Wszelkie pogawędki okołomuzyczne
Awatar użytkownika
Ryszard
Moderator globalny

Samice parające się muzyką szatana

Post Ryszard » 4 mies. temu

Zdaje się mnie że temat jest, tylko znaleźć nie tego... Proszę przekleić jeżeli trzeba...

Infernal Pussy

ObrazekObrazek

Ieschure

ObrazekObrazek

Demonic Christ

ObrazekObrazek
yog pisze: Powiem Ci, @Ryszard, co mi nie pasuje - o czym wspomniał zresztą też @deathwhore. To, żeś narobił dzieci nie czyni z Ciebie życiowego przewodnika żadnego z nas. Skończ z tym protekcjonalnym pierdoleniem.
PanLisek
Moderator globalny

Post PanLisek » 4 mies. temu

Ta Leschure całkiem spoko.
Za to ta blondyna na przedostatnim zdjęciu to pierwsze pomyślałem że Nocturno Culto.
Awatar użytkownika
Ryszard
Moderator globalny

PanLisek pisze:
4 mies. temu
Ta Leschure całkiem spoko.
Za to ta blondyna na przedostatnim zdjęciu to pierwsze pomyślałem że Nocturno Culto.
No, "JES SZURE" całkiem ładna. Ostatnia kapelka i ostatnia fotka tez całkiem całkiem ale za bardzo jak chłopcy z wczesnego Beherit :)
yog pisze: Powiem Ci, @Ryszard, co mi nie pasuje - o czym wspomniał zresztą też @deathwhore. To, żeś narobił dzieci nie czyni z Ciebie życiowego przewodnika żadnego z nas. Skończ z tym protekcjonalnym pierdoleniem.
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor

Post TITELITURY » 4 mies. temu

Z perkusistką Infernal Pussy ( ta w moro) kiedyś sobie korespondowalem przez fejsa. Sympatyczna pierdziawka; zostawiła mi pod jednym zdjęciem komentarz "guapio", co się na nasze tłumaczy "przystojny", a co mile polechtało mi ego, ponieważ gustuje w takich indiankach. Kiedyś zeszlismy na temat dzieci i zapytałem ja, czy trójka która posiada, to nie jest za dużo jak na pensje sekretarki w kraju takim jak Boliwia, a ona mi na to, że tu nikt nie myśli o takich rzeczach, bo dzieci to sama radość. Uderzyła mnie ta mentalność, tak różna od europejskiej. Kobieta wygląda chyba groźnie, niż jest w rzeczywistości. Muzycznie zespół taki sobie, chociaż z wydawnictwa na wydawnictwo lepszy, ale na pewno takie dziewczyny przyciągają pod scenę, tym bardziej, że wokalistka lubi czasem wprowadzić na nią prawie nagiego faceta w skórzanej masce.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor

Post Vexatus » 4 mies. temu

Ryszard pisze:
4 mies. temu
Obrazek
Fotka DD to już jest bardzo nieaktualna...

Obrazek
Vexatus - moje słuchowiska dla ludzi głuchych. H72.0 - Noise/Experimental.
Przyszła pora na Grindcore'a >>> 地獄 >>> Work in progress...
!!! Satanik Metal Fukking Hell !!! If You Don't Have A Head, Bang Your Fist !!!
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor

Post TITELITURY » 4 mies. temu

Pewnie zaczęła brać antykoncepcję.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Ania86

Post Ania86 » 4 mies. temu

Wolę jednak jak to mężczyźni grają i śpiewają w tym gatunku muzycznym.
Awatar użytkownika
Ryszard
Moderator globalny

Odpierdol się od kobiet!

