Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

Abbath

#1

yog 5 lata temu

Obrazek

Obrazek

Nie ma co się rozpisywać - temat poświęcony wątpliwej jakości twórczości legendarnego Abbatha, znanego też pod pseudonimem Olve Eikemo, po opuszczeniu swego dawnego szwagra Demonaza, jak i całego osławionego projektu Immortal. Trzeba przyznać, że jak na staż kapeli, przewinęło się przez nią do tej pory imponujące stado muzyków.

Season of Mist drugą płytę na 5 lipca 2019 zapowiada. Outstrider się ma zwać.

Obrazek

W zbroi Zakonu Głowy Kozła +4:

Obrazek

A może bluzę z kapturem?

Obrazek

Skład:
Abbath - Vocals, Guitars (2015-present) ex-Amputation, ex-I, ex-Old Funeral, Bömbers, ex-Immortal, ex-Almost Funeral, ex-Satanel
Ukri Suvilehto - Drums (2018-present) Suvilehto, Tuliterä, Vermivore, Whispered (live), ex-Before the Dawn (live), Psykoosi, ex-De Lirium's Order, ex-The Undivine (live)
Mia Wallace - Bass (2019-present) ex-The True Endless, Mia Wallace, Triumph of Death, ex-Darkness, ex-Huginn, ex-Skoll, ex-Teuta
Ole André Farstad - Guitars (lead) (2019-present) Ilti Milta, Doudou Cissoko's Ancient Strings and Fabulous Things, ex-Barrio, ex-Combo Candombe, ex-Meelodi
▼ Byli muzycy
King - Bass (2015-2018) ex-God Seed, ex-I, ex-Jotunspor, ex-Ov Hell, ex-Gorgoroth, ex-Sahg, ex-Audrey Horne, ex-Clububba, ex-Temple of the Black Moon
Creature - Drums (2015) Nostromo (live), One Life All-In, Lofofora (live), ex-Benighted, ex-Disavowed, ex-Necrovile, ex-Deathawaits (live), ex-Decapitated (live), ex-Destinity (live), ex-Nervecell (live), ex-Nightmare (live), ex-Sabaton (live), ex-Sepultura (live), ex-Burning Skies, ex-Mumakil, ex-Arkhan (live), ex-Kronos (live), ex-Doorsfall, ex-F Stands for Fuck You, ex-White Card
Creature - Drums (2016-2018) Fetus Stench, ex-Slaughterous, ex-Aeon, ex-Blood Red Throne, ex-Insidious Disease (live)
Silmaeth - Guitars (2016-2018) Goat Torment, Malhkebre, Sektarism (live), ex-Epic, ex-Warshades, ex-Detritum, ex-Vorkreist, ex-Arkhon Infaustus (live), ex-Mayhem (live), ex-Satyricon (live), ex-Svart Crown (live), ex-Valkyrja (live)
▼ Muzycy koncertowi
Gabe Seeber - Drums (2015-2016) The Kennedy Veil, Alterbeast (live), Beneath (live), Continuum (live), Decrepit Birth (live), ex-Wretched Dawn, ex-Gary Busey Amber Alert (live), Powerglove (live), ex-Abysmal Dawn (live), ex-The Faceless (live), ex-Vale of Pnath (live)
Per Valla - Guitars (2015) Allfader, Those Left Behind, Vredehammer, Valla, ex-Nordjevel, ex-Elite, ex-Amaroc
Rusty Cornell - Bass (2016) ex-Gary Busey Amber Alert, ex-Alterbeast
Silmaeth - Guitars (2016) Goat Torment, Malhkebre, Sektarism (live), ex-Epic, ex-Warshades, ex-Detritum, ex-Vorkreist, ex-Arkhon Infaustus (live), ex-Mayhem (live), ex-Satyricon (live), ex-Svart Crown (live), ex-Valkyrja (live)
Dan Gargiulo - Guitars (2016) Artificial Brain, Revocation, ex-Cyanide Breed, ex-Havok (live)
Raud - Guitars (lead) (2016-2019) Ilti Milta, Doudou Cissoko's Ancient Strings and Fabulous Things, ex-Barrio, ex-Combo Candombe, ex-Meelodi
Ukri Suvilehto - Drums (2018) Suvilehto, Tuliterä, Vermivore, Whispered (live), ex-Before the Dawn (live), Psykoosi, ex-De Lirium's Order, ex-The Undivine (live)
Mia Wallace - Bass (2019) ex-The True Endless, Mia Wallace, Triumph of Death, ex-Darkness, ex-Huginn, ex-Skoll, ex-Teuta
Dyskografia:
2015 - Count the Dead [single]
2016 - Abbath
2019 - Outstrider



