Awatar użytkownika
Nebiros
Tormentor
Posty: 655
Rejestracja: 7 lata temu

Re: Behemoth

#651

Nebiros 4 lata temu

Molotow 666 pisze:
4 lata temu
Tak tylko zapytam co to za KURWY skandowaly w Progresji w Wawie : "Zawsze i wszędzie Nergal jebany będzie" ?!?!? Tych podrzegaczy i wrogo nastawionych winno się na szubienicy wieszać w trybie natychmiastowym!!! Adam być może ma swoje slabostki, ale osiągnął spory sukces i ma na koncie kilka albumów które na stałe wpisują się ZŁOTYMI literami w BLACK METALU!!!
Żyjesz w Polszy wśród polaczków. Czego innego się spodziewasz? ;)
Belzebóbr pisze: a ja jak najbardziej słucham muzyki z tidala i spotifaja, o wiele lepsze to i poręczniejsze niż słuchanie z jakichś śmiesznych CDków. Przynajmniej można się do głośnika na bluetooth podłączyć

Tagi:
deathwhore
Tormentor
Posty: 4412
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#652

deathwhore 4 lata temu

yog pisze:
4 lata temu
O ile wiem, okazałoby się ;)

Scena przeprowadziła w Progresji szeroko zakrojoną kampanię przeciwko Adamowi. Sam padłem jej niewinną ofiarą. Podstępnie gdzieś w tłumie przylepiono mi taką wlepkę na plecach:
► Pokaż
IMG_20191217_193505021.jpg
(tzw. NSFW)
nie wyświetla się u mnie zdjęcie tej wlepki :(
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#653

yog 4 lata temu

Na imgura nie wrzucę, bo by mi jeszcze konto zbanowali.

download/file.php?id=302
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#654

Hajasz 4 lata temu

Molotow 666 pisze:
4 lata temu
Tak tylko zapytam co to za KURWY skandowaly w Progresji
Nie ma się czym przejmować. To po prostu my polacy jak z piosenki o tym samym tytule. Za moich czasów krzyczano na Dziubińskiego, teraz na Nergala a za chwilę pewnie na kolesi z Black Silesia. Ja gdybym mógł całkowicie zabroniłbym organizowania koncertów metalowych w Polsce tak aby takie skurwiele poczuli jak to jest kiedy nic nie ma.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor
Posty: 3118
Rejestracja: 5 lata temu

#655

kurz 4 lata temu

yog pisze:
4 lata temu
Na imgura nie wrzucę, bo by mi jeszcze konto zbanowali.

beta/download/file.php?id=302
Aż mnie brzuch rozbolał.

Musiałeś mieć niezłe wzięcie na mieście po.
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#656

Zsamot 4 lata temu

Hajasz pisze:
4 lata temu
Molotow 666 pisze:
4 lata temu
Tak tylko zapytam co to za KURWY skandowaly w Progresji
Nie ma się czym przejmować. To po prostu my polacy jak z piosenki o tym samym tytule. Za moich czasów krzyczano na Dziubińskiego, teraz na Nergala a za chwilę pewnie na kolesi z Black Silesia. Ja gdybym mógł całkowicie zabroniłbym organizowania koncertów metalowych w Polsce tak aby takie skurwiele poczuli jak to jest kiedy nic nie ma.
Lepszy byłby "zakaz stadionowy". Bo niby dlaczego za jakiegoś debila reszta ma ponosić konsekwencje?
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#657

Hajasz 4 lata temu

W imię zasad...
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Nekroskop
Tormentor
Posty: 1068
Rejestracja: 4 lata temu

#658

Nekroskop 4 lata temu

Ruda.06030 pisze:
4 lata temu
Sama muzyka jest według mnie na naprawdę wysokim poziomie, a podchodzenie do zespołu pod względem osobistości troche mija się z fenomenem słuchania muzyki.
Nie każdy potrafi oddzielić dzieło od twórcy – np. ja nie potrafię.

Jeszcze za czasów studenckich, czyli jakieś 8-10 lat temu, zanim Nergal zyskał status pełnoprawnego celebryty, czytałem z nim wywiad w jakiejś gazecie. Stwierdził w nim, że gdyby w jego twórczości chodziło tylko o muzykę, to już dawno przestałby to robić – bo tak naprawdę chodzi o MISJĘ. Już wtedy, jako niewinny młody człowiek, stwierdziłem, że jest to typ dość żenujący. Wszystko, co nastąpiło w późniejszych latach utwierdziło mnie w tym przekonaniu.

