Wszelkie pogawędki okołomuzyczne
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor

BANDCAMP darmowa muzyka w pyte

Post Belzebóbr » 5 mies. temu

Jako, że bardzo zdziwił mnie prezencik w postaci darmowego Anatomia - Dissected Humanity, a jestem chuj i sknera to dawać mi tu więcej zajebistych albumów, które można tam pobrać za darmo. Oczywiście najlepiej DEATH i from Pioniere.
Nebiros pisze:Powiedzmy, że staram się dbać o siłę i ogólną formę/wygląd. W pewnym sensie również muszę to robić, ale taki tryb bitych czterech treningów siłowych w tygodniu wszedł mi w nawyk i czerpię z ćwiczenia ogromną przyjemność.
Awatar użytkownika
Pan Efilnikufesin
Tormentor

Post Pan Efilnikufesin » 5 mies. temu

Jeszcze gigi za free.......a muzykanci niech zapierdalaja na zmywaku zeby mieli co zezrec.
Lubię plakaty o treści szatanistycznej.
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny

Post Pioniere » 5 mies. temu

Skoro udostępniają legalnie, to czemu nie? Tu za, co łaska:

Awatar użytkownika
Pan Efilnikufesin
Tormentor

Belzebóbr pisze:
5 mies. temu
a jestem chuj i sknera to dawać mi tu więcej zajebistych albumów, które można tam pobrać za darmo
:D
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

Post yog » 5 mies. temu

Funebrarum to i koncerty za pół-darmo gra, prawdziwi maniax.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
porwanie w satanistanie
Tormentor

Post porwanie w satanistanie » 5 mies. temu

Obczajcie to, ja jestem w szoku: https://pwsmusic1.bandcamp.com/ - za friko cała dyskografia PWS, włącznie z takimi evergreenami jak Demon Puszczy Kozienickiej czy Blady Cieć!
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor

//Pan Efilnikufesin nie zaśmiecaj mi kurwa wątku swoimi żalami, jak już coś mi się spodoba to wesprę paroma dolarami tam gdzie jest 'name your price', nie chcę słuchać empechujek 320kbps tam gdzie mogę, bo zwyczajnie słyszę u siebie różnicę między nimi a bezstratnym dźwiękiem.
Nebiros pisze:Powiedzmy, że staram się dbać o siłę i ogólną formę/wygląd. W pewnym sensie również muszę to robić, ale taki tryb bitych czterech treningów siłowych w tygodniu wszedł mi w nawyk i czerpię z ćwiczenia ogromną przyjemność.
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny

Post Pioniere » 5 mies. temu

o proszę, trochę klasyki z Austrii:
Awatar użytkownika
Pan Efilnikufesin
Tormentor

Belzebóbr pisze:
5 mies. temu

//Pan Efilnikufesin nie zaśmiecaj mi kurwa wątku swoimi żalami, jak już coś mi się spodoba to wesprę paroma dolarami tam gdzie jest 'name your price', nie chcę słuchać empechujek 320kbps tam gdzie mogę, bo zwyczajnie słyszę u siebie różnicę między nimi a bezstratnym dźwiękiem.
Zero zalu z mojej strony.
Gdybys kiedykolwiek kupil jakis plik z BC to bys wiedzial ze mozesz zassac FLAC.
Awatar użytkownika
Ryszard
Moderator globalny

Post Ryszard » 5 mies. temu

Pan Efilnikufesin pisze:
5 mies. temu
Belzebóbr pisze:
5 mies. temu

Gdybys kiedykolwiek kupil jakis plik z BC to bys wiedzial ze mozesz zassac FLAC.
Tych formatów to dają kilka: wavy aac nie pamiętam już
yog pisze: Powiem Ci, @Ryszard, co mi nie pasuje - o czym wspomniał zresztą też @deathwhore. To, żeś narobił dzieci nie czyni z Ciebie życiowego przewodnika żadnego z nas. Skończ z tym protekcjonalnym pierdoleniem.
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor

Pan Efilnikufesin pisze:
5 mies. temu
Belzebóbr pisze:
5 mies. temu

Ale o czym Ty w ogóle. Oczywiście, że wiem, że można pobrać bezstratny format WAV, FLAC, ALAC, AIFF, bo można to zrobić zarówno jak kupujesz po ustalonej cenie, po własnej, jak i gdy udostępniają za darmo. A z BC kupiłem kilkanaście niszowych albumów w ciągu ostatnich 3 lat i wolę tam zapłacić trochę mniej niż za fizyczną płytę CD, których nie kolekcjonuję a trzeba sobie ripować. Szkoda tylko, że jeszcze długo przyjdzie czekać na jakość wyższą niż CD w metalu.
Awatar użytkownika
Ryszard
Moderator globalny

Post Ryszard » 5 mies. temu

Ja np w miarę możliwości staram się kupować z BC. Robiłem za free, kilku bandom rzuciłem na piwo, płaciłem za fizyczniaki realizowałem kody. Dla mnie zajebioza. Sporo kapel wystawia swoją własną pulę nakładu, gdzie te skrawki kasy trafiają bezpośrednio do kapelantów. Dla mnie broń wyboru zastępująca "radio muzyczne". Kupiłem se placka Neurosis, dostałem kod, ściągnąłem flaka na mobile, dupie MP3 :lol: bo i tak tłucze a po dwóch tygodniach skasowalem bo zawsze mogę se ściągnąć. Dla mnie lepsza niz yt, spotify, itp....

Inaczej działa na pc, inaczej kom i inaczej jako app.
yog pisze: Powiem Ci, @Ryszard, co mi nie pasuje - o czym wspomniał zresztą też @deathwhore. To, żeś narobił dzieci nie czyni z Ciebie życiowego przewodnika żadnego z nas. Skończ z tym protekcjonalnym pierdoleniem.

Wróć do „Dyskusje muzyczne”