;)
Ania86

Odpierdol się od mężczyzn! Pewnie przemawia przeze mnie typowa kobieca zazdrość. A tak poważnie to kibicuję bardzo innym kobietom we wszystkich dziedzinach, jesteśmy lepsze w wielu rzeczach, tylko tak się składa że żaden damski ostry metalowy band nie skradł mi jeszcze serca a chciałabym.
RedBlackGamer
Kontakt:

Post RedBlackGamer » 4 mies. temu

Nigdy nie przemawiał do mnie kobiecy wokal w muzyce metalowej. Niekiedy coś mi wpadło w ucho ale to było naprawdę rzadkością.
Awatar użytkownika
mork
Fallen Angel Of Doom

Post mork » 4 mies. temu

Imponujące, jak na kobietę, growle:
It is time after miracles
and I am its prophet
I have not come to cure
but to bear witness decease
HUMAN
Tormentor

Post HUMAN » 4 mies. temu

NUCLEAR DEATH
Awatar użytkownika
Ryszard
Moderator globalny

Ania86 pisze:
4 mies. temu
Odpierdol się od mężczyzn! Pewnie przemawia przeze mnie typowa kobieca zazdrość. A tak poważnie to kibicuję bardzo innym kobietom we wszystkich dziedzinach, jesteśmy lepsze w wielu rzeczach, tylko tak się składa że żaden damski ostry metalowy band nie skradł mi jeszcze serca a chciałabym.
OBIECUJE, Obiecuje! ze zapodam ci takim linkiem ze az zmienisz zdanie o kobietach!!! Bede szukac az znajde!

P.S.

Ogladasz GOT? Jezeli tak to zgaduje ze smiejesz sie pod nosem na widok smokow....
Ania86

Ok zapodawaj:) nie oglądam bo wolę w tym czasie słuchać death metalu i oddawać się swoim kobiecym przyjemnościom jak dzieci, dom, gotowanie, mój biznes, fitness itd. i zwyczajnie nie mam czasu na seriale, choć słyszałam od psychfanów że fajny.
Awatar użytkownika
Ryszard
Moderator globalny

Ania86 pisze:
4 mies. temu
Ok zapodawaj:) nie oglądam bo wolę w tym czasie słuchać death metalu i oddawać się swoim kobiecym przyjemnościom jak dzieci, dom, gotowanie, mój biznes, fitness itd. i zwyczajnie nie mam czasu na seriale, choć słyszałam od psychfanów że fajny.
Czyli jednak zrobimy z ciebie faceta...
Awatar użytkownika
pp3088
Moderator globalny

Post pp3088 » 4 mies. temu

Temat ma być o bandach/projektach wyłącznie z babkami czy jak?
Sinaya - 4 babeczki z Brazylii. Taki tam thrash/death w elementami groove, na żywo daje całkiem rade.
Obrazek - Całkiem fajne babeczi, zwłaszcza jak na standardy metalowe.

Flagitious Indiosyncrasy Into Dilapidation - poza tym ze zawsze bawi porównanie ich zdjęcia i muzyki to muza to bardzo porządny grind
Obrazek

Gallhammer - znowu Japonia. Nazwa wskazuje na inspiracje. Głowno dowodząca w koszulce Celtic Frost to żona Maniaca.
Obrazek

Kilka fajnych rzeczy być może nie pasujących do tematu:

Sinistro - doom/sludge/fado. Jedna z najbardziej unikalnych rzeczy lat ostatnich. Wokale niczym z lat 60. wyjątkowe, delikatne, filmowe.

Technical death metal

Black/hc punk/shoegaze?? - Oathbreakera nie mogło zabraknąć, jedna z najlepszych rzeczy z kobietą w muzyce ekstremalnej.

Drone/Doom/Sludge jak ktoś lubi
Screaming Into The Blackness, Needing No God But Himself

Beneath the Veil of Sanity Beats the Throbbing Process of Decay

"ja pierdolę przeczytałem cały temat Kid Rock i muszę się napić"
Ania86

Do pana Ryszarda: czyli jednak zrobię z ciebie kobietę. Żartuję, niech kobiety pozostaną kobietami a mężczyźni mężczyznami - moje przesłanie dla młodzieży. Zacytowałabym ale jestem komputerową nogą. Pozdrawiam.
deathwhore
Tormentor

Post deathwhore » 4 mies. temu

Rysio ładny jest. Jakby go ubrać w sukienkę, to tylko ogolić i można brać.
Oblech
Awatar użytkownika
Ryszard
Moderator globalny

deathwhore pisze:
4 mies. temu
Rysio ładny jest. Jakby go ubrać w sukienkę, to tylko ogolić i można brać.
Brał byś?

