Gotfryd z Bouillon
Posty: 7
Rejestracja: 5 lata temu

Re:

#451

Gotfryd z Bouillon 4 lata temu

yog pisze:
4 lata temu
Trzeci też poleciał.

Ja to tylko tu zostawię:

To może ja tylko dodam, że ten pan na skuterku to nie Krzysiek tylko Barry z kanału iraqveteran8888. Swoją drogą fajny kanał jak ktoś się lubi bawić w broń palną. ;)

Tagi:
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#452

yog 4 lata temu

Czekałem, aż ktoś zauważy, choć nie ukrywam, że początkowo mi to umknęło, bo stylówa obu panów wyjątkowo podobna ;)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6136
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#453

Vexatus 4 lata temu

yog pisze: Czekałem, aż ktoś zauważy, choć nie ukrywam, że początkowo mi to umknęło, bo stylówa obu panów wyjątkowo podobna ;)
Ja za pierwszym razem też nie zauważyłem, ale za drugim razem już skumałem, że coś tu jest nie tak ze względu cenę podaną w $... ;)
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#454

yog 4 lata temu

Nie no, ulica totalnie nieeuropejska ogólnie i coś mocno nie grało, choć niby Krystian :)

A przede wszystkim zabrakło "let's find out!".
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Lis
Moderator globalny
Posty: 1914
Rejestracja: 7 lata temu

#455

Lis 4 lata temu

No to Barry spoko
Awatar użytkownika
Nebiros
Tormentor
Posty: 655
Rejestracja: 7 lata temu

#456

Nebiros 4 lata temu

Vexatus pisze:
4 lata temu
Ja za pierwszym razem też nie zauważyłem, ale za drugim razem już skumałem, że coś tu jest nie tak ze względu cenę podaną w $... ;)
Może chce się schronić przed lewakami w US?
Belzebóbr pisze: a ja jak najbardziej słucham muzyki z tidala i spotifaja, o wiele lepsze to i poręczniejsze niż słuchanie z jakichś śmiesznych CDków. Przynajmniej można się do głośnika na bluetooth podłączyć
Awatar użytkownika
mork
Tormentor
Posty: 860
Rejestracja: 6 lata temu

#457

mork 4 lata temu

I jeszcze ten meksykaniec z dmuchawą :D niestety zbyt duże combo żeby było prawdziwe.
It is time after miracles
and I am its prophet
I have not come to cure
but to bear witness decease
Awatar użytkownika
mork
Tormentor
Posty: 860
Rejestracja: 6 lata temu

#458

mork 4 lata temu

Wie ktoś coś więcej na ten temat? Z tego co do tej pory doczytałem to nie jest to oficjalne wydawnictwo ale fanowska kompilacja, tylko na jakiej zasadzie? Skąd wokale, skąd muzyka? Wyłapane z nagrań z usuniętego kanału YT Varga? Nie zdążę przesłuchać dziś całości ale jak do tej pory bardzo klimatyczny, melancholijny album.

It is time after miracles
and I am its prophet
I have not come to cure
but to bear witness decease
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#459

yog 4 lata temu

Jest to fanowska kompilacja, rzekomo z okejką Varga. Poza intrem podobno wszystko autorstwa Krystiana. Komentarz pod tym wyjaśnia:
Aethelsweyn Eardaethelson pisze:This isn't an "official" album release. Though the songs were generally taken from post-Ways of Yore uploads, or from ForeBears (his and his families movie) as scattered uploads that dont appear on any other official album that i know of and which serve as this album.

Varg is busy with his large family and took a long break from releasing an album, and obviously working on his books, his educational videos etc. He could be making or planning an album or he might have decided he's done with releasing full length albums of new material all together. Who knows.

The intro to this album is from the audio of a video I made using a clip of Varg from ThuleanPerspective backed with his own older music which i edited for effect, but it was created by me alone. This is the ONLY track on this album that is not created by Varg in its composition, though unlockthepower and I decided it would make for a good intro to the album. (This all should be noted wherever this album might wind up)

The other tracks in this video listed as "(Varg Vikernes, Eardwuldor)" and "(Varg Vikernes, Wolf212)" are simply original lyre recordings Varg made in his car or home that he uploaded as video's to his channel. Both Wolf212 and I mixed them with effects to create a simple studio type sound though gladly remaining raw, trebbly and "trve".
Varg had liked my upload since it was in his ThuleanPerspective "liked videos" playlist. And he communicated directly with Wolf212 approving his mixes. So there's a connection from Varg to these mixes rather than totally random mixes.

