Wszelkie pogawędki okołomuzyczne
Awatar użytkownika
Shagvarth

Necrosodom

Post Shagvarth » 2 lata temu

Co sądzicie o tworach stworzonych przez tego dewianta?
We pray only Death
and drink from the chalice
of
Nekronihilistik Misanthropy
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator

Post Wędrowycz » 2 lata temu

Necrosodom klasa. Miałem szansę go poznać i popisać z nim maile w dawnej pracy. Jak się okazało też tam pracował i go wyhaczyłem na korytarzu jak robiłem sobie kawę :D Bardzo miły i sympatyczny gość. Swoją drogą moja twarz jest mniej więcej na wysokości jego łokcia :D Nie wiem ile ma wzrostu ale pewnie ok. 2 m, albo więcej. Co do jego projektów:
Anima Damnata uwielbiam, w szczególności debiut <3 i czekam na kolanach na nowy album (który już mam nadzieję niebawem)
Azarath z nim widziałem na żywo raz i bardzo mi się podobało, świetnie się wkomponował w skład
Deus Mortem - bardzo fajny, klasycznie brzmiący black metal, bez zbędnego pierdolenia, po prostu napierdol w starym dobrym skandynawskim stylu, debiut bardzo fajny, epka spoko, ale bez obsrywu
Thunderbolt - za jego kadencji ta kapela nagrała jedne z najlepszych (o ile nie najlepsze) płyty. Thunderbolt to jedna z kapel, które darzyłem największą estymą jeżeli chodzi o naszą rodzimą scenę.
W kilku innych kapelach (m.in. Mord, Arkona, Infernal War, Throneum) udzielał się sesyjnie i za każdym razem robił to z dużym zaangażowaniem.
Na boku dodam jedną informację z rozmów z nim - pamiętam jak bardzo starał się zachować anonimowość i trochę chyba obawiał się tego, że go rozgryzłem jako fan w firmie w której obaj pracowaliśmy. Tak więc powiem w ten sposób - bardzo podoba mi się to, że robi swoje, nie pozuje na gwiazdę, ma w dupie popularność itp. itd. stara się być wierny swoim przekonaniom i zachowywać je w ciszy (stąd m.in. longsleeve w którym go widywałem w pracy, bo jak wiadomo ma mocno wydziarane łapy). Szanuję takich ludzi, więc zgodnie z jego prośbą zachowałem dyskrecję i nikomu w pracy o tym nie wspominałem.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

Post yog » 2 lata temu

Ordinance pisze:Azarath z nim widziałem na żywo raz i bardzo mi się podobało, świetnie się wkomponował w skład
Widziałem przed Impaled Nazarene w Katowicach i potwierdzam - znakomity, pełen siary występ.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Shagvarth

Post Shagvarth » 2 lata temu

Jak dla mnie najlepszą robotę robi teraz w Deus Mortem, a wcześniej w Thunderbolt (szczególnie dwa ich ostatnie nagrania), oczywiście nie mogę pominąć jego działalności w Azarath lub w bluźnierczo-syfiasto-deprawującej Animie Damnta lub jego gościnnych udziałów (żywe wokale w Pladze lub ostatni album polskiej Arkony)
We pray only Death
and drink from the chalice
of
Nekronihilistik Misanthropy
Awatar użytkownika
Kontamination

Post Kontamination » 2 lata temu

bdb kolega i muzyk
Awatar użytkownika
Zsamot
Moderator globalny

Post Zsamot » 2 lata temu

Juz za genialny Azarath pełen szacunek. Prywatnie nie oceniam, nie znam. Plus za dbanie o muzę, nie tani rozgłos.
Allah jest wielki ale B-52 też jest duży.
dj zakrystian
Tormentor

Post dj zakrystian » 2 lata temu

Thunderbolt z nim w składzie stworzył najlepsze płyty, no i Deus Mortem, poza tym czego się gość nie tknie ma to klasę.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem

Wróć do „Dyskusje muzyczne”