"Si Monumentum Requires, Circumspice"
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter

Post Hajasz » 2 tyg. temu

Ja pierdole Maciuś zerknij na tą listę i zobacz, że to pierwsze notowanie, gdzie się pojawia Batushka czyli pierwszy tydzień od pojawienia się płyty. Na kolejnym może być już poza skalą albo chuj wie gdzie jeszcze. Zapewne nowy Sabaton wskoczy na podium.
YOU SUFFER, BUT WHY ?

Tagi:
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny

Post DiabelskiDom » 2 tyg. temu

Jakiekolwiek zestawienia tego typu są tworzone w oparciu o wykupienie iluś tam sztuk przez sklep, nie w oparciu o faktyczną sprzedaż w danym sklepie. Dlatego rankingi tego rodzaju można o kant dupy rozbić.
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny

Post Pioniere » 2 tyg. temu

... ale już wspominanie o nich i tym "osiągnięciu" w masowych mediach, i programach typu Teleexpress, zapewne nabije trochę na liczniku zaciekawionych tym faktem słuchaczy, nie koniecznie siedzących na co dzień w klimatach BM-u, a wertujących jedynie pokrewne formy alternatywnej muzy lub też wcale spoza.
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny

Post DiabelskiDom » 2 tyg. temu

Dokładnie tak. Ale niektórzy i tak będą twierdzić, że Batushka jest zajebista bo tak świetnie się sprzedaje ;)
Panzer Division Nightwish
deathwhore
Tormentor

Post deathwhore » 2 tyg. temu

yog pisze:
2 tyg. temu
Właśnie dziś sobie ze szwagrem rozkminialiśmy i w sumie nie mam pewności, czy ta lista OLIS to nie jest sporządzana na zasadzie tego, ile wytwórnie płyt wysłały na sklepowe półki, a nie ile faktycznie się sprzedało ;)
Zestawienie powstaje w oparciu o dane sprzedaży sklepów uczestniczących w projekcie, do którego należą duże sklepy sieciowe (np. Empik, Saturn, Media Markt, Rock-Serwis), sklepy internetowe (np. Merlin, Alkopoligamia) oraz sklepy niezależne[2]. Dane odnoszą się do tygodnia poprzedzającego kolejne wydanie zestawienia[2].
Natomiast przed 2000 rokiem było istotnie tak jak piszesz.
Oblech
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor

Post Vortex » 2 tyg. temu

Coś tam było wcześniej o |Edzie Sheeranie, teraz z każdym kurła gra i śpiewa, myślę że idealnie by pasował do projektu Nergala z Ihsahnem tym z Trivium no i jeszcze wrzucić kogoś z kapturem od Batuski i kurwa hit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
"Between Shit and Piss we are Born"
dj zakrystian
Tormentor

Post dj zakrystian » 2 tyg. temu

Vortex pisze:
2 tyg. temu
Coś tam było wcześniej o |Edzie Sheeranie, teraz z każdym kurła gra i śpiewa, myślę że idealnie by pasował do projektu Nergala z Ihsahnem tym z Trivium no i jeszcze wrzucić kogoś z kapturem od Batuski i kurwa hit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
I jeszcze Taco Hemingway by eklektyzmowi stalo sie zadosc ;)
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem

Wróć do „Black Metal”