Awatar użytkownika
Sacrum_Profanum
Master Of Reality
Posty: 291
Rejestracja: 5 lata temu
Lokalizacja: Kanalizacja

Wurdulak

#1

Sacrum_Profanum 4 lata temu

Obrazek
Wurdulak - czyli norweski, black metalowy skład, utworzony w 2000 roku przez członków takich grup jak: Mayhem, Necrophagia, Gorelord, Immortal i paru innych o których mi się pisać nie chce.

Zespół wydał 2 pełniaki, ''Ceremony In Flames'' i moje uwielbione ''Severed Eyes of Possession''.

Polecam wszystkim fanom konkretnego blaczura ale fakt że nie ma o nich wątku, chyba nie znaczy że nie słyszeliście?

Skład:
Maniac - Darcie ryja
Killjoy - Darcie ryja
Fug - Szarpi-drut (że gitary)
Frediablo - Szarpi-drut
Ihizahg - Szarpi-drut
Iscariah - Szarpi-drut bassowy
Jehmod - Gary

Dyskografia:
2001 - Creature Feature [split z Gorelord]
2001 - Ceremony in Flames
2002 - Creature Feature 2 [split z Gorelord]
2002 - Severed Eyes of Possession
2005 - Drunk, Damned & Decayed [split video z Gorelord]

Więc jak widać, za wiele tego nie ma a warto moim zdaniem się zapoznać:)

Na zachętę, jeśli ktoś nie w temacie:



I to by było na tyle, a Wy co sądzicie?

Skład:
Iscariah - Bass Dead to This World, Infernal Manes, Tortorum (live), ex-Enchanted, ex-Amok, ex-Grimfist, ex-Immortal, ex-Ravens Creed, ex-Twilight of the Gods, ex-Deathcult (live), ex-Necrophagia, ex-The Clan Destined
Jehmod - Drums ex-Perished, ex-Bloodthorn
Ihizahg - Guitars Images at Twilight, Maelström, ex-Perished, ex-Bloodthorn, ex-Mayhem (live)
Fug - Guitars ex-Ave Sathanas, ex-Soul Forsaken, ex-Necrophagia, ex-Svartpest, ex-Gorelord (live), ex-Blodkrig, ex-Trønder Swingers
Maniac - Vocals Skitliv, Voluspå, ex-Bomberos, Maniac, Sehnsucht, ex-Mayhem, ex-Eibon, ex-Fleshwounds, ex-Septic Cunts, ex-Status Fatal
▼ Byli muzycy
Frediablo - Guitars ex-Ave Sathanas, ex-Gorelord, ex-Hemnur, ex-Soul Forsaken, ex-Grimfist, ex-Necrophagia, ex-Svartpest, ex-Blodkrig, ex-Browneye, ex-Chamber of Strength, ex-Deride, ex-Seven Gates of Hell
Killjoy - Vocals (R.I.P. 2018) ex-Cabal, ex-Killjoy, ex-Necrophagia, ex-The Ravenous, ex-Viking Crown, ex-Forlis, ex-Haxxan, ex-Hidden, ex-Amicuss, ex-Eibon, ex-Enoch, ex-Hellpig
MA: https://www.metal-archives.com/bands/Wurdulak/2200
BC: https://seasonofmistcatalogue.bandcamp.com/music
卐 卐 卐 POPEŁNIJ SAMOBÓJSTWO - PRO BONO PUBLICO 卐 卐 卐 BLACK METAL TO KILOF
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6091
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#2

Wędrowycz 4 lata temu

Znam pełniaki i splity, kapelę poznałem przez kumpla w dawnych czasach tj. ok 2004/2005 r. Dobre granie, skład dojebany zresztą też, no i taki klimacik starych horrorów gore + satanizm. Rzadko słucham, ale zawsze czerpię z tego przyjemność. Najlepsze moim skromnym zdaniem "Severed Eyes of Possession" i pierwszy split "Creature Feature".
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Canidia
Fallen Angel Of Doom
Posty: 378
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#3

Canidia 4 lata temu

Nie dziwię się, że od dawna nic się z tym zespołem nie dzieje - jest ich tam tylu, że pewnie nawet się w studiu nie mieszczą :?
yog pisze:
4 lata temu
Jebać wasze zdanie w takim razie.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6241
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#4

Vexatus 4 lata temu

Canidia pisze:
4 lata temu
jest ich tam tylu, że pewnie nawet się w studiu nie mieszczą :?
Slipknot się jakoś mieści to i oni się mieszczą ;)

Wurdulak bardzo spoko. Zainteresowałem się tym zespołem ze względu na to, że udziela się tam człowiek odpowiedzialny za projekt Gorelord, który bardzo lubię, a który już tylko ze wzlędu na samą nazwę nie zrobi kariery na forum. ;) Potem się zdziwiłem, że takie persony się tam udzielają. :)
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6091
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#5

Wędrowycz 4 lata temu

Vexatus pisze:
4 lata temu
Zainteresowałem się tym zespołem ze względu na to, że udziela się tam człowiek odpowiedzialny za projekt Gorelord, który bardzo lubię, a który już tylko ze wzlędu na samą nazwę nie zrobi kariery na forum. ;)
Hue hue :D
Gorelord też bardzo fajny, niedawno odświeżyłem to co już znałem i nadrobiłem braki tego czego nie słyszałem. Bardzo sympatyczny gore death metal.
Odium Humani Generis

Wróć do „Black Metal”