Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

Infernal Execrator

#1

Hajasz 5 lata temu

Obrazek

Obrazek

Dzisiaj dotarła przesyłka z zakupami z Singapuru a w środku gratis w postaci nowej płyty Infernal Execrator. Rzut oka na okładkę i o ja pierdolę znowu black metal ale zanim posłuchałem poczytałem trochę o gościach i za dobrze to nie wyglądało bo wszędzie pośród inspiracji takich jak Impiety, Angel Corpse widniał Marduk sic. No nic pierwsza próba no i jest prawdziwy czysty black metal bez zbędnego pierdolenia i kurwa nie słyszę Marduk ale soczysty pozbawiony kolorowych pierdolników black. Wokalista solidnie drze japę bez oszczędzania, baterie dorównują gitarą i pędzą ze stalowym świstem.

No kurwa na tej płycie jest więcej pierdolonej zimy i chłodu niż na ostatnim Immortal i powiem więcej, ta płyta kasuje nowe dzieło Norwegów z brutalną siłą. Singapurczycy jadą taki black metal jak Sarcofago tylko ze współczesnym czystym brzmieniem, które absolutnie nie niszczy nastroju. Całą muzykę elegancko słuchać i od razu ma się obraz, że to nie jacyś kelnerzy tylko rasowy zespół. Black metal jest martwy lecz jak słychać od czasu do czasu, ktoś potrafi przypomnieć jak to się grało w latach świetności. Miła niespodzianka.

Skład:
Kommando Antichristo - Bass Imperial Tyrants, ex-Istidraj
Christslaughter - Drums
Halphas D. Nihilist - Guitars
Lord Ashir - Vocals, Guitars (2005-present) Imperial Tyrants, ex-Istidraj, ex-Kraton
▼ Byli muzycy
Drakon - Bass ex-Balberith, ex-Imperial Tyrants
Zaalgoroth - Guitars Purbawisesa, ex-Nechbeyth
Belial Hatehammer - Drums (2005-2006) ex-Zushakon
Afreet - Guitars (2005-?)
Shairan - Guitars (2012-?)
Dyskografia:
2005 - Thy Demonization Conquers [demo]
2008 - Antichrist Execration [EP]
2008 - Amalgamation of Imperial Demonization [split]
2010 - MCBL Heathen Blood Cult [split]
2012 - Mastema Hedonistic Terroritual 666 [kompilacja]
2012 - Impetuous Infernal Terror [split]
2013 - Conglomeration Goatcult Profanextermination [EP]
2014 - Ad Infinitum Satanic Adherent
2016 - Dusthall Desecrators (Live Penang 2015) [split]
2016 - Europe Desecration Tour MMXVI [live]
2018 - Obsolete Ordinance




MA: https://www.metal-archives.com/bands/In ... ator/61421
BC: https://apocalypticempire.bandcamp.com/music
BC: https://pulverised.bandcamp.com/music
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6140
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#2

Vexatus 5 lata temu

Bardzo dobry album wysmażyli Singapurczycy - prosty, konkretny strzał z masą fajnych chwytliwych riffów. Tylko brzmienie mogli trochę bardziej surowe i brudne spreparować.
Hajasz pisze:
5 lata temu
No nic pierwsza próba no i jest prawdziwy czysty black metal bez zbędnego pierdolenia i kurwa nie słyszę Marduk ale soczysty pozbawiony kolorowych pierdolników black.
Wniosek z tego taki, że podoba Ci się muzyka Marduk pod warunkiem, że nie gra jej Marduk... Przecież co drugi riff z tej płyty z powodzeniem mógłby się znaleźć na płycie Szwedów. :)
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#3

