Wszelkie pogawędki okołomuzyczne
Awatar użytkownika
Ryszard
Moderator globalny
Posty: 2604
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

Such Hawks Such Hounds: Scenes From the American Hard Rock Underground [FILM]

#1

Post Ryszard » 2 lata temu

Such Hawks Such Hounds (2008)
Obrazek
http://m.filmweb.pl/film/Such+Hawks+Suc ... 7179/descs
"Such Hawks Such Hounds" to dokument przedstawiający ewolucję amerykańskiej sceny hard/stoner rockowej w latach 1970-2007. Twórcy skupili się na zaprezentowaniu pierwszych wykonawców wpisujących się w nurt metalowy i psychodeliczny (Led Zeppelin, Black Sabbath, Blue Cheer, Hawkwind), podkreślając przy tym mnogość inspiracji dla muzyków młodszego pokolenia (m.in. High On Fire, Om, Mudhoney, Kyuss, Comets On Fire, St. Vitus, czy The Melvins). W filmie znajdziemy wywiady z muzykami takich zespołów jak: Acid King, Across the River, The Atomic Bitchwax, Bardo Pond, Brant Bjork, Comets on Fire, Dead Meadow, Earthless, Fatso Jetson, High on Fire, Kyuss, Mammatus, Nebula, The Obsessed, Om, Pearls and Brass, Saint Vitus, Sleep, Sunn O))), Thrones.

https://youtu.be/PkdmwKXNXAQ


Poszukując wideo z działki Wino, natrafiłem na link do dokumentu o śmierdzącym psychodelią stonerze i jego prehistorii. Nie oglądałem więc chętnie obejrzę. Szczególnie polecam wyznawcom prawd stali i żelaza. Wiedza przeglądarkowa często nistety klęka. A jak powszechnie wiadomo Żelazo nie powinno.
yog pisze: Powiem Ci, @Ryszard, co mi nie pasuje - o czym wspomniał zresztą też @deathwhore. To, żeś narobił dzieci nie czyni z Ciebie życiowego przewodnika żadnego z nas. Skończ z tym protekcjonalnym pierdoleniem.

Tagi:

Wróć do „Dyskusje muzyczne”