Wydanie swojej biografii w wieku 35 lat („Spowiedź heretyka. SACRUM PROFANUM” – lol), w której m.in. jedzie po byłej partnerce, dziecinne akcje z biblią, Jezusikiem przybitym do kutasa, deptanie wizerunku matki gąski, popierdalanie w koszulce z napisem „Jebać twojego boga”, wieszanie się na krzyżu… Przykłady można mnożyć. Tylko czekać, aż Nergal porzuci wszelką pretensję i jak Miley Cyrus wyskoczy do fanów z gołym chujem w ramach swojej misji – „rock out with your cock out”. Wróć, już to zrobił…

Tak więc tak; Nergal to dla mnie szczyt żenady i nie potrafię go traktować poważnie – podobnie jak jego twórczości.
deathwhore
Tormentor
Posty: 4412
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#659

deathwhore 4 lata temu

Widzę, że mimo wszystko śledzisz uważnie. To ważne.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Nekroskop
Tormentor
Posty: 1068
Rejestracja: 4 lata temu

#660

Nekroskop 4 lata temu

W czasach całkowitego upadku komedii śledzenie poczynań Nergala byłoby warte rozważenia, gdyby nie fakt, że regularnie przewija się nagłówkach newsów i prasy branżowej. Sądząc po ostatnich postach z tego tematu, niedługo może mnie zaatakować z półki sklepowej pod postacią papieru toaletowego.
Ania86
Master Of Puppets
Posty: 123
Rejestracja: 5 lata temu

#661

Ania86 4 lata temu

To jak Ci się nie podoba to nie słuchaj, mnie się podoba chyba najbardziej Thelema 6,Satanica i jeszcze coś bym znalazła, nie śledzę akurat tej prasy branżowej, nie interesuje mnie Nergal, po prostu słucham sobie muzyki i cieszę się jak akurat jest coś z mojego kraju, niewiem co jeszcze napisać :)
Awatar użytkownika
Nekroskop
Tormentor
Posty: 1068
Rejestracja: 4 lata temu

#662

Nekroskop 4 lata temu

Nie słucham, ale i nie odsądzam nikogo od czci i wiary za słuchanie. Jak każda istota ludzka, mam po prostu czasem potrzebę wyrażenia swojej opinii na jakiś temat.
deathwhore
Tormentor
Posty: 4412
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#663

deathwhore 4 lata temu

Mocno trzeba śledzić nagłówki, żeby wiedzieć o czym pisze w swojej książce. Może warto zmienić prasę branżową z Pudelka na jakiś inny tytuł.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Nekroskop
Tormentor
Posty: 1068
Rejestracja: 4 lata temu

#664

Nekroskop 4 lata temu

Chyba nie wiesz, co to prasa branżowa.

Tak jak ty mi zarzucasz skrytą fascynację Nergalem, tak ja mogę ci zarzucić ból dupy – żeby internetowej tradycji stało się zadość. Pytanie tylko, po co?
deathwhore
Tormentor
Posty: 4412
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#665

deathwhore 4 lata temu

Widać nie wiem, w prasie dotyczącej mojej branży o nergalach nie piszą. W ogóle teraz nazywanie metalowej pisaniny "prasą branżową" to śmiech na sali.

Tak jak czułeś potrzebę wyrzucenia swojej opinii nt zespołu, który Cię nie interesuje, tak ja poczułem potrzebę wyrażenia opinii na temat opinii, która według mnie była całkiem zabawna. A po co? To chyba jasne. Obaj się nudzimy, więc dla zabicia czasu piszemy głupoty na forum.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Nekroskop
Tormentor
Posty: 1068
Rejestracja: 4 lata temu

#666

Nekroskop 4 lata temu

Nie widzę nic „śmiesznego” w nazywaniu prasy dot. branży muzycznej „prasą branżową”. Każdy wie, o co chodzi.
deathwhore pisze:
4 lata temu
poczułem potrzebę wyrażenia opinii na temat opinii
Odnosiłeś się do mnie, a nie do mojej opinii.
deathwhore
Tormentor
Posty: 4412
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#667

deathwhore 4 lata temu

Musisz być bardzo wrażliwym młodzieńcem. To się chwali. Możesz być dobrym black metalowcem.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Nekroskop
Tormentor
Posty: 1068
Rejestracja: 4 lata temu