Hajasz 5 lata temu

Vexatus pisze:
5 lata temu
Wniosek z tego taki, że podoba Ci się muzyka Marduk pod warunkiem, że nie gra jej Marduk... Przecież co drugi riff z tej płyty z powodzeniem mógłby się znaleźć na płycie Szwedów. :)
Wniosek z tego taki, że ja tam nie słyszę rffów Marduk i kropka. Takie riffy to trzeba umieć konkretnie zaprezentować czego niestety ale Szwedzi nigdy nie potrafili. Gdybym miał się zastanawiać które zespoły grają riffy Marduk to pewnie na liście znaleźliby się tacy artyści jak Lady Pank czy Nirvana ale nawet i oni gnoją Marduka po całości. No ale jebać Szwedów bo to temat o Infernal Execration, którego najnowszy album okazał się miłą niespodzianką w kategorii zdychającego black metalu.
Vexatus pisze: Tylko brzmienie mogli trochę bardziej surowe i brudne spreparować.
Myślałem podobnie ale uważam, że fajnie, że zdecydowali się na te porządne brzmienie bo nie muszą nic ukrywać ani się czegokolwiek wstydzić bo po prostu potrafią świetnie grać. Czasy pierdzącego brzmienia i braku umiejętności w posługiwaniu się instrumentami minęły bezpowrotnie.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Metalized
Tormentor
Posty: 417
Rejestracja: 6 lata temu

#4

Metalized 5 lata temu

Ostatniej płyty nie słyszałem, ale jak sie szlaki mego portfela skrzyżują z w/w krążkiem dołączy do reszty. Cenię sobie ekipę, na żywo nawet zaliczyłem ( w zbrodniczej Wrześni zresztą) Dobra łomotanka, taka jak lubię.
Awatar użytkownika
Marduk666
Tormentor
Posty: 1031
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Jarosław

#5

Marduk666 5 lata temu

Oooo! Bardzo fajny Infernal War Terrorfront 2. Nie wiem co Wy chcecie od tego brzmienia, piasek i siarka są obecne, a jednocześnie wyraźne wszystko.
Awatar użytkownika
Czit
Tormentor
Posty: 1163
Rejestracja: 7 lata temu

#6

Czit 5 lata temu

Zajebiste granie - takie jakie lubię. Brzmienie super - akurat. Ani nie jest to produkcja jak Dimmu Borgir, bo jest całkiem surowe i naturalne, ale jak Hajasz pisze czytelne i selektywne jeśli chodzi o instrumenty i nie ma tu mowy o jakiejś ściemie. Spreparowane brudne brzmienie to taka sama chujnia jak przelukrowane.
yog pisze:
4 lata temu
Uważanie Seasons in the Abyss za lepszą od South of Heaven istotnie nie da się wytłumaczyć inaczej, niż kindermetalstwem ;)
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor
Posty: 1330
Rejestracja: 6 lata temu

#7

Belzebóbr 4 lata temu

Właśnie sobie słucham ten zeszłoroczny album, zajebista rzecz. Może obejrzę sobie na żywo za miesiąc, tylko żeby brzmienie nie było skurwione w lokalu, bo będzie krew z uszu przy takim graniu.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#8

Hajasz 3 mies. temu

Pół dekady kazali nam czekać pomazańcy z Infernal Execrator na nowy album a jak już się ukazał to automatem uzupełnił moje podium z kategorii black metal. Hasło nie bierzemy jeńców i jebać się skurwysyny ciągle aktualne. O taki black metal przelewano krew.

GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4603
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#9

TITELITURY 3 mies. temu

Co prawda z dupy, ale jednak.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6140
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#10

Vexatus 3 mies. temu

Znowu zrzynają z Marduk? ;) Wieczorem będzie słuchane! :twisted:
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1828
Rejestracja: 7 lata temu

#11

Blind 3 mies. temu

Nie słyszałem ich wcześniej, ale ten kawałek powyżej r.o.z.k.u.r.w.i.a.
I zgadzam się z Vexiem, bo Marduka z ery Legiona dużo tu słychać. Nawet wokale momentami mi się z nim kojarzą. Wrzuć do kotła Angelcorpse, Marduk i Infernal War i wychodzi takie cacko. A po napierdolu na sam koniec wjeżdża melodia będąca majestatycznym świadectwem tego, że chrześcijaństwo pokonali. Aargggh kurwa. Będzie sprawdzane.
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!

Wróć do „Black Metal”