Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#51

Hajasz 3 lata temu

No jak widzisz na tym zdjęciu jakieś damskie wdzianka to faktycznie masz spory problem. Blackheart zawsze był taki zniewieściały ale daleko mu do ubierania się jako kobieta. To już bardziej proponuję przyjrzeć się starym zdjęciom Garma.

Obstawiam dalej, że chuja słyszałeś Nexus Polaris.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
pp3088
Moderator globalny
Posty: 1487
Rejestracja: 6 lata temu

#52

pp3088 3 lata temu

yog pisze:
3 lata temu
Nie wiem do końca w jakim celu ten rząd obrazków, ale skoroś ciekaw to - panowie z Kovenanta ubierali się dość kobieco jeszcze za czasów swojego kwadratowego symfoniku - chujowe to ich granie było wtedy strasznie, takie skrzyżowanie najgorszych cech Emperora, Limbonic Art i Dimmu Borgir w jednym.
Ten rząd obrazków w celu jednym - black metal grali już wszyscy - pedały, transy, pedofile, punkowcy, ładne chłopaczki, dziewczynki, kobiety, faceci przebrani za baby, za szamanów, za dzikusów, nazisci, sowieci, lewacy, prawacy, faszysci, cyklisci i eskimosi. Czy przebranie się w kobiece łaszki i granie BM-u to coś nowego? Nie, zupełnie nie, bo już nawet prawdziwe transy grają taką muzę.

Logicznie rzecz biorąc skoro, w Twojej opinii, chłop przebrany za babę ma przywrócić kontrowersję do black metalu to jaka imba miałaby powstać gdy prawdziwy trans grałby black metal?! A, no nie było żadnego wielkiego ruszenia. To już większe kontrowersje towarzyszyły różowemu albumowi Deafheaven gdy prawdziwki prawie srali pod siebie że ładni chłopcy w punkowych koszulach są nazywani black metalem. To była kontrowersja, a nie chłop przebrany za babę.

Chłop przebrany za babę to najstarszy chyba żart, podejrzewam że ludzie jaskinowi już to robili by zdobyć poklask tłuszczy. A dla Polaków nie powinno to być żadne novum bo przecież w co drugim kabarecie uważają to za swój opus magnum, kwintesencje dowcipu.

Dla mnie jest to zwyczajnie śmieszne, tak jak zdjęcia The Konvenant. Nie przepadam za stylówką dla stylówki, która nie ma większego powiązania z graną muzyką. Ogólnie nie przepadam za stylówką, bo wolę muzykę. Gdy więcej gada się o stylówce niż o muzyce to mnie jednak zniechęca.

Ostatnią stylówką która mnie przekonała była stylówka gościa z Silencera - twarz tak zabandażowana że nie widać nawet oczu, świńske raciczki zamiast rąk. Wyglądało to prawdziwie przerażająco i całkowicie pasowało do granej przez Szweda muzyki. O i może jeszcze Sunn O))) - mnisi grający wolne drony w katedrach. Proste i efektowne.


Otóż, powiem Ci, było.
Kłamisz :<

Nie znam szczegółów tejże fabuły, ale jak to określiłeś, jeśli to jest ZARYS fabuły, to zarys fabuły /= fabuła, toteż hejty są poniekąd z dupy wyjęte, faktycznie. Zarysem fabuły może być np. zdanie: "główna bohaterka postanowiła zostać mężczyzną". Podkreślam jednak, że w temat nie wnikałem, nie wiem jaki to zarys fabuły i nie chcę wiedzieć, na wypadek, gdyby gra okazała się jednak zacna.
Nie, zarys fabuły to dość spory leak i ponad 90minutowy gameplay z cutscenkami. Dość sporo, reszty nie zdradzam.
Screaming Into The Blackness, Needing No God But Himself

Beneath the Veil of Sanity Beats the Throbbing Process of Decay

"ja pierdolę przeczytałem cały temat Kid Rock i muszę się napić"
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#53

yog 3 lata temu

Na świecie może i kontrowersji chłop za babę przebrany nie wzbudza, ale w kurwidołku polskiej sceny black metalowej, jak widać - i owszem. Choćby i to był żart godny Śmiechu Warte. Tu bym wywołane przez Biesy - krótkotrwałe zapewne - kontrowersje jak najbardziej był w stanie zestawić z tymi spowodowanymi przez Deafheaven, bo one były nie tylko ze względu na okładkę, ale i wygląd zespołu, o miękkiej niczym malinka osiemnastolatki muzie nie wspominając. Ba, w black metalu to przecież nie tak dawno srogie kontrowersje wywołał i zespół o nazwie Sacred Son, bo typ wrzucił na okładkę fotkę z wakacji. Tylko Biesy to jest polski zespół, trudno się 2 dni po premierze spodziewać, by o nich cały internet huczał. Choć dziś jakąś tam reckę Kłów widziałem, w którym transsatanistyczny hord ten był wymieniany jednym tchem obok Furii, Odrazy etc. jako nowe twarze polskiej sceny. Obok - czego autor nie zauważył, ukraińskiego - White Ward.