Lastly, the only older Burzum composition on this album that i am aware of is "Han Som Reiste" though it is an especial version Varg remade for ForeBears the movie, as far as i understand.

Anyways thats all I can think of at the moment for info regarding this album.

Thanks and enjoy.

-Eard
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
mork
Tormentor
Posty: 860
Rejestracja: 6 lata temu

#460

mork 4 lata temu

Przesłuchałem całość. Jeśli komuś podobały się ostatnie dwa albumy to ten jest w takiej samej stylistyce. Dla mnie rewelacyjny! W porównaniu do "The Ways of Yore" i "Sol Austan, Mani Vestan" trwa znacznie krócej ale przez to łatwiej łyknąć go w całości przy każdym odsłuchu.
It is time after miracles
and I am its prophet
I have not come to cure
but to bear witness decease
Deathhammer
Master Of Puppets
Posty: 126
Rejestracja: 6 lata temu
Kontakt:

#461

Deathhammer 4 lata temu

"Belus" to jest jednak wspaniały materiał. Zdecydowanie top3 tego zespołu. Aż normalnie skrobnąłem sobie tekst na ten temat. "Glemselens Elv" rozpierdala mnie za każdym razem.

https://podziemnegarkotluki.blogspot.co ... enzja.html
Awatar użytkownika
Sacrum_Profanum
Master Of Reality
Posty: 291
Rejestracja: 5 lata temu
Lokalizacja: Kanalizacja

#462

Sacrum_Profanum 4 lata temu

Deathhammer pisze:
4 lata temu
"Belus" to jest jednak wspaniały materiał.

Oczywiście, choćby głowny riff Belus Doed został napisany w tym samym lub wcześniej))) czasie gdy pozostałe znane wszystkim hity WW kapeli. Demo uruk-hai (uruhaj) to miało bodajże. atk sie mnie wydaje to jak mialo by byc zle tez lubie klimacik tej plytki, ten chuj moglby cos jesccze ywdac.
卐 卐 卐 POPEŁNIJ SAMOBÓJSTWO - PRO BONO PUBLICO 卐 卐 卐 BLACK METAL TO KILOF
Awatar użytkownika
Nebiros
Tormentor
Posty: 655
Rejestracja: 7 lata temu

#463

Nebiros 4 lata temu

Motyw z Belus Dod to przede jeszcze wszystkim otwierał 15 lat wcześniej Daudi Baldrs.
Deathhammer pisze: "Belus" to jest jednak wspaniały materiał. Zdecydowanie top3 tego zespołu. Aż normalnie skrobnąłem sobie tekst na ten temat. "Glemselens Elv" rozpierdala mnie za każdym razem.
Dobra płyta, do wspaniałej to jej brakuje. Powiedzmy, że w połowie tak dobra jak wszystko co wydał Krzychu do Filosofem włącznie.
Belzebóbr pisze: a ja jak najbardziej słucham muzyki z tidala i spotifaja, o wiele lepsze to i poręczniejsze niż słuchanie z jakichś śmiesznych CDków. Przynajmniej można się do głośnika na bluetooth podłączyć
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#464

yog 4 lata temu

Belus' død, Glemselens elv, Kaimadalthas' nedstigning i Sverddans po kolei jak lecą, to zaprawdę są wspaniałe chwile dla black metalu. Ten ostatni - godny następca This is huh, wow!
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Nebiros
Tormentor
Posty: 655
Rejestracja: 7 lata temu

