, gdziekolwiek, kiedykolwiek
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor
Posty: 1334
Rejestracja: 6 lata temu

Belzebóbr rok temu

Już się tak tymi maczetami i smogiem czy tam smokiem nie popisujcie. W Krakowie i tak zawsze najlepsze były młode szczupłe Rosjaneczki, tylko teraz przez tych Ukrów jebanych się gdzieś pochowały :(
Awatar użytkownika
Sierra
Master Of Reality
Posty: 292
Rejestracja: rok temu
Lokalizacja: Stąd do wieczności

Sierra rok temu

Raczej Azjatki. Całą reszta mogła się przy nich schować.
cokolwiek, gdziekolwiek, kiedykolwiek

Wróć do „Hails!”