Gdybyś natomiast usłyszał nową płytę Biesów to byś być może nie pisał, że nie ma powiązania stylówki z graną muzyką, bo ona jak najbardziej jest - to obraz przećpanego antydepresantami gościa, który lubi w lateksowych wdziankach odwiedzać rejvowe kluby, po czym użalać się tak nad sobą, jak i niesprawiedliwościami świata.

Stylówka Silencera owszem niezgorsza, ale nieco później był też Portal ze swoim zegarem na łbie ;) A Sunn O))) to w ogóle już dawno temu przecież.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#54

Hajasz 3 lata temu

Jeeeezu jak można porównywać rewelacyjny debiut Deafheaven z tym rodzimym pierdem. Biesy idealnie trafiły w gusta skurwieli gotowych płacić bajońskie sumy za sraki typu Truchło Strzygi czy inne Black Magick SS. Muzyka dla idiotów a ludzi którzy tego słuchają należy napierdalać czymkolwiek co się znajdzie pod ręką. Gdy twój kolega powie, że słucha Gruzji, BM SS czy też nowe Biesy to nie wahaj się, chwyć topór i zajebaj go.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Sacrum_Profanum
Master Of Reality
Posty: 291
Rejestracja: 5 lata temu
Lokalizacja: Kanalizacja

#55

Sacrum_Profanum 3 lata temu

Hajasz pisze:
3 lata temu
że słucha Gruzji, BM SS
:< ?
卐 卐 卐 POPEŁNIJ SAMOBÓJSTWO - PRO BONO PUBLICO 卐 卐 卐 BLACK METAL TO KILOF
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4126
Rejestracja: 7 lata temu

#56

DiabelskiDom 3 lata temu

Ja tylko przypomnę, że Sunbather to nie był żaden debiut a druga płyta. Bardzo dobra zresztą.
Panzer Division Nightwish
Ania86
Master Of Puppets
Posty: 123
Rejestracja: 5 lata temu

#57

Ania86 3 lata temu

Hajasz pisze:
3 lata temu
Jeeeezu jak można porównywać rewelacyjny debiut Deafheaven z tym rodzimym pierdem. Biesy idealnie trafiły w gusta skurwieli gotowych płacić bajońskie sumy za sraki typu Truchło Strzygi czy inne Black Magick SS. Muzyka dla idiotów a ludzi którzy tego słuchają należy napierdalać czymkolwiek co się znajdzie pod ręką. Gdy twój kolega powie, że słucha Gruzji, BM SS czy też nowe Biesy to nie wahaj się, chwyć topór i zajebaj go.
100%się zgadzam, i nie chodzi o przebieranie chłop za babę ze mnie rusza czy co, ja i tak nigdy nie patrze na stylowe metalowa bo nie mój styl, chodzi muzycznie.
deathwhore
Tormentor
Posty: 4412
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#58

deathwhore 3 lata temu

Biesy po prostu ruchają true fanów black metalu w dupsko, ktoś chyba takiego określenia lubi używać na tym forum. Podoba mi się ta dychotomia - jak wiele osób chciało kupić Batuszkę, to był to dowód na wartość muzyki, jak wiele osób chce kupić jakieś zespoły, które się Hajaszowi nie podobają, to jest to dowód na skretynienie.

A druga płyta Biesów jest zajebista. No i wizerunek pasuje idealnie, żeby tego nie słyszeć to znajomość płyty trzeba zakończyć na wejściu na stronę na Metal Archives. Pierwsza była chujowa, jak uboższa wersja Odrazy, która była raczej mizerna.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor
Posty: 1330
Rejestracja: 6 lata temu

#59

Belzebóbr 3 lata temu

Słyszałem raz ten Transseksualizm czy jak tej płycie jest. Kurwa, co za gówno, jakieś swetry i okularki czy kto tego słucha, się pytam.
Kosynier
Posty: 87
Rejestracja: 4 lata temu

#60

Kosynier 3 lata temu

Ta kobieta na teledysku, to jest facet?
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6136
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#61

