Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6326
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Коса / Kosa

Vexatus 6 lata temu

Obrazek Коса (Kosa) to utworzony w 2004 roku ukraiński jednoosobowy projekt grający Black Metal. Za całość materiału jest odpowiedzialny Vjacheslav Novitskiy.

Pod tym szyldem ukazała się EPka oraz dwa pełniaki. Wszystkie materiały stoją na bardzo wysokim poziomie. Коса to jeden z moich ulubionych projektów BM z Europy Wschodniej - muzyka jest brudna, surowa i czarna jak dupa Szatana.
Obrazek Skład:
Vjacheslav Novitskiy - Everything

Dyskografia:
2005 - Ярость [EP]
2007 - Злопоглощение
2010 - Грехоискушение

MA: https://www.metal-archives.com/bands/%D ... 0%B0/34194
Raw Black Metal w rowie!!!

Tagi:
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6326
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus 5 lata temu

Коса ma na Metal Archives status UNKNOWN - od dłuższego czasu nic pod tym szyldem nie wyszło i nie wiadomo czy projekt jeszcze istnieje. Jak już pisałem wyżej mamy tutaj do czynienia z Raw Black Metalem, ale zagranym z głową i z pomysłem. EPka jest nawet niezła, ale Vjacheslav rozkręcił się na dobre dopiero na pełniakach.



Edit: połączyłem zdublowane tematy - @yog
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Pogan696
Tormentor
Posty: 688
Rejestracja: 7 lata temu

Pogan696 3 lata temu

Odkryłem projekt lata temu. Piękne surowe, naparzenie na modłę lat 90-tych. Grzało mnie to niemiłosierni i zapomniałem. Jakiś czas temu przypomniałem sobie o tej perełce z piwnicy i znalazłem. Tak już się nie gra.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6326
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus 3 lata temu

Pogan696 pisze:
3 lata temu
Piękne surowe, naparzenie na modłę lat 90-tych.
Świetna rzecz! Lepsze to od 90% obecnie wydawanego BM...
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Slayer
Posty: 36
Rejestracja: 4 lata temu

Slayer 3 lata temu

Dokładnie konkret i to jest to 🤘
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17551
Rejestracja: 7 lata temu

yog 3 tyg. temu

Wczoraj trochę Грехоискушение posłuchałem po przerwie. Spoko granie, na luzie może parę razy z rzędu polecieć, także dzięki krótkiemu czasowi trwania, chociaż totalnie niczym się to nie wyróżnia.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6326
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus 3 tyg. temu

A czym ma się wyróżniać tego typu Black Metal? EPka bardzo dobra, a obie duże płyty zajebiste. Niestety projekt już dawno w zawieszeniu i prawdopodobnie tak już zostanie. Projekt na tyle zajebisty, że w związku z brakiem innej możliwości mam komplet materiałów na CD. A ja bardzo nie lubię CD...
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17551
Rejestracja: 7 lata temu

yog 3 tyg. temu

Muzyką by się mógł wyróżniać, a się nie wyróżnia :) Ot, granie jakich wiele.
Destroy their modern metal and bang your fucking head

Wróć do „Black Metal”