#465

Nebiros 4 lata temu

yog pisze:
4 lata temu
Belus' død, Glemselens elv, Kaimadalthas' nedstigning i Sverddans po kolei jak lecą, to zaprawdę są wspaniałe chwile dla black metalu. Ten ostatni - godny następca This is huh, wow!
Co? Przecież to może być co najwyżej namiastka tego co było kiedyś. O zachrypniętym Krzychu nie wspominając.
Belzebóbr pisze: a ja jak najbardziej słucham muzyki z tidala i spotifaja, o wiele lepsze to i poręczniejsze niż słuchanie z jakichś śmiesznych CDków. Przynajmniej można się do głośnika na bluetooth podłączyć
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#466

yog 4 lata temu

Przecież nie twierdzę, że to jest na poziomie pierwszych 4 albumów, niemniej jednak - wspaniałe chwile dla black metalu, a jako fan Daudi Baldrs z wielką przyjemnością słyszę ten riff na gitarze.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Nebiros
Tormentor
Posty: 655
Rejestracja: 7 lata temu

#467

Nebiros 4 lata temu

Dobrze, że sprostowałeś ;p Ogólnie krążek ładnie buja, gitary fajny dzwięk mają, a taki Keliohesten to w ogóle w mini transik wprowadza. Szacun mu się należy za to, że typ nie dość, że wychodząc z pierdla po 20 latach wrócił do muzy, to jeszcze zrobił to na najwyższym poziomie w jakim był w stanie i nie odjebał fuszerki.
Belzebóbr pisze: a ja jak najbardziej słucham muzyki z tidala i spotifaja, o wiele lepsze to i poręczniejsze niż słuchanie z jakichś śmiesznych CDków. Przynajmniej można się do głośnika na bluetooth podłączyć
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor
Posty: 3118
Rejestracja: 5 lata temu

#468

kurz 4 lata temu

Belus jak belus fajna płyta, ale powiem więcej Fallen tez mi się podoba. Buja taką fajną grozą.

I wogóle sława muzyczna uzasadniona, bo materiały Krzycha się nie starzeją, w przeciwieństwie do wielu tuzów BM.
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2649
Rejestracja: 7 lata temu

#469

dj zakrystian 4 lata temu

Sverddans to kawalek napisany jeszcze przed wydaniem debiutu a nagrany dopiero na Belus. Ogolnie ta plyta to sporo takich dawnych motywow nagranych na nowo lub po raz pierwszy.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Sacrum_Profanum
Master Of Reality
Posty: 291
Rejestracja: 5 lata temu
Lokalizacja: Kanalizacja

#470

Sacrum_Profanum 4 lata temu

Nebiros pisze:
4 lata temu
Motyw z Belus Dod to przede jeszcze wszystkim otwierał 15 lat wcześniej Daudi Baldrs.
O tym też miałem napomknąć, słychać to i gadał też o tym w którymś Burzum Live jak jeszcze miał konto. Belus naturalna kolej rzeczy:D.
卐 卐 卐 POPEŁNIJ SAMOBÓJSTWO - PRO BONO PUBLICO 卐 卐 卐 BLACK METAL TO KILOF
Awatar użytkownika
mork
Tormentor
Posty: 860
Rejestracja: 6 lata temu

#471

mork 4 lata temu

Legenda ThuleanPerspective wiecznie żywa

It is time after miracles
and I am its prophet
I have not come to cure
but to bear witness decease
Awatar użytkownika
Klebezjusz
Posty: 3
Rejestracja: 4 lata temu

#472

Klebezjusz 4 lata temu

Jak już tu jestem, to wypowiem się, co myślę na ten temat.

Ogólnie nowy Burzum z tym podejściem czysto nordyckim wywołuje u mnie zniesmaczenie, bo po prostu nie lubię takich klimatów, a poglądy Varga mnie mało interesują.

No ale nie zmienia to faktu, że po całym tygodniu zapierdolu, gdzie w robocie słyszę ciągle na głośnikach u młodych jakieś hip-hopy/disco/techno, lubię wziąć w nocy o północy psa pod pachę i puścić sobie takiego Gebrechlichkeit-a, gdzie będąc na skraju lasu nagle Twój owczarek niemiecki zaczyna się jeżyć, podbiega do drzew i szczeka chuj wie na co, a Ty patrząc w tamtym kierunku, widzisz tylko jebaną ciemność... Tego klimatu nic nie zastąpi.
Lis
Moderator globalny
Posty: 1914
Rejestracja: 7 lata temu

