Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#151

yog 4 lata temu

Reakcja na jeden post Hajasza tu taka, jakby wyszedł z wielkim objawieniem prawdy, której tłuszcza się boi, przez co zaczyna krzyczeć na piętnaście głosów "jak tak można!?". A wystarczyło odwrócić wzrok i zająć się swoimi rzeczami. Był to zaś zapewne komentarz do rzekomej homofobii Jona, którego to brat (zdaje się właściciel praw do Dissection) nie widzi jakoś problemu, by się całować z kolegami.
Destroy their modern metal and bang your fucking head

Tagi:
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4602
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#152

TITELITURY 4 lata temu

Nie wiem, nie widziałem żeby narodowcy robili sobie zdjęcia bez koszulek. Raczej nie byłoby czym się pochwalić, a tu chyba o to chodzi. Wśród metalu chów zauważam raczej inną Mode - robienia sobie zdjęć w celu pokazania jakie fajne koszulki mają. U to jest dopiero "gej".
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor
Posty: 1330
Rejestracja: 6 lata temu

#153

Belzebóbr 4 lata temu

Tu zawsze najwięcej do powiedzenia o wszystkim tylko nie o muzyce. Pozerzy.
Gotfryd z Bouillon
Posty: 7
Rejestracja: 5 lata temu

#154

Gotfryd z Bouillon 4 lata temu

Wędrowycz pisze:
4 lata temu
Obrazek
Ej ale to, że ten post to fejk to wy oczywiście wiecie, tak?
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#155

yog 4 lata temu

I to ten sam podrobiony Tom krytykował Metallikę za granie covera The Usurper? :/ Miały być bójki, rozłam sceny itp. a tu jakieś internetowe żarty?!
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6053
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#156

Wędrowycz 4 lata temu

@Gotfryd z Bouillon dzięki stary, zepsułeś nam tu zabawę :P
Odium Humani Generis
deathwhore
Tormentor
Posty: 4411
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#157

deathwhore 4 lata temu

Obrazek
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor
Posty: 3115
Rejestracja: 5 lata temu

#158

kurz 4 lata temu

Ha ha ha trzeba mieć uszy i oczy dookoła głowy.

Proponuje nabicie na pal Gotfryda z Bulionu, jako posłańca „złej” wiadomości. No chyba, że zaistnieją lepsze propozycje.
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4602
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#159

TITELITURY 4 lata temu

Gotfryd z Bulionu przypomniał mi taki kawał:

Facet opowiada drugiemu kawał:
Wchodzi facet na pocztę i pyta, czy może zadzwonić. Pani z okienka mówi, że tak, więc ten wchodzi do budki telefonicznej ( było to jeszcze w erze sprzed komórek), wyciąga dzwonek na sznureczku, potrząsa nim i dzwoni. Doskonały żart - myśli sobie drugi facet i postanawia opowiedzieć go swoim znajomym. Zaczyna tak: wchodzi facet na pocztę i pyta, czy może zatelefonować. Pani z okienka mówi, że tak, więc ten wchodzi do budki, wyciąga Dzwoneczek na sznureczku i dzwoni.

Wyśmienity ten kawał jest prawie tak zabawny jak morze hejtu, które wylaliscie na jednego z najlepszych muzyków metalowych w historii tej muzyki, a co może ważniejsze, konsekwentnego w swoich poglądach do samego końca, czego nie można powiedzieć o reszcie tych pierdół, które śpiewają piosenki o zabijaniu, a sami żyją pełnią życia vide pajac Kvaforth. Płaczę pisząc te słowa, ale taka prawda. Zazdrościcie mu i tyle. Zazdrościcie mu homofobii, szowinizmu, za, droscicie pogardy dla zwierząt, ponieważ jesteście jebanymi, lewackimi pedałami, którzy akceptują bezrefleksyjnie wszystko, byle im powiedzieć, że to norma na tzw. Zachodzie, którzy już dawno nie jest zachodem, a jakąś cywilizacyjną aberracją, ponieważ, Zachód ( bez "tzw"), to była zawsze grecka filozofia, chrześcijańska teologia oraZ RZYMSKIE PRAWO KURWA!
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5423
Rejestracja: 6 lata temu

#160

pit 4 lata temu

Trochę cię chyba poniosło. Ostatni wziąłem się za głębszą lekturę tego Liber Acośtam i na razie mogę powiedzieć tylko: "o kurwa".
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6133
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#161

