Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3967
Rejestracja: 7 lata temu

Re: Re:

#151

Pioniere 5 lata temu

porwanie w satanistanie pisze:
5 lata temu
Pioniere pisze:
5 lata temu
Raczej nie, gdyż seks jako taki w efekcie mogący doprowadzić do prokreacji to gloryfikacja kultu życia, jakże sprzeczna z jego kultem śmierci.
Czy Euro nie postulował aby przypadkiem w związku z tym, żeby zawsze w pupę?
No i zawsze zostaje nekrofilia.
Jedynym prawilnym wyjściem dla Dead'a wydawałaby się nekrofilia, gdyż będąc prawie ciągle na urwanym filmie, skąd miałby wiedzieć, czy jest w pupie, w pipie, czy może gdzie indziej (dziura, deska, sęk).
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#152

Ryszard 5 lata temu

Gdyby dead spróbował LSD czy popalił haszyszu... to by żył, bo do terapeuty pewnie i tak by nie poszedł....

Zauważyliście że w filmie, typowa norweska fanka metalu to glupia lalka, ktora chodzi na imprezy dawać dupy i ciągnąć fajki? Polki też teraz takie?

Chciałbym poczytać opinie o filmie, ale wszystkich tych pierwowzorow ludzikow z tla, przedstawionych jako głupie posluszne norwestie neandertalczyki.
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#153

Hajasz 5 lata temu

Będzie druga część tym razem o wydarzeniach w Germanii.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#154

yog 5 lata temu

Euro to właśnie dość tutaj fan kultu życia tak pod płaszczykiem tych farbowanych czarnych włosów ;) Chciał chłopak być bardzo kochany i chyba mu się to udało ;)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
deathwhore
Tormentor
Posty: 4411
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#155

deathwhore 5 lata temu

Swoją drogą pewnie też te rozsyłane groźby śmierci uważał za dobre jaja. Ja tak przynajmniej myślę, bo sam kiedyś "uśmierciłem" jednego kolegę, jak mu internet odcięli. Też bawiłem się przy tym setnie, a byłem w podobnym wieku.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4602
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#156

TITELITURY 5 lata temu

My z kolegami dzwonilismy po ludziach z książki telefonicznej najebany o 3 w nocy. Najlepszy był jeden z nas, który udawał mafioza i wyrwanemu ze snu facetowi kazał oddać 4000 bo inaczej wjedzie mu na chatę z Miszą i Stiepą, a facet zamiast się rozlaczyc, zaczął usprawiedliwiać, że teraz nie ma, że musi uzbierać, dopiero później pojawiło się pytanie, kto w ogóle dzwoni. Chłopaki też pewnie robili takie żarty z Helvette.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Ania86
Master Of Puppets
Posty: 123
Rejestracja: 5 lata temu

#157

Ania86 5 lata temu

Alkohol + telefon=nie! Filmu mimo szczerych chęci nie dałam radę oglądać, wolałam robić coś innego.
Awatar użytkownika
BMbabcia
Posty: 16
Rejestracja: 5 lata temu

#158

BMbabcia 5 lata temu

yog pisze:
5 lata temu
Euro to właśnie dość tutaj fan kultu życia tak pod płaszczykiem tych farbowanych czarnych włosów ;) Chciał chłopak być bardzo kochany i chyba mu się to udało ;)
Ale ten płaszczyk z włosków też tu trochę wyświechtany, bo najpierw pokazali włoski z odrostami (przecież takie zdjęcie Euro w sieci chodzi, to trzeba było wykorzystać), a potem włoski ścieli, żeby pokazać symboliczne odcięcie się od ZŁEJ przeszłości. No bo tu blond lala, miłość i poważne sprawy, a nie jakieś tam głupoty dla nastolatków.

Zdecydowałam się obejrzeć film jeszcze raz, tym razem się przygotowałam na najgorsze i uzbroiłam się w browara. I muszę przyznać, że dobrze się bawiłam. Słowem - film zajebisty :mrgreen:
"...przeszliśmy przez Ścieżkę Wieczności, na niej pozostały już tylko krzaki, na których rosną jagody..."

