Wszelkie pogawędki okołomuzyczne
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor

last.fm - gunwo czy fajny bajerek??

Post Blind » 2 lata temu

Jak to bywa, zdania na temat tego portalu są różnorakie. Jedyni krzyczą, że "ej, przecież tam się tylko muzyki słucha żeby sobie te sbroble nabijać czy jak to się nazywa". A inni na to odpowiadają "XASUDAUIFHAFHUIDHFIUWEGIUERIUGJERGEGERGERGERFQFWEFG TO FAJNY PORTAL I MOŻNA ZOBACZYĆ CO TWOJ KOLEGA ALBO KOLEZANKA SLUCHA I MOZNA TEZ FAJNE RZECZY NOWE POZNAĆ, O!"
Przy okazji, wklejajcie swoje profile. Będę stalkował.
https://www.last.fm/user/BlindDecember
Awatar użytkownika
Arson
Master Of Reality

Post Arson » 2 lata temu

Kurwa, czy nie mógłbyś napisać normalnie "gówno", tylko musisz podążać tą kretyńską modą, krążącą po całym internecie i opanowującą umysły młodych ludzi niczym zaraza?

W temacie, sam profilu na tym portalu nie posiadam i raczej posiadał nie będę - nie do końca czaję ideę tejże stronki.
"Jestem zmęczony. Zbyt zmęczony, by akceptować perspektywę końców, które są początkami, od których trzeba wszystko zaczynać od nowa."
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor

Post Blind » 2 lata temu

Mem ist mem. Bądź trendi, bądź cool, miej chłopaka.
Awatar użytkownika
Arson
Master Of Reality

Post Arson » 2 lata temu

Ja jebie, jak Tobie się ostatnimi czasy w głowie popierdoliło to jest szok. :o
"Jestem zmęczony. Zbyt zmęczony, by akceptować perspektywę końców, które są początkami, od których trzeba wszystko zaczynać od nowa."
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor

Post Blind » 2 lata temu

^ zajebista jest ta emotka, muszę sobie chyba zmienić podpis
A co do idei last.fm - no przecież to proste - patrzysz sobie co słuchają Twoi znajomi, poznajesz nowych ludzi z podobnymi gustami do Ciebie lub nie, poznajesz nowe rzeczy za pomocą tagów.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor

Post Vexatus » 2 lata temu

Arson pisze:
2 lata temu
W temacie, sam profilu na tym portalu nie posiadam i raczej posiadał nie będę - nie do końca czaję ideę tejże stronki.
Jaka jest idea tego portalu (poza generowaniem konkretnych przychodów) to nie mam pojęcia, bo nie przyczyniłem się do jej poczęcia, ale codziennie korzystam ze scrobblera i mam z tego tytułu konkretne (pozafinansowe) korzyści.. :)
Blind pisze:
2 lata temu
Mem ist mem. Bądź trendi, bądź cool, miej chłopaka.
Im częściej czytam te Twoje "jestem HETERO i jestem ZABAWNY" wrzutki, tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że chyba niedawno ktoś Ci jakąś konkretną krzywdę zrobił...
Vexatus - moje słuchowiska dla ludzi głuchych. H72.0 - Noise/Experimental.
Przyszła pora na Grindcore'a >>> 地獄 >>> Work in progress...
!!! Satanik Metal Fukking Hell !!! If You Don't Have A Head, Bang Your Fist !!!
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor

Post Blind » 2 lata temu

Życie mi zrobiło krzywdę, jak każdemu, nic nowego. Ale nie, do wanny nikt mi nie wchodzi ;)
"Gunwo" to taki mem, który się stał popularny i zalał cały internet. Dużo w internetach spędzam czasu toteż mi się przyjęło. Tak było Areczku, nie kłamię!
A hetero wstawki, no cóż, w ten sposób staram się podkreślać przy muzie odczucia. Zresztą, tłumaczyłem to już, nie będę się powtarzał. A Ty, Vexatus, to scrobblujesz solidnie. Chyba też nigdy nie sypiasz :D
Ostatnio zmieniony 10 lip 2017, 00:49 przez Blind, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

