Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6326
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Mystic Rites

Vexatus 6 lata temu

Obrazek
Mystic Rites to powstały w 2012 roku gdyński projekt grający Black Metal. Na koncie jak na razie dwie EPki i jakieś single. Mam tylko EP "Grin as the Jewel Kingdom Falls" i słucham sobie tego materiału od czasu do czasu. Warto wspomnieć, że za projekt odpowiedzialny jest nasz forumowy kolega Nebiros - nie wiem czy ma konto na nowej wersji forum, ale udzielał się na poprzedniej.

Obrazek
Skład:
Nebiros - Guitars, Vocals, Synth, Drum programming (2012-present)
Likskrømt - Bass (2013-present) Kvesta, Whip, ex-Skrømt



Dyskografia:
2013 - Invoking the Lost Spirits [EP]
2013 - Burn Not the Cross, Ashes Cannot Be Burned [single]
2014 - Praise Be Armageddon [single]
2014 - Grin as the Jewel Kingdom Falls [EP]
2018 - Threads [EP]
2021 - Storming Planet Earth



MA: https://www.metal-archives.com/bands/My ... 3540389247
BC: https://mysticrites.bandcamp.com/music
Raw Black Metal w rowie!!!

Tagi:
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1868
Rejestracja: 7 lata temu

Blind 6 lata temu

Nebiros teraz we wojsku siedzi, ale nowa epka się robi, a właściwie to już jest skończona i czeka na wydanie ;)
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17551
Rejestracja: 7 lata temu

yog 6 lata temu

Słyszałem lata temu materiał mający się znaleźć na przyszłej EP-ce, ale coś Nebiros milczy w tej kwestii od długiego czasu. EP-kę również posiadam, z dedykacją :)

Edit: O, dawno nie gadaliśmy chyba w takim razie xD
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1868
Rejestracja: 7 lata temu

Blind 6 lata temu

Też mam epkę poprzednią z dedykacją. Wręczył mi ją osobiście przed Morbidami w B90 w 2014 roku. Łezka w oku się kręci :lol:

No z nim to raczej nie pogadasz, bo Łysol albo Ci nie odpisze albo odezwie się raz na pół roku xD
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17551
Rejestracja: 7 lata temu

yog 6 lata temu

NEBIROS RETURNS!



EP-ka podobno gotowa i ma być jakoś po marcu tego roku.
► Pokaż
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2723
Rejestracja: 7 lata temu

dj zakrystian 6 lata temu

Ja słyszałem, ze Nebiros gwałci foki w wrocławskim Zoo i żywi się przeterminowanymi kremówkami z Wadowic, by osiągnąć stan nirvny. Dopiero wtedy ujawni nowe dokonania.Ps. Blind mi tak napisał :D
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17551
Rejestracja: 7 lata temu

yog 6 lata temu

Chyba osiągnął, skoro w post-blacki uderzył na nowej EP-ce.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Nebiros
Tormentor
Posty: 659
Rejestracja: 7 lata temu

Nebiros 6 lata temu

Bry wszystkim. Musze przyznac ze zajebiscie jest wejsc na forum, zeby zalozyc watek o swoim zespoliku i wstawic newsa o nowej EPce, a.... a tu wszystko juz wisi :P

Ogolnie dzieki za pamiec i za mile slowa (te o ruchaniu fok i przeterminowanych kremowkach rowniez :D) - zawsze jakas tam motywacja do dzialania dalej. EPeczka bedzie jakos w marcu, dam znac jak bede mial juz ustalony dokladny termin.