MA: https://www.metal-archives.com/bands/Abbath/3540404950
BC: https://abbath.bandcamp.com/music
Destroy their modern metal and bang your fucking head

Tagi:
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6053
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#2

Wędrowycz 5 lata temu

Jeżeli drugi album sygnowany nazwą Abbath będzie tak samo miałki i nijaki jak pierwszy, to spokojnie będzie można ten projekt (kapelę?) spisać na straty. Patrząc na kontynuację Immortal przez Demonaza i Horgha widać, że sam Abbath nie był aż tak istotnym członkiem zespołu jak się można było spodziewać. Mimo wszystko charyzmy i poziomu bekowego troglodyty odmówić mu nie można. Jak np. na gifie wyżej czy w tym całym jego scenicznym crab walk :D
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4602
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#3

TITELITURY 5 lata temu

Gówno jakieś i pajacowanie. Dla mnie i Abbath, i Immortal są miałkie. Za to przypominam, że facetowi zdarzyło się jeszcze tworzyć w zespole Aj (Waj?), gdzie zmazał z ryja farbki plakatowe i grał heavy wymieszany z blackiem. To było konkretne granie. Widocznie w jego przypadku farba na facjacie ma wpływ na umiejętności kompozytorskie. Aż sobie tego Aj posłucham.

Z żydowskim pozdrowieniem
Titelitury
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4124
Rejestracja: 7 lata temu

#4

DiabelskiDom 5 lata temu

Doskonały przykład projektu z nurtu "po co metal". Miałka próba jechania na kulcie zespołu, który zajebisty był dawno temu. Zresztą obecny Immortal to też takie granie dla samego grania, ani w tym przyjemności, ani ciar ani dreszczyku metalowca. Black metal z hali produkcyjnej.

PS. Between Two Worlds bardzo fajne, zgadzam się.
Panzer Division Nightwish
deathwhore
Tormentor
Posty: 4411
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#5

deathwhore 5 lata temu

Dlaczego Immortal miał być osławiony? To był dobry zespół, a z drugiej nie był na tyle kontrowersyjny, żeby być zmorą ludzi spoza środowiska. Osławiony to może być Nargaroth - bo chujowy - albo Burzum - bo Varg był powszechnie znanym łobuzem.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6053
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#6

Wędrowycz 5 lata temu

Ten I, to dobry był, ale też mi papy z dachu nie zerwał. Natomiast nowy Immortal, w przeciwieństwie do znacznej większości z Was mi przypasował i choć nie jest niczym nowym, to po prostu jest starym dobrym Immortalem i tylko tyle, co mnie wystarczy w zupełności.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#7

yog 5 lata temu

Immortal był osławiony choćby za sprawą niesławnych teledysków, w tym tego z Hellhammerem, w którym Hellhammer nie gra, ale trzeba było wyglądać, więc użyczył łaskawie swego wąsa ;)

A słucha się moim zdaniem nawet i tego All Shall Fall całkiem przyjemnie, tylko nie jest to jakiś szczególnie wyszukany black metal, a raczej takie granie do piwka ;)

Debiutancki album Abbatha ledwo dałem radę do końca dosłuchać, dla mnie jest to dużo gorsze, niż i tak bardzo średnie Northern Chaos Gods.

Jeśli o ten cały I idzie, to jest to fajne, ale to takie granie trochę na zasadzie "mało słucham heavy, ale to mi się podoba" i nie ma tam jakichś ostro wyjebanych riffów chyba ani piosenek, z tego, co pamiętam. Ot taki hołd dla starego metalu na poziomie, którego miło posłuchać. Przesadnie zachwycać nie ma się czym, posłuchać przyjemnie.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Nebiros
Tormentor
Posty: 655
Rejestracja: 7 lata temu