#668

Nekroskop 4 lata temu

Młodzieńcem już nie do końca, ale coś w tym jest. Sęk tylko w tym, że do lasu wolę zakładać jeansy i buty trekkingowe, a nie spandex i kolczugę.
deathwhore
Tormentor
Posty: 4412
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#669

deathwhore 4 lata temu

Jak byłeś na studiach 8-10 lat temu, to jesteśmy pewnie w podobnym wieku. Nadal jesteśmy mlodzieńcami, przynajmniej gdzieś do 50. Yog też. A on też nie chodzi w kolczudze, ale jest bardzo wrażliwy i też jest black metalowcem.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Nekroskop
Tormentor
Posty: 1068
Rejestracja: 4 lata temu

#670

Nekroskop 4 lata temu

Wg niektórych klasyfikacji wiek średni zaczyna się już od 35 lat. Poza tym pojawiają mi się już zmarszczki na czole.

Mój problem z black metalem jest taki, że przedstawiciele tego nurtu albo zatrzymali się mentalnie w latach 90., kiedy bieganie po lasach i/czy ośmieszanie chrześcijaństwa miało swój urok i uzasadnienie, albo poszli w progresję i eksperymenty. Niewiele jest zespołów, które mają na tym pastwisku coś ciekawego do powiedzenia, a nawet jeśli, to przestaje to już być black metal i zaczyna się inny gatunek.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#671

Hajasz 4 lata temu

Nekroskop pisze:
4 lata temu
Wydanie swojej biografii w wieku 35 lat („Spowiedź heretyka. SACRUM PROFANUM” – lol)
Otóż panie Peryskop w wieku 35 lat można już mieć sporo do opowiadania więc pianie biografii to nic nadzwyczajnego.
Skoro to ciebie śmieszy to gwoli ważnych informacji objaśniam, że taki Justin Bieber rocznik 1994 napisał już trzy swoje autobiografie więc Adam przy nim to cienias. Sprawa druga to taka, że te wszystkie "adamowe rewelacje" wypływają w eter właśnie dzięki takim jak ty, którzy świadomie bądź nie ale raczej świadomie śledzą poczynania swojego idola. Wiesz coś na zasadzie, że nikt nie kupuje gejowskich gazetek ale wszyscy wiedzą co było w najnowszym numerze.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Nekroskop
Tormentor
Posty: 1068
Rejestracja: 4 lata temu

#672

Nekroskop 4 lata temu

Hajasz pisze:
4 lata temu
Otóż panie Peryskop w wieku 35 lat można już mieć sporo do opowiadania więc pianie biografii to nic nadzwyczajnego.
Skoro to ciebie śmieszy to gwoli ważnych informacji objaśniam, że taki Justin Bieber rocznik 1994 napisał już trzy swoje autobiografie więc Adam przy nim to cienias. Sprawa druga to taka, że te wszystkie "adamowe rewelacje" wypływają w eter właśnie dzięki takim jak ty, którzy świadomie bądź nie ale raczej świadomie śledzą poczynania swojego idola. Wiesz coś na zasadzie, że nikt nie kupuje gejowskich gazetek ale wszyscy wiedzą co było w najnowszym numerze.
Zestawienie Nergala z Bieberem jest tak zajebiste, że właściwie nie wymaga komentarza.

W każdym razie; zawsze postrzegałem biografię jako sposób na podsumowanie swojego dorobku, dlatego wydanie jej u szczytu formy wydaje mi się dość symptomatyczne, podobnie jak wszystko, co robi Nergal w sferze publicznej.

Co do gazetek gejowskich – nie mierz innych swoją miarą. Ani Nergal, ani jego muzyka nie powodują u mnie motylków w jajach. Czasem coś mi się przewinie na jego temat – co nie jest trudne, jako że stał się niejako twarzą polskiej muzyki ekstremalnej, a ja lubię być osobą dobrze poinformowaną – ale posądzanie mnie o skryte uwielbienie dla jego osoby przypomina mi mechanizm obronny niektórych ludzi w sytuacji bycia złapanym na słuchaniu Roksany Węgiel albo z wibrującym dildem w dupsku. Zamiast jak dorosła osoba wziąć rzecz na klatę i przyznać „no tak, czasem lubię”, próbujesz przekierować sprawę na osobę adwersarza na zasadzie – pewnie sam tak robisz, tylko się nie przyznajesz!