#473

Lis 4 lata temu

Klebezjusz pisze:
4 lata temu
gdzie będąc na skraju lasu nagle Twój owczarek niemiecki zaczyna się jeżyć, podbiega do drzew i szczeka chuj wie na co, a Ty patrząc w tamtym kierunku, widzisz tylko jebaną ciemność...
Zapewne na Shamaatae

Obrazek
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#474

yog 4 lata temu

Wygląda na to, że Varg jednak pierdolnie jeszcze płytkę z muzyczką mającą służyć jako soundtrack do jego RPG-a, Myfarog. Album ma się nazywać Thulêan Mysteries.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5426
Rejestracja: 6 lata temu

#475

pit 4 lata temu

Varg napisał podręcznik RPG? Chciałem się śmiać, ale jego opis przypomina trochę komputerowe Darklands, więc pewnie obyło się bez płaczących orków.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6136
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#476

Vexatus 4 lata temu

pit pisze:
4 lata temu
Varg napisał podręcznik RPG?
https://myfarog.org/
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#477

Zsamot 4 lata temu

Cholera, jestem ciekaw tego systemu. Na polonizację nie ma co liczyć, a pewnie koszta podręcznika oryginalnego będą kosmiczne. Najważniejsza sprawa to klimatyczność świata (grywalność...) i... mechanika. Jeżeli to czysto autorski system lidera (?) Burzum, to mam pewne obawy. Takie systemy długo powinno się testować wśród graczy, te beta testy to cholernie ważny moment, by po prostu nie wyszedł niegrywalny bubel.

Osobna sprawa to ścieżka muzyczna, tu na pewno jestem hiper za. Do prowadzonego przeze mnie Warhammera (2 edycja) na pewno będzie pasować. Może będzie edycja CD z podręcznikiem?? Tylko obawiam się, by to nie kosztowało ponad 300,00...
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
mork
Tormentor
Posty: 860
Rejestracja: 6 lata temu

#478

mork 4 lata temu

Czyż to nie ten sam Varg, który grę na gitarze nazywał stratą czasu dobrą dla chłopców, a pracę w warsztacie pożytecznym zajęciem dla prawdziwych mężczyzn?

Obrazek
It is time after miracles
and I am its prophet
I have not come to cure
but to bear witness decease
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5426
Rejestracja: 6 lata temu

#479

pit 4 lata temu

Tu miał rację. Prawdziwi mężczyźni grają na syntezatorach.

Obrazek
Awatar użytkownika
Nathas
Tormentor
Posty: 873
Rejestracja: 6 lata temu

#480

Nathas 4 lata temu

taka tam ciekawostka:



W każdym razie polecam zajrzeć na kanał kobitki, jak widzę trochę materiałów już usuniętych, ale ciągle kontynuuje swą pasję.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#481

yog 4 lata temu

Co jest w tym ciekawego, jeśli można spytać? Jakby grała bez nakrycia głowy to by dalej było ciekawe? Czy biały okularnik grający Jesus Tod byłby równie interesujący? Nie? Jebać covery z youtuba. To temat o Burzum, nie o Batuszce.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor
Posty: 3118
Rejestracja: 5 lata temu

#482

kurz 4 lata temu

Można wiele mówić, pisać, itp. o Krzychu, ale tego, że był pierdolonym czarodziejem, a większość jego materiałów nie starzeje się, ba wręcz przeciwnie, nabiera szlachetności, nikt mu nie odbierze.

Większość kamieni milowych BM nie ma startu do takiego Filosofem.

Wciąż nie potrafię zrozumieć jak taki społeczno-emocjonalny imbecyl stworzył takie arcydzieło, plus kilka innych mega dzieł, używając dodatkowo maksymalnie prostych środków.
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#483

Zsamot 4 lata temu

Był i jest. Bo taki Belus czy Fallen to totalnie udany powrót. A plumkanie też ma swą jakość i klimat. Nie ukrywam, ze mam do Hvis czy poprzedniczki wręcz nabożny stosunek. Filosofem to taki album totalnie inny. Zawsze będę widział tę reklamę z Morbid Noizza,. gdzie były anonsowane Filosofem, Crimson Edge of Sanity czy dwa trybuty Metallica i Slayer. ;-) Taka to była jesień. ;-) Pomijam, ze plakacik miał wartość kultową. ;-)
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#484

