Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3980
Rejestracja: 7 lata temu

Re: Ranking metalowych utworów z najgorszymi wokalami

Pioniere rok temu

Nekroskop pisze:
rok temu
Strasznie wkurwia mnie:

Bo byłby to zajebisty album, gdyby nie ten okrutny EEEEEE wokal.
To już się robi karykaturalny wątek, osobliwych wypaczeń gustów.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17538
Rejestracja: 7 lata temu

yog rok temu

Od pierwszego postu taki był :)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2698
Rejestracja: 7 lata temu

dj zakrystian rok temu

Belladonna to zacny wokalista, ale nie do takiej muzy jak Anthrax. Tam od początku pasowałby Bush, co słychać na składaku ze starymi numerami, nagranymi na nowo. Wokal w Vio - Lence to zaś porażka.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3786
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

Zsamot rok temu

Ten wątek jet tak rakotwórczy...
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5504
Rejestracja: 6 lata temu

pit rok temu

No, ale o co chodzi? Wokale Killiana to dno i dwa metry mułu. Wrzeszczy jak mały, wściekły astmatyk w trakcie mutacji.
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3786
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

Zsamot rok temu

Analizując wokale Dave'a z Megadeth uznałbym je za denne, ale one są tak integralne z muzyką kapeli, że nie wyobrażam sobie tej kapeli z innymi wokalami. Po prostu to znak szczególny. I tak czytając większość tych przykładów- hity to Quarthon itp. to po prostu takie wydłubywanie gówna z dupy i narzekanie, że śmierdzi.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5504
Rejestracja: 6 lata temu

pit rok temu

No dobrze, ale tamci robią przynajmniej absolutne minimum, (na ogół) trafiają w dźwięki. Co do Killiana, to nawet jeśli język angielski byłby mi absolutnie obcy, facet nadal brzmi jak wokalny ekwiwalent drapania po szkolnej tablicy.
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2698
Rejestracja: 7 lata temu

dj zakrystian rok temu

Zsamot pisze:
rok temu
Analizując wokale Dave'a z Megadeth uznałbym je za denne, ale one są tak integralne z muzyką kapeli, że nie wyobrażam sobie tej kapeli z innymi wokalami. Po prostu to znak szczególny. I tak czytając większość tych przykładów- hity to Quarthon itp. to po prostu takie wydłubywanie gówna z dupy i narzekanie, że śmierdzi.
Mustaine, szczególnie na pierwszych Megadefach, strasznie miałczy i warczy, ale... trafia w tonację, co zresztą nie dziwne, bo to świetny muzyk z wyczuciem tzw frazy. No a jego wokalizy na choćby Youthanasii, to trudno nazwać chujowymi. Chłop poza tym, że wie kiedy położyć jaką nutkę, to popracował dużo nad barwą głosu i brzmi tu na prawdę dobrze. To nijak się ma do przypadkowrgo otwierania paszczy w Vio - Lence. Tam wokalista spierdolił im płytę.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Wyrocznia
Master Of Puppets
Posty: 165
Rejestracja: 2 lata temu

Wyrocznia rok temu

Jeden rabin powie tak a drugi srak.
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2698
Rejestracja: 7 lata temu

dj zakrystian rok temu

Wyrocznia pisze:
rok temu
Jeden rabin powie tak a drugi srak.
Skoro tak myślisz, to słuchasz chujowych wokalistów.. Nic mi do tego😉
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem

Wróć do „Dyskusje muzyczne”