Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6336
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Mordhell

Vexatus 6 lata temu

Obrazek
Mordhell to powstały w 2003 roku poznański zespół grający Black Metal dość silnie inspirowany radosną twórczością Carpathian Forest. Wpływy CF są tutaj bardzo wyraźne tak pod względem muzycznym jak i tekstowym. Mamy więc do czynienia z prostym BM, a w tekstach przewijają się różne zboczenia, perwersje, BDSMy i szatany. Na koncie kilka demek, dwa splity, dwie EPki i dwa pełniaki.

Obrazek
Skład:
Diabolizer - Drums Distres, Freezing Blood, Goathrone, Martwa Aura, Moloch Letalis, Throneum, Zmora, ex-Moloch
Bloodwhip - Guitars Goathrone, Zmora, ex-Hell Eternal, ex-Viggen
Defekator - Guitars, Vocals (2016-present) Distres, ex-Freezing Blood
M. - Bass (2016-present) ex-Heritage, ex-Carpe Noctem, ex-Firing Squad
▼ Byli muzycy
Teppah - Bass (?-2007) Atropos, Goatlord, ex-Carpe Noctem, ex-Havoc, ex-Heritage, ex-Morion, ex-Firing Squad
Grave - Bass (?-2016) ex-Heritage
Fistfucker - Bass Butterfly Trajectory, ex-Strandhogg
Set - Drums ex-Butterfly Trajectory, ex-Tarpan, ex-Carpe Noctem, ex-Strandhogg, ex-[deleted]
Verbhell - Drums DisQuieT, Goatlord, ex-Carpe Noctem
Nightal - Guitars ex-Strandhogg, ex-Electric Chair, SonusVena, ex-Bloodthirst
Nekrophiliac - Vocals (?-2016) ex-Strandhogg
Dyskografia:
2003 - Sadistic Pleasure [demo]
2004 - Cut Yourself and Die!!! [EP]
2006 - Suicide Blood [EP]
2007 - Buxen / Aifur / Mordhell [split]
2008 - Grim, Old and Evil
2011 - Suffer in Hell
2014 - Masochistic Humiliation [split]
2016 - Chainsaw Cuts [demo]
2017 - Master & Slave [demo]




MA: https://www.metal-archives.com/bands/Mordhell/17616
BC: https://mordhell.bandcamp.com/music
BC: https://paganrecords.bandcamp.com/music
Raw Black Metal w rowie!!!

Tagi:
Nosferatu
Posty: 23
Rejestracja: 6 lata temu

Nosferatu 6 lata temu

O czyms oryginalnym raczej nie ma tu mowy, raczej cały wysiłek ukierunkowany pod "kalkę" CF.
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6098
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

Wędrowycz 6 lata temu

Tak jak wyżej, kapela to rodzima wersja Carpathian Forest w uboższej wersji (brak tu smaczków typu fajne klawiszowe wałki, saksofony itp. itd.). Mam dwie płyty na półce, ale puszczam sobie raz na ruski rok.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 3005
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

Szajtan 4 lata temu

Mordhell powracają po dziesięcioletniej przerwie ze swoim trzecim albumem zatytułowanym "Graveyard Fuck". Album będzie miał swoją premierę 6 czerwca 2020, a już dzisiaj posłuchać można zapowiadającego go singla "Fed to pigs":



Nagrany w odświeżonym składzie z nowym wokalistą, materiał pozostaje wierny stylistyce do której Mordhell zdążył już przyzwyczaić.

"Graveyard Fuck" ukaże się nakładem Pagan Records na CD, LP i w digitalu. Wersja kasetowa wydana zostanie za pośrednictwem Total War. Pre-order dostępny jest od 26 maja.