Post yog » 2 lata temu

Vexatus pisze:
2 lata temu
...codziennie korzystam ze scrobblera i mam z tego tytułu konkretne (pozafinansowe) korzyści.. :)
Dokładnie tak jest, korzyści przy poznawaniu nowej muzy nieocenione, jeśli się tam ma solidną bibliotekę znanych i lubianych przez siebie kapel i projektów. To znaczy bardziej kiedyś, bo teraz bardzo uciążliwie się z tej strony korzysta i od paru lat prawie tam nie wchodzę, chociaż scrobble się nabijają wciąż.

A z memami to jest ten problem, że większość z nich śmieszy góra dwa dni ;p
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Arson
Master Of Reality

Post Arson » 2 lata temu

Ja również spędzam dużo czasu w internecie, także na co dzień sporo obcuję z memami, aczkolwiek ta głupota nie robi bajzlu w moim nieuczesanym mózgu i nie zalewa w natrętny sposób wszystkich.
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor

Post Blind » 2 lata temu

yog pisze:
2 lata temu
A z memami to jest ten problem, że większość z nich śmieszy góra dwa dni ;p
Mnie to nawet nie śmieszy, to takie podświadome działanie. Ot, wolę napisać "gunwo" niż "gówno", tutaj nie ma żadnej filozofii. Najgorsze są normickie memy, typu "siema eniu", "amelinium" i inne tego typu polskie rzeczy. Większość tych solidnych memusów przychodzi zza granicy, Polaczki to spolszczają, i wszyscy się cieszą.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

Post yog » 2 lata temu

te wszystkie kwejki itp to niezły hajs robią na takim tłumaczeniu memciów, bo rzeczywiście 90% co sensowne to tłumaczone
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor

Blind pisze:
2 lata temu
Życie mi zrobiło krzywdę, jak każdemu, nic nowego. Ale nie, do wanny nikt mi nie wchodzi ;)
Nie wiem kto i do czego Ci wchodzi i nie chcę wiedzieć...
Awatar użytkownika
pp3088
Moderator globalny

Post pp3088 » 2 lata temu

Portal kiedyś był całkiem fajny, była możliwość edycji profilu - kilka słów o sobie, czy generatory najczęściej słuchanych kapel/albumów. Fajnie to wszystko wyglądało i było wygodne do użytkowania.

Niestety jakaś intelektualna spierdolina uznała "hurr durr jebać ich, dać nowy design, taki o nowoczesny HE_HE". Pluwam jej na ryj za to, teraz ten portal wygląda jak gówno, niewygodny w obsłudze(nie ma nawet jak wyszukać użytkownika po nicku bo "szukajka" jest katastrofalna) i brzydki.

Jakoś mi się to nie podoba, w kwestii designu strony jestem konserwatystą i jak coś działa dobrze to po co zmieniać? No ale niestety, już zmieniali takie portale jak myspace(zdechł dzięki temu), youtube(tutaj nawet nie taka zła zmiana) czy bunalti(bardzo zła zmiana)... Więc nie zatrzymasz tego owczego pędu.

Szkoda.
Screaming Into The Blackness, Needing No God But Himself

Beneath the Veil of Sanity Beats the Throbbing Process of Decay

"ja pierdolę przeczytałem cały temat Kid Rock i muszę się napić"
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor

pp3088 pisze:
2 lata temu
Portal kiedyś był całkiem fajny, była możliwość edycji profilu - kilka słów o sobie, czy generatory najczęściej słuchanych kapel/albumów. Fajnie to wszystko wyglądało i było wygodne do użytkowania.