Czasem lubię posłuchać glamu i Manowara, nie mam problemu, żeby się do tego przyznać („May your sword stay wet like a young girl in her prime!”), ale Nergala nie trawię.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#673

Hajasz 4 lata temu

Nic nie zrozumiałeś z mojego rubasznego humoru. Zestawiłem Bibera z Adamem tylko dlatego, że śmiejesz się, że ktoś kto ma 35 lat napisał biografię.

Biber ma 25 lat i ma ich na koncie trzy więc nie uważasz, że to wynik zajebisty? Adam to był mój kolega z młodych lat i ja obecnie nie wiem tyle o jego poza scenicznej działalności co osoby, które podobno nie śledzą jego poczynań bo go nie lubią jak ty. Dlatego jako metaforę przytoczyłem gejowskie gazetki.

Skoro lubisz być osobą dobrze poinformowaną to zapraszam do pracy w Policji, tam brakuje ludzi. Nie uważasz, że warto spróbować ?
GRINDCORE FOR LIFE
deathwhore
Tormentor
Posty: 4412
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#674

deathwhore 4 lata temu

Ej, Roksanka ma fajny głos i utwory skomponowane z głową. To mniej obciachowe niż Behemoth albo Manowar.


Bieber też.
Ostatnio zmieniony 30 gru 2019, 16:41 przez deathwhore, łącznie zmieniany 1 raz.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Nekroskop
Tormentor
Posty: 1068
Rejestracja: 4 lata temu

#675

Nekroskop 4 lata temu

Hajasz pisze:
4 lata temu
Zestawiłem Bibera z Adamem tylko dlatego, że śmiejesz się, że ktoś kto ma 35 lat napisał biografię. Biber ma 25 lat i ma ich na koncie trzy więc nie uważasz, że to wynik zajebisty?
Chyba sam nie rozumiesz, jak absurdalne jest tamowanie kogoś, kto podśmiechuje się z Nergala, powołując się – nawet w ramach przykładu – na Biebera. Równie dobrze mógłbyś stwierdzić, że „Nergal opisał kulisy swojego związku z Dodą, ale to i tak cienias, bo Taylor Swift nagrała o swoich byłych pięrdziesiąt utworów”.
Hajasz pisze:
4 lata temu
Skoro lubisz być osobą dobrze poinformowaną to zapraszam do pracy w Policji, tam brakuje ludzi. Nie uważasz, że warto spróbować ?
Chociaż moja dogłębna wiedza, inteligencja i przebiegłość predysponują mnie do pracy w wywiadzie, wolę walczyć o lepsze jutro tocząc gównoburze w Internecie.

Pozostaje mi już chyba tylko pójść do kościoła i wyspowiadać się z tego, że za dużo wiem o Nergalu.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#676

Hajasz 4 lata temu

Zastanawia mnie na czym polega twoja misja ?

Jesteś tu od 3 miesięcy wypowiedziałeś się 13 razy w tym 9 razy o Behemoth.

Nie lepiej uczyć się uśmiechu, a nie jak się wściekać ?
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Nekroskop
Tormentor
Posty: 1068
Rejestracja: 4 lata temu

#677

Nekroskop 4 lata temu

Hajasz pisze:
4 lata temu
Jesteś tu od 3 miesięcy wypowiedziałeś się 13 razy w tym 9 razy o Behemoth.
Tak, w ciągu ostatnich 5 godzin. Napisałem jeden post, ktoś mi odpisał, ja odpisałem… Czego to dowodzi? Niczego poza tym, że akurat naszła mnie z nudów ochota, aby napisać, co sądzę o Nergalu.

Na nikogo nie jestem wściekły.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#678

Hajasz 4 lata temu

Nekroskop pisze:
4 lata temu
naszła mnie z nudów ochota, aby napisać, co sądzę o Nergalu.

Na nikogo nie jestem wściekły.
Jesteś wściekły na Adama, że mu w życiu wyszło ale na pocieszenie powiem ci, że nie jesteś sam w tej kwestii.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Nekroskop
Tormentor
Posty: 1068
Rejestracja: 4 lata temu

#679

Nekroskop 4 lata temu

Hajasz pisze:
4 lata temu
Nekroskop pisze:
4 lata temu
naszła mnie z nudów ochota, aby napisać, co sądzę o Nergalu.

