Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor
Posty: 1330
Rejestracja: 6 lata temu

BANDCAMP darmowa muzyka w pyte

#1

Belzebóbr 4 lata temu

Jako, że bardzo zdziwił mnie prezencik w postaci darmowego Anatomia - Dissected Humanity, a jestem chuj i sknera to dawać mi tu więcej zajebistych albumów, które można tam pobrać za darmo. Oczywiście najlepiej DEATH i from Pioniere.
Pan Efilnikufesin
Tormentor
Posty: 2667
Rejestracja: 6 lata temu

#2

Pan Efilnikufesin 4 lata temu

Jeszcze gigi za free....... a muzykanci niech zapierdalają na zmywaku żeby mieli co zeżreć.
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3967
Rejestracja: 7 lata temu

#3

Pioniere 4 lata temu

Skoro udostępniają legalnie, to czemu nie? Tu za, co łaska:

Pan Efilnikufesin
Tormentor
Posty: 2667
Rejestracja: 6 lata temu

#4

Pan Efilnikufesin 4 lata temu

Belzebóbr pisze:
4 lata temu
a jestem chuj i sknera to dawać mi tu więcej zajebistych albumów, które można tam pobrać za darmo
:D
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#5

yog 4 lata temu

Funebrarum to i koncerty za pół-darmo gra, prawdziwi maniax.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
porwanie w satanistanie
Tormentor
Posty: 1662
Rejestracja: 6 lata temu

#6

porwanie w satanistanie 4 lata temu

Obczajcie to, ja jestem w szoku: https://pwsmusic1.bandcamp.com/ - za friko cała dyskografia PWS, włącznie z takimi evergreenami jak Demon Puszczy Kozienickiej czy Blady Cieć!
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor
Posty: 1330
Rejestracja: 6 lata temu

#7

Belzebóbr 4 lata temu



//Pan Efilnikufesin nie zaśmiecaj mi kurwa wątku swoimi żalami, jak już coś mi się spodoba to wesprę paroma dolarami tam gdzie jest 'name your price', nie chcę słuchać empechujek 320kbps tam gdzie mogę, bo zwyczajnie słyszę u siebie różnicę między nimi a bezstratnym dźwiękiem.
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3967
Rejestracja: 7 lata temu

#8

Pioniere 4 lata temu

O proszę, trochę klasyki z Austrii:

Pan Efilnikufesin
Tormentor
Posty: 2667
Rejestracja: 6 lata temu

#9

Pan Efilnikufesin 4 lata temu

Belzebóbr pisze:
4 lata temu
//Pan Efilnikufesin nie zaśmiecaj mi kurwa wątku swoimi żalami, jak już coś mi się spodoba to wesprę paroma dolarami tam gdzie jest 'name your price', nie chcę słuchać empechujek 320kbps tam gdzie mogę, bo zwyczajnie słyszę u siebie różnicę między nimi a bezstratnym dźwiękiem.
Zero żalu z mojej strony.

Gdybyś kiedykolwiek kupił jakiś plik z BC to byś wiedział że możesz zassać FLAC.
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#10

Ryszard 4 lata temu

Tych formatów to dają kilka: wavy aac nie pamiętam już
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor
Posty: 1330
Rejestracja: 6 lata temu

#11

Belzebóbr 4 lata temu

Pan Efilnikufesin pisze:
4 lata temu
Belzebóbr pisze:
4 lata temu
//Pan Efilnikufesin nie zaśmiecaj mi kurwa wątku swoimi żalami, jak już coś mi się spodoba to wesprę paroma dolarami tam gdzie jest 'name your price', nie chcę słuchać empechujek 320kbps tam gdzie mogę, bo zwyczajnie słyszę u siebie różnicę między nimi a bezstratnym dźwiękiem.
Zero żalu z mojej strony.