Edit: a no i czekam na kostruktywna krytyke jak zawsze.
Belzebóbr pisze: a ja jak najbardziej słucham muzyki z tidala i spotifaja, o wiele lepsze to i poręczniejsze niż słuchanie z jakichś śmiesznych CDków. Przynajmniej można się do głośnika na bluetooth podłączyć
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2723
Rejestracja: 7 lata temu

dj zakrystian 6 lata temu

Nebiros pisze:
6 lata temu
Bry wszystkim. Musze przyznac ze zajebiscie jest wejsc na forum, zeby zalozyc watek o swoim zespoliku i wstawic newsa o nowej EPce, a.... a tu wszystko juz wisi :P

Ogolnie dzieki za pamiec i za mile slowa (te o ruchaniu fok i przeterminowanych kremowkach rowniez :D) - zawsze jakas tam motywacja do dzialania dalej. EPeczka bedzie jakos w marcu, dam znac jak bede mial juz ustalony dokladny termin.

Edit: a no i czekam na kostruktywna krytyke jak zawsze.
Mnie się podobały obie dotychczasowe epki, w sumie nie wiem, która bardziej. Pierwsza to był ukłon w stronę Shadowthrone, przy czym wiosła swym brzmieniem mi się skojarzyły z Farewell swojskiego Infernum a bardzo lubię tę płytę. Druga, to już bardziej złożone granie, emperorowate ale ze swoim charakterem, także czekam na trzecią odsłonę.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Nebiros
Tormentor
Posty: 659
Rejestracja: 7 lata temu

Nebiros 6 lata temu

Dzięki, miło słyszeć! Trzeci record też będzie się trochę różnić od poprzedniego i to pod wieloma względami, ale czy na lepsze to już wyjdzie w praniu. Za miesiąc ocenisz. Na pewno będzie mniej skandynawsko :P

Ostatnio byłem praktycznie nieaktywny (i forumowo i muzycznie) z racji przeprowadzek, unitarek, szkoleń, studiów srudiów i innych pierdół, także ciężko teraz po takiej przerwie wbić się znowu w granie pełną parą... o liczeniu na jakikolwiek większy rozgłos nie wspominając, także moja prośba do starych forumowych kolegów - jak komuś nowy kawałek do gustu przypadł/przypadnie i zna kogoś, komu też do gustu mógłby przypaść, to możecie pomóc podsyłając podziemniej braci ;)
Belzebóbr pisze: a ja jak najbardziej słucham muzyki z tidala i spotifaja, o wiele lepsze to i poręczniejsze niż słuchanie z jakichś śmiesznych CDków. Przynajmniej można się do głośnika na bluetooth podłączyć
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6326
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus 6 lata temu

Nebiros pisze:
6 lata temu
Bry wszystkim. Musze przyznac ze zajebiscie jest wejsc na forum, zeby zalozyc watek o swoim zespoliku i wstawic newsa o nowej EPce, a.... a tu wszystko juz wisi :P
Robiłem ostatnio trochę porządków w cedekach i mi EPka wpadła w łapki i temat jakoś tak sam się założył. :)
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1868
Rejestracja: 7 lata temu

Blind 6 lata temu

Wydaje mi się, czy poprzedni kawałek, który promował 'Threads' magicznie zniknął z jutuba? @Nebiros wypowiedz się, wytłumacz...... to był bdb kawałek z przezajebistym riffem tremolo, który często nuciłem:(
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17551
Rejestracja: 7 lata temu

yog 6 lata temu

@Nebiros kolega z Norwegii dalej gra u Ciebie na basie, czy tym razem samotny wilk? :P
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Nebiros
Tormentor
Posty: 659
Rejestracja: 7 lata temu

Nebiros 6 lata temu

Blind pisze:
6 lata temu
Wydaje mi się, czy poprzedni kawałek, który promował 'Threads' magicznie zniknął z jutuba? @Nebiros wypowiedz się, wytłumacz...... to był bdb kawałek z przezajebistym riffem tremolo, który często nuciłem:(
Bedzie na plytce :*

@yog, gra, gra... czasy lone wolf winter minely bezpowrotnie :P
Belzebóbr pisze: a ja jak najbardziej słucham muzyki z tidala i spotifaja, o wiele lepsze to i poręczniejsze niż słuchanie z jakichś śmiesznych CDków. Przynajmniej można się do głośnika na bluetooth podłączyć
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6326
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus 6 lata temu