#8

Nebiros 5 lata temu

Wędrowycz pisze: Natomiast nowy Immortal, w przeciwieństwie do znacznej większości z Was mi przypasował i choć nie jest niczym nowym, to po prostu jest starym dobrym Immortalem i tylko tyle, co mnie wystarczy w zupełności.
Mam tak samo - ładny powrót do korzeni, na całkiem wysokim poziomie. Na pewno wszedł mi lepiej niż nowy Marduk i w przeciwieństwie do niego był pozytywnym zaskoczeniem... bo niestety ostatni M. musiałem z bólem zakwalifikować do rozczarowań. :)

Co do "sławy" Immortal ze względu na występy Hellhammera w teledysku itd to nie wiem czy to do końca prawda - fakt, szopę odstawiali zawsze, jakieś crab walki, głupie miny, bieganie z wiosłem po górach itd. Może miało to jakiś tam swój urok kiedyś, ale tak ogólnie to średnio poważny zespół wizerunkowo. No ale dla mnie stary Immortal to jednak kawał dobrej muzy był, przynajmniej przez pierwsze 10 latek istnienia wydali sporo zajebistego materiału. :)

Ps. Abbath nawet nigdy nie sprawdzalem.
Belzebóbr pisze: a ja jak najbardziej słucham muzyki z tidala i spotifaja, o wiele lepsze to i poręczniejsze niż słuchanie z jakichś śmiesznych CDków. Przynajmniej można się do głośnika na bluetooth podłączyć
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#9

yog 5 lata temu

I dlatego, że to średnio poważny zespół wizerunkowo (w dużej mierze za sprawą samego Abbatha), to i taki osławiony. W dawnych internetach to chyba tylko Burzum i Mayhem tak znane były, no może Darkthrone. Pierwsze blackowe memy itp. - to wszystko Immortal i ich sławetne fotki.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#10

yog 5 lata temu

Z pewnością sowity sztosik, zapowiadający nową płytę:

Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
EdusPospolitus
Tormentor
Posty: 838
Rejestracja: 7 lata temu

#11

EdusPospolitus 5 lata temu

Nawet fajny ten nowy kawałek, może posłucham całości jak już wyjdzie.
I don't know
I just took that knife
And I cut her from her neck
Down to anus
And I cut out the vagina
And I ate it
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#12

yog 5 lata temu

Przyznam, że jak się Abbath w tym teledysku pojawił to wybuchnąłem śmiechem, pozy przybiera solidne, sporo biega, ogniem bucha, muza nawet znośna i od pewnego momentu wpada w ucho, choć nic szczególnego. Najlepszy koment pod nim:
This is the November Rain of Norwegian black metal music videos
I ogólnie nie wiem, ciut przypał, że jakiś typ mu solówkę napierdala ;p

To logo jak grają z dupy totalnie tam, ni w chuj ni w gruchę nie pasuje.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4602
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#13

TITELITURY 5 lata temu

Był Abbath, potem były parodie abbatha



, a potem znów jest Abbath. Historia zatacza koło. Ale rozumiem, że to tak dla zgrywy.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#14

yog 5 lata temu

Zgrywa zgrywą, ale hajsem Season of Mist musiało zdrowo sypnąć ;)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
mork
Tormentor
Posty: 860
Rejestracja: 6 lata temu

#15

mork 5 lata temu

Fajnie, że Abbath i Immortal to teraz dwa oddzielne obozy bo i jedni i drudzy dobrą muzykę robią. Szkoda tylko, że Immortal nie koncertuje.

Nowy numer świetny, jak komuś debiut się nie podobał to ten singiel go nie przekona. Przebojowo, chwilami aż bałem się jakiejś zbyt melodyjnej solówki lub refrenu w stylu szwedzkim. Na szczęście nic takiego nie nastąpiło. Teledysk również mega, poza tym wspomnianym logo na palenisku.
It is time after miracles
and I am its prophet
I have not come to cure
but to bear witness decease
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#16

Hajasz 5 lata temu

Sraka praptaka. Typowa chujnia po całości jaką serwuje SOM. Szykuje się kolejny album z cyklu "Nie posłuchasz, nic nie stracisz". Teledysk też nie wiadomo po co? Najlepszy moment to ten obrazujący całość czyli kadr, na którym Abbath sra.
GRINDCORE FOR LIFE
Molotow 666
Tormentor
Posty: 983
Rejestracja: 6 lata temu

#17

Molotow 666 5 lata temu

Nie wiem @yog po co temat było zakładać? Cyrk i chujnia jakich mało...
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#18

yog 5 lata temu

Żeby tematu o Immortal nie zaśmiecać ;)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Molotow 666
Tormentor
Posty: 983
Rejestracja: 6 lata temu