Vexatus 4 lata temu

pit pisze:
4 lata temu
Ostatni wziąłem się za głębszą lekturę tego Liber Acośtam i na razie mogę powiedzieć tylko: "o kurwa".
Nie szkoda czasu na takie pierdoły? Choć z drugiej strony można się przy tym nieźle ubawić. :)
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5423
Rejestracja: 6 lata temu

#162

pit 4 lata temu

Nie jest to co prawda "The Chicken Qabalah...", ale jest o tyle śmieszne, że pisane całkowicie na poważnie.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#163

yog 4 lata temu

Zakazane w sprzedaży na discogs są zwykle bootlegi, a dokładniej zablokowana jest ta sprzedaż. Mimo to, Dissection dało radę i znalazło się na #33 i #42 miejscu listy TOP50 najlepiej sprzedających się płyt na Discogs z sierpniu 2019 z tytułem Storm of the Light Bane tłoczonym w Południowej Korei w różnych kolorach w roku bieżącym.

A na #41 bootleg Aenimy Toola.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#164

yog 4 lata temu

Jakieś winyle Reinkaos wyszły w tym roku w Korei Południowej, zgaduję że to booty. Parę kolorów tego.

Obrazek
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
synu
Moderator globalny
Posty: 337
Rejestracja: 7 lata temu

#165

synu 3 lata temu

Wpadłem tylko na chwilę, bo nie mogę gadać, będzie więc krótko:

Reinkaos obchodzi dziś 14. urodziny i wciąż kosi mazaki jak zły!!

Buźka i do później przyjaciele!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#166

yog 3 lata temu

Darkness Shall Rise wyda... I Am The Great Shadow - The Dissection History, zawierające 19 kaset dorobku Dissection. Tak, dziewiętnaście. W czerwcu 2021.
DSR 118 DISSECTION "I Am The Great Shadow - The Dissection History"

19-tape box + massive booklet + metal-pin+ flag + 2 patches + shaped backpatch + 4 posters + certificate
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
pp3088
Moderator globalny
Posty: 1487
Rejestracja: 6 lata temu

#167

pp3088 3 lata temu

yog pisze:
3 lata temu
Darkness Shall Rise wyda... I Am The Great Shadow - The Dissection History, zawierające 19 kaset dorobku Dissection. Tak, dziewiętnaście. W czerwcu 2021.
DSR 118 DISSECTION "I Am The Great Shadow - The Dissection History"

19-tape box + massive booklet + metal-pin+ flag + 2 patches + shaped backpatch + 4 posters + certificate
Faktycznie jest aż 19 wydawnictw od Dissection - https://www.metal-archives.com/bands/Dissection/183 Mnie też zaskoczyło. Oczywiście o ile liczyć single osobno :D
Screaming Into The Blackness, Needing No God But Himself

Beneath the Veil of Sanity Beats the Throbbing Process of Decay

"ja pierdolę przeczytałem cały temat Kid Rock i muszę się napić"
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6053
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#168

Wędrowycz 3 lata temu

Coś dużo tego wyszło, ale może i faktycznie jakby zliczyć całość to by się zgodziło. Jako, że odświeżyliście temat, to zdałem sobie sprawę, że mam jeszcze dwie ostatnie koncertówki "Live in Stockholm 2004" i "Live Rebirth" do nadrobienia, znaczy się może i kiedyś już je słyszałem, ale dotąd nie wystawiłem ocen, więc korzystając z okazji nadrobię zaległości.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#169

yog 3 lata temu

Live Rebirth śmieszne strasznie w wersji wideo, jak typy tu rączki w górze, a tu gitarka dalej przygrywa gdzieś z kosmosu xD
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#170

yog 3 lata temu

ObrazekObrazek

Dużo info poniżej, preorder dostępny na: https://darknessshallrise.de za jedyne 239,99 euro.

1115 pln w Fallen Temple: https://shop.fallentemple.pl/dissection ... 14654.html
► Pokaż
DSR 118 Dissection (SWE) – I Am The Great Shadow – The Dissection History

19-tape box with all official releases + many never heard recordings.

This box will include the 19 tapes, a hugh booklet with many unseen pictures, a metal-pin, 2 patches, a shaped backpatch, a flag, 4 posters and a handnumbered certificate.