Hajasz 4 lata temu

yog pisze:
4 lata temu
Burzum był w łaskach hipsterstwa, był wręcz zespołem, który hipsterstwo w black wprowadzał za sprawą takiego Filosofem
Co ty pierdolisz, wtedy kto słuchał Krzycha bo jest super ekstra kolo dostawał wpierdol. Hipster w latach 90 tych nie miałby życia.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#485

yog 4 lata temu

Ale ja nie mówię o latach 90, tylko o późnych 2000, kiedy hipsterstwo w Polsce się rozpanoszyło na większą skalę. Filosofem strasznie łatwo każdemu wchodzi, najłatwiej chyba ze wszystkich tych słynnych płyt z black metalem. Myślę, że to może z łatwością i do fana Pixies trafić.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
mork
Tormentor
Posty: 860
Rejestracja: 6 lata temu

#486

mork 4 lata temu

Wchodzi bo jest po prostu zajebiście dobrym albumem. Nigdy nie rozumiałem tej zajawki, że im bardziej zjebany album tym prawdziwszy jest to BM. W black metal też trzeba umieć i jak ktoś napisze coś naprawdę dobrego co trafia do większego ogółu to często ludzie bojkotują "to nie jest prawdziwy black". Najlepiej w każdym numerze blast, szatanie przyjdź, oblać się farbą i ale jesteśmy tru. Tak właściwie to Filosofem nie jest tym z czym kojarzy się black metal, a jednak jest sztandarowym albumem gatunku.
It is time after miracles
and I am its prophet
I have not come to cure
but to bear witness decease
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor
Posty: 3118
Rejestracja: 5 lata temu

#487

kurz 4 lata temu

No panie @mork wreszcie gadasz z sensem )
Awatar użytkownika
mork
Tormentor
Posty: 860
Rejestracja: 6 lata temu

#488

mork 4 lata temu

kurz pisze:
4 lata temu
No panie @mork wreszcie gadasz z sensem )
Wreszcie w czymś się zgadzamy :twisted:
It is time after miracles
and I am its prophet
I have not come to cure
but to bear witness decease
Onufry
Posty: 26
Rejestracja: 6 lata temu

#489

Onufry 4 lata temu

mork pisze:
4 lata temu
Wchodzi bo jest po prostu zajebiście dobrym albumem. Nigdy nie rozumiałem tej zajawki, że im bardziej zjebany album tym prawdziwszy jest to BM. W black metal też trzeba umieć i jak ktoś napisze coś naprawdę dobrego co trafia do większego ogółu to często ludzie bojkotują "to nie jest prawdziwy black". Najlepiej w każdym numerze blast, szatanie przyjdź, oblać się farbą i ale jesteśmy tru. Tak właściwie to Filosofem nie jest tym z czym kojarzy się black metal, a jednak jest sztandarowym albumem gatunku.
Pragnę tylko zauważyć, że wedle samego autora album ten został nagrany jako "anty-black metalowy" i rzeczywiście jak na ówczesne standardy łamał kanony, z którymi wówczas był już kojarzony black metal.
Awatar użytkownika
KorgullExterminator
Master Of Reality
Posty: 289
Rejestracja: 7 lata temu

#490

KorgullExterminator 4 lata temu

yog pisze:
4 lata temu
Ale ja nie mówię o latach 90, tylko o późnych 2000, kiedy hipsterstwo w Polsce się rozpanoszyło na większą skalę. Filosofem strasznie łatwo każdemu wchodzi, najłatwiej chyba ze wszystkich tych słynnych płyt z black metalem. Myślę, że to może z łatwością i do fana Pixies trafić.
Ty jestes tak szczerze pierdolniety sie zapytam?! Co ma jakas moda na hipsterstwo do black metalu. Chyba cie bola kompleksy albo nie rozumiesz czym jest metalowa muzyka. To nie jest moda i to nie jest trend ty klocu. Burzum nagral najlepsze albumy dla black metalu w swoim czasie, szacunek za to. Mieszanie Burzum z jakas gowniana moda na 'hipster' oraz fryzurkami nergala z 'barbarian' i innym gownem tego dnia zakrawa na malkontenctwo lub totalne zidiocenie. Nie wierze ze czytam takie rzeczy. Burzum to Burzum. Gowno w metalu po 2010 roku to gowno. Tego nie trzeba tlumaczyc.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#491