Na nikogo nie jestem wściekły.
Jesteś wściekły na Adama, że mu w życiu wyszło ale na pocieszenie powiem ci, że nie jesteś sam w tej kwestii.
Naprawdę nic bardziej oryginalnego niż “ZADROŚCISZ MU” nie przyszło ci do głowy?
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2649
Rejestracja: 7 lata temu

#680

dj zakrystian 4 lata temu

Koneser Nergala. Nie trawi typa ani jego muzyki, ale biografie przeczytal. Mnie by sie nie chcialo czytac co ma do powiedzenia kolo, ktory mnie nie interesuje. Biografie Adasia poczytalem, bo i sporo ciekawych rzeczy tam jest szczegolnie o poczatkach sceny black w PRL. Behemoth lubie pomimo durnych akcji i megalomani Nerdala.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Nekroskop
Tormentor
Posty: 1068
Rejestracja: 4 lata temu

#681

Nekroskop 4 lata temu

dj zakrystian pisze:
4 lata temu
Nie trawi typa ani jego muzyki, ale biografie przeczytal.
Nie przeczytałem ani nawet w rękach nie miałem.

W moim folderze widniało kiedyś kilka [dziś już] starszych albumów Behemotha - m.in. Demigod i The Apostasy - przesłuchałem, stwierdziłem, że kompletnie nie moja bajka (zwłaszcza wokal) i tyle. Widziałem też dwa klipy - ten z Diodą i interpretację wiersza o Lucyferze - i łza po policzku mi nie spłynęła.
Awatar użytkownika
pro
Fallen Angel Of Doom
Posty: 325
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Łódź

#682

pro 4 lata temu

A co by było gdyby Nergal zmarł na białaczkę? Behemoth byłby czystym kultem w świecie metalu? Bo wiadomo, że ci co umierają stają się ikonami. Graliby dalej - z Orionem na wokalu? Graliby koncerty z hologramem Darskiego? Doda dołączyłaby do zespołu? Do dziś Behemoth wypuszczałby reedeycje albumów, niepublikowane wcześniej utwory?

Jakieś pomysły?
Awatar użytkownika
Nekroskop
Tormentor
Posty: 1068
Rejestracja: 4 lata temu

#683

Nekroskop 4 lata temu

Nie obchodzi mnie to i nie snuję takich makabrycznych gdybań, zresztą sam sobie sensownie odpowiedziałeś. Nergalowi życzę zdrowia, jak zresztą każdemu.
Orkan
Posty: 90
Rejestracja: 6 lata temu

#684

Orkan 4 lata temu

No, zdrowie to by mu się przydało. Zdrowy łeb. Za późno jednak.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#685

yog 4 lata temu

Nowy klip hordy Behemoth. Jeśli ktoś jeszcze żadnego nie widział, może się zapoznać.



Ewidentnie gość próbuje się wkupić w łaski fanów darksoulsowego death metalu tymi świeczkami na łbie.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5428
Rejestracja: 6 lata temu

#686

pit 4 lata temu

Obrazek
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2649
Rejestracja: 7 lata temu

#687

dj zakrystian 4 lata temu

No to moja teoria o zmeczeniu sie Adasia ekstremalnym graniem sie potwierdza. Oglasza dluzszy przestoj w Behemoth i skupienie sie nad kolejnym Me in that Man. Kto tego nie slyszal na ostatnim Behemoth, ten ma sporo woskowiny w uszach (yogi ;) ) Wlasnie leci sobie Demigod i tam juz otwierajacy numer wyrywa leb przy samej dupie. Na I lovju in darknes to wszystko sobie tak po prostu plynie a najszybsze utwory sa po prostu mdle i zrobione na sile. Za to te tzw klimatyczne daja sie sluchac.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#688

yog 4 lata temu

Adam jako wprawny marketingowiec z pewnością wie, że powrót Behemotha sprzeda się lepiej niż po prostu kolejna płyta czy trasa ;)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2649
Rejestracja: 7 lata temu

#689

dj zakrystian 4 lata temu

yog pisze:
4 lata temu
Adam jako wprawny marketingowiec z pewnością wie, że powrót Behemotha sprzeda się lepiej niż po prostu kolejna płyta czy trasa ;)
To zapewne tez, ale glownie to on jakby stracil ducha ekstremy i woli byc kowbojem z Podlasia.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Lis
Moderator globalny
Posty: 1914
Rejestracja: 7 lata temu

#690

Lis 4 lata temu

Nie wiem jak oni to robią że nie jestem w stanie obejrzeć w całości żadnego ich video :?:
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2960
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

#691

Vortex 4 lata temu

Ostatni klip jaki ruszylem był z Satanist, bo niby zajebisty... Od tamtej pory ani jednego nie obejrzałem.
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
Nekroskop
Tormentor
Posty: 1068
Rejestracja: 4 lata temu

#692

Nekroskop 4 lata temu

Wokal Nergala jest beznadziejny.

