Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5307
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

Re: Rotting Christ

#51

Hajasz 6 lata temu

pro pisze:
6 lata temu
Ależ miodzio ta epka, mimo że to tylko jeden nowy kawałek.

Obrazek
Przez chwilę pomyślałem, że coś przegapiłem ważnego w obozie Rotting Christ ale moje obawy okazały się całkowicie uzasadnione bo tak jak ostatni album jest gówniany tak ten singielek wpisuje się w to gówno. Tania maniana, popelina i płytkie zagrywki. Takiemu zespołowi to nie przystoi.

Radzę omijać z daleka bo można się zhaftować.
Ostatnio zmieniony 18 lut 2018, 11:33 przez Hajasz, łącznie zmieniany 1 raz.
GRINDCORE FOR LIFE

Tagi:
Awatar użytkownika
porwanie w satanistanie
Tormentor
Posty: 1693
Rejestracja: 6 lata temu

#52

porwanie w satanistanie 6 lata temu

Obrazek



A kawałek słabiuśki, słabiuśki, jakoby
kawałecek smycka...
Awatar użytkownika
pro
Fallen Angel Of Doom
Posty: 325
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Łódź

#53

pro 6 lata temu

Hajasz pisze:
6 lata temu
Radzę omijać z daleka bo można się zhaftować.
Hajasz - jedyna słuszna wyrocznia na Brutallandzie :mrgreen: Słuchajcie Go, a nie pobrudzicie śliniaczka :D
Awatar użytkownika
Marduk666
Tormentor
Posty: 1031
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Jarosław

#54

Marduk666 6 lata temu

Kurde, minuta ledwie poleciała tego całego The Call, a mi już nie chce się słuchać. Gdzieś już to słyszałem, Aealo?? Tutaj nuda okropna, przymulone, glutowate i ogólnie do dupy :/
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17531
Rejestracja: 7 lata temu

#55

yog 6 lata temu

Mi to brzmi trochę jak jaki Paradise Lost ;P A pomijając już nutę, to te lyric video okropne jest. Przeprodukowane brzmienie trochę też, ale nie aż tak.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5307
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#56

Hajasz 6 lata temu

Rotting Christ z okazji 30-lecia istnienia wypuścił składankę aż na dwóch CD !!! Tylko po co chciałoby się powiedzieć ?

Dzisiaj miałem nieprzyjemność przesłuchania owej rzeczy i zastanawia mnie jedno czy na prawdę zespół i wytwórnia wierzą, że mogą każdego fana tak bezczelnie próbować wydymać. Sama płyta bardzo ładnie wydana, książeczka, archiwalne fotki i inne pierdoły. A sam składak to kurwa nic innego jak zgrane z prawie wszystkich albumów utwory zwane The Best. Dokładnie tak kurwa jest, płyta została zmontowana metodą chałupniczą i jest typową chujowatą składanką, która to ma w założeniu zastąpić wszystkie płyty jakie nagrał Rotting. Myślałem, że te wszystkie stare kawałki chociaż nagrają w tzw. nowych aranżacjach itp. Ni chuja, wszystko jest jak było. Więc po chuj to wydawać i co celebrować ? 30 lat grania i taki kał to lepiej nic nie wydawać !!!

Ale nie kurwa nic z tych rzeczy bo Rotting zaszczycił nas jednym, tak kurwa jednym nowym kawałkiem na całym składaku (kawałków jest ponad 30), który na tle całej składanki wypada najgorzej. No i aby nie było, że to tylko na żywca próba wydojenia kasy na starociach skoro jest nowy numer.