yog 4 lata temu

Kargul, naucz się czytać ze zrozumieniem, albo zamknij ryj. Jeśli dla ciebie hipsterem jest kolo z brodą od barbera i w koszuli w kratę to chuja wiesz. I najwidoczniej nie czaisz kontekstu, w jakim się pojawiła powyższa wypowiedź.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
KorgullExterminator
Master Of Reality
Posty: 289
Rejestracja: 7 lata temu

#492

KorgullExterminator 4 lata temu

yog pisze:
4 lata temu
Kargul, naucz się czytać ze zrozumieniem, albo zamknij ryj. Jeśli dla ciebie hipsterem jest kolo z brodą od barbera i w koszuli w kratę to chuja wiesz. I najwidoczniej nie czaisz kontekstu, w jakim się pojawiła powyższa wypowiedź.
I tu konczymy temat. Dla ciebie metal to moda, brody, fenriz (ciekawe czy wiesz skad pseudonim), hipsterstwo, pisanie w internecie i tyle. Nurtuje mnie skad tyle wiedzy (z internetu) i taka nienawisc do anty kontrakultury. Jestem kim jestem, podwazaj moja opinie, kurwuj na mnie, a dalej nie sluchaj muzyki i googluj i pisz w internecie. Powodzenia.
Ostatnio zmieniony 15 gru 2019, 01:56 przez KorgullExterminator, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#493

yog 4 lata temu

Można po polsku?
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
KorgullExterminator
Master Of Reality
Posty: 289
Rejestracja: 7 lata temu

#494

KorgullExterminator 4 lata temu

yog pisze:
4 lata temu
Można po polsku?
Yogi, mniej google, wiecej powietrza. Jestes nikim, juz dotarlo? Ja tez nikim. Z tymze ja to zrozumialem, ty niebardzo.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#495

yog 4 lata temu

Nie dotarło, bo nie równam w dół.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
KorgullExterminator
Master Of Reality
Posty: 289
Rejestracja: 7 lata temu

#496

KorgullExterminator 4 lata temu

yog pisze:
4 lata temu
Nie dotarło, bo nie równam w dół.
Burzum tez nie rownal w dol. Ale do kurwy nedzy nigdy nie pisal o brodach i hipsterstwie w majestacie swoich dokonan.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#497

yog 4 lata temu

I co cię tak boli w tym, że hipsterzy lubią Burzum? Gorszy się przez to czujesz?
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
KorgullExterminator
Master Of Reality
Posty: 289
Rejestracja: 7 lata temu

#498

KorgullExterminator 4 lata temu

yog pisze:
4 lata temu
I co cię tak boli w tym, że hipsterzy lubią Burzum? Gorszy się przez to czujesz?
Yog. Burzum ma tyle wspolnego z pseudo hipsterstwem co psie gowno z majestatem rasowego konia. W odwrotnej kolejnosci. Pseudo hipizm kopiujacy lata szescdziesiate w ameryce i anglii jest glupszy niz moda na tipsy i kozaczki na rumunskiej wiosce. Tylko skonczony kretyn nie widzi roznic.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#499

yog 4 lata temu

Czyli jednak nie masz pojęcia, o czym gadasz.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
KorgullExterminator
Master Of Reality
Posty: 289
Rejestracja: 7 lata temu

#500

KorgullExterminator 4 lata temu

yog pisze:
4 lata temu
Czyli jednak nie masz pojęcia, o czym gadasz.
Pojecie jest jak pisze sie o hipsterstwie, najbardziej diskopolowej i komercyjnej pseudokulturze nawet nie zwiazanej z metalem w watku o Burzum. Disco Polo i Hipster culture to to samo. Z tymze tamci nosili krotko z przodu, dlugo z tylu, a hipstersi nosza krotko we lbie, dlugo w tylku!

Wróć do „Black Metal”