A klip jak klip; czachy, krzyże, węże, Nergal z gotyckim kiblem na głowie, no i, rzecz jasna, goła baba - standard.
Lis
Moderator globalny
Posty: 1914
Rejestracja: 7 lata temu

#693

Lis 4 lata temu

Chyba tak, to jest za każdym razem straszna tandeta ubrana w ładne szaty.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6136
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#694

Vexatus 4 lata temu

Nergal - człowiek, który został świecznikiem... ;)
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2649
Rejestracja: 7 lata temu

#695

dj zakrystian 4 lata temu

Fajna wizualizacja w Winampie by byla. Kawalek za to calkiem ok.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6054
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#696

Wędrowycz 4 lata temu

Chciałem tylko napisać, że wczoraj po dłuższej przerwie zrobiłem kolejne podejście "na świeżo" do ostatniego albumu Hehemoth i dalej podtrzymuję swoje zdanie. Jest to najsłabszy, najnudniejszy i najbardziej przyjazny słuchaczowi randomowemu album. Dobry dla nowicjuszy metalowych bądź młodzieży wskakującej do pociągu. Dziwię się natomiast bardzo wszystkim starym wyjadaczom, którym ten krążek podchodzi.
Odium Humani Generis
Molotow 666
Tormentor
Posty: 983
Rejestracja: 6 lata temu

#697

Molotow 666 4 lata temu

Wędrowycz pisze:
4 lata temu
Chciałem tylko napisać, że wczoraj po dłuższej przerwie zrobiłem kolejne podejście "na świeżo" do ostatniego albumu Hehemoth i dalej podtrzymuję swoje zdanie. Jest to najsłabszy, najnudniejszy i najbardziej przyjazny słuchaczowi randomowemu album. Dobry dla nowicjuszy metalowych bądź młodzieży wskakującej do pociągu. Dziwię się natomiast bardzo wszystkim starym wyjadaczom, którym ten krążek podchodzi.
Ja też dorzucę kilka słów o albumie z 2018 roku. "I Loved You At Your Darkest" to PERFEKCYJNIE wyważony w swojej zawartości muzycznej album, który potwierdza po raz kolejny, że BEHEMOTH to EKSTRALIGA krajowej jak i światowej sceny muzyki metalowej. Te 46 minut zawiera prezyzyjnie skomponowane, genialne utwory. Zero nudy, dramaturgia rozłożona cudownie, produkcja i klimat kurewsko i piekielnie oddaje 100% charakteru BEHEMOTH. Generalnie zawartość "I Loved You At Your Darkest" uderza z taką precyzja mimo tzw. zarzutów o przyjaźn do słuchaczy randomowych, czy osób postronnych, nie mających nic wspólnego z ciężka pieprzona muza...
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2649
Rejestracja: 7 lata temu

#698

dj zakrystian 4 lata temu

Fajna epka by wyszła z tymi klimatowymi numerami, bo są po prostu dobre. Tam gdzie silą się na napierdol jest nuda. Poza tym hot dogiem. God Dogiem może... Adam ma dosyc was i tego ekstremalnego metalu. Zrozumcie to ;)
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5428
Rejestracja: 6 lata temu

#699

pit 4 lata temu

A ja od czasów Evangelion oglądam tylko teledyski Behemotha.
deathwhore
Tormentor
Posty: 4412
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#700

deathwhore 4 lata temu

Najlepszy teledysk Behemoth to i tak ten do Antichristian Phenomenom. Zresztą Thelema, Zos Kia... i ten zespół może w sumie dla mnie nie istnieć. Ostatnich nagrań można posłuchać dla brzmienia, bo słychać te pieniądze i brzmieniowo robią wrażenie, ale muzycznie na mnie wrażenia nie robią żadnego. Te dążenia do bycia coraz szybszym a potem znowu bardziej refleksyjnym i rockowym to nie moja muzyka i ja tego nie kupuję. Adama szanuję jako gościa, który potrafił odnieść sukces i dalej potrafi robić głupoty po których całym zastępom ludzi skacze gul i to nie ważne czy religijne te ludzie czy metaluchy. Mnie nie skacze gul, bo nie śledzę czy Nergal pierdnął czy chuja pokazał.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian

Wróć do „Black Metal”