Vexatus 3 lata temu

Kosynier pisze:
3 lata temu
Ta kobieta na teledysku, to jest facet?
Ależ skąd - co za niedorzeczność... Ten facet na teledysku to jest facet. :)
hack3r
Posty: 29
Rejestracja: 5 lata temu
Lokalizacja: Kraków

#62

hack3r 3 lata temu

I do tego żeby było zabawniej członek/założyciel zespołu. Polecam jego instagrama ;)
Gruz 2020 Tour - Jarocin 10.10 /Wrocław 11.10/ Kraków 17.10.2020
Kosynier
Posty: 87
Rejestracja: 4 lata temu

#63

Kosynier 3 lata temu

Boje sie..
hack3r
Posty: 29
Rejestracja: 5 lata temu
Lokalizacja: Kraków

#64

hack3r 3 lata temu

Obrazek

Jak ktoś nie zna, instagram twórcy Biesów
Gruz 2020 Tour - Jarocin 10.10 /Wrocław 11.10/ Kraków 17.10.2020
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6136
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#65

Vexatus 3 lata temu

hack3r pisze:
3 lata temu
I do tego żeby było zabawniej członek/założyciel zespołu. Polecam jego instagrama ;)
Dziękuję, ale nasram...
deathwhore
Tormentor
Posty: 4412
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#66

deathwhore 3 lata temu

O nie, black metal jest brzydki i odrażający :(
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
hack3r
Posty: 29
Rejestracja: 5 lata temu
Lokalizacja: Kraków

#67

hack3r 3 lata temu

Vexatus pisze:
3 lata temu
hack3r pisze:
3 lata temu
I do tego żeby było zabawniej członek/założyciel zespołu. Polecam jego instagrama ;)
Dziękuję, ale nasram...
Myślę że wpasowało by się to w gusta ... wiec raczej brzmi jak przyjęcie zaproszenia
Gruz 2020 Tour - Jarocin 10.10 /Wrocław 11.10/ Kraków 17.10.2020
Awatar użytkownika
pp3088
Moderator globalny
Posty: 1487
Rejestracja: 6 lata temu

#68

pp3088 3 lata temu

deathwhore pisze:
3 lata temu
O nie, black metal jest brzydki i odrażający :(
A co tutaj takiego jest brzydkiego? Jak ktoś lubi Panów to pewnie z chęcią by się nim zaopiekował. Zdjęcia dość estetyczne i kolorowe, glamóur.

Brzydki i odrażający to był gość z Karpatek - nawet najbardziej wyposzczony gej nie miałby na niego smaka!

Obrazek
Screaming Into The Blackness, Needing No God But Himself

Beneath the Veil of Sanity Beats the Throbbing Process of Decay

"ja pierdolę przeczytałem cały temat Kid Rock i muszę się napić"
Awatar użytkownika
Nikt
Posty: 54
Rejestracja: 6 lata temu

#69

Nikt 3 lata temu

Jak ktoś nie zna, instagram twórcy Biesów
TRZYMAJCIE SIĘ W TYM KRAKOWIE !!
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#70

Hajasz 3 lata temu

Vexatus pisze:
3 lata temu
hack3r pisze:
3 lata temu
I do tego żeby było zabawniej członek/założyciel zespołu. Polecam jego instagrama ;)
Dziękuję, ale nasram...
Jaka piękna puenta. Z dumą zrobiłem sobie ładnego drinka.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2960
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

#71

Vortex 3 lata temu

Nie robią na mnie wrażenia, hajpy na tego typu granie, nie robią też plucia na takie granie. Posłuchałem sobie "Transsatanizm" i ni to dobre, ni to złe. Tak sobie leciało, większych wrażeń nie odnotowałem.
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
Pogan696
Tormentor
Posty: 685
Rejestracja: 7 lata temu

#72

Pogan696 3 lata temu

Nie wiem skąd zdziwienie, że w metalu "chłop za babę się przebrał"? Gejów, transów, czy nie daj Bóg katolii jest od groma. Takie "transgeniczne" czasy, że zamiast żreć gówno, palić kościoły, spać na cmentarzach twórcy wciągają pończochy. Glam kwitnął 30 lat temu i nikt dzisiaj nie rozlicza. Dla mnie takie przebieranki to cepelia, ale te dzisiejsze krakowskie pierdy, słucha mi się bardzo dobrze. Niby ideologia, a jednak ludzie zza ostrym cieniem mgły.... jakie to black metalowe :). Coś jednak umarło w czasach cyberpunku Gibsona. Monaliza Turbo wróć.
Awatar użytkownika
Okkultist
Master Of Puppets
Posty: 130
Rejestracja: 3 lata temu

