"Si Monumentum Requires, Circumspice"
Awatar użytkownika
pit
Tormentor

Re:

Post pit » miesiąc temu

yog pisze:
miesiąc temu
Jakieś nowe teledyski, pewnie to, co zawsze, jakieś krzyże i dużo dłoni składanych jak do zbierania deszczówki.

A co to? Parodia Heart-Shaped Box, Albatross, Love Like Blood i okładek Dwarves? Nergal jako Kung Lao?
It's not my goddamn planet. Understand, monkeyboy? - John Bigbooté

Tagi:
Molotow 666
Master Of Reality

Post Molotow 666 » 4 tyg. temu

Obrazek

Tak słucham po prostu albumu "Satanica".... I nagle taki dzwon... Kurwa ten album wyszedł 20 lat temu!!! Szok jak czas ucieka...
dj zakrystian
Tormentor

Post dj zakrystian » 3 tyg. temu

I nadal sie go dobrze slucha, moze nieco brzmienie odstaje od pozniejszych ale same utwory dalej robia wrazenie. Szkoda, ze Behemocz juz raczej nie powroci w te rejony. Nergus za mocno poszedl w hipsteriade.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Zsamot
Moderator globalny

Post Zsamot » 3 tyg. temu

Kurwa, jaką hipsteriadę??? Bo gadżety???

Satanica miała swój czas i jest to idealny album, by pójść dalej. Potem już tylko lepiej.

Niemniej uwielbiam ten album.
Allah jest wielki ale B-52 też jest duży.
dj zakrystian
Tormentor

Post dj zakrystian » 3 tyg. temu

Zsamot pisze:
3 tyg. temu
Kurwa, jaką hipsteriadę??? Bo gadżety???

Satanica miała swój czas i jest to idealny album, by pójść dalej. Potem już tylko lepiej.

Niemniej uwielbiam ten album.
Chodzi mi o imidz Adasia jak i podpierdalanie patentow z tego co akurat trendi w mocnym graniu. Bylo Morbid/Nile na Zoskach i Demigodach. Teraz jest modny religijny blek i ostatni Behemocz ewidentnie w te klimaty leci. Niemniej lubie w zasadzie wszystko co nagrali, ale koniunkturalni sa.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Zsamot
Moderator globalny

Post Zsamot » 3 tyg. temu

Mi tam ich image delikatnie "leży". Istotny jest na "deskach" , no i sesje fotograficzne, które są elementem szaty graficznej danego albumu. co do koniunktury, to pewnie tak, zarazem przyznam, ze czasem płyty "followersów" bardziej mnie przekonują niż liderów danego nurtu.

King Diamond / Mercyful Fate powypuszczali jakieś figurki, paluchy, zatem to powszechne dorabianie sobie gadżetami. Mi to wisi, bo absolutnie jestem poza tym. Co innego smycz, otwieracz do piwa czy czapeczka. Ale inne bzdety omijam, bo np. nie zaryzykowałbym prezerwatywy, która jakby nie było ma mnie chronić. ;-) Psu też kupuję karmę Boscha, nie Behemoth. ;-) Inaczej bym prędko pożałował. ;-)

Jeżeli za jakiś czas Nergal będzie miał audycję w TV, kana ł mną YT- ok. I tak nie mam tv, nie oglądam nic poza klipami i dokumentami na YT. ;-)

Liczy się tylko muza, a ta jest moim słabsza na tej ostatniej płycie niż na poprzedniej. Nie mam poczucia obcowania z poszczególnymi utworami, są oczywiście ciekawe kompozycje, ale... no właśnie.
Allah jest wielki ale B-52 też jest duży.

Wróć do „Black Metal”