Słychać, że się styl rozwija i zmienia w stosunku do poprzedniej EPki. :)
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1868
Rejestracja: 7 lata temu

Blind 6 lata temu

Nebiros pisze:
6 lata temu
Blind pisze:
6 lata temu
Wydaje mi się, czy poprzedni kawałek, który promował 'Threads' magicznie zniknął z jutuba? @Nebiros wypowiedz się, wytłumacz...... to był bdb kawałek z przezajebistym riffem tremolo, który często nuciłem:(
Bedzie na plytce :*

@yog, gra, gra... czasy lone wolf winter minely bezpowrotnie :P
Spoko loko, mam gdzieś na kompie. Mogę Cię szantażować, że jak czegoś nie zrobisz to go roześlę i będzie chuj nie surprise :v
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
Nebiros
Tormentor
Posty: 659
Rejestracja: 7 lata temu

Nebiros 6 lata temu

Nowy placek wychodzi 31 marca i prezentuje się o tak:



Jakby ktoś tam był chętny to najlepiej pisać na mysticrites@outlook.com. Ceny jeszcze nigdzie nie podawałem, ale będzie 15 polskich rubli + przesyłka... ewentualnie 2 worki pszenżyta, jak ktoś dysponuje.
Belzebóbr pisze: a ja jak najbardziej słucham muzyki z tidala i spotifaja, o wiele lepsze to i poręczniejsze niż słuchanie z jakichś śmiesznych CDków. Przynajmniej można się do głośnika na bluetooth podłączyć
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6326
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus 6 lata temu

Chcę! :)
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Arson
Master Of Reality
Posty: 248
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Łódź

Arson 6 lata temu

Bierę jedną sztunię! ;)
"From dream to dream we have always been,
Like an ever flowing stream."
Awatar użytkownika
Nebiros
Tormentor
Posty: 659
Rejestracja: 7 lata temu

Nebiros 6 lata temu

2x up^ - zanotowane!

Tutaj wersja dla ofiar krwiożerczego kapitalizmu siedzących 24h w pracy, których doba jest zbyt krótka na przesłuchanie całego wałka... tudzież osób, które lubią jak im coś podczas muzy migocze przed oczami ;)

Belzebóbr pisze: a ja jak najbardziej słucham muzyki z tidala i spotifaja, o wiele lepsze to i poręczniejsze niż słuchanie z jakichś śmiesznych CDków. Przynajmniej można się do głośnika na bluetooth podłączyć
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17551
Rejestracja: 7 lata temu

yog 6 lata temu

Cała ep-ka Threads do posłuchania poniżej:



(2 długie kawałki)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
scavenger666
Posty: 3
Rejestracja: 6 lata temu

scavenger666 6 lata temu

Az sie musialem zarejstrowac. Witam

Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17551
Rejestracja: 7 lata temu

yog 6 lata temu

Lubię Nebirosa, ale niestety jest w tej powyższej recenzji sporo prawdy - chyba zbyt długo ten materiał powstawał i nie wiadomo za dobrze, w jakim kierunku to zmierza, a przejścia między kolejnymi częściami piosenki zdają się być dość wymuszone, jakby te party powstawały w bardzo różnym czasie i wszystko sklejono nieco pospiesznie, aby w końcu wydać całość. Niestety wokal rzeczywiście wypada dość mało przekonująco. Zaznaczam jednak, że piszę to na podstawie pierwszego z kawałków, bo całości dotąd nie słyszałem.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6326
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus 6 lata temu

Częściowo mogę się zgodzić z ta recenzją, to znaczy wokale faktycznie nie wyszły jakoś szczególnie dobrze i to najsłabszy element tej płytki, ale ogólnie rzecz biorąc facet przesadza i najzwyczajniej się czepia.
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6326
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus 6 lata temu