Obrazek

Tracklista:
1. Mandatory killing
2. Nekrodesekration
3. Cum dumpster
4. Plastic scum
5. Rotten cunt adoration
6. Burned to the ground
7. Headless dreams
8. Last punishment
9. Splitted skull confessions
10. Fed to pigs
11. Toothless bitch
12. Cursed to walk this Earth
13. Morbid orgy
Ostatnio zmieniony 29 maj 2020, 18:49 przez Szajtan, łącznie zmieniany 1 raz.
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
Odrowąż
Master Of Puppets
Posty: 165
Rejestracja: 6 lata temu

Odrowąż 4 lata temu

No i huj no i cześć trzeba brać. Nowy numer bardzo mi się podoba, zwłaszcza pankowy rytm.
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 3005
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

Szajtan 4 lata temu

Mordhell udostępnia nowy album w przedpremierowym odsłuchu (Pagan Records)

I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6336
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus 4 lata temu

Szajtan pisze: "Graveyard Fuck" ukaże się nakładem Pagan Records na CD, LP i w digitalu.
Bardzo dobra wiadomość. :)
Szajtan pisze: Mordhell powracają po dziesięcioletniej przerwie ze swoim trzecim albumem zatytułowanym "Graveyard Fuck".
Czy powracają to nie wiem, bo wydaje mi się, że chyba jakoś tam działali przez cały czas od wydania poprzedniego pełniaka. Może trochę niemrawo działali, ale jednaj jakieś tak splity i demka co jakiś czas wychodziły. :)
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 3005
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

Szajtan 3 lata temu

W Antychryst Records wykuto pierwsze wydawnictwo!

Obrazek

Nie jest to nic nowego lecz reh z kilkunastoma kawałkami zarejestrowanymi na żywca podczas próby. Sporo jest utworów z ostatniego pełniaka „Graveyard Fuck”, są też kawałki ze starszych materiałów.
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 3005
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

Szajtan rok temu

Fallen Temple wydał właśnie nowy album Mordhell. Satanic Wombs miał premierę w minioną sobotę.
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6336
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus rok temu

Nie wiem jak muzyka z tej nowej płyty, bo jestem w pracy i chwilowo nie mam jak sprawdzić, ale okładka jest wyjątkowo głupia i szpetna nawet jak na ich możliwości...😜
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2729
Rejestracja: 7 lata temu

dj zakrystian rok temu

Czytałem onegdaj wywiad z nimi, do zina jakiegoś i nie wiem na ile byli wtedy najebani, ale sprawiło to wrażenie autentycznych, patologicznych ułomów chcących krwi i upadku tego gównianego ludzkiego gatunku. Popieram takie poglądy. Tylko depopulacja i samobójstwa, do czego zachęcam gorąco wraz z zespołem. Muza taka sobie.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6336
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus rok temu

Właśnie sobie słucham tej nowej płytki i mam banana na twarzy od pierwszego riffu, bo dostałem dokładnie to czego się spodziewałem i dokładnie to za co lubię ten zespół. :) Panowie powinni jednak mimo wszystko dostać zjebkę, bo to tak bardziej EPka, a nie pełniak - po intro i czterech kawałkach zaczynają się covery, które wypełniają 2/3 czasu całego materiału. :shock: Słaba zagrywka...
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Epoxx
Tormentor
Posty: 814
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz

Epoxx rok temu

No właśnie fajnie to wszystko płynie, ale się okazuje, że tego pływania to jest raptem 11 minut i idą covery, gdzie ten Tomhet to mi tam nie pasuje za cholerę.
if you can find it on the internet, it's not underground.
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 3005
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

Szajtan 4 mies. temu

"XX" to tytuł nowego splitu Moloch Letalis i Mordhell. Tytuł wydawnictwa odnosi się do obchodzącego w tym roku przez obie grupy dwudziestolecia działalności. Materiał ukazał się dzięki Werewolf Promotion.
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6336
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus 4 mies. temu

Szajtan pisze:
4 mies. temu
Tytuł wydawnictwa odnosi się do obchodzącego w tym roku przez obie grupy dwudziestolecia działalności.
100 lat! :twisted: Bardzo dobra wiadomość, bo ja Mordhell i Moloch Letalis bardzo lubię (zakładam tematy głównie tym zespołom, które lubię, ale to chyba oczywista oczywistość...). Właśnie słucham i jest całkiem spoko. Tom teraz jeszcze na jedynym słusznym nośniku poproszę w kolorach dopasowanych do okładki... ;)
Raw Black Metal w rowie!!!

Wróć do „Black Metal”