#19

Molotow 666 5 lata temu

yog pisze:
5 lata temu
Żeby tematu o Immortal nie zaśmiecać ;)
Ano w sumie racja... :lol:
Versatile X
Posty: 66
Rejestracja: 5 lata temu

#20

Versatile X 5 lata temu

Rzuciłem uchem na powyższy singiel Abbatha i powiem krótko: straszna padaka (porównywalna z najnowszym singlem Rammsteina). Przecież to nie ma nawet startu do nowego "Northern Chaos Gods" Immortal! Jeżeli tak ma wyglądać cała płyta to niezły klops... :?
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6053
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#21

Wędrowycz 5 lata temu

Hajasz pisze:
5 lata temu
Sraka praptaka. Typowa chujnia po całości jaką serwuje SOM. Szykuje się kolejny album z cyklu "Nie posłuchasz, nic nie stracisz". Teledysk też nie wiadomo po co? Najlepszy moment to ten obrazujący całość czyli kadr, na którym Abbath sra.
Zgadzam się z Tobą @Hajasz bo tak jak debiut był dla mnie miałki w chuj i nędzny, tak nowy kawałek zupełnie mi nie odpowiada. Pomijam już klasycznie śmieszkowaty teledysk. Dla mnie osobiście Immortal >>> Abbath.
Odium Humani Generis
deathwhore
Tormentor
Posty: 4411
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#22

deathwhore 5 lata temu

A ja posłuchałem i uważam, że nie jest to tragiczne. Niezobowiązujące, dość melodyjne i przyjemne. Płyty nie kupię, ale nie jest to jakieś niesłuchalne gówno. Ale oczywiście jak się nie posłucha, to się nic nie straci. Jakbym jechał samochodem i poleciało w radio, to bym nie przełączył.

Ale nie poleci.

Swoją drogą te promocyjne klipy które puszczali przed pierwszym albumem, Warriors i coś tam jeszcze, nagrywane ponoć na żywo, były naprawdę fajne.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#23

yog 4 lata temu

Drugi szlagier:



Tym razem niestety ledwie tak zwane lyric video, czyli chyba bez biegania.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6133
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#24

Vexatus 4 lata temu

yog pisze:
4 lata temu
Tym razem niestety ledwie tak zwane lyric video, czyli chyba bez biegania.
Może niech on już lepiej za dużo nie biega. ;)
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6053
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#25

Wędrowycz 4 lata temu

Vexatus pisze:
4 lata temu
yog pisze:
4 lata temu
Tym razem niestety ledwie tak zwane lyric video, czyli chyba bez biegania.
Może niech on już lepiej za dużo nie biega. ;)
Od razu przypomina się scenka z gifa na samej górze tematu :D
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#26

yog 4 lata temu

Abbath goes Dissection:



No dobra tylko w intro, reszta Batlord.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor
Posty: 3115
Rejestracja: 5 lata temu

#27

kurz 4 lata temu

yog pisze:
5 lata temu
Obrazek

Obrazek
To się nazywa wejście na scenę prawdziwego metalowca
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4602
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#28

TITELITURY 4 lata temu

Też tak wchodzisz?

Napisałem wyżej, że Immortal jest miałkie, a teraz przecieram oczy ze zdumienia. Musiałem być chyba pod wpływem, ale raczej nie narkotyków. Tak do At the Heart of Winter nie jest miałkie. To, co teraz grają jest przyjemne tylko dlatego, że tworzony jest produkt skrojony pod gusta konsumenta, a nie muzyka. Taki patchwork, tu wklejony black metal, tam jakieś solo, tam pierdololo i pedały w bandamkach łykną na wacken, i jeszcze pomidorki obliżą. Goście z naszywkami Goatmoon niemile widziani.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
mork
Tormentor
Posty: 860
Rejestracja: 6 lata temu

#29

mork 4 lata temu

Harvest Pyre jest dla mnie świetne ale dwa kolejne numery dość średnio. Sprawdzone patenty, trochę jak słaby tribute Immortal. No i ten rytm perki "stopa-werbel-stopa-werbel" trochę już nużący się robi.
It is time after miracles
and I am its prophet
I have not come to cure
but to bear witness decease
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#30

yog 4 lata temu

Wspaniała inicjatywa.