Jeszcze niefortunny tytuł I Will Not Serve i już wszystko człowiekowi opada skoro prawie na samym początku leci Non Serviam, który miażdży ten nowy numerek. No cóż umarł król i koniec. Przetrwałem te 3h a tylko dlatego aby posłuchać jak wypadają stare killery tak do Triarchy... i wypadają piekielnie zajebiście, że o reszcie lepiej zapomnieć. Tfu ale syf.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
porwanie w satanistanie
Tormentor
Posty: 1693
Rejestracja: 6 lata temu

#57

porwanie w satanistanie 6 lata temu

W sumie mocno zastanawia mnie, czy takie coś serio się w dzisiejszych czasach opłaca, ktoś w ogóle jeszcze kupuje takie składanki?
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17531
Rejestracja: 7 lata temu

#58

yog 6 lata temu

Szczególnie, że takich składaków to oni już kilka wydali i każdy taki sam pewnie ;p
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4645
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#59

TITELITURY 6 lata temu

Lepiej by wznowili "Thy Mighty Contract", żeby to można byłi kupić za normalne pieniądze, a nie u Januszy biznesu na allegro, którym się wydaje, że znajdą jelenia gotowego puścić pół wypłaty za pierwsze bicie. Nie wiem, czy to już pisałem, czy się powtórzę, ale dla mnie ten zespół skończył się na dwóch pierwszych genialnych płytach, a co tam dalej robią, to mi już rzetelnie koło chuja lata.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5307
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#60

Hajasz 6 lata temu

Przecież wyszło wznowienie Thy Mighty Contract.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Marduk666
Tormentor
Posty: 1031
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Jarosław

#61

Marduk666 6 lata temu

To wznowienie na cd już zeszło, zostało tylko gdzieniegdzie na winylu - mam i się cieszę :D

Errata:
O! @TITELITURY jeśli masz chęć to leży w SOM na cedeku.

https://shop.season-of-mist.com/rotting ... ontract-cd
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17531
Rejestracja: 7 lata temu

#62

yog 6 lata temu

Jeśli ktoś przegapił metalowy newsik dnia to chłopaków aresztowano w Gruzji pod zarzutem terroryzmu. Rzekomo powodem zatrzymania była nazwa zespołu, czyli jednak fakt, że wcześniej grywali pod zmienioną nazwą odnajduje wytłumaczenie w zachowaniu niektórych władz. Wrócili już do domów.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
deathwhore
Tormentor
Posty: 4453
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#63

deathwhore 6 lata temu

Mam kolegę z Gruzji, mówił, że jak tam grali koncerty to były srogie problemy z funkcjonowaniem satanistycznego zespołu.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17531
Rejestracja: 7 lata temu

#64

yog 6 lata temu

Oni tam nie mają jakiegoś hardkorowo ortodoksyjnego chrześcijaństwa? Mam jakąś rodzinę w Gruzji od czasów wojennych, ale już nie pamiętam.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5307
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#65

Hajasz 6 lata temu

Nie tyle nazwa była problemem co nazwisko Tolis, które na granicy uruchamiało alarm u kontrolerów.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6278
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#66

Vexatus 6 lata temu

Hajasz pisze:
6 lata temu
Nie tyle nazwa była problemem co nazwisko Tolis, które na granicy uruchamiało alarm u kontrolerów.
Co jest nie tak z tym nazwiskiem?
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5307
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#67

Hajasz 6 lata temu

Jak na każdej granicy jest tzw lista osób poszukiwanych no i w Gruzji na tej liście widniał jakiś Tolis, a że było ich dwóch to zgarnęli braci a reszcie zespołu kazali spierdalać.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6278
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#68

Vexatus 6 lata temu

Dzisiaj gdzieś czytałem, że obaj byli na liście osób uznanych za wspierających satanizm i terroryzm. :)

A właściwie nie gdzieś, tylko tu: https://www.antyradio.pl/Muzyka/Rock-Ne ... yzmu-21850
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17531
Rejestracja: 7 lata temu

#69

yog 6 lata temu

No pewnie ten jakiś tam Tolis był na tej liście, z gruzińskiego na angielski przełożyli i dziwne info wyszło, bo ja tak samo czytałem wczoraj rano, a później już trochę inaczej. Antyradio pewnie ma newsa z metalsucksa etc. ;p
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
pro
Fallen Angel Of Doom
Posty: 325
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Łódź