#73

Okkultist 3 lata temu

Co za syf produkuje teraz ta ''polska scena''. I jeszcze promuje i wypuszcza ten badziew Godz ov War Productions włącznie z Gruzją i Odrazą. Nazywając ich wszystkich black metalem. Porażka...
World Without End
deathwhore
Tormentor
Posty: 4412
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#74

deathwhore 3 lata temu

Okkultist pisze:
3 lata temu
Nazywając ich wszystkich black metalem. Porażka...
To straszne! :O
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Keeganab
Posty: 9
Rejestracja: 5 lata temu

#75

Keeganab 3 lata temu

W końcu w tym zespole za wszystko odpowiada Stawrogin czy IHS? Czy to może jest ta sama osoba?
Kivitetty Saatana od Alamaailman Vasarat. Sztuka.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#76

yog 3 lata temu

Z nową płytą to chyba Stawrogin nie miał nic wspólnego, wydaje mi się gdzieś czytałem (może pierdolę głupoty).
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#77

Zsamot 2 lata temu

Transsatanizm, kuźwa co za tytuł! :-), totalnie mnie pochłonęła ta płyta.

Tak, pewnie mogłaby być to kolejna Gruzja. Chociaż nie, wbrew pozorom to nie jest zabawowa muzyka. Totalny miss masz stylistyki na szczęście nie jest mieszanką dla samej formy.

Golgota 2045... Te opętane wokale! Więcej tu blacku i wkurwu niż na wielu poważnych albumach.

Jestem totalnie uzależniony od takich tonacji, te rewelacyjne wokale... No i teksty. Niosące taki ładunek misz maszu, który uodparnia na szaleństwa w warstwie muzycznej. Bo co może nas tu zaskoczyć? "W głowie tylko dunkelheit"... "Mam tu kreskę, szkoda że nie białą"... Perełki.

Nie wiem, czy będzie nowy album, czy cokolwiek. Ja idę szukać tego na CD. Dosyć plików. :-)
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#78

Hajasz 2 lata temu

Po wielu litrach wódy, który popłynęły przy Biesach dzisiaj stwierdzam, że ten Trans to faktycznie najlepszy tyłek na mieście. A na poważnie to goście sobie mocno podnieśli poprzeczkę i sam jestem ciekaw co będzie dalej bo generalnie opcje są dwie więc albo zjadą do poziomu Gruzji czyli wieś tańczy i śpiewa piosenki w kostiumach Chewbacca albo zagrają jak to teraz jest w modzie tzw. nowofalowo. Ja jako naczelny skurwiel wolałbym klimaty jedynki czyli pełne petów popielnice, chamski alkohol, kurwę na łóżku i kokę na stole. A ty jak myślisz?
GRINDCORE FOR LIFE
HUMAN
Tormentor
Posty: 1542
Rejestracja: 7 lata temu

#79

HUMAN 2 lata temu

up. TAK 3 kurwy lub wiecej damy radę... na wesoło
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#80

Zsamot 2 lata temu

Przy pierwszej Odrazie obawiałem się co będzie dalej, a potem wydali o wiele lepszą dwójeczkę. Nie jest to odpowiedź wprost, ale mogę rzec uczciwie, że jakoś mam do nich zaufanie o pewien poziom.

Gruzja sama stałą się niewolnikiem własnej konwencji i bredni. Wydanie dobrej stonowanej płyty by nie obronili, zatem będzie walec się staczał z góry groteskowość ku równinie - przewidywalność/ na siłę udziwnienie.


Biesy są w tym wszystkim o tyle w lepszej pozycji, że nic tu nie jest robione dla wrażenia pozamuzycznego. A cokolwiek powiedzieć, to gry słowne i warstwa muzyczna są na wysokim poziomie. I co najważniejsze są spojone w całość.

Stawiałbym na poważniejsze granie, acz muzycznie na pełnej wolcie od schematów.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#81

yog 2 lata temu

Zsamot pisze:
2 lata temu
Przy pierwszej Odrazie obawiałem się co będzie dalej, a potem wydali o wiele lepszą dwójeczkę.
Taka prawda.
Zsamot pisze:
2 lata temu
Gruzja sama stałą się niewolnikiem własnej konwencji i bredni. Wydanie dobrej stonowanej płyty by nie obronili, zatem będzie walec się staczał z góry groteskowość ku równinie - przewidywalność/ na siłę udziwnienie.
Nowy, poważny singiel Gruzji najlepsze, co nagrali chyba, zajebisty kawałek.
Destroy their modern metal and bang your fucking head

Wróć do „Black Metal”