Season of Mist pisze:Starting today, headbangers around the world will have a chance to win a sweet ABBATH -Official- merch bundle, which will include a shirt, 'Outstrider' digipack, 'Outstrider' vinyl, a patch, and Abbath corpse paint kit!

To enter, paint your face up like Abbath and use the hashtag #AbbathFacepaint for a chance to win! We will be picking two winners across the globe.

The contest starts today and closes on July 2.

Good luck and don't forget to take Abbath!🤘
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6133
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#31

Vexatus 4 lata temu

Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4124
Rejestracja: 7 lata temu

#32

DiabelskiDom 4 lata temu

yog pisze:
4 lata temu
Wspaniała inicjatywa.


Season of Mist pisze:Starting today, headbangers around the world will have a chance to win a sweet ABBATH -Official- merch bundle, which will include a shirt, 'Outstrider' digipack, 'Outstrider' vinyl, a patch, and Abbath corpse paint kit!

To enter, paint your face up like Abbath and use the hashtag #AbbathFacepaint for a chance to win! We will be picking two winners across the globe.

The contest starts today and closes on July 2.

Good luck and don't forget to take Abbath!🤘
Przypominam, że przy zbiórce pieniędzy na jakiś z dupy festiwalik, Śliwka Fest zdaje się, przy wpłacie jakiejś tam większej kwoty sam Adam "The First Sinner" Buszko z Hate miał dać lekcje nt "nakładania barw wojennych" i z wpłacającymi wymaganą kwotę umawiać się na sesję corpse paintu ;)
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6053
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#33

Wędrowycz 4 lata temu

Wygląda, że Abbath choć zawsze był śmieszkiem to teraz jeszcze zaczyna pajacować i robić parodię samego siebie. W ogóle mnie to nie przekonuje, nawet nie mam ochoty sprawdzać tego nowego pełniaka, skoro już poprzedni jak dla mnie wiał chujem.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#34

yog 4 lata temu

Chyba to jednak lepsze niż ostatnio, bo już sam brak Kinga Ov Hella jako taki mocno pomaga muzyce.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
EdusPospolitus
Tormentor
Posty: 838
Rejestracja: 7 lata temu

#35

EdusPospolitus 4 lata temu



Fjul album już jest, pewnie kazdy czekał.

Edit: A dobra już wstawili wyżej.

To ja dodam od siebie że nawet jakoś to wchodzi, da się słuchać.
I don't know
I just took that knife
And I cut her from her neck
Down to anus
And I cut out the vagina
And I ate it
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2960
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

#36

Vortex 4 lata temu

Wędrowycz pisze:
4 lata temu
Wygląda, że Abbath choć zawsze był śmieszkiem to teraz jeszcze zaczyna pajacować i robić parodię samego siebie. W ogóle mnie to nie przekonuje, nawet nie mam ochoty sprawdzać tego nowego pełniaka, skoro już poprzedni jak dla mnie wiał chujem.
Ja sprawdziłem, bo nawet nie wiedziałem, że ma na swoim solowym koncie wcześniejszy album, którego po tym co usłyszałem na "Outsider" (ciekawe czy o co chodziło w tym tytule, mam wrażenie że o jakość muzyczną niestety tą słabą) nie sprawdzę. Ciężko było nawet po kilku piwkach....
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
Nebiros
Tormentor
Posty: 655
Rejestracja: 7 lata temu

#37

Nebiros 4 lata temu

Ja pare dni temu mialem okazję słyszeć jeden kawałek z nowej płytki, nie pomnę jaki... no i się pozytywnie zdziwiłem, bo dało się go posłuchać nawet. Myslę, że jak tak pójdzie to i może cały albumik obadam.
Belzebóbr pisze: a ja jak najbardziej słucham muzyki z tidala i spotifaja, o wiele lepsze to i poręczniejsze niż słuchanie z jakichś śmiesznych CDków. Przynajmniej można się do głośnika na bluetooth podłączyć
Awatar użytkownika
karp
Fallen Angel Of Doom
Posty: 357
Rejestracja: 5 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#38

karp 4 lata temu



A pan Abbath był tak zalany, że nie był w stanie grać.
Awatar użytkownika
mork
Tormentor
Posty: 860
Rejestracja: 6 lata temu

#39

mork 4 lata temu

Abbath popłyną. W wyjaśnieniu na facebooku alkoholizm nazywa "Problemami zdrowotnymi".