#70

pro 6 lata temu

Panowie weszli do studia by nagrać nowy album. Zapowiedź krążka - na początek 2019 r.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5307
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#71

Hajasz 6 lata temu

Bardzo dawno temu to takie wieści przyjmowałem z mocniej bijącym sercem. Obecnie kładę na to lagę i raczej lepszym niusem jest to, że wychodzi biografia Rotting Christ napisana wspólnie przez zespół i Dayala Pattersona.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17531
Rejestracja: 7 lata temu

#72

yog 6 lata temu

O to dużo ciekawsze sprawa rzeczywiście :) Co do albumu to moja reakcja była: już? Ale w sumie od tych Rytuałów 3 lata minie
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5307
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#73

Hajasz 6 lata temu

No ale oni sobie od jakiegoś czasu już tak umanili, że te płyty to co 3 lata wydają.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6278
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#74

Vexatus 6 lata temu

Hajasz pisze:
6 lata temu
Bardzo dawno temu to takie wieści przyjmowałem z mocniej bijącym sercem. Obecnie kładę na to lagę i raczej lepszym niusem jest to, że wychodzi biografia Rotting Christ napisana wspólnie przez zespół i Dayala Pattersona.
Jakoś niespecjalnie mnie elektryzuje ta wiadomość. Może się kilku osobom narażę, ale jeśli chodzi o grecki BM to mnie do pełni szczęścia wystarczy dwójka Necromantia. :)
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4184
Rejestracja: 7 lata temu

#75

DiabelskiDom 5 lata temu

"Rituals" to była tak bida z nyndzą, że chyba nawet nie sprawdzę tej nowej.
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
Marduk666
Tormentor
Posty: 1031
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Jarosław

#76

Marduk666 5 lata temu

DiabelskiDom pisze:
5 lata temu
"Rituals" to była tak bida z nyndzą, że chyba nawet nie sprawdzę tej nowej.
Theogonia i dalej to już bida z nyndzą. Ja również nie mam zamiaru sprawdzać nowego wydawnictwa. Pierwsze trzy lp i ewentualnie Sanctus Diavolos wystarczą, reszta chuj.
Awatar użytkownika
pro
Fallen Angel Of Doom
Posty: 325
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Łódź

#77

pro 5 lata temu

Rituals - faktycznie duży zawód, ale do poprzednich krążków chętnie wracam.
IrasArgor
Posty: 80
Rejestracja: 6 lata temu

#78

IrasArgor 5 lata temu

Rituals nawet jeśli słuchałem to nic nie pamiętam, naprawdę nie jestem w stanie powiedzieć. Co do przyszłego albumy to pomimo całej cepeliady, oni na żywo naprawdę dają radę więc szanse na solidny album są. Ale jak będą te idiotyczne fujarki to nawet tego nie tknę.

Triarchy Of The Lost Lovers - jaki ten album jet dobry, plus te covery Kreatora
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5307
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#79

Hajasz 5 lata temu

Cyrk w obozie Rotting Christ chyba trwa w najlepsze. Tym razem wrzucili remix jednego z numerów z Aealo.

GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17531
Rejestracja: 7 lata temu

#80

yog 5 lata temu

Tym razem z kolei panowie bracia zapowiadają nowy album The Heretics. Sałatę zbija wciąż Season of Mist, a płyta wyjdzie 15 lutego, bo w walentynki pewnie by przeszła bez echa (pomijając, że 15 to ulubiony dzień wydawców - piątek).