Za górami, za lasami mieszka sobie Babcia. Pewnego ranka otwiera okno, rozgląda się wokół- "Kurwa, jak ja daleko mieszkam!"
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#159

yog 5 lata temu

Lords of Chaos w The Guardian, wywiad z Blasphemerem:

https://www.theguardian.com/music/2019/ ... erous-past
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Lis
Moderator globalny
Posty: 1914
Rejestracja: 7 lata temu

#160

Lis 5 lata temu

Widziałem tylko jakieś fragmenty, np jak Varg ukatrupia Euro, czy tam przy tym nie było czasami tego łysego od Thorns?
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#161

yog 5 lata temu

W samochodziku grzecznie siedział.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Lis
Moderator globalny
Posty: 1914
Rejestracja: 7 lata temu

#162

Lis 5 lata temu

Varg mówił że to lamus
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#163

yog 5 lata temu

Został w takim razie przedstawiony w filmie wedle jego wizji ;)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Lis
Moderator globalny
Posty: 1914
Rejestracja: 7 lata temu

#164

Lis 5 lata temu

Trafił do więzienia za siedzenie w samochodzie, ech ci norwescy black metalowcy
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#165

Ryszard 5 lata temu

Może pasy miał nie zapięte? W końcu to Trve BM.
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Versatile X
Posty: 66
Rejestracja: 5 lata temu

#166

Versatile X 5 lata temu

"Lords Of Chaos" to film oskarowy, bo jest wypasiony pod każdym względem: obsadowym, aktorskim, muzycznym, realizatorskim! Widziałem go 3-krotnie i chętnie obejrzałbym ponownie, ale tym razem na sali kinowej w mojej czarnej skórze i corpse-paincie na twarzy. :D Jedno jest pewne: premiery kinowej wraz z DVD nie przegapię! :twisted:
Beherit
Posty: 2
Rejestracja: 5 lata temu

#167

Beherit 5 lata temu

Najbardziej spaprana wersja historii o norweskim metalu.
Ostatnio zmieniony 13 kwi 2019, 06:07 przez Beherit, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#168

Hajasz 5 lata temu

@Up A poza tym to wszyscy zdrowi ?
GRINDCORE FOR LIFE
Beherit
Posty: 2
Rejestracja: 5 lata temu

#169

Beherit 5 lata temu

Szkoda ze zadnego Wikinga z jajami nie zatrudnili przy tej produkcji.
Versatile X
Posty: 66
Rejestracja: 5 lata temu

#170

Versatile X 5 lata temu

Hajasz pisze:
5 lata temu
@Up A poza tym to wszyscy zdrowi ?
Pytasz a wiesz: mowa! :D A czemu pytasz? :shock:
Awatar użytkownika
mork
Tormentor
Posty: 860
Rejestracja: 6 lata temu

#171

mork 4 lata temu

No i wreszcie obejrzałem. Za wcześniej przeczytaną radą - nie traktowałem go jak filmu dokumentalnego i seans był bardzo przyjemny. Nie dziwię się, że Varg psioczy na ten film bo zrobili tam z niego kozaka-ruchacza, a przecież on gardzi takimi dziewczynami oraz stylem życia :D Snorre wyszedł nie na konfidenta a po prostu na idiotę. Z Fausta mało co nie zrobili geja, chociaż nie wiem czy wystarczająco szybko i stanowczo zareagował na macanie po jajkach przez starszego pana :D Euronymous najfajniejszy ziomek - do samego końca miał Varga za przyjaciela i tęsknił jednak za Dead'em.

