Awatar użytkownika
Marduk666
Tormentor
Posty: 1031
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Jarosław

Selbst

Marduk666 6 lata temu

Obrazek

Obrazek

Melodyjnego bm z własnej, nieprzymuszonej woli nie słucham, pewnie to skrzywienie i uraz jakiego doznałem słysząc niegdyś wioskowy zespół co się nazywa (nazywał??) Catamenia (tfuu, kurwa!). No, ale jakoś się otrząsnąłem z tej traumy i żyję dalej. Od czasu do czasu coś tam wpadnie w ucho okraszone dużą dawką melodii jednak nic nie przykuwa mojej uwagi na długo. Jakiś czas temu z youtubowej playlisty wyłoniło się takie coś co się nazywa Selbst z Wenezueli. Muzykę tworzą dwaj panowie. "A cóż to jest?" zapytacie - a jest to bm, z dużą dawką melodii, muzyka dosyć klimatyczna, melodyjki może nie depresyjne, ale wesoło tez nie jest, raczej średnie tempa, choć blasty i beaty na podwójnej stopie też można usłyszeć, ale bez przesady w tym kierunku, gdzieniegdzie dosyć oszczędna solówka. Oczywiście mowa o tegorocznym pełniaku, wcześniejszych epek, splitów nie dane mi było posłuchać. Na prawdę fajna rzecz.

Skład:
N - Guitars, Bass (2010-present) ex-Holbach
N. Onfray - Vocals (2017-present) Animus Mortis, Horns, Immortal Wizard, Ruined Sanctuary, ex-Black Moon, ex-Hetroertzen, ex-Kursed, ex-The Last Knell
▼ Byli muzycy
Frozen - Vocals (?-2016) Aversio Humanitatis, Nihil, Eohl
▼ Muzycy koncertowi
Nicholas Onfray - Vocals, Drums (2017-present) Animus Mortis, Horns, Immortal Wizard, Ruined Sanctuary, ex-Black Moon, ex-Hetroertzen, ex-Kursed, ex-The Last Knell
T. Venator - Bass (2018-present) Gates of Tyrant, Missa Mortvm (live)
Vrolok - Guitars (2018-present) Forgotten Moon, ex-Gutiroth (live)
Dyskografia:
2011 - Veritas Filia Temporis [demo]
2013 - Three Ways of Consciousness [split]
2014 - Aversio a Deo et Conversio ad Creaturas [split]
2015 - An Ominous Landscape [EP]
2017 - Selbst
2018 - Secular Compendium [kompilacja]



MA: https://www.metal-archives.com/bands/Selbst/3540334691
BC: https://selbst.bandcamp.com/music
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2981
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

Szajtan miesiąc temu

"Despondency Chord Progressions" to tytuł nowego albumu, który ukaże się 19 kwietnia nakładem Debemur Morti Productions.
I am Satan's generation and I don't give a fukk.

Wróć do „Black Metal”