Wczoraj doszła do mnie najnowsza EPka, czyli "Threads". EPka zawiera 2 kawałki o łącznym czasie nieco ponad 17 minut - całość wydana jako CD-R w limicie 25 sztuk. Przesłuchałem materiał kilka razy i bardzo mi się podoba. W stosunku do poprzedniej EPki nastąpił pewien progres, bo muzyka jest zaaranżowana ciekawiej i nie jest to już czysty Black Metal. Możecie się ze mna nie zgodzić, ale słysze na tej płytce trochę klimatów Post-Black, dysonasów i struktur kawałków podobnych do Deathspell Omega i riffów inspirowanych Morbid Angel z okresu "Formulas Falat to the Flesh". Kawałki sa dość długie, ale nie nudzą, choć zdecydowanie więcej tu spokojniejszych fragmentów, niż sieczki i ciężaru. Materiał słyszałem już wcześniej i nie za bardzo wokale mi podchodziły, ale chyba się przyzwyczaiłem, bo teraz mi tu pasują. :) Jedyne co mi się na tej płytce nie podoba to trochę zbyt cicha perkusja. Czekam na następny materiał. :)
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17551
Rejestracja: 7 lata temu

yog 6 lata temu

Vexatus pisze:
6 lata temu
Możecie się ze mna nie zgodzić, ale słysze na tej płytce trochę klimatów Post-Black, dysonasów i struktur kawałków podobnych do Deathspell Omega i riffów inspirowanych Morbid Angel z okresu "Formulas Falat to the Flesh".
To było słychać jeszcze bardziej na wczesnym etapie, pierwsze fragmenty kawałków, które dostałem ze 2 lata temu od Nebirosa brzmiały bardziej jak najnowszy Mayhem, niż stary Satyricon ;)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Nebiros
Tormentor
Posty: 659
Rejestracja: 7 lata temu

Nebiros 6 lata temu

Dziękuję @scavenger666 za udostępnienie.

Dziena @Vexatus za pare hojnych słów. Staraliśmy się :D Ciężko mi powiedzieć czy skojarzenia trafne czy nie, ale ściemniać nie będę - Francją się już od dłuższego czasu intensywnie zasłuchuję, więc mogło się udzielić, a riffy same w sobie dosyć mocno opierałem o przeróżniste def metyle, stąd może te morbidowskie naleciałości.
yog pisze:
6 lata temu
Vexatus pisze:
6 lata temu
Możecie się ze mna nie zgodzić, ale słysze na tej płytce trochę klimatów Post-Black, dysonasów i struktur kawałków podobnych do Deathspell Omega i riffów inspirowanych Morbid Angel z okresu "Formulas Falat to the Flesh".
To było słychać jeszcze bardziej na wczesnym etapie, pierwsze fragmenty kawałków, które dostałem ze 2 lata temu od Nebirosa brzmiały bardziej jak najnowszy Mayhem, niż stary Satyricon ;)
Nie zaprzeczam :D

Ogólnie jakby ktoś był zainteresowany, to dobyły ostatnio jakieś recki:

https://occultblackmetalzine.blogspot.c ... w.html?m=1 8/10

A jakby ktoś się chciał podszkolić z Greckiego albo Francuskiego... ew można użyć tłumacza :D

http://www.metalview.gr/2018/04/mystic- ... w.html?m=1 8/10
http://www.lahordenoire-metal.com/chron ... reads.html 7/10
Belzebóbr pisze: a ja jak najbardziej słucham muzyki z tidala i spotifaja, o wiele lepsze to i poręczniejsze niż słuchanie z jakichś śmiesznych CDków. Przynajmniej można się do głośnika na bluetooth podłączyć
Awatar użytkownika
Nebiros
Tormentor
Posty: 659
Rejestracja: 7 lata temu