Obrazek
Artwork: Maximos Manolis

Tracklist:
1. In The Name of God
2. Vetry Zlye (Ветры злые)
3. Heaven and Hell and Fire
4. Hallowed Be Thy Name
5. Dies Irae
6. I Believe (ΠΙΣΤΕΥΩ)
7. Fire God And Fear
8. The Voice of the Universe
9. The New Messiah
10. The Raven
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
pro
Fallen Angel Of Doom
Posty: 325
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Łódź

#81

pro 5 lata temu

Behemothowa ta okładka.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17531
Rejestracja: 7 lata temu

#82

yog 5 lata temu

pro pisze:
5 lata temu
Behemothowa ta okładka.
yog pisze:
5 lata temu
2. Vetry Zlye (Ветры злые)
A tytuł batuszkowy ;)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5307
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#83

Hajasz 5 lata temu

Kurwa ale sraka. Rytuały poniosły klęskę to szybciutko nagrywamy nowy album bo przecież jeść trzeba. Już przez internet wyczuwam ten smród gówna unoszący się z tego albumu.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17531
Rejestracja: 7 lata temu

#84

yog 5 lata temu

E tam, hajs im się pewnie zgodził dobrze za te Rytuały, a chyba wiele w to wysiłku nie włożyli, sądząc po efekcie, więc czemu by nie kuć żelaza, póki gorące. Duże gwiazdy z nich są teraz, bo lekką muzę grają i podnoszącą na duchu ;)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5307
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#85

Hajasz 5 lata temu

Tak teraz patrzę a to już 3 lata minęły od tych nieszczęsnych Rytuałów więc może faktycznie nadeszła pora na nową porcję dżyn, dżyn, dżyn.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17531
Rejestracja: 7 lata temu

#86

yog 5 lata temu

No raczej trzeba coś tam nowego nagrać, żeby wrócić z trasą jako headliner po nowym roku ;)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2976
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

#87

Vortex 5 lata temu

Powaga z tym że to teraz wielkie gwiazdy są? Nie śledzę za bardzo co się na scenie dzieje, forum mam od tego, ale że taki szajs wzejdzie na szczyt to bym się naprawdę nie spodziewał...
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17531
Rejestracja: 7 lata temu

#88

yog 5 lata temu

Jak już grają w Wawie ostatnio, to w Progresji, wspólnie czy to z Inquisition czy z Watainem, a to już jest duży klub - niewiele metalowych kapel jest w stanie tam zagrać, a na Rotting Christ się gromada ludzi zbiera, aby obejrzeć. Oczywiście Inquisition i Watain robią swoje (może i więcej, bo grają rzadziej), ale fanów RC ma u nas dużo, a pewnie i nie tylko u nas, bo te Season of Mistowe trasy co chwila grają. Jak na black spoza Norwegii to wydaje mi się, że biletowa czołówka ;)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
deathwhore
Tormentor
Posty: 4453
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#89

deathwhore 5 lata temu

I klaszczemy w rączki i zapierdalać podskakiwać jak na weselu. Pogardzam tym zespołem odkąd poznałem, a poznałem w 2002. Może Genesis była po prostu chujowa, ale chyba raczej nie. Może jakbym był 10 lat starszy i poznał od debiutu to miałbym przynajmniej z sentymentu do nich jakieś cieplejsze uczucia, ale tak to od prawie zawsze dla mnie zespół grający dyskotekę.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17531
Rejestracja: 7 lata temu

#90

yog 5 lata temu

Ja się w sobotę tłumaczyłem z hejtów na Rotting Christ to tak może jeszcze raz, tym razem w formie pisemnej.

Jak @deathwhore napisał, na koncercie to everybody clap your hands totalnie, no ale okej, takie greckie pogaństwo w radosnej formie. Kto się ma bawić, ten się bawi, reszta z ciekawości chwilę popatrzy i pójdzie po piwo, na papierosa. Jak odświeżałem nie tak dawno sobie wszystkie płyty to całkiem gładko weszło, może już pod koniec ciężko te rzeczy z ostatnich lat, bo pompa, plastik i potupaje są tam na porządku dziennym.

Z tym, że do mnie nigdy muza Rotting Christ nie docierała na tyle, na ile - uważam - powinien melodyjny black (bo chyba tak można zakwalifikować te płyty od Non Serviam co najmniej, ale i od debiutu pewnie). No i jak gdzieś pisałem, jak melodyjki w metalu mi do serca nie docierają, to chuja kładę na takie melodyjki, uważam za zbędne. I ta twórczość omawianych tu Greków niestety gdzieś obok mnie przechodzi, choć - mam wrażenie - miała trafiać do środka. Nie trafia, nie do mnie.