Może i ładny ale durny i ludzi nie lubi. I nazista. O!
deathwhore
Tormentor

Tak. Z uniesioną nogą.
Oblech
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor

Post Belzebóbr » 4 mies. temu

Strasznie brzydkie te lochy 'parające się muzyką szatana'. Nie chciałbym bo nie wiadomo ani jak to tyłek podciera ani co ci zrobi jak śpisz.
I don't wanna be buried in a pet sematary
Ania86

Każda potwora znajdzie swojego amatora ale fakt to też nie mój styl.
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor

Post Belzebóbr » 4 mies. temu

A każda amatorka znajdzie swojego stworka.
Obrazek
I don't wanna be buried in a pet sematary
Awatar użytkownika
Pan Efilnikufesin
Tormentor

Post Pan Efilnikufesin » 4 mies. temu

Flagitious Indiosyncrasy Into Dilapidation -dziewcze w okularach wyglada smacznie.
Diamanda Galás-calkiem ladna,dojrzala kobieta.Zdaje sie ze trzeba by owinac tasma klejaca przed jebaniem zeby zapobiec roszypaniu sie.
deathwhore
Tormentor

Poza starymi kultami to chyba najbardziej lubię to co Melissa robi w Adorior. Zdzira może nie jest najpiękniejsza, ale za to brzydko śpiewa.
Oblech
Awatar użytkownika
Ryszard
Moderator globalny

Belzebóbr pisze:
4 mies. temu
A każda amatorka znajdzie swojego stworka.
Obrazek

Coven, Kargul? Może to ty? Tzn nie obrazek :) a Bober.
Awatar użytkownika
Ryszard
Moderator globalny

Post Ryszard » 3 mies. temu

Obrazek
Obrazek
Przełom lat 80/90. Na Florydzie wszyscy łupią death metal lub szmuglują narkotyki. Każdy zna tą historię. Jednak mało kto pamięta cztery dziewuchy z Demonomacy, zespołu który działał w początkowych latach 90tych, zaskarbiając sobie sympatię podziemia, gigi u boku Obituary i Deicide oraz sesje w Morrisound. MA i Discogs podają dwa dema, na fb zespolu znalazlem plakat z koncertu demo z 94 wiec moze sa trzy...
Również tam trochę więcej podstawowych informacji i bio.
https://m.facebook.com/pg/demonomacydeathmetal/about/
Ogólnie granie taj jak to wtedy grano, thrashDEATH - wstydu nie ma, potencjał był. Fanom starego amerykanskiego uczciwego i wkurzonego deathmetalu podejdzie na 100%
@Aniu, kochanie. Z dedykacją od Rysia Pysia :lol:

Obrazek
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny

Post Pioniere » 3 mies. temu

Lori Bravo (ex-Nuclear Death) - pani, która kładła podwaliny pod ekstremalną metalową muzę - możliwe, że bez niej taki War Metal mógłby nigdy nie powstać, bądź przybrać nieco inną formę od tej, którą dziś znamy.
Obrazek

Ania86

Post Ania86 » 3 mies. temu

O dzięki że o mnie pamiętasz, ja o was też, przesłucham później bo teraz piję wino i piekę kolejne ciasto bezglutenowe i bezlaktozowe ciasto razem z rodziną bo niektórzy nie tolerują, ja toleruję ale tak bezpieczniej, ale i tak będzie pyszne i cieszę się że na świecie nie tylko ja słucham metalu, ogólnie wesołych świąt, o muzyce wypowiem się później bo teraz na to nie czas. Ach lubię święta ale brakuje mi normalnej muzyki, pozdrawiam.

Wróć do „Dyskusje muzyczne”