Nebiros 5 lata temu

Wstawiam mały update recek, z anglojęzycznych dobyły od Pest Webzine i TotD:

https://www.teethofthedivine.com/review ... hreads-ep/

http://pestwebzine.com/index/mystic-rit ... ads/0-1931 7.5/10
Belzebóbr pisze: a ja jak najbardziej słucham muzyki z tidala i spotifaja, o wiele lepsze to i poręczniejsze niż słuchanie z jakichś śmiesznych CDków. Przynajmniej można się do głośnika na bluetooth podłączyć
deathwhore
Tormentor
Posty: 4466
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

deathwhore 5 lata temu

Grin as the Jewel Kingdom Falls to raczej rzecz dla kogoś, kto strasznie lubi taki rodzaj black metalu. No mnie się nie podoba. Automat brzmi strasznie sztucznie, ale to jeszcze nie jest problem. Ta muzyka nie płynie, ona skacze. Zdarzają się miłe fragmenty, ale nie przechodzą płynnie w inne. To mogłoby być niezłe granie w stylu wczesnego Satyricon, ale kompozycyjnie kuleje. Zresztą gdzieś to rozumiem - Nebiros to wcale niezły gitarzysta i chciał dużo w te utwory napchać. Według mnie przedobrzył. W takiej muzyce wystarczą 3 dobrze zgrane ze sobą riffy które odpowiednio zażrą. A tu nawet jak wchodzi jakiś dobry patent to nie ma swojej kontynuacji, urywa się i przeskakuje na inny. Do tego jeszcze klawisze udające skrzypce - nie, nie, nie, robi się groch z kapustą, za dużo tego wszystkiego jest upchane. Trochę przypomina mi to taki norweski zespół Morgul. Za dużo pomysłów, za mało ich selekcji. Dobrze, że tych fajnych motów też jest na tyle dużo, że nie zmusza to do wyłączenia muzyki. Jakbym miał oceniać na skali 1-10, to wyszłoby tak z 5/10, bo z jednej strony jak dla mnie kompozycyjnie jest słabo, ale równoważy to kilka naprawdę dobrych momentów. Gdyby było bardziej ascetycznie, to podobałoby mi się dużo bardziej.

Threads to już dużo lepszy materiał. Automat brzmi lepiej, całość jest całkiem brutalna, dobra technicznie. Trochę to nawet smutne, że przypierdolić to się umiem, ale pochwalić solidnie to już średnio, no ale to takie wydawnictwo, które dobrze rokuje na przyszłość. Przede wszystkim nie ma już tego wrażenia przypadkowości i pozlepiania utworów z przypadkowych fragmentów. Pewnie to kwestia tego, że dużo mniej tutaj takich atmosferycznych, płynących motów, a więcej rwanych zawijasów, przez co przeskakiwanie między riffami daje wrażenie dobrego chaosu. Wokalnie też się poprawiło. Generalnie najważniejsze teraz to wypracować elementy własnego stylu, bo materiał jest naprawdę spoko, tylko mało słychać tu "swojego". Ale to przyjdzie z czasem. Pewnie bardzo by pomogło, gdyby znaleźć żywego bębniarza i pograć muzykę w piwnicy, razem na bieżąco dogrywać patenty. W takich sytuacjach, gdy inspiracje przechodzą przez wrażliwość kilku osób, najłatwiej chyba wyjść poza ograniczenia wynikające z tychże inspiracji.

Ja bym tylko temu koledze z długimi włosami zabronił robić głupich min na zdjęciach.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Marduk666
Tormentor
Posty: 1031
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Jarosław

Marduk666 5 lata temu

deathwhore pisze:
5 lata temu
Ja bym tylko temu koledze z długimi włosami zabronił robić głupich min na zdjęciach.
Racja, wygląda jakby miał problem z wyduszeniem klocka.
Awatar użytkownika
Nebiros
Tormentor
Posty: 659
Rejestracja: 7 lata temu