Szacunek jakiś tam mam za dokonania, za wielkich zdrajców nie uważam, bawi mnie najwyżej tak ta ich aktualna muza, jak i występy na żywo.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5307
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#91

Hajasz 5 lata temu

Jak Passage To Arcturo to melodyjny black metal to Yogi zapierdalaj na karnego jeżyka. To samo Non Serviam czy Triarchy... Dopiero po tej płycie misie z CM odnaleźli dla zespołu ten radosny styl, który do dzisiaj tak kultywują.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17531
Rejestracja: 7 lata temu

#92

yog 5 lata temu

Dlatego przezornie napisałem, że od debiutu, nie od Pasaża ;) Jest to jednak wydaje mi się dość mocno oparte o melodie granie od samego początku, jak to ogólnie scena grecka, tylko że w przypadku Rotting Christ jeszcze bardziej jest to słyszalne, niż u konkurencji :P
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5307
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#93

Hajasz 5 lata temu

Wolę pośpiewać z tłumem klasyki z TMC niż założyć gacie z krokiem do kolan i radośnie napierdalać w podskokach przy tym ich dżyn, dżyn, dżyn, dżyn, którym nas molestują wielu płyt.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17531
Rejestracja: 7 lata temu

#94

yog 5 lata temu

No teraz to jest dżyn dżyn dżyn dżyn i klask klask klask :D
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4184
Rejestracja: 7 lata temu

#95

DiabelskiDom 5 lata temu

Theogonia to w sumie ostatnia w pełni słuchalana płyta. Dla mnie po prostu szkoda czasu na ten zespół, skoro mamy w Grecji takie Nocternity, Necromantię czy z nowszych rzeczy Katavasię.
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17531
Rejestracja: 7 lata temu

#96

yog 5 lata temu

...a przede wszystkim kunsztowny Zemial czy Agatus ;)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4645
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#97

TITELITURY 5 lata temu

Chyba już tu pisałem, że sobie odpuściłem po "Non Serviam". Ale ostatnio na żywo to była prawie taka sama pedaliada jak Watain z tą tylko różnicą, że nie mieli śmiesznych ubranek i płonących trójzębów. Muzyka zaś jaka leciała ze sceny, to było jakieś metalowe disco - polo, ale tak poważnie zagrany. Oni się naprawdę świetnie bawili przy swojej muzyce, a widownia mam wrażenie jeszcze bardziej. Ta w przedziale wiekowym 15 - 25 lat. No i kukły, które pewnie bawiłyby się nawet do pierdzenia w mikrofon, ponieważ przyszły tam pokazać ile mają naszywek na skórze i jakie fryzury, ale to już insza sprawa. W każdym razie chciałem powiedzieć, że jeśli teraz grają taką muzykę jaką wówczas słyszałem, to należy ten zespół omijać szerokim łukiem. W innym przypadku grozi to zmianą orientacji seksualnej.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4184
Rejestracja: 7 lata temu

#98

DiabelskiDom 5 lata temu

yog pisze:
5 lata temu
...a przede wszystkim kunsztowny Zemial czy Agatus ;)
Agatus to nie, ale Zemial jak najbardziej :P
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17531
Rejestracja: 7 lata temu

#99

yog 5 lata temu

Agatus > Zemial >>>>>>>>>> Rotting Christ :P
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Marduk666
Tormentor
Posty: 1031
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Jarosław

#100

Marduk666 5 lata temu

Jeśli im się kasa zgadza to proszę bardzo - odpierdalajta dalej takie disko. Ja sobie posłucham np. ostatni Varathron, który pokazuje, że można nadal grać zajebiście, albo (powtórzę się znowu) Cult of Eibon, który gra Rotting Christ lepiej niż Rotting Christ ;)

Wróć do „Black Metal”