It is time after miracles
and I am its prophet
I have not come to cure
but to bear witness decease
deathwhore
Tormentor
Posty: 4411
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#40

deathwhore 4 lata temu

Alkoholizm to bardzo poważny problem zdrowotny.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Elementw
Master Of Puppets
Posty: 194
Rejestracja: 5 lata temu

#41

Elementw 4 lata temu

No ale nawet naprany coś o ,,szatanie" krzyczy. Nie jest więc produktem . Czyli szczery człowiek i ,co za tym idzie, szczera muzyka. Chyba to logiczny wywód.
Awatar użytkownika
mork
Tormentor
Posty: 860
Rejestracja: 6 lata temu

#42

mork 4 lata temu

No i jednak prawdziwy rock&roll :) Jakbym złapał tę gitarę to bym żadnego żalu za odwołany koncert nie miał.
It is time after miracles
and I am its prophet
I have not come to cure
but to bear witness decease
Awatar użytkownika
Canidia
Fallen Angel Of Doom
Posty: 378
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#43

Canidia 4 lata temu

Trochę smutno się na ten rock&roll patrzy, gdy Abbath walczy z grawitacją i odprowadzającymi go ochroniarzami (czy tam kimś).
yog pisze:
4 lata temu
Jebać wasze zdanie w takim razie.
Elementw
Master Of Puppets
Posty: 194
Rejestracja: 5 lata temu

#44

Elementw 4 lata temu

Tak jak kiedyś, kto to pamięta, dawano w goleń, tak teraz Panowie i Panie robimy Abbatha.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#45

yog 4 lata temu

Zastanawiałem się wczoraj, czy to wstawić, ale uznałem, że jest to tak smutne i żenujące, że chyba nie mam chęci się na ten temat rozpisywać, a same heheszki tu nie wystarczą. Podobno się wcześniej pokłócił z drugim gitarzystą (de facto pierwszym) i stąd zaczęli - a raczej próbowali zacząć parokrotnie - we trójkę. Niestety nie wyszło, a Abbath chyba jakiś atak paniki miał i w tym tłumie się wręcz chyba rozpłakał. Pewnie ten kolo co nie wyszedł na scenę uznał, że nie jego cyrk, nara i stąd trasa przerwana. Samego Abbatha to raczej szkoda, ale i sam sobie na to zapracował. Pewnie nie ma tam żadnych ziomków, każdy tylko czyha aby z jego imienia coś dolarów uszczknąć i siedź sam całe życie w trasach, każdy sobie z ciebie tylko heheszki robi, jakbyś był klaunem.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#46

Hajasz 4 lata temu

yog pisze:
4 lata temu
każdy sobie z ciebie tylko heheszki robi, jakbyś był klaunem.
Najwyższy czas dorosnąć jak inni koledzy z norweskiej sceny i pierdolnąć tym black metalem w pizdu i wtedy nie będzie huehuehue.
GRINDCORE FOR LIFE
Elementw
Master Of Puppets
Posty: 194
Rejestracja: 5 lata temu

#47

Elementw 4 lata temu

Trzeba Kurwa Mieć Przyjaciöł. Inaczej się nie da.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6133
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#48

Vexatus 4 lata temu

Hajasz pisze:
4 lata temu
yog pisze:
4 lata temu
każdy sobie z ciebie tylko heheszki robi, jakbyś był klaunem.
Najwyższy czas dorosnąć jak inni koledzy z norweskiej sceny i pierdolnąć tym black metalem w pizdu i wtedy nie będzie huehuehue.
Amen to that...
Awatar użytkownika
mork
Tormentor
Posty: 860
Rejestracja: 6 lata temu

#49

mork 4 lata temu

Obrazek

Trzymam kciuki! Na początku miałem z tego ostatniego incydentu na przerwany koncercie śmiech, ale potem zobaczyłem zdjęcie zapłakanego Abbath jak go ochrona ściąga i mi się w huj przykro zrobiło. Oby z tego wyszedł.
It is time after miracles
and I am its prophet
I have not come to cure
but to bear witness decease
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2649
Rejestracja: 7 lata temu

#50

dj zakrystian 4 lata temu

On juz od dluzszego czasu przeginal z chlaniem. To nie pierwszy filmik z zalanym Abbathem. Ciekawi czy byla to jedna z przyczyn opuszczenia Immortal?
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem

Wróć do „Black Metal”