Nebiros 5 lata temu

deathwhore pisze: Grin as the Jewel Kingdom Falls to raczej rzecz dla kogoś, kto strasznie lubi taki rodzaj black metalu. No mnie się nie podoba. Automat brzmi strasznie sztucznie, ale to jeszcze nie jest problem. Ta muzyka nie płynie, ona skacze. Zdarzają się miłe fragmenty, ale nie przechodzą płynnie w inne. To mogłoby być niezłe granie w stylu wczesnego Satyricon, ale kompozycyjnie kuleje. Zresztą gdzieś to rozumiem - Nebiros to wcale niezły gitarzysta i chciał dużo w te utwory napchać. Według mnie przedobrzył. W takiej muzyce wystarczą 3 dobrze zgrane ze sobą riffy które odpowiednio zażrą. A tu nawet jak wchodzi jakiś dobry patent to nie ma swojej kontynuacji, urywa się i przeskakuje na inny. Do tego jeszcze klawisze udające skrzypce - nie, nie, nie, robi się groch z kapustą, za dużo tego wszystkiego jest upchane. Trochę przypomina mi to taki norweski zespół Morgul. Za dużo pomysłów, za mało ich selekcji. Dobrze, że tych fajnych motów też jest na tyle dużo, że nie zmusza to do wyłączenia muzyki. Jakbym miał oceniać na skali 1-10, to wyszłoby tak z 5/10, bo z jednej strony jak dla mnie kompozycyjnie jest słabo, ale równoważy to kilka naprawdę dobrych momentów. Gdyby było bardziej ascetycznie, to podobałoby mi się dużo bardziej.

Threads to już dużo lepszy materiał. Automat brzmi lepiej, całość jest całkiem brutalna, dobra technicznie. Trochę to nawet smutne, że przypierdolić to się umiem, ale pochwalić solidnie to już średnio, no ale to takie wydawnictwo, które dobrze rokuje na przyszłość. Przede wszystkim nie ma już tego wrażenia przypadkowości i pozlepiania utworów z przypadkowych fragmentów. Pewnie to kwestia tego, że dużo mniej tutaj takich atmosferycznych, płynących motów, a więcej rwanych zawijasów, przez co przeskakiwanie między riffami daje wrażenie dobrego chaosu. Wokalnie też się poprawiło. Generalnie najważniejsze teraz to wypracować elementy własnego stylu, bo materiał jest naprawdę spoko, tylko mało słychać tu "swojego". Ale to przyjdzie z czasem. Pewnie bardzo by pomogło, gdyby znaleźć żywego bębniarza i pograć muzykę w piwnicy, razem na bieżąco dogrywać patenty. W takich sytuacjach, gdy inspiracje przechodzą przez wrażliwość kilku osób, najłatwiej chyba wyjść poza ograniczenia wynikające z tychże inspiracji.

Ja bym tylko temu koledze z długimi włosami zabronił robić głupich min na zdjęciach.
Ja jak se czasem kontrolnie odsluchuje Grin to w sie tylko wkurwiam. Nie wiem co mi tam padlo na czache, ale najchetniej to bym to nagral wszystko od nowa, polowe kompozycji przearanzowal i produkcyjnie wszystko zremasterowal bo tego automatu nie moge sluchac. Wokali w sumie tez. Sa momenty, ktore wg mnie sa spoko, ale za chuja mi sie to w wiekszosci nie klei w calosc.

Z Threads jestem bardziej zadowolony, ale konstrukcyjnie i tak tam jest w chuj do naprawienia. Zobaczymy...
Marduk666 pisze: Racja, wygląda jakby miał problem z wyduszeniem klocka.
Przekaze mu, tylko uwazaj bo on jest z niewielkiego miasteczka Brønnøysund a tam za zniewage jeszcze se toporami lby rozwalaja ;P
Belzebóbr pisze: a ja jak najbardziej słucham muzyki z tidala i spotifaja, o wiele lepsze to i poręczniejsze niż słuchanie z jakichś śmiesznych CDków. Przynajmniej można się do głośnika na bluetooth podłączyć
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6326
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus 5 lata temu