Gdybyś kiedykolwiek kupił jakiś plik z BC to byś wiedział że możesz zassać FLAC.
Ale o czym Ty w ogóle. Oczywiście, że wiem, że można pobrać bezstratny format WAV, FLAC, ALAC, AIFF, bo można to zrobić zarówno jak kupujesz po ustalonej cenie, po własnej, jak i gdy udostępniają za darmo. A z BC kupiłem kilkanaście niszowych albumów w ciągu ostatnich 3 lat i wolę tam zapłacić trochę mniej niż za fizyczną płytę CD, których nie kolekcjonuję a trzeba sobie ripować. Szkoda tylko, że jeszcze długo przyjdzie czekać na jakość wyższą niż CD w metalu.
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#12

Ryszard 4 lata temu

Ja np w miarę możliwości staram się kupować z BC. Robiłem za free, kilku bandom rzuciłem na piwo, płaciłem za fizyczniaki realizowałem kody. Dla mnie zajebioza. Sporo kapel wystawia swoją własną pulę nakładu, gdzie te skrawki kasy trafiają bezpośrednio do kapelantów. Dla mnie broń wyboru zastępująca "radio muzyczne". Kupiłem se placka Neurosis, dostałem kod, ściągnąłem flaka na mobile, dupie MP3 :lol: bo i tak tłucze a po dwóch tygodniach skasowalem bo zawsze mogę se ściągnąć. Dla mnie lepsza niz yt, spotify, itp....

Inaczej działa na pc, inaczej kom i inaczej jako app.
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor
Posty: 2046
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Forteca trolli.

#13

Kozioł rok temu

O, ktoś kiedyś był pierwszy. Belzedrób.
Belzebóbr pisze:
4 lata temu


Nikt pewnie nie kliknął. Ja, kilka dni temu potknąłem się o

I mogę z całą stanowczością premiera Morawieckiego stwierdzić, że pomimo nielicznych nalotów atmosferycznych black metali, mamy przed oczami i pomiędzy uszami bardzo ciekawy death doom z Francy, która ogólnie rzecz biorąc, produkuje sporo oryginalnej lub chcacej być oryginalną, muzyki. I wcale nie taki to death doom jakby sobie wyobrażał jeden z drugim. O, nie. Atmo post czy Black ale przetłumaczony na death. Melancholijne pasaże I napierdol.
Wokale brzmią niczym polski angielski i w ogóle z polskim blackiem troszkę brzmieniowo, strojniczo, wykonawczo. Powinno się spodobać. Średnio mi leży ale ja jestem maruda...
Turris Babylonica e stercore facta est.
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor
Posty: 2046
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Forteca trolli.

#14

Kozioł rok temu

Dobre nakladki do firefoxa:

Bandcamp Fixed Player
This extension adds a fixed player to the bandcamp header

bandcamp stock
A browser extension that tells you the number of remaining copies of a physical release on bandcamp. The remaining stock appears just below the album title and auto updaes without the need to reload the page.

Bandcamp Streamer
Continuously stream from Bandcamp feed, collection, & wishlist pages + other cool features.

Bandcamp Total Time
Display the total playing time of a Bandcamp album

Bandcamp Volume Control
Adds a volume slider to bandcamp album/song pages on the official bandcamp domain and some bandcamp sites with custom domains.

bandcamp-killer-1.0
Kills Bandcamp. No, seriously, it just adds a link for unrestricted access to every album page.

Context-Search: Bandcamp
Searches for the selected text or link text on Bandcamp

Hidden Bandcamp Tracks
Shows how many hidden tracks an album on Bandcamp has. Does NOT show hidden track names.

Yumify
Automatically tries out yum codes which can be redeemed on bandcamp.com for free digital tracks or albums.
Turris Babylonica e stercore facta est.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#15

yog rok temu

Kozioł pisze:
rok temu
bandcamp-killer-1.0
Kills Bandcamp. No, seriously, it just adds a link for unrestricted access to every album page.
Tryb incognito robi to bez żadnej nakładki i linków.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor
Posty: 2046
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Forteca trolli.

#16

Kozioł rok temu

yog pisze:
rok temu
Kozioł pisze:
rok temu
bandcamp-killer-1.0
Kills Bandcamp. No, seriously, it just adds a link for unrestricted access to every album page.
Tryb incognito robi to bez żadnej nakładki i linków.
Gratuluje gratulacje
Turris Babylonica e stercore facta est.

Wróć do „Dyskusje muzyczne”