All housed in a heavy & massive luxurious matte black canvas casewrapped box with golden hot foil stamped printing.
Tape 1: The Grief Prophecy
Tape 2: Into Infinite Obscurity
Tape 3: The Somberlain Promo '92 (Promo March '92 / Rehearsal June '92)
Tape 4: The Somberlain
Tape 5: Unreleased Live Recordings '95 / Unreleased Demo '94 / Satanized
Tape 6: Storm Of The Lights Bane - Rough Mix
Tape 7: Storm Of The Lights Bane
Tape 8: Where Dead Angels Lie
Tape 9: Gods Of Darkness Live
Tape 10: Live Legacy
Tape 11: The Hall Recordings
Tape 12: Live Rebirth
Tape 13: Rehearsal 2005
Tape 14: Maha Kali / Rough Mix 2005 / Starless Aeon / Interview
Tape 15: Winternoise Pt.1 (Live in Osnabrück/Germany 2006)
Tape 16: Winternoise Pt.2 (Live in Osnabrück/Germany 2006)
Tape 17: Reinkaos
Tape 18: Reinkoas - Instrumental Rehearsal
Tape 19: Midsummer Masscare Rehearsal (last Dissection rehearsal ever)
► Pokaż
This box is limited to 1500 (1000/500) handnumbered copies and will never be re-released.

To be released somewhen in June 2021.

Attention!

Due to the number of tapes and the size of the box, it is simply not possible for the duplication factories to produce all tapes at once. For this reason there will be 1000 boxes in June and another 500 boxes approx. 2-3 months later.

These 500 boxes won't be a second edition or anything, just the second part of the 1500 hand-numbered boxes. There won't be a second edition!
This current presale only applies to the first 1000 of the 1500 boxes. When those are released in June, I will announce when the presale for the remaining 500 boxes will start.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
kyu
Master Of Reality
Posty: 257
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: bory tucholskie

#171

kyu 3 lata temu



Ło panie, ale to cudnie wygląda..
deathwhore
Tormentor
Posty: 4411
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#172

deathwhore 3 lata temu

Kasety.

Ha. Ha. Ha.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
pitbull
Master Of Reality
Posty: 220
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Rzeszów

#173

pitbull 2 lata temu

:) Reinkaos to wspaniały album, swoją przygodę z tym zespołem i metalem rozpocząłem w 06 r. - wtedy w moje ręce wpadł Mystic Art (pierwszy, jaki kupiłem - ten z okładką Venom Black Metal). Album bardzo mi przypadł do gustu, nie jest to typowy black metal, bardziej black-heavy, ale bardzo chwytliwy, przepełniony głęboką dawka emocji. Do dziś z rozrzewnieneim pamiętam klip do Starless Aeon.
KRZYSZTOF KAROŃ: www.historiasztuki.com.pl www.wiedzaspoleczna.pl kanał www.youtube.com/HISTORIASZTUKI2011 oraz czwartkowe programy z Krzysztofem Karoniem o 19:00 w telewizji wRealu24.pl https://www.youtube.com/channel/UCiwsDg ... Q/featured
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2890
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#174

Szajtan rok temu

28 października nakładem Black Lodge Records ukaże się reedycja The Somberlain. Materiał został zremasterowany przez Dana Swanö, który realizował nagrania w 1993 roku.
Obrazek
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#175

yog rok temu

Dodajmy z kronikarskiego obowiązku, że ta reedycja na winylku kosztuje pierdolone 59 kurwa euro, bo białe winyle limitowane do 500. Ceny zaczynają się od 43 w przypadku czarnych. 15 euro więcej, bo kolorek inny, to już nieco - jak na moje skromne zdanie - kurewstwo. Nie jestem też przekonany, czy z przodu będzie normalna okładka.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#176

Hajasz rok temu

yog pisze:
rok temu
jak na moje skromne zdanie - kurewstwo.
Nie użalaj się. Świat muzyki wie, że black metalowcy to frajerzy więc należy ich doić ile wlezie. Ubolewam tylko, że tak tanio to puszczają.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#177

yog rok temu

Tym zabawniejsze, że to granko, to nawet nie jest black metal.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#178

Hajasz rok temu

yog pisze:
rok temu
Tym zabawniejsze, że to granko, to nawet nie jest black metal.
Kierwa Macieju w tym momencie ubolewam, że ja jestem tu a ty tam bo pewnie byśmy zbili graby i przypalili dobry towar.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6133
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#179

Vexatus rok temu

Potrzebna ta reedycja jak druga dziura w dupie...
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#180

yog rok temu

No, raczej potrzebna, skoro booty wyszły ledwo co, tylko nie w takiej cyrkowej formie.
Destroy their modern metal and bang your fucking head

Wróć do „Black Metal”