Nebiros pisze:
5 lata temu
Ja jak se czasem kontrolnie odsluchuje Grin to w sie tylko wkurwiam.
No to i tak nie jest źle - jak mnie czasem najdzie, żeby sobie przypomnieć absolutne początki początków nagrywane w 100% analogowo na (jakichś tam pośledniej jakości) 4 lub 8-śladach to zwykle na jakiś tydzień zapadam w stan bliski katatonii... :)
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Nebiros
Tormentor
Posty: 659
Rejestracja: 7 lata temu

Nebiros 5 lata temu

Jeśli ktoś lubi wywiady, albo czarno-białe zine'y... albo jedno i drugie, to udało się drapnąć parę słów dla najnowszego Tribal Convictions :)
Całość poniżej...

Ostatnio zmieniony 19 lut 2019, 22:21 przez Nebiros, łącznie zmieniany 1 raz.
Belzebóbr pisze: a ja jak najbardziej słucham muzyki z tidala i spotifaja, o wiele lepsze to i poręczniejsze niż słuchanie z jakichś śmiesznych CDków. Przynajmniej można się do głośnika na bluetooth podłączyć
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17551
Rejestracja: 7 lata temu

yog 5 lata temu

Musisz być chyba najpopularniejszym polskim artystą blackmetalowym wśród Wietnamczyków ;)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Nebiros
Tormentor
Posty: 659
Rejestracja: 7 lata temu

Nebiros 5 lata temu

yog pisze:
5 lata temu
Musisz być chyba najpopularniejszym polskim artystą blackmetalowym wśród Wietnamczyków ;)
Wietnamczyki ist Krieg ;)
Belzebóbr pisze: a ja jak najbardziej słucham muzyki z tidala i spotifaja, o wiele lepsze to i poręczniejsze niż słuchanie z jakichś śmiesznych CDków. Przynajmniej można się do głośnika na bluetooth podłączyć
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6096
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

Wędrowycz 5 lata temu

No proszę, gratuluję, gratulacje :)
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17551
Rejestracja: 7 lata temu

yog 5 lata temu

Pokasowałeś wietnamskie lajki i mój komentarz nie ma już sensu, więc wspomnę tylko, że na starej piczy niejeden młody chuj się ćwiczy, jak to zostało powiedziane w wywiadzie.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Nebiros
Tormentor
Posty: 659
Rejestracja: 7 lata temu

Nebiros 5 lata temu

Nie pokasowałem, tylko mi sie kurwa zdjecia przeniosły do innego albumu i post był pusty, a już sie nie dało znowu ich do niego dodac. Pierdole te fejsbuki...
Wędrowycz pisze:
5 lata temu
No proszę, gratuluję, gratulacje :)
Dziekuwka Panie Adminie ;)
Belzebóbr pisze: a ja jak najbardziej słucham muzyki z tidala i spotifaja, o wiele lepsze to i poręczniejsze niż słuchanie z jakichś śmiesznych CDków. Przynajmniej można się do głośnika na bluetooth podłączyć
Awatar użytkownika
Nebiros
Tormentor
Posty: 659
Rejestracja: 7 lata temu

Nebiros 3 lata temu

Dla zainteresowanych - w stosunkowo niedalekiej przyszłości ukaże się pierwsze pełne, składające się z 7 utworeczków, albumidło Mystika, zatytułowane "Storming Planet Earth". Daty i okoliczności wydania jeszcze do ustalenia. Okładeczka i tracklista poniżej :)

Obrazek

01. Intro
02. Bearer of All Plagues
03. The Trembling Movements of Time
04. Drang Nach Osten
05. Zachód Czarnych Słońc
06. Blazes Over Reszel
07. Pakt
08. W Dusznym Mroku Celebracja

Jak i również ofiszjal singyl:

Belzebóbr pisze: a ja jak najbardziej słucham muzyki z tidala i spotifaja, o wiele lepsze to i poręczniejsze niż słuchanie z jakichś śmiesznych CDków. Przynajmniej można się do głośnika na bluetooth podłączyć
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1868
Rejestracja: 7 lata temu

Blind 3 lata temu

kluczowa kwestia - czy będzie teledysk :?: :?: :?:
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
Nebiros
Tormentor
Posty: 659
Rejestracja: 7 lata temu

Nebiros 3 lata temu

Będą seks-taśmy z sesji nagraniowych. Chcesz?
Belzebóbr pisze: a ja jak najbardziej słucham muzyki z tidala i spotifaja, o wiele lepsze to i poręczniejsze niż słuchanie z jakichś śmiesznych CDków. Przynajmniej można się do głośnika na bluetooth podłączyć
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1868
Rejestracja: 7 lata temu

Blind 3 lata temu

Chętnie, bom dawno Cię nie widział.
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor
Posty: 1334
Rejestracja: 6 lata temu

Belzebóbr 3 lata temu

Ale się ten Nebiros rozwija muzycznie, a jaki groźny. Chyba niedługo zaczną do niego pisać jakieś szczuplejsze fanki.
Awatar użytkownika
Nebiros
Tormentor
Posty: 659
Rejestracja: 7 lata temu

Nebiros 3 lata temu

Drugi kawałek z nadchodzącej płytki. Swieży, jeszcze ciepły.


Belzebóbr pisze:
3 lata temu
Chyba niedługo zaczną do niego pisać jakieś szczuplejsze fanki.
Już piszą. Po nocach mi powiadomienia przychodzą.
Belzebóbr pisze: a ja jak najbardziej słucham muzyki z tidala i spotifaja, o wiele lepsze to i poręczniejsze niż słuchanie z jakichś śmiesznych CDków. Przynajmniej można się do głośnika na bluetooth podłączyć
Awatar użytkownika
Nebiros
Tormentor
Posty: 659
Rejestracja: 7 lata temu

Nebiros 3 lata temu

Trzeci kawałeczek z nadchodzącej płytki. :)

Belzebóbr pisze: a ja jak najbardziej słucham muzyki z tidala i spotifaja, o wiele lepsze to i poręczniejsze niż słuchanie z jakichś śmiesznych CDków. Przynajmniej można się do głośnika na bluetooth podłączyć
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17551
Rejestracja: 7 lata temu

yog 3 lata temu

Lubisz Mayhem i Morbid Angel.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Nebiros
Tormentor
Posty: 659
Rejestracja: 7 lata temu

Nebiros 3 lata temu

Tak. I Marka Grechutę.
Belzebóbr pisze: a ja jak najbardziej słucham muzyki z tidala i spotifaja, o wiele lepsze to i poręczniejsze niż słuchanie z jakichś śmiesznych CDków. Przynajmniej można się do głośnika na bluetooth podłączyć
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor
Posty: 1334
Rejestracja: 6 lata temu

Belzebóbr 3 lata temu

Podoba mi się wokal. Tak mocno gardłowo śpiewasz jakby prawdziwie Cię kukle swędziały! \mm/
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17551
Rejestracja: 7 lata temu

yog 3 lata temu

Doszły mnie słuchy, że debiutancki album Mystic Rites wyjdzie w niejakim Dark Terror Temple w 500 sztukach i będzie się nazywał Storming Planet Earth, co już powyżej zostało ujawnione.
Dark Terror Temple pisze:We are really proud to announce the signing contract with the band Mystic Rites from Poland, an incredible old school stylish Black Metal anti religion.

Their newest album called "Storming Planet Earth" is going to be released later this year on digipack edition w/6 pages booklet limited to 500 copies.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1868
Rejestracja: 7 lata temu

Blind 3 lata temu

Gratulacje dla Nebsia i niech mu woda sodowa do głowy nie uderzy!
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!

Wróć do „Black Metal”