Niestety jakaś intelektualna spierdolina uznała "hurr durr jebać ich, dać nowy design, taki o nowoczesny HE_HE". Pluwam jej na ryj za to, teraz ten portal wygląda jak gówno, niewygodny w obsłudze(nie ma nawet jak wyszukać użytkownika po nicku bo "szukajka" jest katastrofalna) i brzydki.

Jakoś mi się to nie podoba, w kwestii designu strony jestem konserwatystą i jak coś działa dobrze to po co zmieniać? No ale niestety, już zmieniali takie portale jak myspace(zdechł dzięki temu), youtube(tutaj nawet nie taka zła zmiana) czy bunalti(bardzo zła zmiana)... Więc nie zatrzymasz tego owczego pędu.

Szkoda.
Krówka, albo mi się zdaje, albo powielasz swoje wypowiedzi, bo jestem na 99% pewien, że czytałem już na forum post o takiej samej treści... :)
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

Post yog » 2 lata temu

To zwyczajnie bardzo popularny pogląd na to, co odjebali zarządzający tym serwisem. Strzelili sobie w łeb najzwyczajniej.
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor

Post Blind » 2 lata temu

Vexatus pisze:
2 lata temu
Nie wiem kto i do czego Ci wchodzi i nie chcę wiedzieć...
Daj spokój, to tylko żarty, nieśmieszne żarty, nie ma co drążyć jak Cię to nie interesuje :D

Nowy design lasta choć gorszy od starego, poczciwego, to z czasem przekonał mnie do siebie. Chociaż nie ukrywam, pierwsze dni to był dla mnie szok (:o), że takie gówno wypuścili. Z czasem zaczęli dodawać stare opcje i było w miarę git.

pepe, zarzucisz liną do Twojego proflu?
Awatar użytkownika
pp3088
Moderator globalny

Post pp3088 » 2 lata temu

Vexatus pisze:
2 lata temu
pp3088 pisze:
2 lata temu

Szkoda.
Krówka, albo mi się zdaje, albo powielasz swoje wypowiedzi, bo jestem na 99% pewien, że czytałem już na forum post o takiej samej treści... :)
Jaka krówka? :D Nigdy nikt tak mnie nie nazwał.

Tak powielam, bo 2 lata temu napisałem to samo. Do dziś pała chęcią tortur względem osób odpowiedzialnych za obecny stan rzeczy.

Profil: https://www.last.fm/pl/user/TearOfMankind tak to już mój drugi profil, raz resetowany chyba był.
Screaming Into The Blackness, Needing No God But Himself

Beneath the Veil of Sanity Beats the Throbbing Process of Decay

"ja pierdolę przeczytałem cały temat Kid Rock i muszę się napić"
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

Post yog » 2 lata temu

mój bez żadnego resetu nieprzerwanie od 2006!
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny

Post CzłowiekMłot » 2 lata temu

https://www.last.fm/pl/user/Zgnilex
macie link do mojego, coraz rzadziej używanego profilu
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor

Post Blind » 2 lata temu

Ok, pepe obserwowany.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

Post yog » 2 lata temu

Blind pisze:
2 lata temu
Ok, pepe obserwowany.
to obserwacja cokolwiek daje na tym nowym laście? :P
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor

Post Blind » 2 lata temu

Daje to, że nie zapomnę jego profilu :D
tomder

Post tomder » 2 lata temu

Mam chyba jeszcze tam konto, ale nie korzystam. Odkąd zacząłem kupować winyle, tylko taką formę słuchania preferuje. Ewentualnie soundcloud i bandcamp na telefonie albo z radia samochodowego korzystam.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor

CzłowiekMłot pisze:
2 lata temu
https://www.last.fm/pl/user/Zgnilex
macie link do mojego, coraz rzadziej używanego profilu
No i znalazł się człek, który poinformował mnie na last.fm o reaktywowaniu forum. :)
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny

Post CzłowiekMłot » 2 lata temu

Pozdrawiam!

Wróć do „Dyskusje muzyczne”