Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5307
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

Horns

Hajasz 5 lata temu

Obrazek

Obrazek

Zielonogórski Horns to młody zespół na rodzimej scenie. Istnieją od 2014 roku i mogą się pochwalić EP'ką z 2015 i debiutanckim albumem Czerń, który ukazał się w tym roku. Muzycznie chłopaki jadą bardzo blisko Thy Worshiper mimo, że twierdzą iż mają inne inspiracje. Muzycznie to black metal z pogańskimi klimatami. Teksty w rodzimym języku i wokal mocno zajeżdżający pod wczesny Thy Worshiper. Debiutancki album nie jest czymś szczególnym gdyż słychać jeszcze, że parę rzeczy jest do poprawienia zwłaszcza w warstwie wokalnej ale nawet da się go posłuchać bez odruchu wymiotnego.

Sprawdźcie i oceńcie sami.

Skład:
Hesgal - Bass, Vocals Nocturnal Werewolf, Nyja
M. - Drums Atonement, Mystherium, Goatlord, Industrium, ex-Ebola, ex-Graveland, ex-Lord Wind, ex-Moontower, ex-Warfist, ex-O.M.E.N.
N. - Guitars Arkona, Taran, Zło, Warfist (live), Witchmaster (live), ex-Vomigod
Z. - Guitars Mystherium, ex-Graveland
▼ Byli muzycy
M. - Bass Deathstorm, Ethelyn, Kira, ex-Nemrod, ex-Empire of the Soil
M. - Vocals ex-Carpe Noctem, ex-Hell Eternal, ex-Strandhogg (live), ex-TSMED, ex-Tenebrosus
Dyskografia:
2015 - Czarcie żebro [EP]
2018 - Czerń
2021 - Śmierć nie jest granicą



MA: https://www.metal-archives.com/bands/Horns/3540397298
BC: https://hornshorde.bandcamp.com/music
GRINDCORE FOR LIFE

Tagi:
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2976
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

Vortex 5 lata temu

Wpadł mi w łapy ten ostatni materiał jakiś czas temu i muszę się tutaj zgodzić z @Hajasz, że to na pewno nic szczególnego i podczas odsłuchu zastanawiałem się, na ile ich muzyka sprawia mi radości. Przy drugim podejściu stwierdziłem, że może być, ale nie znalazłem na płycie "Czerń" nic wyróżniającego się, aczkolwiek słucha się jej dość przyjemnie. Z racji tego że są jeszcze młodzi pozostaje nadzieja, że jeszcze pokażą nie jeden raz, że potrafią wydać coś jeszcze lepszego.
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5307
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

Hajasz 2 lata temu

Horns jakiś czas temu wydał drugi album Śmierć Nie Jest Granicą. Zmiany w stosunku do debiutu to przede wszystkim wokal. Teksty dalej w rodzimym języku ale tak jak na tym albumie gość drze japę to już dawno nie słyszałem. Opętańczy wrzask a mimo tego wszystko słychać co jest w tekście. Muzycznie doszło trochę "pogmatwanego" grania ale nie ma tego sporo więc nie ma powodów do rzygania. Kawałki wszystkie po 6 min z hakiem więc jest sporo jazdy po strunach a i gość ładnie wyżywa się na bateriach. Mi podeszło zwłaszcza przez wrzaski i zrozumiałe teksty. Brzmieniowo i aranżacyjnie też lepiej niż na Czerń.

GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2981
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

Szajtan 3 mies. temu

Tytułowy singiel zwiastujący nadchodzący album, którego premierę zapowiedziano na luty.
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2981
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

Szajtan miesiąc temu

Panowie wypuścili klip do utworu "Nienasycony głód", z albumu "Oświecenie", który ukazał się 22 lutego tego roku.
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
Nathas
Tormentor
Posty: 908
Rejestracja: 7 lata temu

Nathas tydzień temu

Mimo, iż kapel z mojego podwórka, nazwa i okładki też się gdzieś tam po sklepach przewijały, to jakoś się z nimi nie poznałem do tej pory. Dopiero niedawno zahaczyłem koncercik, wczoraj poleciała nówka i dobrze mi to grało, będzie słuchane. Wcześniejsze materiały jeszcze do nadrobienia.

Wróć do „Black Metal”