Ile w tym wszystkim prawdy a ile kłamstwa - huj wie. Bohaterowie tamtych wydarzeń i wtedy i teraz często jakby pierdolili od rzeczy ;) a najważniejszego komentarza - tj. Euronymousa - nigdy nie usłyszymy.
It is time after miracles
and I am its prophet
I have not come to cure
but to bear witness decease
Awatar użytkownika
KorgullExterminator
Master Of Reality
Posty: 289
Rejestracja: 7 lata temu

#172

KorgullExterminator 4 lata temu

Awatar użytkownika
Canidia
Fallen Angel Of Doom
Posty: 378
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#173

Canidia 4 lata temu

Ryszard pisze:
5 lata temu

Zauważyliście że w filmie, typowa norweska fanka metalu to glupia lalka, ktora chodzi na imprezy dawać dupy i ciągnąć fajki? Polki też teraz takie?
Nie są ;)

Podeszłam do filmu na luzie, traktując go własnie nie jako dokument, a jako sympatyczny film do poduszki. Wtedy ma rację bytu, choć i tak trochę zbyt uproszczony i przerysowany. Ot, na raz. Choć fakt faktem są nieścisłości, brakuje pewnych wątków, ale tak jak mówię - traktowany w kategorii filmu fabularnego rozprawiającego o okołometalowych klimatach nie wypada najgorzej.
yog pisze:
4 lata temu
Jebać wasze zdanie w takim razie.
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6053
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#174

Wędrowycz 4 lata temu

Bo to taka nieco hollywoodzka produkcja bazują luźno na historii, podkolorowana też trochę, jako film ogląda się dobrze i bez spiny.

PS: @Canidia bdb materiał masz w avatarze ;)
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Canidia
Fallen Angel Of Doom
Posty: 378
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#175

Canidia 4 lata temu

Wędrowycz pisze:
4 lata temu
Bo to taka nieco hollywoodzka produkcja bazują luźno na historii, podkolorowana też trochę, jako film ogląda się dobrze i bez spiny.
PS: @Canidia bdb materiał masz w avatarze ;)
a dziękuję dziękuję @Wędrowycz ;) uwielbiam stare wokale Deada.
yog pisze:
4 lata temu
Jebać wasze zdanie w takim razie.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#176

yog 4 lata temu

Necrobutcher o pieniądzach i planach zemsty na autorach książkowego Lords of Chaos.

Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor
Posty: 1330
Rejestracja: 6 lata temu

#177

Belzebóbr 4 lata temu

Troszkę się spóźniłem z seansem...Bo od początku wiedziałem, że to gówno! To było nawet ok do sceny śmierci Deada, ale później jak się pojawia ten misiowaty niepewny siebie Varg ruchacz-pozer to te wszystkie sceny jego z Euronymousem są tak żenujące, że przypomina to jakąś blackmetalową wersję The Room, tylko nieśmieszną.
Awatar użytkownika
Canidia
Fallen Angel Of Doom
Posty: 378
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#178

Canidia 4 lata temu

Vortex pisze:
4 lata temu
Widzę że na HBO GO wskoczył "Lords of Chaos" obejrzeć na pewno obejrzę, ale oglądaliście? kupa czy nawet daję radę?
Zależy jak do tego filmu podejdziesz. Traktując to jako biografię (błędnie) to się najpewniej rozczarujesz, gdyż dużo informacji nie pokrywa się z rzeczywistością, część jest przerysowana, kilka ważnych rzeczy pominiętych. Jeśli potraktujesz to jako lekki film poruszający tematykę metalu, dobry do zabicia czasu w piątkowe popołudnie do piwka, to może i Ci się spodoba. Mnie się calkiem nieźle oglądało, ale nie jest to na pewno wybitna produkcja.
yog pisze:
4 lata temu
Jebać wasze zdanie w takim razie.
deathwhore
Tormentor
Posty: 4411
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#179

deathwhore 4 lata temu

Nie, no spoko film, można się pośmiać że spierdolin. I jestem pewien, że jest bardziej prawdziwy niż wielu fanów blek metalu by chciało.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Canidia
Fallen Angel Of Doom
Posty: 378
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#180

Canidia 4 lata temu

To na pewno, zamiast blakmetalowców-mrocznych wojowników, pokazani są młodzi ludzie z nieco infantylnym i wyidealizowanym podejściem do życia i muzyki.
yog pisze:
4 lata temu
Jebać wasze zdanie w takim razie.
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4602
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#181

TITELITURY 4 lata temu

Taki jest najlepszy. Kiedy dorośniesz, zrozumiesz piękno młodzieńczego entuzjazmu, utraconego na rzecz powszednie prozy szarego, nudnego, bezcelowego, absurdalnego, stresogennego, niszczacego, smutnego, chujowego życia dorosłego.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
Nekroskop
Tormentor
Posty: 1068
Rejestracja: 4 lata temu

#182

Nekroskop 4 lata temu

Uderzające w „Lords of Chaos” jest to, że z jednej strony twórcy zadali sobie sporo trudu, żeby wiernie oddać lokacje i niektóre „kostiumy”, a z drugiej scenariusz oparli głównie na goniącej za sensacją książce i nie odbyli rozmów z nikim zaangażowanym w tamte wydarzenia. Nie rozumiem, po co ten film ani też dla kogo.

Bezsprzeczne jest to, że norweska scena BM lat 90. to były dzieciaki, które ostatecznie wzięły to wszystko na zbyt poważnie (vide morderstwa i spalone kościoły), ale uważam, że prawdziwa historia jest ciekawsza od tego „Dazed and Confused” dla ubogich.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#183

yog 4 lata temu

Nekroskop pisze:
4 lata temu
Uderzające w „Lords of Chaos” jest to, że z jednej strony twórcy zadali sobie sporo trudu, żeby wiernie oddać lokacje i niektóre „kostiumy”, a z drugiej scenariusz oparli głównie na goniącej za sensacją książce i nie odbyli rozmów z nikim zaangażowanym w tamte wydarzenia.
Tam gra syn Attili własnego ojca, a reżyseruje gość, który Deada poznał, także z dupy gadanie.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Nekroskop
Tormentor
Posty: 1068
Rejestracja: 4 lata temu

#184

Nekroskop 4 lata temu

yog pisze:
4 lata temu
Tam gra syn Attili własnego ojca, a reżyseruje gość, który Deada poznał, także z dupy gadanie.
“Poznał” to dość szerokie określenie – wyreżyserował m.in. klip Candlemass „Bewitched”, w którym występuje Dead, ale współpracował też z Madonną czy Lady Gagą. Natomiast Attila nie był zaangażowany w ówczesną norweską scenę BM – przyjechał nagrać linie wokalne do „De Mysteriis”. Nie wiem nawet, czy po nagraniu albumu mieli jakiś tour, bo nie chce mi się sprawdzać (album nagrano na przełomie 92/93, a kilka miesięcy później Eyronumous przewrócił się na rozbitą lampę). Attila dostał chyba jako zapłatę jedynie kasetę z wcześniejszym mixem, który potem wydał jako „Life Eternal”.

Z nikim bezpośrednio zaangażowanym nie rozmawiano.

Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#185

yog 4 lata temu

Nie mieli żadnej trasy, bo DMDS wyszedł po śmierci Euro.

No jak kręcił klip w którym grał Dead, to chyba "poznał" go jak najbardziej. Grał też w Bathory, a po realizacji filmu widać, że robiły to osoby mające o metalu pojęcie. Tylko nie one wykładały na to hajs, a producent, który chciał zarobić. Zapewne scenariusz przepisano 5 razy. Tytuł chyba nie pozostawia wątpliwości, że to adaptacja książki, a nie film dokumentalny.

Bezpośrednio zaangażowani to nie chcieli o powstaniu takowego filmu słyszeć, więc i z nimi nie rozmawiano, logiczne. A szkoda.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Nekroskop
Tormentor
Posty: 1068
Rejestracja: 4 lata temu

#186

Nekroskop 4 lata temu

yog pisze:
4 lata temu
Bezpośrednio zaangażowani to nie chcieli o powstaniu takowego filmu słyszeć, więc i z nimi nie rozmawiano, logiczne. A szkoda.
Tego akurat nie wiem. Na pewno nikt nie chciał filmu na podstawie książki o tym samym tytule, ale gdyby skontaktował się z nimi ktoś, kto chciałby napisać rzetelny scenariusz, to nie wiem, czy by odmówili.
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2960
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

#187

Vortex 4 lata temu

Canidia pisze:
4 lata temu
Vortex pisze:
4 lata temu
Widzę że na HBO GO wskoczył "Lords of Chaos" obejrzeć na pewno obejrzę, ale oglądaliście? kupa czy nawet daję radę?
Zależy jak do tego filmu podejdziesz. Traktując to jako biografię (błędnie) to się najpewniej rozczarujesz, gdyż dużo informacji nie pokrywa się z rzeczywistością, część jest przerysowana, kilka ważnych rzeczy pominiętych. Jeśli potraktujesz to jako lekki film poruszający tematykę metalu, dobry do zabicia czasu w piątkowe popołudnie do piwka, to może i Ci się spodoba. Mnie się calkiem nieźle oglądało, ale nie jest to na pewno wybitna produkcja.
Tego się też właśnie spodziewam. Fabularny film o black metalu z założenia to nie jest zbyt dobry pomysł. No ale jak wspominasz do piwka, w wolnej chwili na pewno będzie się miło oglądało.
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
mork
Tormentor
Posty: 860
Rejestracja: 6 lata temu

#188

mork 4 lata temu

Canidia pisze:
4 lata temu
Vortex pisze:
4 lata temu
Widzę że na HBO GO wskoczył "Lords of Chaos" obejrzeć na pewno obejrzę, ale oglądaliście? kupa czy nawet daję radę?
Zależy jak do tego filmu podejdziesz. Traktując to jako biografię (błędnie) to się najpewniej rozczarujesz, gdyż dużo informacji nie pokrywa się z rzeczywistością, część jest przerysowana, kilka ważnych rzeczy pominiętych. Jeśli potraktujesz to jako lekki film poruszający tematykę metalu, dobry do zabicia czasu w piątkowe popołudnie do piwka, to może i Ci się spodoba. Mnie się calkiem nieźle oglądało, ale nie jest to na pewno wybitna produkcja.
Otóż to. Ja tak do tego filmu podeszłem i był to przyjemny seans. Bez spiny. Inaczej będzie toczenie piany.
It is time after miracles
and I am its prophet
I have not come to cure
but to bear witness decease
Awatar użytkownika
ptrknknc
Master Of Puppets
Posty: 173
Rejestracja: 5 lata temu

#189

ptrknknc 4 lata temu

Obejrzałem z połowicą na tym ejczbioł goł po raz drugi, i podtrzymuję to co powiedziałem znajomemu w pracy: do Wiedźmina podchodzę podobnie, znam oryginał, bardziej jestem ciekaw cudzej wizji na ten temat; oczekuję sztampowej rozrywki. Z dziewczyną liczyliśmy koszulki w zespoły w filmie. Dalej uważam, że dawna norweska scena to wdzięczny temat na serial.
Prawda to Metal. I piwko.
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#190

Zsamot 4 lata temu

Dopiero dziś obejrzałem, rip z BR, zatem jakościowo super. Film jak to film, musi się zwrócić, zatem pewne uproszczenia, modyfikacje fabuły są nieuniknione... Rozwydrzona gówniarzeria, świat dobrobytu,... wszędzie lewactwo Euro, ... pomieszkałby u nas, dostał pałą w Jarocku, czy pod blokiem to inaczej pewnie by się ukierunkował... Ogląda się bardzo przyjemnie. Jak było? nie wiem, nie sądzę, by ktoś doszedł tej prawdziwej prawdy.

T. pisał, ze przegięciem jest, że taki Varg sobie tera snuje refleksje nt. tego filmu... dla mnie to totalny upadek społecznej odpowiedzialności. Zwykły morderca bawi się w celebrytę... Jakbym obejrzał ten film z 22-25 lat temu, to byłby kult nad kulty.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2649
Rejestracja: 7 lata temu

#191

dj zakrystian 4 lata temu

Zsamot pisze:
4 lata temu
Dopiero dziś obejrzałem, rip z BR, zatem jakościowo super. Film jak to film, musi się zwrócić, zatem pewne uproszczenia, modyfikacje fabuły są nieuniknione... Rozwydrzona gówniarzeria, świat dobrobytu,... wszędzie lewactwo Euro, ... pomieszkałby u nas, dostał pałą w Jarocku, czy pod blokiem to inaczej pewnie by się ukierunkował... Ogląda się bardzo przyjemnie. Jak było? nie wiem, nie sądzę, by ktoś doszedł tej prawdziwej prawdy.

T. pisał, ze przegięciem jest, że taki Varg sobie tera snuje refleksje nt. tego filmu... dla mnie to totalny upadek społecznej odpowiedzialności. Zwykły morderca bawi się w celebrytę... Jakbym obejrzał ten film z 22-25 lat temu, to byłby kult nad kulty.
Varg to ewidentny socjopata i raczej powinien trzymac jape w sprawie tamtych wydarzen. Z drugiej strony odsiedzial swoje i ma juz swoje prawa. On nadal twierdzi, ze dzialal jakby w obronie wlasnej. Jak bylo wie juz tylko on. A film zbyt hamburgerowy co mu przyznam racje. Ale do pifka i czipsow mozna obejrzec.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#192

yog 4 lata temu

Mi to się właśnie jak oglądałem wydawało, że jak na film amerykański to jest zaskakująco podobny do skandynawskiego kina obyczajowego i mi przypominał chwilami, może nad wyrost, ale zawsze, filmy typu Fucking Åmål czy Lilja-4-Ever.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#193

Hajasz 4 lata temu

Zsamot pisze:
4 lata temu
Zwykły morderca bawi się w celebrytę
Każdego dnia giną ludzie. Jedni w głupi sposób, drudzy mięli pecha. Więc nie rozumiem o co cała ta awantura. O tę jedną śmierć?

Życie oszusta i tak zmierzało ku temu więc jak nie Krzychu to kto inny by to zrobił. Ot i cała historia paru nastolatków z północy Europy.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6133
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#194

Vexatus 4 lata temu

Dzisiaj wieczorem będzie oglądane i coś czuję, że będę tego żałował... :)
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#195

Zsamot 4 lata temu

Hajasz pisze:
4 lata temu
Zsamot pisze:
4 lata temu
Zwykły morderca bawi się w celebrytę
Każdego dnia giną ludzie. Jedni w głupi sposób, drudzy mięli pecha. Więc nie rozumiem o co cała ta awantura. O tę jedną śmierć?

Życie oszusta i tak zmierzało ku temu więc jak nie Krzychu to kto inny by to zrobił. Ot i cała historia paru nastolatków z północy Europy.
Tak, o tę jedną śmierć. Ale pewnie jesteś takim twardzielem, co trupy szuflą przerzuca, zatem wybacz, że inni mają tak niską granicę wrażliwości.
Pomijam kwestie, co tak naprawdę tam miało miejsce... No ale TY pewnie wiesz z detalami....

Yog - no kręcony nie jest jak kino typowe amerykańskie. Jedynie ta scena na klatce jakaś mocno wydłużona. Te konanie, nie wiem... Jakoś to do mnie nie trafia. Większe wrażenie byłoby zamknięcie tej sceny w paru ujęciach.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2960
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

#196

Vortex 4 lata temu

Jak @Zsamot wspominasz, film jak film, ma się oglądać i ogląda się spoko. Nie unika się tu drastycznych scen, więc trochę trzepie po oczach, nie jest to wygłaskane. Plus też za wstawkę na samym początku, że oparty na tych wszystkich rzeczach, które się wydarzyły, mogły wydarzyć, bądź w ogóle się nie wydarzyły. @Vexatus , rozluźni się jakimś fajnym specyfikiem i będzie nawet spoko ;)
"Between Shit and Piss we are Born"

Wróć do „Dyskusje muzyczne”